Hoşgeldiniz!

karpuz kesme

Karpuz En Kolay Nasıl Kesilir? 01:55
Karpuz En Kolay Nasıl Kesilir? 75.680 izlenme - 4 yıl önce Bu videomuzda pratik bir şekilde karpuz kesme yöntemini gösteriyoruz. Karpuzu böyle kestiğinizde hem yemesi hem de ikram etmesi çok daha kolay. Özellikle dışarıda karpuz yerken bu metodu kullanabilirsiniz. Karpuz genelde kayık şeklinde dilimlenir. Fakat o durumda malum, yerken tüm yüzünüze bulaştırma ihtimali vardır. Bizim önerdiğimiz yöntemde ise sadece karpuzu yiyorsunuz, hiçbir yeriniz kirlenmiyor. Ayrıca kalabalık bir grupsanız bu kesme yöntemiyle karpuzu çok daha fazla kişiye paylaştırabilirsiniz.
Karpuz ile İlgili 3 Ürünü Test Ettik 06:48
Karpuz ile İlgili 3 Ürünü Test Ettik 1.113 izlenme - 8 ay önce Bu videoda karpuz yemek için kullanabileceğiniz 3 ilginç ürünü test ediyoruz. Bakalım ne kadar başarılılar? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Karpuz Kesme Aleti 00:06
Karpuz Kesme Aleti 1.405 izlenme - 3 yıl önce En kolay ve pratik Karpuz kesme makinası. Karpuz kesme makinesi kullanımı. Karpuz kesme aleti kullanımı bu videoda... can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Pratik Karpuz Dilimleme Yöntemi 01:58
Pratik Karpuz Dilimleme Yöntemi 2.680 izlenme - 4 yıl önce Karpuz dilimlemek için alternatif bir yöntem..
Lastikle karpuz parçalama. Bu kadarına da pes dogrusu :) 00:32
Lastikle karpuz parçalama. Bu kadarına da pes dogrusu :) 1.684 izlenme - 3 yıl önce İnternet fenomenleri çılgınlıkta sınır tanımıyor, Bu kadar çılgınlığa pes doğrusu :) Lastikle karpuz parçaladılar.. www.FirmaBizde.com - facebook.com/FirmaBizde - twitter.com/FirmaBizde Birbirinden güzel videolarımıza göz atmayı unutmayın. insanlik ölmemiş dedirten görüntü http://www.izlesene.com/video/insanlik-olmemis-dedirten-goruntu/8658605 Nijerya'da İlginç 'homoseksüel Şeytan Çıkarma' Ayini http://www.izlesene.com/video/nijeryada-ilginc-homoseksuel-seytan-cikarma-ayini/8644885 Konuşan köpek herkesi şoka soktu :) http://www.izlesene.com/video/konusan-kopek-herkesi-soka-soktu/8627945 Türkiye'de İnternetin Gelişimi http://www.izlesene.com/video/turkiyede-internetin-gelisimi/8619769 Muhteşem Fon Müziği Eşliğinde Asi Atlar http://www.izlesene.com/video/muhtesem-fon-muzigi-esliginde-asi-atlar/8600017
Alkışlarlayaşıyorum'a Özel Makine İle Karpuz Kesme - 2 (Küfür İçerir) 01:08
Alkışlarlayaşıyorum'a Özel Makine İle Karpuz Kesme - 2 (Küfür İçerir) 1.136 izlenme - 3 yıl önce Daha önce çektiğim karpuz kesme videomda bazı şeylerin özelliklede kesim anının net olarak görünmemesi yüzünden bu videoda o kısımları daha net olarak çektim. Not:Küfür içerir. İlk video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/200493/alkislarlayasiyoruma-ozel-makine-ile-karpuz-kesme
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 00:19
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 602 izlenme - 3 yıl önce Büyük ihtimalle kafası güzel olan bu salağımız elinde döner bıçağıyla oynarken yaptığı mallığı izleyeceğiz.
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 00:19
Döner Bıçağıyla Karpuz Kesememek 801 izlenme - 5 yıl önce Büyük ihtimalle kafası güzel olan bu salağımız elinde döner bıçağıyla oynarken yaptığı mallığı izleyeceğiz.
Kivi Nasıl Kesilir Doğrusu 02:13
Kivi Nasıl Kesilir Doğrusu 424 izlenme - 3 yıl önce Kivinin nasıl kesildiğini göreceksiniz. Kaliteli bir kaşık ve kivi ile ziyan olmadan kesebilirsiniz.
Özel Makine İle Karpuz Kesme 02:18
Özel Makine İle Karpuz Kesme 362 izlenme - 4 yıl önce Merhaba alkışlarlayaşıyorum ahalisi sizin için karpuz kesme makinası ile nasıl karpuz kesildiğini gösterdim.Umarım bilgilenmişsinizidir.
Cesaretin Böylesi Görülmedi ! 00:24
Cesaretin Böylesi Görülmedi ! 289 izlenme - 5 yıl önce Karında Karpuz Kesme
Karpuza Elektrik Verilirse Ne Olur? 01:38
Karpuza Elektrik Verilirse Ne Olur? 258 izlenme - 3 yıl önce Burada rus olduğunu düşündüğüm arkadaşlar karpuza elektirik veriyorlar ve karpuza ne olduğu ise videonun devamında.
Alkışlarlayaşıyorum'a Özel Kivi Kesme Teknikleri 05:28
Alkışlarlayaşıyorum'a Özel Kivi Kesme Teknikleri 237 izlenme - 3 yıl önce Sevgili alkışlarlayaşıyorum ahalisi hepimizin evinde bulunan ve keserken yarısını ziyan ettiğimiz yabani bir bitki olan kivinin nasıl verimli bir şekilde kesileceğini sizlere gösterdik.Umarım hayatta işinize yarar.
 Karpuza Elektrik Verilirse Ne Olur? 01:38
Karpuza Elektrik Verilirse Ne Olur? 176 izlenme - 4 yıl önce Burada rus olduğunu düşündüğüm arkadaşlar karpuza elektirik veriyorlar ve karpuza ne olduğu ise videonun devamında.
Diyarbakır - Karpuz Sevenler İçin Yapılmış Harika Bir İcat 00:06
Diyarbakır - Karpuz Sevenler İçin Yapılmış Harika Bir İcat 179 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır - Karpuz Sevenler İçin Yapılmış Harika Bir İcat
Harika.. :) 00:06
Harika.. :) 65 izlenme - 4 yıl önce Harika
Özel Makine İle Karpuz Kesme - 2 (Küfür İçerir) 01:08
Özel Makine İle Karpuz Kesme - 2 (Küfür İçerir) 70 izlenme - 4 yıl önce Özel Makine ile Karpuz Kesme - 2 (Küfür İçerir) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ümit Kılıç 00:33
Ümit Kılıç 57 izlenme - 4 yıl önce Vahşet Murat Alkan