Hoşgeldiniz!

karmaşa

Mutlu Oyuncak Dükkanı - Atölyede Karmaşa 11:57
Mutlu Oyuncak Dükkanı - Atölyede Karmaşa 7.344 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Oyuncak Dükkanı - Atölyede Karmaşa - TRT Çocuk Kıpır, Çilli, Fistan, Pofu, Maviş ve Robi; onlar Mutlu Oyuncak Dükkanının sevimli kahramanları… Yetenekli oyuncak tamircisi Ayşe Usta ile birlikte bu muhteşem dükkânda yaşıyorlar. Dükkana zaman zaman tamir edilmek üzere yeni oyuncaklar geliyor, onların da dükkan sakinleriyle maceraları oluyor. Yan dükkanda ki Kasap’ın, Kırık Diş adında sevimli, tembel ve oyun meraklısı bir kedisi var ve bu kedinin kahramanlarımızla yaşadığı eğlenceli ve bir o kadar da yorucu zamanları geçiyor.
trafikte saygı böyle olur :)) 01:06
trafikte saygı böyle olur :)) 1.840 izlenme - 9 yıl önce
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk Rekor Kırdı! 02:00
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk Rekor Kırdı! 1.094 izlenme - 5 yıl önce İnternette izlenme rekorları kıran ideoloji karmaşası yaşayan çocuğun videosu izleyenleri dumura uğratıyor.
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk İle Yapılan Röportaj 07:28
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk İle Yapılan Röportaj 317 izlenme - 2 yıl önce Milliyet İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk videosuyla tıklanma rekoru kıran Oğulcan'ı bulup röportaj yapmış.Videoda sinirinden herkese söven Oğulcan bu röportajda gayet sakin.Kızılderililerin de gönlünü almış
Futbol Sahalarında Görülmemiş Pozisyon 00:18
Futbol Sahalarında Görülmemiş Pozisyon 331 izlenme - 5 yıl önce Futbol Sahalarında Görülmemiş Pozisyon
Toplum Baskısı - Bilişsel Karmaşa 01:23
Toplum Baskısı - Bilişsel Karmaşa 202 izlenme - 3 yıl önce Babasının malını, mülkünü, atını, avradını satan ferdi'ye toplum cevabı tokat gibi veriyor. Ferdi'yse çaresizliğini ve pişmanlığını çığlıklarıyla en anlamlı şekilde ifade ediyor. Alkışlayıverig gari...
Sinema: Ormanda Karmaşa 01:38
Sinema: Ormanda Karmaşa 273 izlenme - 4 yıl önce Meksika’nın yağmur ormanlarında yaşayan ve birbirlerine aşık olan iki rakun Manu ve Sacha’nın beraberliklerinin önünde büyük bir engel meydana gelir. Manu’nun yaptığı bir yaramazlık sonucu kabilelerinin en önemli heykeli kırılır ve Sacha’nın da babası olan kabile reisi Manu’yu kabileden gönderir. Manu artık ormanda yaşamak zorundadır. Bir süre sonra Sacha kaçak avlanan avcılar tarafından kaçırılır ve böylece Manu’nun kendini ispatlama görevi başlamış olur. Manu, tek aşkını kurtarmak ve bu sayede de kabileye geri dönebilmek için yola koyulur. Yönetmen: Taedong Park, Mauricio De la Orta Senaryo: Mauricio De la Orta, Johnny Hartmann, Jean Dubois Morfin Oyuncular: Drake Bell, Rob Schneider, Fred Tatasciore Tür: Macera
ın the mix 02:19
ın the mix 487 izlenme - 7 yıl önce darrel new yorkta yaşayan güzel kadınlarla arası çok iyi olan popüler bir djdir ve belkide hayattaki tek sorunu ondan hoşlanan kadınları atlatmaktır. partneri busta kevin hart ile beraber kendi plak şirketlerini kurma hayalleri içersindedirler. fakat herşey birgün darrelın bir mafya babasının chazz palminteri hayatını kurtarmasıyla değişir. artık darrel patronun seksi ve inatçı kızının emmanuelle chriqui bodyguardı olmuştur..
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 02:01
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 212 izlenme - 3 yıl önce Vietnam'ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh şehrinden çekilen bu görüntüde trafiğin normal halini görüyorsunuz. Aklıma ülkemizdeki yol verme kavgaları ve cinayetleri gelmedi değil..
karmaşa ortamı 02:58
karmaşa ortamı 402 izlenme - 9 yıl önce expo chanel memiş yılmam
Adres Karmaşası 02:05
Adres Karmaşası 356 izlenme - 9 yıl önce bı yeri bulmadılar bee
düzen ve karmaşa 02:25
düzen ve karmaşa 144 izlenme - 9 yıl önce herşey düzen içinde,her denge hassas ölçülerle kurulmuş:eğer bu düzen ve nizam bir yaratıcı tarafından kurulmasaydı da rastlantı sonucu oluşmuş olsaydı karmaşa ve yıkım olmaz mıydı?
 Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 02:00
Vietnam Trafiğinde Sürücü Olmak 108 izlenme - 5 yıl önce Vietnam'ın en büyük şehri olan Ho Chi Minh şehrinden çekilen bu görüntüde trafiğin normal halini görüyorsunuz. Aklıma ülkemizdeki yol verme kavgaları ve cinayetleri gelmedi değil..
CHP'li Kurultay Delegelerinin Yürüyen Merdivenle İmtihanı 02:16
CHP'li Kurultay Delegelerinin Yürüyen Merdivenle İmtihanı 59 izlenme - 2 yıl önce Efendim, CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayına katılacak partililer, Sabah saatlerinden itibaren kurultayın yapılacağı salona alınmaya başladı. CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı'nın gerçekleştiği ATO Kongre Merkezi'ne gelen partililerden bazıları ters yönde yürüyen merdivenleri çıkmaya çalıştı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da 2011 yılında Beşiktaş Belediyesi Mustafa Kemal Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısının ardından yürüyen merdivene ters binmişti.
ın the mix fragmanı 1 02:19
ın the mix fragmanı 1 115 izlenme - 6 yıl önce darrel new yorkta yaşayan güzel kadınlarla arası çok iyi olan popüler bir djdir ve belkide hayattaki tek sorunu ondan hoşlanan kadınları atlatmaktır. partneri busta kevin hart ile beraber kendi plak şirketlerini kurma hayalleri içersindedirler. fakat herşey birgün darrelın bir mafya babasının chazz palminteri hayatını kurtarmasıyla değişir. artık darrel patronun seksi ve inatçı kızının emmanuelle chriqui bodyguardı olmuştur..
Adres Karmaşassı 00:56
Adres Karmaşassı 66 izlenme - 9 yıl önce lan susun bii
ın the mix fragmanı 2 02:18
ın the mix fragmanı 2 48 izlenme - 6 yıl önce darrel new yorkta yaşayan güzel kadınlarla arası çok iyi olan popüler bir djdir ve belkide hayattaki tek sorunu ondan hoşlanan kadınları atlatmaktır. partneri busta kevin hart ile beraber kendi plak şirketlerini kurma hayalleri içersindedirler. fakat herşey birgün darrelın bir mafya babasının chazz palminteri hayatını kurtarmasıyla değişir. artık darrel patronun seksi ve inatçı kızının emmanuelle chriqui bodyguardı olmuştur..
Koray Ademoğlu - Karmaşa (Trap) 02:53
Koray Ademoğlu - Karmaşa (Trap) 3 izlenme - 9 ay önce
Hayal Ve Ötesi Karmaşa Tüm Herşey 02:03
Hayal Ve Ötesi Karmaşa Tüm Herşey 1 izlenme - 1 yıl önce