Hoşgeldiniz!

karşı cins

Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 01:46
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 5.752 izlenme - 7 ay önce Herkesin ilgisi ve zevki elbette farklı. Bazen gözler bazen saçlar,dudaklar.. Kimisi için gözler kimisi için kalça,göğüs ve dudaklar bazıları da karşı cinse değil de kendi cinsine ilgi duyuyor..
Karşı Cinsi Nasıl Etkilersiniz - Tuhaf Sorular 02:05
Karşı Cinsi Nasıl Etkilersiniz - Tuhaf Sorular 4.086 izlenme - 7 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz. Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz. Tuhaf Sorular adı altında olan sokak röportajlarımızı izleyin, aklınıza takılan sorulara başkalarının nasıl cevap verdiğini öğrenin.
Karşı Cinste İlk Olarak Nereye Bakarsınız? - Sokak Röportajı 02:12
Karşı Cinste İlk Olarak Nereye Bakarsınız? - Sokak Röportajı 1.264 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinste ilk nereye baktıkları sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Karşı Cinste En İtici Bulduğunuz Şey Nedir? 01:03
Karşı Cinste En İtici Bulduğunuz Şey Nedir? 3.312 izlenme - 9 ay önce Sokağa çıktık ve 'Karşı cinste en itici bulduğunuz şey nedir?' diye sorduk. Bakın nasıl cevaplar aldık. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Karşı Cins Olsaydınız İlk Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 01:29
Karşı Cins Olsaydınız İlk Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 2.822 izlenme - 7 ay önce Sokak röportajında vatandaşa karşı cins olduklarında ilk ne yapacakları sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Karşı Cinsle Tanışmak İçin Bahaneniz Nedir? - Kadın Aklı Erkek Aklı  03:03
Karşı Cinsle Tanışmak İçin Bahaneniz Nedir? - Kadın Aklı Erkek Aklı 3.204 izlenme - 10 ay önce Kadın aklı ve Erkek aklının hemen hemen her konuda farklı çalıştığını düşünen ekibimiz, iki cinse yönelteceği aynı sorulara çıkacak cevapları merak ediyor. Bu bölümümüzde karşı cinsle tanışmak için hangi bahaneleri kullandıklarını sorduk,
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 02:42
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 2.447 izlenme - 10 ay önce Sokak röportajında kadın ve erkeklere bir günlüğüne karşı cins olsaydınız ilk ne yapardınız diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 01:51
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 5.949 izlenme - 1 yıl önce Bu konuya cinsel ve fiziksel olarak bakabilirsiniz. Kalçasına ya da göğüslerine mi bakarsınız? Yoksa yüzüne ve gülümsemesine mi?
Scorp - Karşı cins Olsaydın.. 04:11
Scorp - Karşı cins Olsaydın.. 3.021 izlenme - 11 ay önce Scorp dünyanın en samimi sosyal medyasıdır, neden mi; Çünkü burada politikadan futbola, kadın erkek ilişkilerinden modaya binlerce konu konuşuluyor, Herkes yepyeni insanlarla tanışıp dost oluyor, Gündemi takip edip fikirlerini özgürce ifade ediyor...
Karşı Cinste Dikkat Ettiğiniz İlk Şey Nedir? - Sokak Röportajı 02:14
Karşı Cinste Dikkat Ettiğiniz İlk Şey Nedir? - Sokak Röportajı 140 izlenme - 1 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinste dikkat ettiğiniz şey nedir sorusu sorulmuş bakalım kim nelere dikkat ediyormuş.
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 04:31
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 391 izlenme - 1 yıl önce Sokaktaki insanlara sorulan karşı cinste ilk neresine bakarsınız sorusu soruldu ve işte cevaplar.Karşı cinsin ilk neresine bakarsınız?
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 02:17
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 471 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon, bu defa İskenderun'da, karşı cinsin en itici davranışını soruyor. Soruya verilen cevaplar, tam olarak bizi mi yansıtıyor yoksa bize çok mu uzak izleyip görelim.
Karşı Cinse Tavsiyeler - Sarı Mikrofon 07:52
Karşı Cinse Tavsiyeler - Sarı Mikrofon 299 izlenme - 1 yıl önce Efendim bu hafta Hatay sokaklarında, karşı cinse bir tavsiyede bulunacak olsaydınız ne olurdu diye sorduk. Kadınlar çok makyaj yapmasın diyenden, çok konuşmasınlar diyene, Facebook' ta her yaptığını paylaşmasın diyenden, kısa giyinmesinler diyene : Buna karşılık Erkekler aldatmasın, şiddet uygulamasın diyene birbirinden farklı cevaplar aldık.
Karşı Cinsle Tokalaşmak Zinadır 05:49
Karşı Cinsle Tokalaşmak Zinadır 593 izlenme - 2 yıl önce Yine gülerek ve tiksinerek izlediğimiz bir Çay House videosu daha. Bunlar ne içip çıkıyorlar kamera karşısına?
Bir Kadınla Bir Erkek Sadece Yakın Arkadaş Olabilir mi? 02:09
Bir Kadınla Bir Erkek Sadece Yakın Arkadaş Olabilir mi? 422 izlenme - 2 yıl önce Ekip bu sefer daha önce Amerika'da bir üniversitede yapılmış olan röportajı Türk halkı ile yapıyor. Yine diğer röportajlar gibi çok keyifli ve ilginç cevaplar var.
En İyi Tanışma Cümleniz Nedir - Sokak Röportajları 02:17
En İyi Tanışma Cümleniz Nedir - Sokak Röportajları 220 izlenme - 2 yıl önce Karşı cinsle tanışmak için kullanacakları en ideal cümlelerin söylendiği röportajlar.
Karşı Cinse Sormak İstedikleriniz - Sokak Röportajı 02:21
Karşı Cinse Sormak İstedikleriniz - Sokak Röportajı 46 izlenme - 5 ay önce Sokak röportajında sokaktaki vatandaşlara karşı cinse ne sormak istedikleri sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 03:11
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 194 izlenme - 1 yıl önce Bir internet reklamı gibi dursa da aslında değil çünkü videoları zor buldum. değişik bir çalışma olmuş izlemek lazım, reklamından değil muhabbet güzel gibi. devamı da gelicek.
Karşı Cins Balık Etli Mi Yoksa Zayıf Mı Olmalı? - Röportaj İzle 03:00
Karşı Cins Balık Etli Mi Yoksa Zayıf Mı Olmalı? - Röportaj İzle 249 izlenme - 2 yıl önce Karşı cins balık etli mi yoksa zayıf mı olmalı? - Röportaj İzle
Karşı Cins Etkileşimleri - Nouman Ali Khan 03:47
Karşı Cins Etkileşimleri - Nouman Ali Khan 107 izlenme - 1 yıl önce Kasas süresinde geçen Hz.Musa'nın yabancı iki bayanla konuşması ve bayanlara örnek olacak iffet örneğini anlatıyor Nouman Ali Khan. Bayan kardeşlerimiz bu hususa dikkat etmeleri gerekir.
21 Aralık'ta Kıyamet Koparsa Karşı Cinse Söylemek İstediğiniz Son Söz Nedir? 07:00
21 Aralık'ta Kıyamet Koparsa Karşı Cinse Söylemek İstediğiniz Son Söz Nedir? 167 izlenme - 2 yıl önce 21 Aralıkta dünyanın sonu gelmişken karşı cinse söylemek istediğiniz son söz ne olurdu? diye sorduk ve aldığımız cevağları siz değerli alkışlarla yaşıyorum üyeleriyle paylaşıyoruz. Melih YURTCUL twitter.com/KirliAdam Cengiz Akın Özdeniz twitter.com/nastirapa
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 02:47
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 6 izlenme - 1 ay önce Sokak röportajında bir günlüğüne karşı cins olsanız ne yapardınız sorusu sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Sokak Röportajları - Karşı cins olsaydınız adınız ne olurdu? 02:11
Sokak Röportajları - Karşı cins olsaydınız adınız ne olurdu? 63 izlenme - 2 yıl önce Karşı cins olsaydık adımız Kezban mı olurdu yoksa en çok Berkecan mı yakışırdı? "Karşı cins olsaydınız adınız ne olurdu?"
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 01:51
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 57 izlenme - 1 yıl önce Bu konuya cinsel ve fiziksel olarak bakabilirsiniz. Kalçasına ya da göğüslerine mi bakarsınız? Yoksa yüzüne ve gülümsemesine mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uyanık Bar - Karşı Cins (Nereye Bakıyorsun Serji) 03:17
Uyanık Bar - Karşı Cins (Nereye Bakıyorsun Serji) 89 izlenme - 3 yıl önce Serhat Kılıç'ın en komik halleri! @GittiVeGeldi
Karsı Cinsi Kendinize Nasıl Bağlarsınız ? 02:20
Karsı Cinsi Kendinize Nasıl Bağlarsınız ? 98 izlenme - 3 yıl önce Herkes bağlı olduğu insanın kendisine bağlanmasını; çoğu zaman da bağlanması için yapar elinden geleni. Peki ya siz karşı cinsi kendinize bağlamak için ne ya...
Karşı Cinste Anlamadığın Şey Nedir? - Beyaz Show 02:46
Karşı Cinste Anlamadığın Şey Nedir? - Beyaz Show 25 izlenme - 10 ay önce Beyaz Show ekibi sokak röportajları kısmında "Karşı cinste anlamadığın şey nedir?" diye soru sordu ve komik cevaplar aldı!
Sokak Röportajları - Karşı Cins Olsaydınız Adınız Ne Olurdu? 02:11
Sokak Röportajları - Karşı Cins Olsaydınız Adınız Ne Olurdu? 51 izlenme - 2 yıl önce Karşı cins olsaydık adımız Kezban mı olurdu yoksa en çok Berkecan mı yakışırdı? SokakRoportajlari. com iftiharla sunar; "Karşı cins olsaydınız adınız ne olurdu?"
Uyanık Bar - Karşı Cins Fikri 04:42
Uyanık Bar - Karşı Cins Fikri 67 izlenme - 3 yıl önce Uyanık Bar Salı ve Cuma geceleri FOX Tv ekranlarında @GitiVeGeldi
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 01:51
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 35 izlenme - 1 yıl önce Bu konuya cinsel ve fiziksel olarak bakabilirsiniz. Kalçasına ya da göğüslerine mi bakarsınız? Yoksa yüzüne ve gülümsemesine mi?