Hoşgeldiniz!

karl urban

Riddick - Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
Riddick - Türkçe Altyazılı Fragman 11.345 izlenme - 5 yıl önce Riddick 4 Ekim 2013'te Sinemalarda! 2000 yapımı popüler bilim kurgu filmi Pitch Black (Derin Karanlık) ve 2004 yapımı The Chronicles of Riddick (Riddick Günlükleri) ile başlayan ve sinema dünyasında çığır açan destanın son bölümünün senaristi ve yönetmeni yine David Twohy. Filmin başrol oyuncusu Vin Diesel ise yine bilinen galaksideki her ödül avcısı tarafından aranan tehlikeli ve kaçak bir mahkum olan anti kahraman Riddick rolünde. Meşhur Riddick güneşten kavrulmuş ve üzerinde yaşam olmadığı düşünülen bir gezegende ölüme terk edilmiştir. Ancak Riddick kısa bir süre sonra kendisini uzaylı yırtıcılarla savaşırken bulur. Riddick'in kurtulmak için tek şansı acil durum işaretini aktive etmek ve kendisini yakalamak için gezegene hemen gelecek paralı askerleri alarma geçirmektir. Gezegene ulaşan ilk gemi diğerlerinden daha ölümcül ve daha sert olan paralı askerler taşırken, gelen ikinci geminin kaptanı ise Riddick'i daha kişisel bir nedenle arayan biridir. Kimsenin kurtulamayacağı fırtına yaklaşırken, kaptanın avcıları Riddick'in kellesini getirmeden gezegenden ayrılmayacaklardır.
Riddick Günlükleri 3 – Riddick (2013) – Teaser 00:21
Riddick Günlükleri 3 – Riddick (2013) – Teaser 9.277 izlenme - 5 yıl önce Güneşle Kavrulmuş Bir Gezegende Ölüme Terk Edilmiş Olan Riddick, Kendisini Bir Uzaylı Irkının Karşısında Bulur. Bir Acil Durum İşaretini Hareket Geçirmek İki Gemiyi Uyarır: Birisi Yeni Bir Paralı Asker Neslini Taşımaktadır, Diğeri İse Riddick’in Geçmişinden Bir Adam Tarafından Yönetilmektedir.”
Riddick Fragman 2 01:47
Riddick Fragman 2 6.473 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Karl Urban, Jordi Molla, Matt Nable, Katee Sackhoff, Bokeem Woodbine, Dave Bautista, Conrad Pla, Raoul Trujillo, Nolan Funk, Keri Hilson gibi isimlerin yer aldığı Riddick filminin ikinci resmi fragmanı.
Riddick Kamera Arkası Görüntüleri 08:17
Riddick Kamera Arkası Görüntüleri 1.081 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Vin Diesel, Karl Urban ve Katee Sackhoff gibi isimlerin yer aldığı Riddick filminin kamera arkası görüntüleri.
The Loft TRAILER (2015) 02:19
The Loft TRAILER (2015) 326 izlenme - 3 yıl önce "The Loft" TRAILER #1 (2015) Isabel Lucas, Karl Urban Thriller HD Five friends who share a loft for their extramarital affairs begin to question one another after the murdered body of an unknown young woman is found in the property. Director: Erik Van Looy Writers: Bart De Pauw (screenplay), Wesley Strick Stars: Wentworth Miller, James Marsden, Karl Urban "the loft" "the loft trailer" trailer "isabel lucas" "james marsden" "karl urban" "rhona mitra" "sienna miller" sex "sex thriller" thriller murder "wentworth miller"
Riddick Fragman 02:30
Riddick Fragman 513 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Vin Diesel, Karl Urban, Jordi Molla, Matt Nable, Katee Sackhoff gibi isimlerin yer aldığı Riddick filminin resmi fragmanı.
Riddick Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 00:22
Riddick Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 428 izlenme - 5 yıl önce Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Vin Diesel, hayranlarının karşısına yılın en iddialı bilim kurgu aksiyon yapımlarından Riddick ile 6 Eylül'de Sinemalarda olacak. Güneşin kavurduğu bir gezegende ölüme terk edilen Riddick kendini yırtıcı bir uzaylı türüyle karşı karşıya bulur. Hayatı için savaşırken aktive ettiği yardım alarmı iki gemiyi harekete geçirir. Birinde paralı askerler taşınmaktadır ötekine ise Riddick'in geçmişinden biri kaptanlık yapmaktadır.
Riddick Fragman 3 02:21
Riddick Fragman 3 327 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Karl Urban, Jordi Molla, Matt Nable, Katee Sackhoff, Bokeem Woodbine, Dave Bautista, Conrad Pla, Raoul Trujillo, Nolan Funk, Keri Hilson gibi isimlerin yer aldığı Riddick filminin yayınlanan üçüncü resmi fragmanı.
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 00:47
Star Trek Bilinmeze Doğru - TV Fragman 243 izlenme - 5 yıl önce Star Trek Bilinmeze Doğru (Star Trek into darkness) filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Riddick TV Fragman 00:30
Riddick TV Fragman 85 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Vin Diesel, Karl Urban, Katee Sackhoff, Dave Bautista gibi isimlerin yer aldığı Riddick filminin resmi fragmanı.
Riddick Kısa Fragman 00:21
Riddick Kısa Fragman 51 izlenme - 5 yıl önce Vin Diesel'in başrolünde yer aldığı Riddick filminin yirmi iki saniyelik kısa tanıtım fragmanı.