Hoşgeldiniz!

karıştırmak

Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 00:49
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 9.756 izlenme - 2 yıl önce Babası ile ikizini ayırt edemeyen ve ikisinide babasını sanan çok tatlı çocuğumuza bir maşallah diyoruz
Hayata Küstüren 13 Yakalanma Anı 02:57
Hayata Küstüren 13 Yakalanma Anı 4.046 izlenme - 11 ay önce Yeni bir Hayat Okulu ile karşınızdayız. Bu kez hayat karartan yakalanma anları var. Kopya çekerken yakalanmak, burnunu karıştırırken yakalanmak, kız arkadaşın abisine yakalanmak, birinin arkasından konuşurken yakalanmak… Bunlar yaşandığında hayattan soğuyoruz!  OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
100 Farklı İçeceği Karıştırdık - Tadı Nasıl Oldu? 10:02
100 Farklı İçeceği Karıştırdık - Tadı Nasıl Oldu? 1.655 izlenme - 10 ay önce Bu videoda markete gittik ve zorlanarak da olsa 100 farklı içecek bulup satın aldık. Ardından tümünü karıştırıp ortaya çıkan bu ilginç içeceğin tadına baktık. İçinde yok yok! Meyve suları, gazozlar, kolalar, süt çeşitleri, enerji içecekleri... Bakalım hepsini karıştırınca tadı nasıl oldu? Bunu da izleyin: Gazlı İçecekleri Karıştırdık https://www.youtube.com/watch?v=vUMK8CTaNjQ Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kola ile Sütü Karıştırırsanız Ne Olur? 01:21
Kola ile Sütü Karıştırırsanız Ne Olur? 3.700 izlenme - 4 yıl önce Her gün kolanın zararları üzerine onlarca yazı okuyor, duyuyoruz. Ancak insan çoğu defa gözüyle görmeden inanmıyor. İşte gözümle görmeden inanmam diyenlere k...
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 00:59
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 3.604 izlenme - 4 yıl önce Bu dayılar, çaylarının aşırı karışmasını istiyor olabilir.
Soyunma Odalarını Karıştırmak - Kamera Şakası 01:19
Soyunma Odalarını Karıştırmak - Kamera Şakası 2.514 izlenme - 5 yıl önce erkekler yanlışlıkla kızların soyunma odasına girince olanlar oldu
Kendilerini Sohbete Kaptıran Dayılar Mikrofonu Karıştırırsa 00:42
Kendilerini Sohbete Kaptıran Dayılar Mikrofonu Karıştırırsa 1.676 izlenme - 4 yıl önce Sohbetin Heyecanıyla Birlikte Elindeki Mikrofonu Karıştıran Dayıların Eğlenceli Halleri
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 01:23
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 1.487 izlenme - 3 yıl önce Kolanın çektiği eziyeti başka hangi içecek çekmiştir bilmiyorum, çeşitli sıvılarla karıştırdılar, kaynattılar, mentos attılar, bu sefer benzer bir şekilde süt ile karıştırılmasını izleyeceğiz.
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 00:49
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 2.062 izlenme - 3 yıl önce Salçalı yumurtanın nasıl yapılacağını öğretecek olan türk israf adam, görünen o ki oldukça kibardır. Mutfağı kirletecek kadar cesaretli olmadığı için tüm olayı tava içinde gerçekleştirir.
Kola Ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur ? 01:23
Kola Ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur ? 1.035 izlenme - 4 yıl önce Özdemir Medya'nın Katkılarıyla ;
Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa 00:52
Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa 767 izlenme - 4 yıl önce Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa
Diş Macunuyla Kola Karışırsa Ne Olur? 00:24
Diş Macunuyla Kola Karışırsa Ne Olur? 152 izlenme - 8 ay önce Kola ve diş macunu karıştırılıp kirli yüzeylerin temizliği için kullanıldığında ortaya çıkan sonuç görenleri şaşırtıyor.
2 Bayram 1 Tansu Çiller 00:22
2 Bayram 1 Tansu Çiller 490 izlenme - 3 yıl önce Efendim ülkemizde gaf yapmak konusunda meşhur olan çok isim vardır ama bunlardan çok azı yıllar geçsede hala unutulmaz onlardan biride ülkemizin ilk kadın başbakanı olan Tansu Çillerdir işte unutulmaz o gaflardan sadece biri ..
Sergen Yalçın Canlı Yayında Burnunu Karıştırırsa! 00:37
Sergen Yalçın Canlı Yayında Burnunu Karıştırırsa! 1.480 izlenme - 5 yıl önce sergen yalçın burnunu karıştırıyor Maçın heyecanına kapılıp canlı yayında olduğunu bir an için unutan Sergen'in komik hali..
Tayyip Erdoğan'ın Çay İsteğine Cevap 00:09
Tayyip Erdoğan'ın Çay İsteğine Cevap 515 izlenme - 3 yıl önce Çay içmek isteğini "çayı şekerli içerim çünkü içmeden önce mutlaka karıştırırım" hareketleriyle perçinleyen Erdoğan'a verilen cevabı izliyoruz.
Türk İşi 00:33
Türk İşi 1.170 izlenme - 10 yıl önce artık yorulmak yok
Kendini Karıştıran Salak Kız 00:51
Kendini Karıştıran Salak Kız 644 izlenme - 3 yıl önce Gündemden düşmeyen ve yenilerine yenilerinin her an eklendiği salak kız videolarımızın başka bir versiyonunu izliyoruz. İki arkadaşımız, muhtemelen bacı- gardaşlar güzelce krema hazırlıyorlar felan, o sıralarda bi şakalaşmalar gülüncükler depişmeler felan, sonrasını hep beraber izleyelim. Yorum sizin, izleyelim!
Burun Karıştırırken Yakalamak 00:06
Burun Karıştırırken Yakalamak 340 izlenme - 4 yıl önce Burun Karıştırırken Yakalamak Ve İğrençlik
Vine Fenomenleri 00:06
Vine Fenomenleri 368 izlenme - 4 yıl önce ALLAH BELANI... :D
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 00:19
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 659 izlenme - 3 yıl önce O kadar tatlı gelmiş ki Sergen'in burnunu karıştırmak maşallah dolma oyar gibi salmış burnuna canlı yayın felan dinlememiş. Lakin rejinin azizliğine uğrayacağını ne bilsin adam. İlahi Sergen yaa..
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 00:51
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 345 izlenme - 4 yıl önce Fake mi değil mi anlamadım ama fake olsa bu kadar gerçekçi ve çatlayana kadar gülmmezlerdi diye düşünmek istiyorum.
Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı. 00:35
Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı. 474 izlenme - 5 yıl önce Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı Kameramanın ani açı değişikliği, Sergen Yalçın'ı rezil etti.
Şampiyonlar Ligi Finalinde Burnunu Karıştıran Kadın 00:08
Şampiyonlar Ligi Finalinde Burnunu Karıştıran Kadın 280 izlenme - 3 yıl önce Chelsea ile Bayern Münih arasında oynanan şampiyonlar ligi final maçında maçı izlemeye gelmiş hanım ablamız Alman rejisinin kendisini çektiğinin farkında olmadan 1 milyara yakın insanın gözleri önünde burnunu karıştırıyor.Lütfen bunu evdeyken de denemeyiniz. Zira peçete diye bir şey var.
Ortalığı Karıştıran Türk Tır Şoförü 00:54
Ortalığı Karıştıran Türk Tır Şoförü 180 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da seyir halindeki bir TIR'ın Türk şoförü ortalığı birbirine katmış. Yağmurlu havada görüş mesafesi iyi değilken sollama yapmak isteyince bu büyük kaza meydana gelmiş. Bu videoda da mevcuttur kendileri; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/167868/tir-kazalari-turk-tirci-icerir
Amaçsız kedi çekmece karıştırıyor 01:40
Amaçsız kedi çekmece karıştırıyor 194 izlenme - 5 yıl önce Kediler ve gereksiz merakları
Stadyumda Burnunu Karıştıran Genç Rezil Oldu 01:32
Stadyumda Burnunu Karıştıran Genç Rezil Oldu 104 izlenme - 4 yıl önce Maç İzlerken Heyecanla Burnunu Karıştıran Gencin Görüntüleri Ekrana Yansıyınca Bütün Stadyuma Rezil Oldu.
2012 Yılının En İğrenç Adamı ! 00:44
2012 Yılının En İğrenç Adamı ! 116 izlenme - 5 yıl önce Metroda adam yaptığı bu iğrenç davranışıyla uzun süre unutulmayacak..
Messi'den Maden İşçilerine Taş Çıkaran Hareketler 00:13
Messi'den Maden İşçilerine Taş Çıkaran Hareketler 53 izlenme - 3 yıl önce Barcelona ile Lechia Gdansk arasında oynanan hazırlık maçında Lionel Messi kameralara ufak bir kaçamakla yakalandı.
Kendini Karıştıran Salak Kız 00:51
Kendini Karıştıran Salak Kız 100 izlenme - 3 yıl önce Gündemden düşmeyen ve yenilerine yenilerinin her an eklendiği salak kız videolarımızın başka bir versiyonunu izliyoruz. İki arkadaşımız, muhtemelen bacı- gardaşlar güzelce krema hazırlıyorlar felan, o sıralarda bi şakalaşmalar gülüncükler depişmeler felan, sonrasını hep beraber izleyelim. Yorum sizin, izleyelim!
KURANI KERİM VE RAMAZAN AYI 11:31
KURANI KERİM VE RAMAZAN AYI 64 izlenme - 3 yıl önce www.huzuradogru.tv