Hoşgeldiniz!

Karia Suresi

Karia Suresi Kabe İmamı Mahir Kuran-i Kerim Dinle 00:46
Karia Suresi Kabe İmamı Mahir Kuran-i Kerim Dinle 21.530 izlenme - 4 yıl önce Karia Suresi Kabe İmamı Mahir Kuran-i Kerim Dinle
Karia Suresi - Nasser al Qatami (Olağanüstü bir okuyuş) | fussilet Kuran Merkezi 04:11
Karia Suresi - Nasser al Qatami (Olağanüstü bir okuyuş) | fussilet Kuran Merkezi 2.033 izlenme - 10 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Karia Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İsmail Biçer - Karia Suresi 00:52
İsmail Biçer - Karia Suresi 2.949 izlenme - 4 yıl önce İsmail Biçer - Karia Suresi
Karia Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 00:55
Karia Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 2.059 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Karia Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Karia Suresi - İdris Abkar | fussilet Kuran Merkezi 00:52
Karia Suresi - İdris Abkar | fussilet Kuran Merkezi 1.142 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından İdris Abkar'ın sesinden hazırlanmış Karia Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Karia Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 01:04
Karia Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 793 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Karia Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Dersimiz Kur'an-ı Kerim - Karia Suresi 30:05
Dersimiz Kur'an-ı Kerim - Karia Suresi 2.652 izlenme - 5 yıl önce Dersimiz Kur'an-ı Kerim - Karia Suresi
Abdulbasit Abdussamed - Karia Suresi 01:51
Abdulbasit Abdussamed - Karia Suresi 1.155 izlenme - 4 yıl önce Abdulbasit Abdussamed - Karia Suresi...
Karia Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 00:51
Karia Suresi - Hazza al Balushi | fussilet Kuran Merkezi 295 izlenme - 6 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Hazza al Balushi'nin sesinden hazırlanmış Karia Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Karia Suresi  İdris Abkar -  Maşaallah L   L 02:07
Karia Suresi İdris Abkar - Maşaallah L L 472 izlenme - 3 yıl önce
Nasser al Qatami - Karia Suresi ve Meali (Ramazan 2015) 03:18
Nasser al Qatami - Karia Suresi ve Meali (Ramazan 2015) 390 izlenme - 3 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo https://twitter.com/ozkulersin Meal tercihi olarak Diyanet mealleri ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Ayrıca bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir!
karia suresi 01:47
karia suresi 686 izlenme - 7 yıl önce
Dersimiz Kur'an-ı Kerim - Karia Suresi
Dersimiz Kur'an-ı Kerim - Karia Suresi 970 izlenme - 5 yıl önce Dersimiz Kur'an-ı Kerim - Karia Suresi
Karia Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 00:52
Karia Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 1.048 izlenme - 4 yıl önce Karia Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli
KARİA-SURESİ- Nasir Al Qatami 02:30
KARİA-SURESİ- Nasir Al Qatami 710 izlenme - 3 yıl önce KÂRİA,KARİA-SURESİ- Nasir Al Qatami, 11 âyet-tir. "Kâri'a", vuran, çarpan, kapıyı çalan, yürekleri hoplatan şey demektir. Burada, kıyamet gününü ifade etmektedir,
Elmalı Hamdi Mealli Karia Suresi 00:48
Elmalı Hamdi Mealli Karia Suresi 348 izlenme - 4 yıl önce Elmalı Hamdi Mealli Karia Suresi
Ibrahim Jibreen Muhtesem Karia (Qaria) Suresi. Masaallah. [ Ashabı Kehf ] 04:30
Ibrahim Jibreen Muhtesem Karia (Qaria) Suresi. Masaallah. [ Ashabı Kehf ] 235 izlenme - 3 yıl önce
Ibrahim Jibreen Muhtesem Karia (Qaria) Suresi. Masaallah. [ Ashabı Kehf ] 04:30
Ibrahim Jibreen Muhtesem Karia (Qaria) Suresi. Masaallah. [ Ashabı Kehf ] 180 izlenme - 3 yıl önce
84-) Karia Suresi Tefsiri - Cübbeli Ahmet Hoca 58:20
84-) Karia Suresi Tefsiri - Cübbeli Ahmet Hoca 303 izlenme - 4 yıl önce 1- Gürültü koparacak olan, 2- Nedir o gürültü koparacak olan, 3- O gürültü koparacak olanın ne olduğunu sen nereden bileceksin? 4- O gün insanlar yayılmış pervane gibi olurlar. 5- Dağlar atılmış renkli yün gibi olurlar. 6- Kimin tartıları ağır gelirse, 7- O hoş bir hayat içinde olur, 8- Kimin tartıları hafif gelirse, 9- Onların yeri, (haviye) çukurdur, 10- Onun ne olduğunu sen nereden bileceksin? 11- O kızgın bir ateştir.
Ahmet El Acemi Kari'a Suresi 00:45
Ahmet El Acemi Kari'a Suresi 392 izlenme - 4 yıl önce Ahmet El Acemi Kari'a Suresi
Karia Suresi (kıyamet) 1 Dakikada Kıyameti yaşatan Muhteşem bir Kıraat subhan'Allah 01:14
Karia Suresi (kıyamet) 1 Dakikada Kıyameti yaşatan Muhteşem bir Kıraat subhan'Allah 158 izlenme - 3 yıl önce Kuran ı Kerim sure ayetler müslüman cihad tevbe hoca sohbet dua dualar hadis hz muhammed sav. peygamber efendimiz cihad hac umre mümin namaz oruz zekat haram günahlar helal caiz farz tefsir fıkıh sünnet cennet cehennem kıyamet dini islami videolar vcd çocuklar için islami dini içerikli filmler full indir download yeni video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun bölümü tek link fotoğraflar görüntüler ne parça albüm nedir nasıl yapılır video türküler pop müzik komik hayvanlar bebek mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com
Yasser Al Dosari - 101 - Karia Sûresi (2.Kıraat) ve Meali  1080p 02:44
Yasser Al Dosari - 101 - Karia Sûresi (2.Kıraat) ve Meali 1080p 83 izlenme - 3 yıl önce Türkçe Mealli Kur`an-ı Kerim Videoları için: http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo Meal tercihi olarak başta Diyanet eski meali ve Elmalılı Hamdi Yazır Açıklamalı kısmı içinse Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri, Kurtubi Tefsiri, Beydavi ve Tefsiri ve Feyzül Furkan meali tercih ediyorum. Yayınlamadan önce her ne kadar kontrol etmeye çalışsam da gözden kaçan yazım hataları ve ses yazı sekron sorunları olabiliyor gözünüze çarpanları video yorumunda belirtirseniz en kısa sürede düzeltip yeniden yayınlarım. Videoları paylaşıp herkese ulaştırmayı ihmal etmeyin.
Karia Suresi ( Ameli Kıt Olanların İbretlik Hali ) 02:51
Karia Suresi ( Ameli Kıt Olanların İbretlik Hali ) 100 izlenme - 4 yıl önce Karia Suresi ( Ameli Kıt Olanların İbretlik Hali )
İbrahim Jibreen - Karia Sûresi ve Meali  720p 05:11
İbrahim Jibreen - Karia Sûresi ve Meali 720p 62 izlenme - 3 yıl önce Türkçe Mealli Kur`an-ı Kerim Videoları için: http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo Meal tercihi olarak başta Diyanet eski meali ve Elmalılı Hamdi Yazır Açıklamalı kısmı içinse Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri, Kurtubi Tefsiri, Beydavi ve Tefsiri ve Feyzül Furkan meali tercih ediyorum. Yayınlamadan önce her ne kadar kontrol etmeye çalışsam da gözden kaçan yazım hataları ve ses yazı sekron sorunları olabiliyor gözünüze çarpanları video yorumunda belirtirseniz en kısa sürede düzeltip yeniden yayınlarım. Videoları paylaşıp herkese ulaştırmayı ihmal etmeyin.
Fares Abbad - 101 - Kâria Sûresi ve Meali 01:11
Fares Abbad - 101 - Kâria Sûresi ve Meali 20 izlenme - 2 yıl önce -Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Tüm hafızların sesinden Kur`an-ı Kerim videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. -Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur.Amaç Kur'an-ı Kerim ve Hadis-i Şerif paylaşımıdır. Bu yüzden diğer video sitelerine de yüklenmektedir. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip arşivleyebilirsiniz. -Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan veya para kazananlardan ötürü, indirdikten sonra üzerine ekleme veya çıkarma yani herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak, belli bölümeri kesip kırparak kaynak vermeden yayınlamak helal değildir! Bu gibi niyetleri olanlar için videoları aldığım kaynaklar ana sayfada belirtilmiştir, yayıncılardaki ham videoları kullanarak kendi videolarını yapabilirler. -Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruh-ül Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin http://meallivideo.web.tv/
Karia Suresi | Türkçe Altyazı | Surat Al-Qaari'ah 01:02
Karia Suresi | Türkçe Altyazı | Surat Al-Qaari'ah 6 izlenme - 7 ay önce Bu oynatma listesindeki kuran videolarını, mp3 formatında bu adresten indirebilirsiniz. http://arsiv.cf/index.php/s/Iuwpd0Dxs... Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Bizleri Takip Edebilirsiniz. Facebook : http://fb.com/milletiibrahimtr Dailymotion : http://dailymotion.com/milletibrahim İzlesene : https://izlesene.com/kanal/milletiibr...
Hafız Süleyman Devre - Karia Suresi 01:13
Hafız Süleyman Devre - Karia Suresi 9 izlenme - 1 yıl önce Şölen Kaset Video Plak Pazarlama Hafız Süleyman Devre - KÂRİ’A SÛRESİ KÂRİ’A SÛRESİ TR-076-16-2403 Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla 1. Yürekleri hoplatan büyük felaket! 2. Nedir o yürekleri hoplatan büyük felaket? 3. Bilir misin nedir yürekleri hoplatan büyük felaket? 4. O gün insanlar, her biri bir tarafa uçuşan küçük kelebekler gibi olacaktır. 5. Dağlar da atılmış renkli yünler gibi olacaktır. 6. İşte o vakit, kimin tartıları ağır gelmişse, 7. Artık o, hoşnut olacağı bir hayat içinde olacaktır. 8. Ama kimin de tartıları hafif gelirse, 9. İşte onun anası (varacağı yer) Hâviye’dir. 10. Bilir misin nedir Hâviye? 11. O, kızgın bir ateştir. Hafız Süleyman Devre - Kur-an'ın Işığında -2016