Hoşgeldiniz!

karıştırmak

Hayata Küstüren 13 Yakalanma Anı 02:57
Hayata Küstüren 13 Yakalanma Anı 3.901 izlenme - 4 ay önce Yeni bir Hayat Okulu ile karşınızdayız. Bu kez hayat karartan yakalanma anları var. Kopya çekerken yakalanmak, burnunu karıştırırken yakalanmak, kız arkadaşın abisine yakalanmak, birinin arkasından konuşurken yakalanmak… Bunlar yaşandığında hayattan soğuyoruz!  OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
100 Farklı İçeceği Karıştırdık - Tadı Nasıl Oldu? 10:02
100 Farklı İçeceği Karıştırdık - Tadı Nasıl Oldu? 1.509 izlenme - 3 ay önce Bu videoda markete gittik ve zorlanarak da olsa 100 farklı içecek bulup satın aldık. Ardından tümünü karıştırıp ortaya çıkan bu ilginç içeceğin tadına baktık. İçinde yok yok! Meyve suları, gazozlar, kolalar, süt çeşitleri, enerji içecekleri... Bakalım hepsini karıştırınca tadı nasıl oldu? Bunu da izleyin: Gazlı İçecekleri Karıştırdık https://www.youtube.com/watch?v=vUMK8CTaNjQ Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 00:49
Babasının İkizini Görünce Şaşıran Bebek 3 5.724 izlenme - 1 yıl önce Babası ile ikizini ayırt edemeyen ve ikisinide babasını sanan çok tatlı çocuğumuza bir maşallah diyoruz
Kola ile Sütü Karıştırırsanız Ne Olur? 01:21
Kola ile Sütü Karıştırırsanız Ne Olur? 3.670 izlenme - 3 yıl önce Her gün kolanın zararları üzerine onlarca yazı okuyor, duyuyoruz. Ancak insan çoğu defa gözüyle görmeden inanmıyor. İşte gözümle görmeden inanmam diyenlere k...
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 00:59
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 3.586 izlenme - 3 yıl önce Bu dayılar, çaylarının aşırı karışmasını istiyor olabilir.
Soyunma Odalarını Karıştırmak - Kamera Şakası 01:19
Soyunma Odalarını Karıştırmak - Kamera Şakası 2.463 izlenme - 4 yıl önce erkekler yanlışlıkla kızların soyunma odasına girince olanlar oldu
Kendilerini Sohbete Kaptıran Dayılar Mikrofonu Karıştırırsa 00:42
Kendilerini Sohbete Kaptıran Dayılar Mikrofonu Karıştırırsa 1.675 izlenme - 3 yıl önce Sohbetin Heyecanıyla Birlikte Elindeki Mikrofonu Karıştıran Dayıların Eğlenceli Halleri
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 01:23
Kola ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur? 1.405 izlenme - 2 yıl önce Kolanın çektiği eziyeti başka hangi içecek çekmiştir bilmiyorum, çeşitli sıvılarla karıştırdılar, kaynattılar, mentos attılar, bu sefer benzer bir şekilde süt ile karıştırılmasını izleyeceğiz.
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 00:49
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 1.923 izlenme - 2 yıl önce Salçalı yumurtanın nasıl yapılacağını öğretecek olan türk israf adam, görünen o ki oldukça kibardır. Mutfağı kirletecek kadar cesaretli olmadığı için tüm olayı tava içinde gerçekleştirir.
Kola Ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur ? 01:23
Kola Ve Süt Karıştırılırsa Ne Olur ? 1.035 izlenme - 3 yıl önce Özdemir Medya'nın Katkılarıyla ;
Diş Macunuyla Kola Karışırsa Ne Olur? 00:24
Diş Macunuyla Kola Karışırsa Ne Olur? 24 izlenme - 3 hafta önce Kola ve diş macunu karıştırılıp kirli yüzeylerin temizliği için kullanıldığında ortaya çıkan sonuç görenleri şaşırtıyor.
Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa 00:52
Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa 744 izlenme - 3 yıl önce Acun Ilıcalı Programları Karıştırırsa
2 Bayram 1 Tansu Çiller 00:22
2 Bayram 1 Tansu Çiller 462 izlenme - 2 yıl önce Efendim ülkemizde gaf yapmak konusunda meşhur olan çok isim vardır ama bunlardan çok azı yıllar geçsede hala unutulmaz onlardan biride ülkemizin ilk kadın başbakanı olan Tansu Çillerdir işte unutulmaz o gaflardan sadece biri ..
Sergen Yalçın Canlı Yayında Burnunu Karıştırırsa! 00:37
Sergen Yalçın Canlı Yayında Burnunu Karıştırırsa! 1.477 izlenme - 5 yıl önce sergen yalçın burnunu karıştırıyor Maçın heyecanına kapılıp canlı yayında olduğunu bir an için unutan Sergen'in komik hali..
Tayyip Erdoğan'ın Çay İsteğine Cevap 00:09
Tayyip Erdoğan'ın Çay İsteğine Cevap 469 izlenme - 2 yıl önce Çay içmek isteğini "çayı şekerli içerim çünkü içmeden önce mutlaka karıştırırım" hareketleriyle perçinleyen Erdoğan'a verilen cevabı izliyoruz.
Türk İşi 00:33
Türk İşi 1.170 izlenme - 10 yıl önce artık yorulmak yok
Burun Karıştırırken Yakalamak 00:06
Burun Karıştırırken Yakalamak 336 izlenme - 3 yıl önce Burun Karıştırırken Yakalamak Ve İğrençlik
Kendini Karıştıran Salak Kız 00:51
Kendini Karıştıran Salak Kız 578 izlenme - 3 yıl önce Gündemden düşmeyen ve yenilerine yenilerinin her an eklendiği salak kız videolarımızın başka bir versiyonunu izliyoruz. İki arkadaşımız, muhtemelen bacı- gardaşlar güzelce krema hazırlıyorlar felan, o sıralarda bi şakalaşmalar gülüncükler depişmeler felan, sonrasını hep beraber izleyelim. Yorum sizin, izleyelim!
Vine Fenomenleri 00:06
Vine Fenomenleri 367 izlenme - 3 yıl önce ALLAH BELANI... :D
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 00:19
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 586 izlenme - 3 yıl önce O kadar tatlı gelmiş ki Sergen'in burnunu karıştırmak maşallah dolma oyar gibi salmış burnuna canlı yayın felan dinlememiş. Lakin rejinin azizliğine uğrayacağını ne bilsin adam. İlahi Sergen yaa..
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 00:51
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 342 izlenme - 3 yıl önce Fake mi değil mi anlamadım ama fake olsa bu kadar gerçekçi ve çatlayana kadar gülmmezlerdi diye düşünmek istiyorum.
Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı. 00:35
Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı. 474 izlenme - 5 yıl önce Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı Kameramanın ani açı değişikliği, Sergen Yalçın'ı rezil etti.
Şampiyonlar Ligi Finalinde Burnunu Karıştıran Kadın 00:08
Şampiyonlar Ligi Finalinde Burnunu Karıştıran Kadın 227 izlenme - 3 yıl önce Chelsea ile Bayern Münih arasında oynanan şampiyonlar ligi final maçında maçı izlemeye gelmiş hanım ablamız Alman rejisinin kendisini çektiğinin farkında olmadan 1 milyara yakın insanın gözleri önünde burnunu karıştırıyor.Lütfen bunu evdeyken de denemeyiniz. Zira peçete diye bir şey var.
Ortalığı Karıştıran Türk Tır Şoförü 00:54
Ortalığı Karıştıran Türk Tır Şoförü 169 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da seyir halindeki bir TIR'ın Türk şoförü ortalığı birbirine katmış. Yağmurlu havada görüş mesafesi iyi değilken sollama yapmak isteyince bu büyük kaza meydana gelmiş. Bu videoda da mevcuttur kendileri; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/167868/tir-kazalari-turk-tirci-icerir
Amaçsız kedi çekmece karıştırıyor 01:40
Amaçsız kedi çekmece karıştırıyor 192 izlenme - 5 yıl önce Kediler ve gereksiz merakları
Stadyumda Burnunu Karıştıran Genç Rezil Oldu 01:32
Stadyumda Burnunu Karıştıran Genç Rezil Oldu 104 izlenme - 3 yıl önce Maç İzlerken Heyecanla Burnunu Karıştıran Gencin Görüntüleri Ekrana Yansıyınca Bütün Stadyuma Rezil Oldu.
Messi'den Maden İşçilerine Taş Çıkaran Hareketler 00:13
Messi'den Maden İşçilerine Taş Çıkaran Hareketler 51 izlenme - 2 yıl önce Barcelona ile Lechia Gdansk arasında oynanan hazırlık maçında Lionel Messi kameralara ufak bir kaçamakla yakalandı.
2012 Yılının En İğrenç Adamı ! 00:44
2012 Yılının En İğrenç Adamı ! 116 izlenme - 5 yıl önce Metroda adam yaptığı bu iğrenç davranışıyla uzun süre unutulmayacak..
Kendini Karıştıran Salak Kız 00:51
Kendini Karıştıran Salak Kız 100 izlenme - 3 yıl önce Gündemden düşmeyen ve yenilerine yenilerinin her an eklendiği salak kız videolarımızın başka bir versiyonunu izliyoruz. İki arkadaşımız, muhtemelen bacı- gardaşlar güzelce krema hazırlıyorlar felan, o sıralarda bi şakalaşmalar gülüncükler depişmeler felan, sonrasını hep beraber izleyelim. Yorum sizin, izleyelim!
KURANI KERİM VE RAMAZAN AYI 11:31
KURANI KERİM VE RAMAZAN AYI 64 izlenme - 2 yıl önce www.huzuradogru.tv