Hoşgeldiniz!

karıştırmak

Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 00:49
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 3.088 izlenme - 8 ay önce Babası ile ikizini ayırt edemeyen ve ikisinide babasını sanan çok tatlı çocuğumuza bir maşallah diyoruz
Kola ile Sütü Karıştırırsanız Ne Olur? 01:21
Kola ile Sütü Karıştırırsanız Ne Olur? 3.582 izlenme - 3 yıl önce Her gün kolanın zararları üzerine onlarca yazı okuyor, duyuyoruz. Ancak insan çoğu defa gözüyle görmeden inanmıyor. İşte gözümle görmeden inanmam diyenlere k...
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 00:59
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 3.556 izlenme - 2 yıl önce Bu dayılar, çaylarının aşırı karışmasını istiyor olabilir.
Soyunma Odalarını Karıştırmak - Kamera Şakası 01:19
Soyunma Odalarını Karıştırmak - Kamera Şakası 2.389 izlenme - 3 yıl önce erkekler yanlışlıkla kızların soyunma odasına girince olanlar oldu
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 00:49
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 1.667 izlenme - 2 yıl önce Salçalı yumurtanın nasıl yapılacağını öğretecek olan türk israf adam, görünen o ki oldukça kibardır. Mutfağı kirletecek kadar cesaretli olmadığı için tüm olayı tava içinde gerçekleştirir.
Kendilerini Sohbete Kaptıran Dayılar Mikrofonu Karıştırırsa 00:42
Kendilerini Sohbete Kaptıran Dayılar Mikrofonu Karıştırırsa 1.674 izlenme - 3 yıl önce Sohbetin Heyecanıyla Birlikte Elindeki Mikrofonu Karıştıran Dayıların Eğlenceli Halleri
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 01:23
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 1.175 izlenme - 2 yıl önce Kolanın çektiği eziyeti başka hangi içecek çekmiştir bilmiyorum, çeşitli sıvılarla karıştırdılar, kaynattılar, mentos attılar, bu sefer benzer bir şekilde süt ile karıştırılmasını izleyeceğiz.
Kola Ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur ? 01:23
Kola Ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur ? 1.034 izlenme - 2 yıl önce Özdemir Medya'nın Katkılarıyla ;
Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa 00:52
Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa 710 izlenme - 2 yıl önce Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa
2 Bayram 1 Tansu Çiller 00:22
2 Bayram 1 Tansu Çiller 313 izlenme - 1 yıl önce Efendim ülkemizde gaf yapmak konusunda meşhur olan çok isim vardır ama bunlardan çok azı yıllar geçsede hala unutulmaz onlardan biride ülkemizin ilk kadın başbakanı olan Tansu Çillerdir işte unutulmaz o gaflardan sadece biri ..
Sergen Yalçın Canlı Yayında Burnunu Karıştırırsa! 00:37
Sergen Yalçın Canlı Yayında Burnunu Karıştırırsa! 1.472 izlenme - 4 yıl önce sergen yalçın burnunu karıştırıyor Maçın heyecanına kapılıp canlı yayında olduğunu bir an için unutan Sergen'in komik hali..
Tayyip Erdoğan'ın Çay İsteğine Cevap 00:09
Tayyip Erdoğan'ın Çay İsteğine Cevap 350 izlenme - 1 yıl önce Çay içmek isteğini "çayı şekerli içerim çünkü içmeden önce mutlaka karıştırırım" hareketleriyle perçinleyen Erdoğan'a verilen cevabı izliyoruz.
Burun Karıştırırken Yakalamak 00:06
Burun Karıştırırken Yakalamak 329 izlenme - 2 yıl önce Burun Karıştırırken Yakalamak Ve İğrençlik
Vine Fenomenleri 00:06
Vine Fenomenleri 359 izlenme - 2 yıl önce ALLAH BELANI... :D
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 00:19
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 542 izlenme - 2 yıl önce O kadar tatlı gelmiş ki Sergen'in burnunu karıştırmak maşallah dolma oyar gibi salmış burnuna canlı yayın felan dinlememiş. Lakin rejinin azizliğine uğrayacağını ne bilsin adam. İlahi Sergen yaa..
Kendini Karıştıran Salak Kız 00:51
Kendini Karıştıran Salak Kız 492 izlenme - 2 yıl önce Gündemden düşmeyen ve yenilerine yenilerinin her an eklendiği salak kız videolarımızın başka bir versiyonunu izliyoruz. İki arkadaşımız, muhtemelen bacı- gardaşlar güzelce krema hazırlıyorlar felan, o sıralarda bi şakalaşmalar gülüncükler depişmeler felan, sonrasını hep beraber izleyelim. Yorum sizin, izleyelim!
Tamam mı Babacığım? - Yüz Numaralı Adam 02:48
Tamam mı Babacığım? - Yüz Numaralı Adam 523 izlenme - 1 yıl önce Yüz Numaralı Adam(1978)filminde sabah kahvaltı öncesi bir aile kesiti. Şaban'ın adının neden Yüz Numaralı Adam olduğunu anlattığı sahnede kardeşini patates soyar gibi tıraş ederken çalan müziği bulana 10 milyon Yeni Zellanda doları vereceğim. İlgili Sahneler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18338/kultur-yapmak-da-mi-yasak-100-numarali-adam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3890/100-numarali-adam-bu-kadar-parayla-niyet-bile-cekilmez
Türk İşi 00:33
Türk İşi 1.170 izlenme - 9 yıl önce artık yorulmak yok
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 00:51
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 338 izlenme - 2 yıl önce Fake mi değil mi anlamadım ama fake olsa bu kadar gerçekçi ve çatlayana kadar gülmmezlerdi diye düşünmek istiyorum.
Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı. 00:35
Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı. 472 izlenme - 4 yıl önce Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı Kameramanın ani açı değişikliği, Sergen Yalçın'ı rezil etti.
Şampiyonlar Ligi Finalinde Burnunu Karıştıran Kadın 00:08
Şampiyonlar Ligi Finalinde Burnunu Karıştıran Kadın 207 izlenme - 2 yıl önce Chelsea ile Bayern Münih arasında oynanan şampiyonlar ligi final maçında maçı izlemeye gelmiş hanım ablamız Alman rejisinin kendisini çektiğinin farkında olmadan 1 milyara yakın insanın gözleri önünde burnunu karıştırıyor.Lütfen bunu evdeyken de denemeyiniz. Zira peçete diye bir şey var.
Ortalığı Karıştıran Türk Tır Şoförü 00:54
Ortalığı Karıştıran Türk Tır Şoförü 155 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da seyir halindeki bir TIR'ın Türk şoförü ortalığı birbirine katmış. Yağmurlu havada görüş mesafesi iyi değilken sollama yapmak isteyince bu büyük kaza meydana gelmiş. Bu videoda da mevcuttur kendileri; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/167868/tir-kazalari-turk-tirci-icerir
 Kendini Karıştıran Salak Kız 00:51
Kendini Karıştıran Salak Kız 99 izlenme - 2 yıl önce Gündemden düşmeyen ve yenilerine yenilerinin her an eklendiği salak kız videolarımızın başka bir versiyonunu izliyoruz. İki arkadaşımız, muhtemelen bacı- gardaşlar güzelce krema hazırlıyorlar felan, o sıralarda bi şakalaşmalar gülüncükler depişmeler felan, sonrasını hep beraber izleyelim. Yorum sizin, izleyelim!
Amaçsız kedi çekmece karıştırıyor 01:40
Amaçsız kedi çekmece karıştırıyor 190 izlenme - 4 yıl önce Kediler ve gereksiz merakları
Stadyumda Burnunu Karıştıran Genç Rezil Oldu 01:32
Stadyumda Burnunu Karıştıran Genç Rezil Oldu 103 izlenme - 2 yıl önce Maç İzlerken Heyecanla Burnunu Karıştıran Gencin Görüntüleri Ekrana Yansıyınca Bütün Stadyuma Rezil Oldu.
Messi'den Maden İşçilerine Taş Çıkaran Hareketler 00:13
Messi'den Maden İşçilerine Taş Çıkaran Hareketler 45 izlenme - 1 yıl önce Barcelona ile Lechia Gdansk arasında oynanan hazırlık maçında Lionel Messi kameralara ufak bir kaçamakla yakalandı.
2012 Yılının En İğrenç Adamı ! 00:44
2012 Yılının En İğrenç Adamı ! 111 izlenme - 4 yıl önce Metroda adam yaptığı bu iğrenç davranışıyla uzun süre unutulmayacak..
KURANI KERİM VE RAMAZAN AYI 11:31
KURANI KERİM VE RAMAZAN AYI 61 izlenme - 1 yıl önce www.huzuradogru.tv
Takımları Karıştıran Yorumcu 00:19
Takımları Karıştıran Yorumcu 39 izlenme - 1 yıl önce 12.02.2013 tarihinde oynanan CEV Cup yarı finalinde Uralochka - Fenerbahçe maçın anlatımında yorumcu olarak katılan abimiz maçın heyecanıyla Fenerbahçe'nin fileye takılan topuna gösterdiği tepki ve toparlama çabası.
Burnunu Karıştırırken Dünyaya Rezil Olan İnsan ! 01:36
Burnunu Karıştırırken Dünyaya Rezil Olan İnsan ! 49 izlenme - 2 yıl önce Burnunu Karıştırırken Dünyaya Rezil Olan İnsan !