Hoşgeldiniz!

karmaşık

Roxette - Top Gun Muziği - 03:56
Roxette - Top Gun Muziği - 91.947 izlenme - 10 yıl önce take my breath away
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 02:31
İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı 10.817 izlenme - 8 yıl önce İlişki durumu karmaşık filmi fragmanı
Karmaşık Sayılar 1 - İ nin Tanımı - 10.Sınıf Matematik 12:02
Karmaşık Sayılar 1 - İ nin Tanımı - 10.Sınıf Matematik 3.979 izlenme - 2 yıl önce Matematik konu anlatımı,karmaşık sayılar konu anlatımı,karmaşık sayılara giriş,i sayısının tanımı, i sayısının kuvvetleri ,karmaşık sayılar düzlem anlatılmıştır.10.sınıf yeni müfredata uygun matematik konu anlatımı.
Karmaşık Sayılar 3 - Örnek Soru Çözümleri - 10.Sınıf Yeni Müfredat 15:54
Karmaşık Sayılar 3 - Örnek Soru Çözümleri - 10.Sınıf Yeni Müfredat 3.153 izlenme - 2 yıl önce 10.sınıf matematik konu anlatımı,karmaşık sayılar konu anlatımı,karmaşık sayılarda dört işlem,karmaşık sayıların eşitliği, i sayısının kuvvetleri, deltası sıfırdan küçük olan 2.derece denklemlerin çözümü ile ilgili örnekler çözülmüştür.
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 1 09:56
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 1 3.451 izlenme - 3 yıl önce 2006-2013 yılları arasında karmaşık sayılarla ilgili ÖSS ve LYS sınavlarında çıkmış soruların çözümleri yapılmıştır.Karmaşık sayının standart biçimi,karmaşık sayının mutlak değeri ve karmaşık sayının kutupsal biçimi ile ilgili sorular açıklanmıştır.Lys soru çözümlerini ,lise matematiği konularını ve videolu matematik konu anlatımlarını bu kanalda bulabilirsiniz.
Karmaşık Sayılar 2 - Karmaşık Sayılarda İşlemler - 10.Sınıf Matematik 17:16
Karmaşık Sayılar 2 - Karmaşık Sayılarda İşlemler - 10.Sınıf Matematik 3.034 izlenme - 2 yıl önce Matematik konu anlatımı,karmaşık sayılar konu anlatımı,karmaşık sayılarda dört işlem,karmaşık sayının eşleniği,karmaşık sayıların eşitliği anlatılmıştır, yeni müfredata uygun 10.sınıf matematik konu anlatımı
Tuğba Özerk 03:41
Tuğba Özerk 15.006 izlenme - 10 yıl önce lo lo lo
Araf Rhyme - Arsız Bela Ft Fetbaz Karmaşık Aşk 2011 03:08
Araf Rhyme - Arsız Bela Ft Fetbaz Karmaşık Aşk 2011 6.273 izlenme - 5 yıl önce Araf Rhyme - Arsız Bela Ft Fetbaz Karmaşık Aşk 2011
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 3 14:27
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 3 2.760 izlenme - 3 yıl önce 2006-2013 yılları arasında karmaşık sayılarla ilgili ÖSS ve LYS sınavlarında çıkmış soruların çözümleri bulunmaktadır.Karmaşık sayının mutlak değeri ve karmaşık sayının kutupsal biçimi ile ilgili sorular açıklanmıştır.LYS soru çözümlerini,lise matematiği konularını ve videolu matematik konu anlatımlarını bu kanalda bulabilirsiniz.
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2 12:47
Karmaşık Sayılar Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2 1.980 izlenme - 3 yıl önce 2006-2013 yılları arasında karmaşık sayılar konusuyla ilgili ÖSS ve LYS sınavlarında çıkmış soruların çözümleri bulunmaktadır.Karmaşık sayının mutlak değeri,karmaşık sayının kutupsal biçimi ile ilgili sorular açıklanmıştır.LYS sorularının çözümlerini,lise matematiği konu anlatımlarını ve videolu matematik konu anlatımlarını bu kanalda bulabilirsiniz.
Sir-Mc-Feat-Eda=karmaşık Duygular 03:29
Sir-Mc-Feat-Eda=karmaşık Duygular 3.405 izlenme - 8 yıl önce hadı 2009 isyanvarrrrrrrrr harbı rap=arabesk=slow
HYT - Dünyanın En Karmaşık ve Pahalı Kol Saatleri Serisi 02:03
HYT - Dünyanın En Karmaşık ve Pahalı Kol Saatleri Serisi 910 izlenme - 2 yıl önce 1. Sıra / Favorim Arkadaşlar böyle bir sıralama yaptım kendimce. Paylacaşağım saatler dünyada eşi benzeri olmayan ve sağda solda gördüğünüz saatler gibi olmayan saatlerdir. Şahsım da çok saat düşkünü birisi olarak zevkle sizle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Öncelikle bu saatten biraz bahsedeyim; Hyt- Hidro Mekanik Horolojistik Saat HYT, 2012 yılında piyasaya sürdüğü H1 ile hidromekanik saat teknolojisinin öncüsü olan bir firma.. Bu karmaşık teknoloji şöyle işliyor: Saatin içinde iki adet körük yer alıyor. Bunlardan birinde renkli su, diğerinde ise yağ var. Saatin en büyük özelliği dakikaları yelkovan yerine floresan renkli suyla göstermesi... Renkli su 11 santimetre uzunluğunda, 1 milimetre kalınlığındaki bir boruda saatin kadranı çevresinde ilerliyor. Saatleri ise normal saatlerdeki gibi bir akrep gösteriyor. Saat 6’yı gösterdiğinde, su körüğünün yanındaki yağ körüğü devreye giriyor. Renkli su, yağın itmesiyle ilk pozisyonuna dönerken tüm işlem yeniden başlıyor. İki körük de piston hareketleriyle işini görüyor. İki körükteki sıvılar ters yönlerde karışmadan ilerliyor. Elle kurulan saat 3 güne yakın işliyor. Sonra saati tekrar kurmak gerekiyor. Yapımı tam 10 yıl süren saat.. Financial Times gazetesi tüm bu sistemi işler hale getirebilmek için 30 teknisyenin yaklaşık 10 yıl uğraştığını yazmış. Tulumbalı saat fikrini 2002 yılında Lucien Vouillamoz ortaya atarken, yatırımcı Patrick Berdoz ve saat endüstrisinin eski isimlerinden Vincent Perriard’ın devreye girmesiyle proje hayata geçirmişler. HYT saatlerinin işleyişinin çok karmaşık olmasından dolayı Preciflex adlı bir "panpa" şirket kurularak sıvı hareket sisteminin patenti almış. Bu bebeğin fiyatı ise ortalama 153.000 DOLAR
Hindistan'da Trafik 01:10
Hindistan'da Trafik 974 izlenme - 3 yıl önce Her şeyin birbirine girdiği bu kavşakta neler oluyor öyle ordan giriyorlar burdan giriyorlar yola insan nasıl yönlendirir kendini bu yollarda?
4 Dk'da Karmaşık Sayılar Soruları - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 04:51
4 Dk'da Karmaşık Sayılar Soruları - Tonguc Akademi, Mehmet Tugutlu 667 izlenme - 3 yıl önce Tonguc Akademi olarak 4 dk da karmasik sayilar konusu ile ilgili soru cozum videosunu sizler icin hazirladik. Bu video sayesinde karmasik sayilar ile ilgili ...
Karmaşık saatlerin inanılmaz etkileyici yapım aşamaları 07:20
Karmaşık saatlerin inanılmaz etkileyici yapım aşamaları 699 izlenme - 2 yıl önce İsviçre merkezli saat üreticisi F.P.Journe'un en karmaşık saatlerinden birisinin yapım aşamaları karşınızda. Çok karmaşık bir saatin nasıl bir üretim aşamasından geçtiğini görebiliyoruz.
Aşırı Karmaşık Japon Tatlısı 08:38
Aşırı Karmaşık Japon Tatlısı 628 izlenme - 2 yıl önce Tam bitti diyosun devam ediyor yapmaya, yaptı da yaptı. Hipnoz edici sürükleyici bir tatlı tarifi, buyrun izleyin.
Evlilik Destekli Orgy Kavramına Giriş! 03:18
Evlilik Destekli Orgy Kavramına Giriş! 412 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'den arayan izleyici karmaşık ilişkiler yumağını anlatırken 00:45 de çıkan altyazı da işin tuzu biberi oluyor. En sonunda dayanamayan Necmettin Nursaçan Hoca bile artan kan basıncıyla tansiyon saçmaya başlıyor. Yapmayın lütfen oyuncu değiştirme hakkımız da doldu. Doldu hocam doldu...
ilişki durumu karmaşık - tivibu 00:29
ilişki durumu karmaşık - tivibu 631 izlenme - 7 yıl önce boşandılar ve kendilerine yeni hayatlar kurdular. şimdi tekrar aşık oluyorlar hemde birbirlerine. ilişki durumu karmaşık tivibu kirala izle servisinde.
Karmaşık Sayılar 1 24:47
Karmaşık Sayılar 1 281 izlenme - 5 yıl önce Karmaşık Sayılar 1
Daha Fazla Enerji 00:43
Daha Fazla Enerji 929 izlenme - 10 yıl önce bir çikolata reklamı , öylesine işte :)
SINAVO - Matematik - İki Karmaşık Sayı Arasında ki Uzaklık 00:27
SINAVO - Matematik - İki Karmaşık Sayı Arasında ki Uzaklık 188 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - İki Karmaşık Sayı Arasındaki Uzaklık soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Mükemmel Bi Parçakarmaşık Duygular 03:26
Mükemmel Bi Parçakarmaşık Duygular 279 izlenme - 7 yıl önce karmaşık duygularnarkosist
Karmaşık Bir İlişki Ağı - Medya Kralı 05:54
Karmaşık Bir İlişki Ağı - Medya Kralı 154 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde aile, komşu, akrabalık, iş ilişkileri günden güne karmaşıklaşmaya başlamışken; müzisyen-dinleyen ilişkileri de sarpa sarmaya başlıyor gibi. Medya Kralı'na telefonla bağlanan Nuray Sevencan konuklardan Ahmet Kural'a olan hayranlığını dile getirdikten sonra Ebru Yaşar'a dönüp ona da erkek arkadaşı Samet'in çok hayran olduğunu belirtiyor. Yani Ahmet Kural'a, Nuray hayran, onun erkek arkadaşı Samet Ebru Yaşar'a hayran, aynı zamanda Nuray Samet'e; Samet ise Nuray'a hayran. Sonra Ahmet, Nuray, Ebru, Samet.... Neyse efenim, en iyisi izleyelim.
Evrim Teorisini Karmaşık Hale Getiren Klip 00:59
Evrim Teorisini Karmaşık Hale Getiren Klip 147 izlenme - 3 yıl önce Cangardaşların arabesk klibinde babanın bir goril olması kafaları karıştırıyor...
Havva, Nil ,düşünüyor 05:04
Havva, Nil ,düşünüyor 342 izlenme - 9 yıl önce havva nil düşünceli ve karmaşık halde
SINAVO - Matematik - Karmaşık Düzlem 01:36
SINAVO - Matematik - Karmaşık Düzlem 153 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Karmaşık Düzlem soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Problem çözen akıllı karga 00:46
Problem çözen akıllı karga 64 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda kargaların ne kadar akıllı olduğunu, karmaşık bir problemi nasıl çözdüğünü görebilirsiniz.
18 Yaşındaki Japon, Rakibinin Hayatını 1 Dakikada Kararttı 01:10
18 Yaşındaki Japon, Rakibinin Hayatını 1 Dakikada Kararttı 7 izlenme - 2 ay önce Karmaşık Dövüş Sanatları maçında 18 yaşındaki Japon sporcu Nasukawa, İtalyan rakibinin işini 1 dakikada bitirdi.
Casillas'tan Jeneriklere Geçen Gol 00:12
Casillas'tan Jeneriklere Geçen Gol 92 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca onu dünyanın en iyi kalecisi olarak tanıdık. Evrenin en popülist takımı Real Madrid'in kalecisi İker Casillas eski takım arkadaşı Brezilyalı golcü Ronaldo'ya, Ballon d'Or ödül gecesinde jenereklere geçecek bir gol vuruşu yapıyor. Esefle izliyoruz...
SINAVO - MATEMATİK - Karmaşık Sayının Eşleneği 00:49
SINAVO - MATEMATİK - Karmaşık Sayının Eşleneği 90 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı MATEMATİK - Karmaşık Sayının Eşleneği soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.