Hoşgeldiniz!

karmaşık

Roxette - Top Gun Muziği - 03:56
Roxette - Top Gun Muziği - 93.034 izlenme - 10 yıl önce take my breath away
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 02:31
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 10.957 izlenme - 8 yıl önce İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı
Karmaşık Sayılar 1 - İ nin Tanımı - 10.Sınıf Matematik 12:02
Karmaşık Sayılar 1 - İ nin Tanımı - 10.Sınıf Matematik 4.079 izlenme - 3 yıl önce Matematik konu anlatımı,karmaşık sayılar konu anlatımı,karmaşık sayılara giriş,i sayısının tanımı, i sayısının kuvvetleri ,karmaşık sayılar düzlem anlatılmıştır.10.sınıf yeni müfredata uygun matematik konu anlatımı.
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 1 09:56
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 1 3.506 izlenme - 4 yıl önce 2006-2013 yılları arasında karmaşık sayılarla ilgili ÖSS ve LYS sınavlarında çıkmış soruların çözümleri yapılmıştır.Karmaşık sayının standart biçimi,karmaşık sayının mutlak değeri ve karmaşık sayının kutupsal biçimi ile ilgili sorular açıklanmıştır.Lys soru çözümlerini ,lise matematiği konularını ve videolu matematik konu anlatımlarını bu kanalda bulabilirsiniz.
Karmaşık Sayılar 3 - Örnek Soru Çözümleri - 10.Sınıf Yeni Müfredat 15:54
Karmaşık Sayılar 3 - Örnek Soru Çözümleri - 10.Sınıf Yeni Müfredat 3.206 izlenme - 3 yıl önce 10.sınıf matematik konu anlatımı,karmaşık sayılar konu anlatımı,karmaşık sayılarda dört işlem,karmaşık sayıların eşitliği, i sayısının kuvvetleri, deltası sıfırdan küçük olan 2.derece denklemlerin çözümü ile ilgili örnekler çözülmüştür.
Tuğba Özerk 03:41
Tuğba Özerk 15.037 izlenme - 10 yıl önce lo lo lo
Karmaşık Sayılar 2 - Karmaşık Sayılarda İşlemler - 10.Sınıf Matematik 17:16
Karmaşık Sayılar 2 - Karmaşık Sayılarda İşlemler - 10.Sınıf Matematik 3.101 izlenme - 3 yıl önce Matematik konu anlatımı,karmaşık sayılar konu anlatımı,karmaşık sayılarda dört işlem,karmaşık sayının eşleniği,karmaşık sayıların eşitliği anlatılmıştır, yeni müfredata uygun 10.sınıf matematik konu anlatımı
Araf Rhyme - Arsız Bela Ft Fetbaz Karmaşık Aşk 2011 03:08
Araf Rhyme - Arsız Bela Ft Fetbaz Karmaşık Aşk 2011 6.315 izlenme - 5 yıl önce Araf Rhyme - Arsız Bela Ft Fetbaz Karmaşık Aşk 2011
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 3 14:27
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 3 2.786 izlenme - 4 yıl önce 2006-2013 yılları arasında karmaşık sayılarla ilgili ÖSS ve LYS sınavlarında çıkmış soruların çözümleri bulunmaktadır.Karmaşık sayının mutlak değeri ve karmaşık sayının kutupsal biçimi ile ilgili sorular açıklanmıştır.LYS soru çözümlerini,lise matematiği konularını ve videolu matematik konu anlatımlarını bu kanalda bulabilirsiniz.
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2 12:47
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2 1.986 izlenme - 4 yıl önce 2006-2013 yılları arasında karmaşık sayılar konusuyla ilgili ÖSS ve LYS sınavlarında çıkmış soruların çözümleri bulunmaktadır.Karmaşık sayının mutlak değeri,karmaşık sayının kutupsal biçimi ile ilgili sorular açıklanmıştır.LYS sorularının çözümlerini,lise matematiği konu anlatımlarını ve videolu matematik konu anlatımlarını bu kanalda bulabilirsiniz.
Sir-Mc-Feat-Eda=karmaşık Duygular 03:29
Sir-Mc-Feat-Eda=karmaşık Duygular 3.406 izlenme - 9 yıl önce hadı 2009 isyanvarrrrrrrrr harbı rap=arabesk=slow
HYT - Dünyanın En Karmaşık ve Pahalı Kol Saatleri Serisi 02:03
HYT - Dünyanın En Karmaşık ve Pahalı Kol Saatleri Serisi 1.014 izlenme - 3 yıl önce 1. Sıra / Favorim Arkadaşlar böyle bir sıralama yaptım kendimce. Paylacaşağım saatler dünyada eşi benzeri olmayan ve sağda solda gördüğünüz saatler gibi olmayan saatlerdir. Şahsım da çok saat düşkünü birisi olarak zevkle sizle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Öncelikle bu saatten biraz bahsedeyim; Hyt- Hidro Mekanik Horolojistik Saat HYT, 2012 yılında piyasaya sürdüğü H1 ile hidromekanik saat teknolojisinin öncüsü olan bir firma.. Bu karmaşık teknoloji şöyle işliyor: Saatin içinde iki adet körük yer alıyor. Bunlardan birinde renkli su, diğerinde ise yağ var. Saatin en büyük özelliği dakikaları yelkovan yerine floresan renkli suyla göstermesi... Renkli su 11 santimetre uzunluğunda, 1 milimetre kalınlığındaki bir boruda saatin kadranı çevresinde ilerliyor. Saatleri ise normal saatlerdeki gibi bir akrep gösteriyor. Saat 6’yı gösterdiğinde, su körüğünün yanındaki yağ körüğü devreye giriyor. Renkli su, yağın itmesiyle ilk pozisyonuna dönerken tüm işlem yeniden başlıyor. İki körük de piston hareketleriyle işini görüyor. İki körükteki sıvılar ters yönlerde karışmadan ilerliyor. Elle kurulan saat 3 güne yakın işliyor. Sonra saati tekrar kurmak gerekiyor. Yapımı tam 10 yıl süren saat.. Financial Times gazetesi tüm bu sistemi işler hale getirebilmek için 30 teknisyenin yaklaşık 10 yıl uğraştığını yazmış. Tulumbalı saat fikrini 2002 yılında Lucien Vouillamoz ortaya atarken, yatırımcı Patrick Berdoz ve saat endüstrisinin eski isimlerinden Vincent Perriard’ın devreye girmesiyle proje hayata geçirmişler. HYT saatlerinin işleyişinin çok karmaşık olmasından dolayı Preciflex adlı bir "panpa" şirket kurularak sıvı hareket sisteminin patenti almış. Bu bebeğin fiyatı ise ortalama 153.000 DOLAR
Hindistan'da Trafik 01:10
Hindistan'da Trafik 993 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin birbirine girdiği bu kavşakta neler oluyor öyle ordan giriyorlar burdan giriyorlar yola insan nasıl yönlendirir kendini bu yollarda?
4 Dk'da Karmaşık Sayılar Soruları - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 04:51
4 Dk'da Karmaşık Sayılar Soruları - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 695 izlenme - 3 yıl önce Tonguc Akademi olarak 4 dk da karmasik sayilar konusu ile ilgili soru cozum videosunu sizler icin hazirladik. Bu video sayesinde karmasik sayilar ile ilgili ...
Aşırı Karmaşık Japon Tatlısı 08:38
Aşırı Karmaşık Japon Tatlısı 749 izlenme - 3 yıl önce Tam bitti diyosun devam ediyor yapmaya, yaptı da yaptı. Hipnoz edici sürükleyici bir tatlı tarifi, buyrun izleyin.
Evlilik Destekli Orgy Kavramına Giriş! 03:18
Evlilik Destekli Orgy Kavramına Giriş! 498 izlenme - 3 yıl önce Kayseri'den arayan izleyici karmaşık ilişkiler yumağını anlatırken 00:45 de çıkan altyazı da işin tuzu biberi oluyor. En sonunda dayanamayan Necmettin Nursaçan Hoca bile artan kan basıncıyla tansiyon saçmaya başlıyor. Yapmayın lütfen oyuncu değiştirme hakkımız da doldu. Doldu hocam doldu...
Karmaşık saatlerin inanılmaz etkileyici yapım aşamaları 07:20
Karmaşık saatlerin inanılmaz etkileyici yapım aşamaları 712 izlenme - 3 yıl önce İsviçre merkezli saat üreticisi F.P.Journe'un en karmaşık saatlerinden birisinin yapım aşamaları karşınızda. Çok karmaşık bir saatin nasıl bir üretim aşamasından geçtiğini görebiliyoruz.
ilişki durumu karmaşık - tivibu 00:29
ilişki durumu karmaşık - tivibu 631 izlenme - 7 yıl önce boşandılar ve kendilerine yeni hayatlar kurdular. şimdi tekrar aşık oluyorlar hemde birbirlerine. ilişki durumu karmaşık tivibu kirala izle servisinde.
Karmaşık Sayılar 1 24:47
Karmaşık Sayılar 1 282 izlenme - 5 yıl önce Karmaşık Sayılar 1
Daha Fazla Enerji 00:43
Daha Fazla Enerji 929 izlenme - 10 yıl önce bir çikolata reklamı , öylesine işte :)
SINAVO - Matematik - İki Karmaşık Sayı Arasında ki Uzaklık 00:27
SINAVO - Matematik - İki Karmaşık Sayı Arasında ki Uzaklık 191 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - İki Karmaşık Sayı Arasındaki Uzaklık soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Karmaşık Bir İlişki Ağı - Medya Kralı 05:54
Karmaşık Bir İlişki Ağı - Medya Kralı 183 izlenme - 3 yıl önce Günümüzde aile, komşu, akrabalık, iş ilişkileri günden güne karmaşıklaşmaya başlamışken; müzisyen-dinleyen ilişkileri de sarpa sarmaya başlıyor gibi. Medya Kralı'na telefonla bağlanan Nuray Sevencan konuklardan Ahmet Kural'a olan hayranlığını dile getirdikten sonra Ebru Yaşar'a dönüp ona da erkek arkadaşı Samet'in çok hayran olduğunu belirtiyor. Yani Ahmet Kural'a, Nuray hayran, onun erkek arkadaşı Samet Ebru Yaşar'a hayran, aynı zamanda Nuray Samet'e; Samet ise Nuray'a hayran. Sonra Ahmet, Nuray, Ebru, Samet.... Neyse efenim, en iyisi izleyelim.
Havva, Nil ,düşünüyor 05:04
Havva, Nil ,düşünüyor 342 izlenme - 10 yıl önce havva nil düşünceli ve karmaşık halde
Evrim Teorisini Karmaşık Hale Getiren Klip 00:59
Evrim Teorisini Karmaşık Hale Getiren Klip 162 izlenme - 3 yıl önce Cangardaşların arabesk klibinde babanın bir goril olması kafaları karıştırıyor...
SINAVO - Matematik - Karmaşık Düzlem 01:36
SINAVO - Matematik - Karmaşık Düzlem 155 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Karmaşık Düzlem soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Problem çözen akıllı karga 00:46
Problem çözen akıllı karga 66 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda kargaların ne kadar akıllı olduğunu, karmaşık bir problemi nasıl çözdüğünü görebilirsiniz.
Casillas'tan Jeneriklere Geçen Gol 00:12
Casillas'tan Jeneriklere Geçen Gol 96 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca onu dünyanın en iyi kalecisi olarak tanıdık. Evrenin en popülist takımı Real Madrid'in kalecisi İker Casillas eski takım arkadaşı Brezilyalı golcü Ronaldo'ya, Ballon d'Or ödül gecesinde jenereklere geçecek bir gol vuruşu yapıyor. Esefle izliyoruz...
Karmasık Düzlemler Ve Fraktal Geometri - 1 Sinan Canan 09:30
Karmasık Düzlemler Ve Fraktal Geometri - 1 Sinan Canan 100 izlenme - 4 yıl önce Sinan Canan - Fraktal - Fraktal Geometri - Karmaşık Düzlemler
SINAVO - MATEMATİK - Karmaşık Sayının Eşleneği 00:49
SINAVO - MATEMATİK - Karmaşık Sayının Eşleneği 91 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Karmaşık Sayının Eşleneği soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
18 Yaşındaki Japon, Rakibinin Hayatını 1 Dakikada Kararttı 01:10
18 Yaşındaki Japon, Rakibinin Hayatını 1 Dakikada Kararttı 20 izlenme - 10 ay önce Karmaşık Dövüş Sanatları maçında 18 yaşındaki Japon sporcu Nasukawa, İtalyan rakibinin işini 1 dakikada bitirdi.