Hoşgeldiniz!

Karışmak Videoları İzle

Vücud Benim İstediğim Gibi Şey Yaptırırım 01:59
Vücud Benim İstediğim Gibi Şey Yaptırırım 6.766 izlenme - 1 yıl önce Bazı hanım kızlarımız pankart açmak sureti ile bedenlerinin kendilerine ait olduklarını ifade ettiler. Şimdi tabi bazı arkadaşlarda bundan rahatsız olmuş olacak ki "Yahu nasıl olur? Maşallah bu çıtır bedeni kendisi mi kullanacak mmgphf mpfgh. Ama günahtır" diye düşünerekten bir çalışma hazırlamışlar. İzliyoruz
Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz 01:29
Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz 13.233 izlenme - 2 yıl önce Ama hala izleyenler vardır herhalde Biri de benim
Kendini Karıştıran Salak Kız 00:51
Kendini Karıştıran Salak Kız 12.014 izlenme - 3 yıl önce İki arkadaşımız, muhtemelen bacı- gardaşlar güzelce krema hazırlıyorlar felan, o sıralarda bi şakalaşmalar gülüncükler depişmeler felan, sonrası malum.
Ekmek Konuştu Markette Ortalık Karıştı 02:28
Ekmek Konuştu Markette Ortalık Karıştı 2.660 izlenme - 3 yıl önce “Ekmek konuştu, markette ortalık karıştı!”
BBC News'de Konukların Karışması 01:46
BBC News'de Konukların Karışması 103 izlenme - 4 ay önce Yaklaşık 1o yıl önce yaşanan olay şöyle: Guy Goma adındaki zenci abimiz BBC'ye iş görüşmesi için gider, ancak Bilişim Teknolojisi uzmanı Guy Kewney ile karıştırılınca kendini bir anda canlı yayında bulur. İnternetin müzik endüstrisine etkisine dair sorulan sorulara bozuntuya vermeden cevap vermeye çalışan Guy Goma'nın tepkileri görülmeye değer. Spiker kısa bir süre sonra farkedip olaya müdahale ediyor. daha sonra Guy Goma nihayet iş görüşmesine giriyor ama malesef işi alamıyor ancak bir internet fenomeni oluyor. İzliyoruz efenim...
Pehlivanlar Rakipleri Karıştırdılar 01:40
Pehlivanlar Rakipleri Karıştırdılar 316 izlenme - 3 yıl önce Valla şimdi biz benim rakiplen karışıyoduk o sırada öteki rakipte karışıyodu o anda hepimiz karışmışık yani.Hakemler bağırıyor o değil bırak bırak diye ama ben hala sarma vurmaya çalışıyom.Öteki arkadaşta napıyon sen ya dedi,ben de iyidir sen napıyon dedim öyle sonra akem söylemese farkına varamicektik.
İdam Sonrası Bangladeş Karıştı  (4 Ölü) 01:29
İdam Sonrası Bangladeş Karıştı (4 Ölü) 463 izlenme - 4 yıl önce Bangladeş'te Cemaat-i İslami Partisi liderlerinden Abdülkadir Molla'nın idamının ardından olaylar çıktı. Olaylarda 4 kişi hayatını kaybetti.
Sanal Berber 04:29
Sanal Berber 204 izlenme - 2 yıl önce yeni teknoloji ses kaydedicileri kullanılarak kayıt edildiği öne sürülen ses kaydı ile saç traşı zevkini* (tartışılır) türk berberlerinin iğrenç esprilerine maruz kalmadan tadabilirsiniz. NOT: kulaklıkla dinlenilmediği takdirde bir anlam ifade etmez, etmeyecektir! farkına varmadan başında saça sakala karışılan site alkislarlayasiyorum.com
NtvSpor'da Gaipten Gelen Sesler 01:22
NtvSpor'da Gaipten Gelen Sesler 78 izlenme - 2 yıl önce Ntvspor'da bir yayın kazası sonucu yayına gelen sesleri dinliyoruz. Merhaba, ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda...
Galatasaray'ın Soyunma Odası Karıştı, Melo İsyan Etti 01:20
Galatasaray'ın Soyunma Odası Karıştı, Melo İsyan Etti 39 izlenme - 3 yıl önce Arsenal maçının devre arasıdna soyunma odasına üç farklı geride giden sarı-kırmızı oyuncular kendi aralarında tartıştı. Melo, Prandelli'nin taktiğini sorguladı.
Davanın Ardından Ortalık Karıştı 00:50
Davanın Ardından Ortalık Karıştı 12 izlenme - 2 yıl önce Ali İsmail Korkmaz davasında kararın açıklanmasından sonra Kayseri Adliyesi önünde gösteri yapan gruba biber gazı ile müdahale etti.
İnsanların Birbirinin İçtiğine Karışma Hakkı Yoktur. Herkes Kendi İnancına, Düşüncesine Göre Yaşamak 01:21
İnsanların Birbirinin İçtiğine Karışma Hakkı Yoktur. Herkes Kendi İnancına, Düşüncesine Göre Yaşamak 1 izlenme - 7 ay önce İnsanların birbirinin içtiğine karışma hakkı yoktur. Herkes kendi inancına, düşüncesine göre yaşamakta özgürdür.