Hoşgeldiniz!

karpuzu

kadın bacaklarının arasına karpuzu kırıyor 00:49
kadın bacaklarının arasına karpuzu kırıyor 10.228 izlenme - 7 yıl önce
Portakal Soyar Gibi Karpuz Kesmek 00:58
Portakal Soyar Gibi Karpuz Kesmek 2.466 izlenme - 3 yıl önce Bu sitede yer alan 'karpuz' videoları arasına bir yenisi daha eklendi. Herkes karpuz kesebilir lakin marifet dedelerimiz gibi; karpuzu ziyan etmeden kesebilmekte... Neyse, çenemizden süzülen karpuz sularını kolumuza silerek, garpuz çekirdeklerini tabağa fırlatarak izliyoruz sayın karpuz severler.
adam karpuzu eviriyo çeviriyo gül oluşturuyo 04:29
adam karpuzu eviriyo çeviriyo gül oluşturuyo 1.245 izlenme - 8 yıl önce müthiş bir video
Cem Seymen ' Diyarbakır Karpuzu'yla İlgili Gerçeği Açıkladı 02:41
Cem Seymen ' Diyarbakır Karpuzu'yla İlgili Gerçeği Açıkladı 29 izlenme - 8 ay önce Yıllardır yaptığı programlarla bilimin tarım ve hayvancılıktaki önemini anlatan CNN TÜRK Ekonomi Editörü Cem Seymen, Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı ve Türkiye’nin neden tarımda kan kaybettiğini açıkladı. Bilimsel verilerin ve araştırma sonuçlarının bir türlü tarıma ve hayvancılığa entegre olamadığını vurgulayan Cem Seymen; “Tarımda gelecek tohumda, verimli tohum üretebilmekte” dedi. Aynı nedenle Türkiye’ye özgü bir çok tarım ürününün yurtdışından ithal edilir hale geldiğini söyleyen Cem Seymen, bunun son örneğinin de Diyarbakır Karpuzu olduğunu açıkladı. Diyarbakır Karpuzu tohumunun Meksika’dan ithal edilir hale geldiğini belirten Cem Seymen, Meksikalı bir araştırmacının karpuz tohumunu genetik olarak verimli hale getirerek nasıl Türkiye’ye satıp yılda 25 milyon dolar gelir elde ettiğini anlattı. İsrail’in tarım atılımını nasıl gerçekleştirdiğini de anlatan Cem Seymen, tek yaptıklarının Türkiye’de bir döneme damga vuran ve daha sonra kapatılan Köy Enstitülerini birebir taklit etmek olduğunu söyledi.
köpek karpuzu iştahlıca yiyor 00:59
köpek karpuzu iştahlıca yiyor 154 izlenme - 8 yıl önce çok güzel yiyor ya izleyin mühtiş bişey
Adana Karpuzu Gazetelerle Korunuyor 01:19
Adana Karpuzu Gazetelerle Korunuyor 13 izlenme - 7 ay önce Tarladaki karpuzları gazeteye sararak koruyorlar Osmaniye'de karpuz üreticileri, tarladaki ürünlerini aşırı sıcaklardan korumak için gazete kağıtları ile sarıyor.ne…
Ödemiş Karpuzu Yine Tarlada Kaldı 01:30
Ödemiş Karpuzu Yine Tarlada Kaldı 2 izlenme - 7 ay önce Ödemiş karpuzu yine tarlada kaldıİZMİR - İzmir'in Ödemiş ilçesinde karpuza umut bağlayan çiftçiler, yaklaşık 10 günden bu yana yaptıkları hasatta aradıklarını bulamadı.