Hoşgeldiniz!

karl

Genç Karl Marx (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 01:51
Genç Karl Marx (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 21.787 izlenme - 11 ay önce 19 Mayıs 2017'de gösterime girecek Genç Karl Marx filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde August Diehl başrolde.
Karl Marx'ın Trafik Lambası Figürü Olması 03:20
Karl Marx'ın Trafik Lambası Figürü Olması 1.279 izlenme - 4 hafta önce Komünizmin fikir babalarından Karl Marx’ın dünyaya geldiği Trier kentinin yönetimi, doğumunun 200’üncü yıldönümü yaklaşan Alman düşünürü trafik ışığı figürü hâline getirdi. Kırmızıda dur, yeşilde geç! Bu kuralın mucidi her ne kadar Karl Marx olmasa da Almanya'nın Trier kentinde trafik artık onun felsefesine göre işleyecek. Trier Belediye Başkanı Wolfram Leibe, 5 Mayıs 2018'de 200'üncü doğum yıldönümü kutlanacak olan Marx'ın silüetinin yansıdığı bir trafik ışığını törenle hizmete açtı. Komünizmin rengi olarak kabul edilen kırmızı Karl Marx figürü, iki elini yana açmış vaziyette yayalara "Bekleyin” diyor. Yeşil Marx figürü ise koltuk altında bir kitapla yayalara bakarak yürüyor. Her ne kadar bu yönde bir ibare bulunmasa da kara kaplı kitap muhtemelen Karl Marx’ın ünlü eseri “Das Kapital”ı tasvir ediyor. Sermaye aracı hâline geldi Bu ilginç trafik ışığı, ünlü düşünürün 200’üncü doğum günü anısına tasarlandı. 5 Mayıs 1818 tarihinde Almanya’nın Trier kentinde doğan filozof, 17 yaşına kadar burada yaşadı. Ardından yüksek öğrenim için önce Bonn’a, ardından da Berlin’e gitti. Trier Belediyesi, düşünürün doğduğu evin yakınında Marx figürlü ikinci trafik ışığını da doğum gününde hizmete açmayı planlıyor. Marx’ın eseri "Kapital” Almancada “sermaye” anlamına geliyor. Eser, kapitalizme tepki olarak yazıldı. Ancak Trier Belediyesi, komünizmin fikir babasını, 200’üncü yıldönümünü vesilesiyle tam bir "sermaye aracı” olarak kullanmaktan geri durmuyor. Bu yıl dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğraması beklenen kentte, turistler için Karl Marx görünümlü banyo ördeğinden yine onun tasvirlerinin yer aldığı çeşitli hediyelik eşyalara kadar çok sayıda ürün satışa sunulmuş durumda. İnsan düşünmeden edemiyor: Karl Marx, kendi adı kullanılarak yapılan bu kapitalist uygulamaları görseydi, acaba ne derdi?
Songül Karlı - Yalan 03:48
Songül Karlı - Yalan 32.999 izlenme - 7 yıl önce yalan songül karli
Balmumu Heykeli Nasıl Yapılır? 02:52
Balmumu Heykeli Nasıl Yapılır? 6.516 izlenme - 11 ay önce Videoda, balmumu heyekeli yapımı için vücuttan kalıp alınmasını izliyoruz.
Karl Heinz Schneider'in Ateş Şutu Golü - Kaptan Tsubasa 01:51
Karl Heinz Schneider'in Ateş Şutu Golü - Kaptan Tsubasa 4.446 izlenme - 3 yıl önce Kaptan Tsubasada en sevdiğim futbolculardan biride Karl Heinz Schneider ateş şutu çok değişik top ateş çıkartıyo vuruşlarda hadi iyi izlemeler
Riddick - Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
Riddick - Türkçe Altyazılı Fragman 11.345 izlenme - 5 yıl önce Riddick 4 Ekim 2013'te Sinemalarda! 2000 yapımı popüler bilim kurgu filmi Pitch Black (Derin Karanlık) ve 2004 yapımı The Chronicles of Riddick (Riddick Günlükleri) ile başlayan ve sinema dünyasında çığır açan destanın son bölümünün senaristi ve yönetmeni yine David Twohy. Filmin başrol oyuncusu Vin Diesel ise yine bilinen galaksideki her ödül avcısı tarafından aranan tehlikeli ve kaçak bir mahkum olan anti kahraman Riddick rolünde. Meşhur Riddick güneşten kavrulmuş ve üzerinde yaşam olmadığı düşünülen bir gezegende ölüme terk edilmiştir. Ancak Riddick kısa bir süre sonra kendisini uzaylı yırtıcılarla savaşırken bulur. Riddick'in kurtulmak için tek şansı acil durum işaretini aktive etmek ve kendisini yakalamak için gezegene hemen gelecek paralı askerleri alarma geçirmektir. Gezegene ulaşan ilk gemi diğerlerinden daha ölümcül ve daha sert olan paralı askerler taşırken, gelen ikinci geminin kaptanı ise Riddick'i daha kişisel bir nedenle arayan biridir. Kimsenin kurtulamayacağı fırtına yaklaşırken, kaptanın avcıları Riddick'in kellesini getirmeden gezegenden ayrılmayacaklardır.
Milton Friedman - Boğulan Birini Kurtarmama Özgürlüğü Üzerine 04:51
Milton Friedman - Boğulan Birini Kurtarmama Özgürlüğü Üzerine 2.619 izlenme - 2 yıl önce Nobell ödüllü Ekonomist Milton Friedman'ın herkesin hayata bakış açısını sorgulatması gereken bir konuşması.Özellikle objektivizm üzerinden hayata bakmayanlar için. Doğru diye bir şey varmıdır? Aklın yolu bir diyen atalarımız salak mı? Bir şeyi doğru kabul edip onun üzerine sistem kurmamamız mantıklı mı? Marksizm,islamcılık,milliyetçilik iyiyi otomatikleştirmeye mi çalışıyorlar?
Riddick Günlükleri 3 – Riddick (2013) – Teaser 00:21
Riddick Günlükleri 3 – Riddick (2013) – Teaser 9.268 izlenme - 5 yıl önce Güneşle Kavrulmuş Bir Gezegende Ölüme Terk Edilmiş Olan Riddick, Kendisini Bir Uzaylı Irkının Karşısında Bulur. Bir Acil Durum İşaretini Hareket Geçirmek İki Gemiyi Uyarır: Birisi Yeni Bir Paralı Asker Neslini Taşımaktadır, Diğeri İse Riddick’in Geçmişinden Bir Adam Tarafından Yönetilmektedir.”
Karl Marx vs Nihat Doğan 04:20
Karl Marx vs Nihat Doğan 1.471 izlenme - 11 ay önce Sorduk Soruyu bu bölümde 19. yüzyılda yaÅŸamış filozof, politik ekonomist ve devrimci Karl Heinrich Marx ile Nihat DoÄŸan'ın fotoÄŸraflarını gösterip kimdir diye sordu. Ä°letiÅŸim: sorduksoruyu.0133@gmail.com
Murat Bardakçı ve İlber Ortaylı Kadir Mısıroğlu ile Dalga Geçiyor 00:35
Murat Bardakçı ve İlber Ortaylı Kadir Mısıroğlu ile Dalga Geçiyor 4.057 izlenme - 3 yıl önce Tarihin Arka Odası adlı programda programın moderatörü Murat Bardakçı ve "çok cahilsin keşke ölsen" olarak son günlerde gündeme gelen İlber Ortaylı, "Karl Marx bir cinnidir" diyen sözde tarihçi Kadir Mısırlıoğlu ile billur geçiyor. İzleyelim..
Sunay Akın - Karl Detroit 14:55
Sunay Akın - Karl Detroit 2.861 izlenme - 3 yıl önce Sunay Akın'ın muhteşem anlatımıyla bu kadarınada pes diyeceğiniz sizleri hayretlere düşürecek yaşam hikayeleri
Riddick Fragman 2 01:47
Riddick Fragman 2 6.472 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Karl Urban, Jordi Molla, Matt Nable, Katee Sackhoff, Bokeem Woodbine, Dave Bautista, Conrad Pla, Raoul Trujillo, Nolan Funk, Keri Hilson gibi isimlerin yer aldığı Riddick filminin ikinci resmi fragmanı.
Sosyalizm Ne Demek? 01:16
Sosyalizm Ne Demek? 1.380 izlenme - 2 yıl önce Bir sokak röportajı ekibi, Türk insanına sosyalizmin ne demek olduğunu soruyor. Cevaplar insanı intihara sevkediyor.
Celal Şengör - Marx'ın Kafası Çalışmıyor. Hegel Salaktır. 03:42
Celal Şengör - Marx'ın Kafası Çalışmıyor. Hegel Salaktır. 1.805 izlenme - 3 yıl önce Celal Şengör'ün, konuk olduğu 28 Ocak 2013 tarihinde yayınlanan Enver Aysever'in Aykırı Sorular programında Karl Marx, Hegel, Mao, "Kültür Devrimi" hakkında söyledikleri.
David Harvey - Kapital'i Okumak 01:51:18
David Harvey - Kapital'i Okumak 1.291 izlenme - 3 yıl önce David Harvey'nin Reading Marx's Capital derslerinin Türkçe simultane olarak tercüme edilip "dublajlanmış" halini izliyoruz.
Der Junge Karl Marx (2016) Fragman 01:55
Der Junge Karl Marx (2016) Fragman 555 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Der junge Karl Marx (Le Jeune Karl Marx) filminin Almanca fragmanı. Oyuncular: August Diehl, Stefan Konarske, Hannah Steele, Hannah Steele, Olivier Gourmet, Alexander Fehling Yönetmen: Raoul Peck
Karl Wolf - Summertime/let's Get Rowdy Ft. Fatman Scoop 08:29
Karl Wolf - Summertime/let's Get Rowdy Ft. Fatman Scoop 2.428 izlenme - 4 yıl önce Karl Wolf - Summertime/Let's Get Rowdy ft. Fatman Scoop (Video Klip 2014) Lyrics Şarkı Sözleri: We about to get stupid So wake up,wake up,wake up And fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime Summertime,summertime Searchin’ for the love,can’t you feel the thing? I’m tired,you’re fighting all the time One night my heart went so in love You see ,we live in a crazy world And all this attention I gave you,girl Then I gave up ...I’m coming,I’m coming,I’m coming away We about to start up So follow me all night We about to get stupid So wake up,wake up,wake up And fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime I’m tired,you’re fighting all the time One night my heart went so in love You see ,we live in a crazy world And all this attention I gave you,girl Then I gave up Where’ s the light at the end of the tunnel? ...when I tell you I’m coming,I’m coming,I’m coming away We about to start up So follow me all night We about to get stupid So wake up,wake up,wake up And fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime It feels like you’re loving Put up this fire And the weather is so lovely It feels like you’re loving Put up this fire Just you and I As soon as the clouds start to get out of the way When I tell you I’m coming,I’m coming,I’m coming away We about to start up So follow me all night We about to get stupid So wake up,wake up,wake up And fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime Summertime,fall in love in the summertime Let's Get Rowdy Şarkı Sözleri (lyrics): If you the hater, Then see you later Then you have no business in this area, We're spending papers, But don't judge your girl She came with the fame And tell it your friend of your friend Let's get it in Better make the way, better make the stomp Put platinum on her, ring the alarm 'Cause I'm a boss International flavor, we're taking off!! So, let's get rowdy!! Hey, let's get rowdy!! I missed the Yalla habibi in this party! So, let's get rowdy!! Hey, let's get rowdy!! I missed the mash-up with girls in this party So we get rowdy, and we get drunk and tell the DJ go and turn the shit up So, we get rowdy, and we get drunk, and tell the DJ go and turn the shit up! Bag up, gon' turn up Bag piss, gon' turn up Sexy chick, gon' turn up I'mma bad bitch, gon' turn up Bottle poppin', gon' turn up Millionaire, gon' turn up This party, gon' turn up Wild boys, go turn up This party, that's my motto My people got my dough Get your hands up in the air if you're a millionaire Start throwin' paper, let's go! One hundred stacks, one show in the club Put a hundred stacks, and I'll blow this town Get loud like a wild ?? In the VIP so, let's go! So, let's get rowdy!! Hey, let's get rowdy!! I missed the Yalla habibi in this party! So, let's get rowdy!! Hey, let's get rowdy!! I missed the mash-up with girls in this party So we get rowdy, and we get drunk and tell the DJ go and turn the shit up So, we get rowdy, and we get drunk, and tell the DJ go and turn the shit up! (x2) __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Karl Wolf - Summertime/Let's Get Rowdy ft. Fatman Scoop Music video by Karl Wolf performing Summertime/Let's Get Rowdy. (C) 2014 Lone Wolf Entertainment Under exclusive license to Universal Music Canada Inc.
5 Dakikada Rock Müziğinin 25 Efsane Parçası 05:25
5 Dakikada Rock Müziğinin 25 Efsane Parçası 2.166 izlenme - 3 yıl önce Heavy Sky’ ın vokalisti Batu Akdeniz ve Youtube’ daki videolarıyla tanınan gitarist Karl Golden’ın imzasını taşıyan çalışmalara bir yenisi eklendi. Rock müziğinin efsanevi 100 parçasını tek bir videoda birleştirmeye karar veren ikili ilk videoya 25 parçayı sığdırmış. Ortak çalışmaları sonucu 100 şarkıyı birleştirmeyi hedefleyen ikili diğer videolarla hedeflerine ulaşacaklarını belirtmiş.
Besim Tibuk - Marx ve Türkiye'de Terörizm Üzerine 06:13
Besim Tibuk - Marx ve Türkiye'de Terörizm Üzerine 1.136 izlenme - 2 yıl önce Karl Marx için "dünya felsefe tarihinin en geri zekâlı feylesofu" ifadesini kullanan Besim Tibuk, PKK terörünün temellerinin 1970'lerde Türkiye İşçi Partisince düzenlenen Doğu Mitingleri'nde atıldığını ileri sürüyor.
Paranın Efendileri :  Karl Marx ve Marksist İktisat (Belgesel) 45:11
Paranın Efendileri : Karl Marx ve Marksist İktisat (Belgesel) 723 izlenme - 2 yıl önce Paranın Efendileri : Karl Marx ve Marksist İktisat (Belgesel) Karl Marx'ın iktisadi kuramları, doğru öngörüleri ve yanılgıları hakkında bir belgesel.
Ceza - Maklifon Showwww 00:23
Ceza - Maklifon Showwww 2.564 izlenme - 10 yıl önce kısa ama öz dinle ....kiriz anı mmamamamaamammaammamaı maklifon showwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Karl Marx Cinnidir - Üstad Kadir 03:04
Karl Marx Cinnidir - Üstad Kadir 1.317 izlenme - 3 yıl önce Üstad Kadir'in Karl Marx hakkında yapmış olduğu yorumları izleyeceğiz.
Yeşilçam'da İzdivaç Programı 00:57
Yeşilçam'da İzdivaç Programı 1.091 izlenme - 2 yıl önce Onları çay içmeye gönderiyoruz. Adı Suzan, yaş 19...
Sexy Lingerie & Corsetry Photo Shoot With Karl Taylor. 16:58
Sexy Lingerie & Corsetry Photo Shoot With Karl Taylor. 1.316 izlenme - 4 yıl önce We Hot Things Up İn The Studio With This Seductive Photo Shoot For Ava Corsetry. I Also Give You A Run Through The Lighting And Offer Tips On The Set-up For ...
Atlas Okyanusu Cephesi - U Bot - Renkli Görüntüler 01:57
Atlas Okyanusu Cephesi - U Bot - Renkli Görüntüler 1.392 izlenme - 3 yıl önce Almancada denizaltı anlamına gelen, ancak diğer bazı dillerde Alman deniz kuvvetlerince kullanılan denizaltıları ifade eder. I. Dünya ve II. Dünya savaşları sırasında kullanılmışlardır. II. Dünya Savaşı'nın başında denizaltı filosu komutanı olan Karl Donitz'in geliştirdiği kurt kapanı taktiği ile bu denizaltılar özellikle savaşın ilk 2-3 yılında müttefik konvoylarına ağır kayıplar verdirmiş, ikmallerini aksatmışlardır.
Chanel West Coast - Karl 03:32
Chanel West Coast - Karl 1.279 izlenme - 4 yıl önce Chanel West Coast - Karl (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: It's your girl Chanel West Coast If you drunk and acting foolish then this be the music That shit to make you lose it, get thrown out like you stupid Maybe bands'll make her do it, lands in France will make me move it In a trance from my movement, getting love like Jen Hewitt Living life to the fullest like Jack Nick and Freeman in that movie Catch me living in Miami, Willy beeming with the Louis The queen, of Lamb beans, stay dripped in balla jewelry No other team, we live the dream, that's just the way we do it B I'm about what's happening, stay all about my fashion Chicks that we be smashing, getting money that's my passion Loaded like I'm blazing, you can't get it, why you asking Got money in my mansion, flashing lights Kardashian Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld You know I'm looking so fly Lamborgini doors to my front porch cause I just lost my mind San Borgini tours, burnt cash like torch cause I stay on my grind In bikinis, hot so hot scorch, beach bunny is the line Sip martinis, coast to coast, be at the chatxeoux all the time Jimi choos baby, that's my shoes baby I'll never lose baby, spread the news baby I'm the deuce baby, on top of booths baby My swag a million, billion, a trillion, Chanel be the truth baby I'm about what's happening, stay all about my fashion Chicks that we be smashing, getting money that's my passion Loaded like I'm blazing, you can't get it, why you asking Got money in my mansion, flashing lights Kardashian Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld You know I'm looking so fly Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld You know I'm looking so fly New York, Paris, London, Japan All around the world, keep getting what you can And I won't stop forever, cop the flyest, get the largest Ride a poly to Vancouver cause I'm hotter than some tater tots I'm never gonna be too Hollywood so you can never say it I paid my dues in Hollywood, my road I even paid it And now I'm on the red carpet in red bottoms, that's what they said I'm living the dream, make my own bread, drink the kill leaving them dead I'm about what's happening, stay all about my fashion Chicks that we be smashing, getting money that's my passion Loaded like I'm blazing, you can't get it, why you asking Got money in my mansion, flashing lights Kardashian Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Looking, looking so fly, I'm tied with the sky Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld You know I'm looking so fly Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld, Karl Lagerfeld You know I'm looking so fly
Mercedes'in 125 Yıllık Tarihine Yolculuk - 8. Etap 07:10
Mercedes'in 125 Yıllık Tarihine Yolculuk - 8. Etap 795 izlenme - 3 yıl önce Günümüzde lüksün ve prestijin simgelerinden biri olan Mercedes yıldızı, aynı zamanda köklü bir geçmişe de işaret ediyor. Karl Benz'in 1886 yılında, üç tekerlekli motorlu aracı için yaptığı patent başvurusundan günümüze uzanan süreçte otomobil kavramı inanılmaz bir yol kat etti. Mercedes-Benz'in 125 yılına tanık olduk. İşte markanın doğuşu ve görkemli tarihinden önemli kesitler... 125! yıllık deneyim 1886 yılında Karl Benz üç-tekerlekli motorlu aracı için patent başvurusu yaptığında tarih 29 Ocak’ı gösteriyordu. O günden beri bu tarih, motorlu araçların resmi doğum günü olarak anılıyor. Aynı yıl, Gottlieb Daimler de ilk dört-tekerlekli motorlu aracı geliştirdi. O gün birbirinden haberdar olmayan bu iki isim, çalışmalarıyla bugünkü Daimler AG’nin temelini atmış oldular. Bu tarih aynı zamanda küresel başarılara imza atan Mercedes-Benz markasının doğuşunun ve günümüzün otomotiv sektörünün ilk kilometre taşı olmuştur. Şirket, 1886 yılından beri, 80.000’in üzerinde patentli uygulaması ile teknoloji geliştirmeye devam ediyor. Motorlu faytondan motorlu taşıtlara geçiş İlk otobüs ve ilk kamyonla birlikte, şirketin en önemli yenilikleri arasında Şubat 1900’de piyasaya sürülen 35 hp’lik güce sahip Mercedes’in ilk modern otomobili de vardır. O dönemde, tüm modern otomobillerin prototipi olan bu Mercedes, “motorlu fayton”dan günümüzde kullanılan motorlu taşıtlara geçişi sağlamıştır. Mercedes-Benz, günümüzde binek otomobilleri, hafif ticari araçları, otobüsleri ve kamyonları içeren geniş ürün portföyü ile birçok araç türünü bünyesinde barındırıyor. Şehir otomobillerinin en kullanışlısı olan “smart” da Mercedes-Benz’in ürün portföyünde. Günümüzün “smart fortwo”su, 1980’lerin başında yapılan “kısa-mesafeli taşıma aracı” konulu bir araştırmaya dayanıyor. Motor teknolojisinin 'ilk'leri Mercedes-Benz, yüksek devirli benzinli motor kavramının öncüsü de olmuştur. 1898’de piyasaya sürülen Daimler 8 hp "Phaeton", dört-silindirli motor kullanılan ilk karayolu taşıtıdır. 1923’de Benz, ilk dizel motorlu kamyonu satışa sunmuştur. 1936’da ise binek otomobillerde kullanıma uygun dizel motor tanıtılmıştır: dünyada seri üretilen ilk dizel motorlu otomobil, Mercedes-Benz 260 D’dir. Şasi teknolojisinde dönüm noktası 1931'de Mercedes-Benz, “Mercedes 170” modeliyle şasi teknolojisinde de önemli bir kilometre taşı oluşturmuştur. Bu araç dört tekerlekte bağımsız süspansiyona sahip olan ilk seri üretim binek otomobildir ve sadece asfalt gürültüsünü değil, lastik titreşimini ve yol yüzeyindeki engebelerin yarattığı sarsıntıları da belirgin ölçüde azaltarak sürücü ve yolculara konforlu bir seyir sunmuştur. Mercedes-Benz, 1961’de tanıttığı 300 SE lüks sedan modelinde kullandığı ilk havalı süspansiyon sistemiyle bu alanda yeni standartlar oluşturmuştur. 1982’nin sonlarında, yeni kompakt sınıftaki arkadan çekiş sistemi, sonradan tüm Mercedes-Benz Sedan, Coupé, Cabriolet modellerinde ve spor otomobillerde de uygulanmış ve diğer birçok üretici tarafından da kendi modellerine uyarlanmıştır. Tasarımda gelenek ve gelecek Kaslı ve güçlü tasarıma sahip modeller Mercedes-Benz’in 1920’lerdeki çizgilerini oluşturmuş, 1930’ların başından itibaren tasarım yapısı kademeli olarak daha zarif ve akıcı çizgilere, yuvarlak formlara dönüşmüştür. Bu dönüşümün en ilgi çekici modeli 1934 model 500 K ve onun çok benzeri olan 1936 yılında satışa sunulan 540 K’dır. Mercedes-Benz güvenlik teknolojisindeki kilometre taşları 1939 – Otomobillerde güvenlik gelişiminin başlangıcı 1959 – Dünyanın ilk güvenli şasisi 1969 – Mercedes-Benz kaza araştırmalarının başlatılması 1978 – Elektronik kontrollü, anti blokaj fren sistemi (ABS) 1980 –Hava yastığı, emniyet kemeri gergi sıstemi 1995 – Elektronik Stabilite Programı (ESP®) 1996 – Fren Destek Sistemi (BAS) 1998 – Ön araca olan mesafeyi sabit tutan ve aracın hızını sabitleyen DISTRONIC cruise control” sistemi 1999 – Aktif Gövde Kontrol Sistemi (ABC), lastik basınç kontrol sistemi 2002 – PRE-SAFE® yolcu koruma sistemi 2003 – Aktif aydınlatma fonksiyonu 2005 - DISTRONIC PLUS, fren desteği sağlayan Break Assist PLUS, gece görüşünü kolaylaştıran Night View Assist 2006 - PRE-SAFE® Fren, Akıllı Far Sistemi 2009 – Hız Limiti Asistanı, Şerit Takip Yardımcısı, Kör Nokta Asistanı, yorgun sürücüleri uyaran Attention Assist 2010 – Aktif Şerit Takip Yardımcısı, Aktif Kör Nokta Asistanı, yüksek-performanslı LED farlar
Karl Ess Ve Ercan Demir - Omuz Kaslarını Geliştirme Ve Genişletme Programı - Kenzo Karagöz 04:51
Karl Ess Ve Ercan Demir - Omuz Kaslarını Geliştirme Ve Genişletme Programı - Kenzo Karagöz 1.012 izlenme - 3 yıl önce Karl Ess ve Ercan Demir - Omuz Kaslarını Geliştirme ve Genişletme Programı - KENZO KARAGÖZ
Karl Wolf ft. Timbaland, BK Brasco - Magic Hotel 04:49
Karl Wolf ft. Timbaland, BK Brasco - Magic Hotel 1.192 izlenme - 4 yıl önce Music video by Karl Wolf performing Magic Hotel. (C) 2014 Lone Wolf Entertainment Under exclusive license to Universal Music Canada Inc.
Riddick Kamera Arkası Görüntüleri 08:17
Riddick Kamera Arkası Görüntüleri 1.077 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Vin Diesel, Karl Urban ve Katee Sackhoff gibi isimlerin yer aldığı Riddick filminin kamera arkası görüntüleri.