Hoşgeldiniz!

karşı cins

Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 01:46
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 6.177 izlenme - 2 yıl önce Herkesin ilgisi ve zevki elbette farklı. Bazen gözler bazen saçlar,dudaklar.. Kimisi için gözler kimisi için kalça,göğüs ve dudaklar bazıları da karşı cinse değil de kendi cinsine ilgi duyuyor..
Karşı Cinsi Nasıl Etkilersiniz - Tuhaf Sorular 02:05
Karşı Cinsi Nasıl Etkilersiniz - Tuhaf Sorular 4.241 izlenme - 2 yıl önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz. Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz. Tuhaf Sorular adı altında olan sokak röportajlarımızı izleyin, aklınıza takılan sorulara başkalarının nasıl cevap verdiğini öğrenin.
Karşı Cinste En İtici Bulduğunuz Şey Nedir? 01:03
Karşı Cinste En İtici Bulduğunuz Şey Nedir? 3.380 izlenme - 2 yıl önce Sokağa çıktık ve 'Karşı cinste en itici bulduğunuz şey nedir?' diye sorduk. Bakın nasıl cevaplar aldık. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Karşı Cins Olsak Nasıl Görünürdük? - Hiç Fena Olmadık 10:29
Karşı Cins Olsak Nasıl Görünürdük? - Hiç Fena Olmadık 2.279 izlenme - 10 ay önce FaceApp Android : http://bit.ly/2pSx7tE FaceApp iOS : http://apple.co/2pwJ48S Bu videoda Faceapp adında başarılı bir mobil uygulamayı test ediyoruz. Bu app hem karşı cins olduğunuzda nasıl olacağınızı hem de yaşlanmış halinizi gösteriyor. YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Karşı Cins Olsaydınız İlk Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 01:29
Karşı Cins Olsaydınız İlk Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 3.092 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında vatandaşa karşı cins olduklarında ilk ne yapacakları sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Karşı Cinsle Tanışmak İçin Bahaneniz Nedir? - Kadın Aklı Erkek Aklı  03:03
Karşı Cinsle Tanışmak İçin Bahaneniz Nedir? - Kadın Aklı Erkek Aklı 3.461 izlenme - 2 yıl önce Kadın aklı ve Erkek aklının hemen hemen her konuda farklı çalıştığını düşünen ekibimiz, iki cinse yönelteceği aynı sorulara çıkacak cevapları merak ediyor. Bu bölümümüzde karşı cinsle tanışmak için hangi bahaneleri kullandıklarını sorduk,
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 01:51
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 6.066 izlenme - 3 yıl önce Bu konuya cinsel ve fiziksel olarak bakabilirsiniz. Kalçasına ya da göğüslerine mi bakarsınız? Yoksa yüzüne ve gülümsemesine mi?
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 02:42
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 2.786 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında kadın ve erkeklere bir günlüğüne karşı cins olsaydınız ilk ne yapardınız diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Scorp - Karşı cins Olsaydın.. 04:11
Scorp - Karşı cins Olsaydın.. 3.137 izlenme - 2 yıl önce Scorp dünyanın en samimi sosyal medyasıdır, neden mi; Çünkü burada politikadan futbola, kadın erkek ilişkilerinden modaya binlerce konu konuşuluyor, Herkes yepyeni insanlarla tanışıp dost oluyor, Gündemi takip edip fikirlerini özgürce ifade ediyor...
Karşı Cinsin İlk Olarak Neresine Bakarsınız? - Röportaj 04:03
Karşı Cinsin İlk Olarak Neresine Bakarsınız? - Röportaj 398 izlenme - 4 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinsin ilk olarak neresine bakarsınız sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Karşı Cinste İlk Olarak Nereye Bakarsınız? - Sokak Röportajı 02:12
Karşı Cinste İlk Olarak Nereye Bakarsınız? - Sokak Röportajı 1.348 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinste ilk nereye baktıkları sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nilay Toprak 12:11
Nilay Toprak "Karşı Cinsi Nasıl Tavlarsın" 410 izlenme - 10 ay önce Kadıköy eşrafının en deli dolu kişilikleriyle müthiş bir tavlama muhabbeti! Nilay Toprak hem bomba bir şekilde döndü hem de ingilizcesini konuşturdu.
Karşı Cins Diyince Aklınıza Ne Geliyor? - Röportaj 02:52
Karşı Cins Diyince Aklınıza Ne Geliyor? - Röportaj 98 izlenme - 2 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara Karşı cins diyince aklınıza gelen ilk şey nedir sorusunu yöneltilmiş cevaplar birbirinden ilginç.
Karşı Cins Deyince Aklınıza Ne Geliyor ? 02:52
Karşı Cins Deyince Aklınıza Ne Geliyor ? 87 izlenme - 2 ay önce Sokaktaki vatandaşa "Karşı Cins Deyince Aklınıza Ne Geliyor ?" diye sorulmuş. Birbirinden ilginç ve eğlenceli cevaplar kameraya böyle yansımış.
Karşı Cins Olsan Nasıl Olurdun? 02:00
Karşı Cins Olsan Nasıl Olurdun? 301 izlenme - 11 ay önce Sokaktaki insanlara Karşı Cins Olsan Nasıl Olurdun? Sorusu soruldu. Eğlenceli ve komik cevaplar sizlerle.
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 04:31
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 497 izlenme - 2 yıl önce Sokaktaki insanlara sorulan karşı cinste ilk neresine bakarsınız sorusu soruldu ve işte cevaplar.Karşı cinsin ilk neresine bakarsınız?
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 02:17
Karşı Cinsin En İtici Yönü - Sarı Mikrofon 632 izlenme - 3 yıl önce Sarı Mikrofon, bu defa İskenderun'da, karşı cinsin en itici davranışını soruyor. Soruya verilen cevaplar, tam olarak bizi mi yansıtıyor yoksa bize çok mu uzak izleyip görelim.
Karşı Cinse Tavsiyeler - Sarı Mikrofon 07:52
Karşı Cinse Tavsiyeler - Sarı Mikrofon 435 izlenme - 3 yıl önce Efendim bu hafta Hatay sokaklarında, karşı cinse bir tavsiyede bulunacak olsaydınız ne olurdu diye sorduk. Kadınlar çok makyaj yapmasın diyenden, çok konuşmasınlar diyene, Facebook' ta her yaptığını paylaşmasın diyenden, kısa giyinmesinler diyene : Buna karşılık Erkekler aldatmasın, şiddet uygulamasın diyene birbirinden farklı cevaplar aldık.
Karşı Cinste Dikkat Ettiğiniz İlk Şey Nedir? - Sokak Röportajı 02:14
Karşı Cinste Dikkat Ettiğiniz İlk Şey Nedir? - Sokak Röportajı 161 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinste dikkat ettiğiniz şey nedir sorusu sorulmuş bakalım kim nelere dikkat ediyormuş.
Karşı Cinsle Tokalaşmak Zinadır 05:49
Karşı Cinsle Tokalaşmak Zinadır 693 izlenme - 3 yıl önce Yine gülerek ve tiksinerek izlediğimiz bir Çay House videosu daha. Bunlar ne içip çıkıyorlar kamera karşısına?
Bir Kadınla Bir Erkek Sadece Yakın Arkadaş Olabilir mi? 02:09
Bir Kadınla Bir Erkek Sadece Yakın Arkadaş Olabilir mi? 510 izlenme - 3 yıl önce Ekip bu sefer daha önce Amerika'da bir üniversitede yapılmış olan röportajı Türk halkı ile yapıyor. Yine diğer röportajlar gibi çok keyifli ve ilginç cevaplar var.
Karşı Cins Balık Etli Mi Yoksa Zayıf Mı Olmalı? - Röportaj İzle 03:00
Karşı Cins Balık Etli Mi Yoksa Zayıf Mı Olmalı? - Röportaj İzle 469 izlenme - 3 yıl önce Karşı cins balık etli mi yoksa zayıf mı olmalı? - Röportaj İzle
En İyi Tanışma Cümleniz Nedir - Sokak Röportajları 02:17
En İyi Tanışma Cümleniz Nedir - Sokak Röportajları 248 izlenme - 3 yıl önce Karşı cinsle tanışmak için kullanacakları en ideal cümlelerin söylendiği röportajlar.
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 03:11
Karşı Cins Tavlamada Öneriler 264 izlenme - 3 yıl önce Bir internet reklamı gibi dursa da aslında değil çünkü videoları zor buldum. değişik bir çalışma olmuş izlemek lazım, reklamından değil muhabbet güzel gibi. devamı da gelicek.
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsınız? - Röportaj 04:24
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsınız? - Röportaj 59 izlenme - 11 ay önce Sokak röportajında karşı cinste ilk nereye bakarsınız sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Karşı Cins Etkileşimleri - Nouman Ali Khan 03:47
Karşı Cins Etkileşimleri - Nouman Ali Khan 166 izlenme - 3 yıl önce Kasas süresinde geçen Hz.Musa'nın yabancı iki bayanla konuşması ve bayanlara örnek olacak iffet örneğini anlatıyor Nouman Ali Khan. Bayan kardeşlerimiz bu hususa dikkat etmeleri gerekir.
21 Aralık'ta Kıyamet Koparsa Karşı Cinse Söylemek İstediğiniz Son Söz Nedir? 07:00
21 Aralık'ta Kıyamet Koparsa Karşı Cinse Söylemek İstediğiniz Son Söz Nedir? 192 izlenme - 3 yıl önce 21 Aralıkta dünyanın sonu gelmişken karşı cinse söylemek istediğiniz son söz ne olurdu? diye sorduk ve aldığımız cevağları siz değerli alkışlarla yaşıyorum üyeleriyle paylaşıyoruz. Melih YURTCUL twitter.com/KirliAdam Cengiz Akın Özdeniz twitter.com/nastirapa
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsın? - Röportaj 01:47
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsın? - Röportaj 49 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinsin ilk neresine baktıkları sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Karşı Cinste Neyi Merak Ediyorsunuz? - Beyaz Show Röportaj 02:51
Karşı Cinste Neyi Merak Ediyorsunuz? - Beyaz Show Röportaj 48 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Show ekibi "Sokak Röportajları" kısmında " Karşı cinste neyi merak ediyorsunuz?" diye soru sordu; birbirinden ilginç, bir o kadar da komik cevaplar geldi…
Karşı Cinse Sormak İstedikleriniz - Sokak Röportajı 02:21
Karşı Cinse Sormak İstedikleriniz - Sokak Röportajı 60 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında sokaktaki vatandaşlara karşı cinse ne sormak istedikleri sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.