Hoşgeldiniz!

karşı karşıya

Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 05:16
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 97.932 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya
Harika Robot Savaşı Beta vs. Lucky 03:05
Harika Robot Savaşı Beta vs. Lucky 2.182 izlenme - 4 ay önce BattleBots'da karşı karşıya Beta ve Lucky isimli robotların gelmesiyle ortaya izleme zevki yüksek görüntüler çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Volvo S60 Polestar ile The Iron Knight Kamyon Karşı Karşıya 03:52
Volvo S60 Polestar ile The Iron Knight Kamyon Karşı Karşıya 3.021 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en hızlı kamyonu olarak bilinen Volvo Iron Knight ile Volvo'nun özel yarış otomobili S60 Polestar karşı karşıya geldi. Çin'in Şangay şehrinde gerçekleşen yarışta kazanan taraf ise Volvo S60 Polestar oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çakma Saba. Gerçek Saba İle Karşı Karşıya! 02:40
Çakma Saba. Gerçek Saba İle Karşı Karşıya! 4.606 izlenme - 8 yıl önce yılbaşı gecesi saba tümer taklidiyle büyük beğeni toplayan günay karacaoğlu, bu kez gerçekten de saba tümerin stüdyosundaydı..
köpek ve kedi karşı karşıya 00:52
köpek ve kedi karşı karşıya 3.299 izlenme - 10 yıl önce
Bir Anda Tır'la Karşı Karşıya Geldi! 00:24
Bir Anda Tır'la Karşı Karşıya Geldi! 1.495 izlenme - 4 yıl önce Rusya''da Kameralara Yansıyan Görüntülerde Bir Sürücünün Yan Taraftaki Kamyonu Sollamaya Çalıştığı Görülüyor. Hızla Gelen Tır İle Karşı Karşıya Kalan Sürücü Son Anda Direksiyon Kırarak Adeta Ölümden Dönüyor.
Narin ve Fırat karşı karşıya  (Merhamet ) 03:45
Narin ve Fırat karşı karşıya (Merhamet ) 2.899 izlenme - 5 yıl önce 1.bölümden Yıllar sonra Fırat'ı karşısında gören Narin, onun kendisini tanıyamadığını düşünürken beklenmedik bir gelişme yaşanıyor...
Audi RS 6, Nissan GT-R'a Toz Yutturdu! 01:57
Audi RS 6, Nissan GT-R'a Toz Yutturdu! 454 izlenme - 1 yıl önce Resmi bir yarışta Audi’nin RS 6’sı ile Nissan’ın GT-R’ı karşı karşıya geldi. RS 6, 553 beygir gücünde 516 lb-ft’lik 4.0 litre turbo V8 motorundan güç alıyor. Nissan GT-R ise 562 HP ve 469 lb-ft’lik 3.8 litre turbo V6’dan güç alıyor. GT-R fanlarına bu yenilgi ağır koyacak gibi duruyor. Üstelik aracın yenilgisinin şans üzerine olmasını engellemek için 3 yarış yapıldı. Üçünden de Audi RS 6 galip ayrıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dev Aslan Bebekle Karşı Karşıya 01:05
Dev Aslan Bebekle Karşı Karşıya 559 izlenme - 2 yıl önce Dev Aslan Bebekle Karşı Karşıya
vahşi gorille karşı karşıya 01:40
vahşi gorille karşı karşıya 1.254 izlenme - 8 yıl önce
Çakma Saba, Gerçek Saba İle Karşı Karşıya! 02:39
Çakma Saba, Gerçek Saba İle Karşı Karşıya! 1.450 izlenme - 8 yıl önce yılbaşı gecesi saba tümer taklidiyle büyük beğeni toplayan günay karacaoğlu, bu kez gerçekten de saba tümerin stüdyosundaydı.
Mithat Aydın'ı Vuramadı (Öyle Bir Geçer Zamanki 88.Bölüm) 04:49
Mithat Aydın'ı Vuramadı (Öyle Bir Geçer Zamanki 88.Bölüm) 1.801 izlenme - 5 yıl önce öyle bir geçer zaman ki 88.bölümden bir sahne. aydın'ı vuramayan mithat hırsını ayça'dan çıkarmak ister.
Adem Puanı Böyle Kutladı! (Survivor 2017 - 29 Ocak Pazar) 00:57
Adem Puanı Böyle Kutladı! (Survivor 2017 - 29 Ocak Pazar) 216 izlenme - 1 yıl önce 29 Ocak 2017 Pazar – İkinci dokunulmazlık mücadelesinde Eser West ile karşı karşıya gelen Adem Kılıççı, kazandığı puanı kutlarken akıllara Turabi'yi getirdi. İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2017'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesecek. 12 Milli sporcunun da yer aldığı Survivor 2017 kadrosunda yarışmacılar Survivor 2017'nin şampiyonu olmak için mücadele edecek. Ekranların en çok sevilen ve en çok izlenen yarışma programını TV8 ekranlarından ve acunn.com internet sitesinden takip edebilirsiniz. TV8'in sevilen programı Survivor 2017'de iddialı isimler var. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının dev mücadelesine Dominik Cumhuriyeti ev sahipliği yapacak. Ada şartları ile mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacılar aynı zamanda kendi aralarında da zorlu bir yarış içinde olacak. Survivor Ünlüler Takımı: Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda; 'İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül' yer alıyor. Survivor Gönüllüler Takımı: Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; 'Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor. “Survivor 2017”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Survivor 2017 için son hazırlıklarını tamamlayan Gönüllüler takımı yarışmacılarının Türkiye'en ayrıldığı anları bu videoda... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şahin Ve Sokak Kedisi Karşı Karşıya Gelirse 02:48
Şahin Ve Sokak Kedisi Karşı Karşıya Gelirse 361 izlenme - 2 yıl önce Bir sincabı avlamış mideye indiren şahin yoldan geçen yaşlı adamı oldukça şaşırtırken, bir sokak kedisinin de dikkatini çekiyor. Kedi şahini gördüğü anda yırtıcı içgüdüsüyle avına yaklaşan bir leopar gibi hareket ediyor ancak şahinin istifini bozmaması ve büyüklüğü kedinin gözünü korkutuyor. o ilginç anlar kameraya böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tam 60.000 Zırhlı Askerle Sadece 300 Jedi Karşı Karşıya Savaşırsa Ne Olurdu? 28:11
Tam 60.000 Zırhlı Askerle Sadece 300 Jedi Karşı Karşıya Savaşırsa Ne Olurdu? 112 izlenme - 9 ay önce Ultimate Epic Battle Simulator tarafından hazırlanan savaşta askerlerin pek agresif gözükmediği belli ve Jedi'lar ışın kılıçlarıyla şov yapıyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Justin Bieber'a Hayran Hücumu 02:02
Justin Bieber'a Hayran Hücumu 938 izlenme - 6 yıl önce Justin Bieber genç kız hayranlarıyla karşı karşıya gelince hayran hucumuna uğradı
Henry Vs Cristiano Ronaldo Karşı Karşıya 02:00
Henry Vs Cristiano Ronaldo Karşı Karşıya 890 izlenme - 10 yıl önce
İkilem Karşısında Vahşice Çözüm Üreten Ufaklık 00:26
İkilem Karşısında Vahşice Çözüm Üreten Ufaklık 161 izlenme - 2 yıl önce Karşısında bulunan iki yoldan birinde tek insan diğerinde ise beş insan bulunuyor. Zor bir çözüm ile karşı karşıya kalan ufaklık bu iki yoldan birisininde trenini devam ettirmesi gerekiyor. Hangisini seçeceği merak konusu olan çocuk daha vahşice bir çözüm buluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gerçek Hayatla Sosyal Medyadaki Hayat Karşı Karşıya! 03:12
Gerçek Hayatla Sosyal Medyadaki Hayat Karşı Karşıya! 92 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyadaki yaşantımızla Ditch the Label ekibi, gerçek hayatta yaptıklarımızı muhteşem bir videoda özetlemiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 05:16
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 309 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya
Avengers ve Star Wars'ı Karşı Karşıya Getiren Muhteşem Mashup 03:34
Avengers ve Star Wars'ı Karşı Karşıya Getiren Muhteşem Mashup 100 izlenme - 1 yıl önce Alex Luthor'dan muazzam fikir ve uygulama. Warner Bros.'un Star Wars'u Marvel'ın Avengers'ına karşı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vatanım Sensin Müzikleri - Karşı Karşıya (Cevdet/Tevfik) 01:46
Vatanım Sensin Müzikleri - Karşı Karşıya (Cevdet/Tevfik) 68 izlenme - 1 yıl önce ? Besteci ? Yıldıray Gürgen 1919 İzmir'inde geçen hikayesiyle Vatanım Sensin, savaşın acımasız ortamında görevleri ve vicdanları arasında sıkışanların, aşklarını yine de yaşatmaya çalışanların, olan biten her şeye rağmen bir arada kalmaya çaba gösteren bir ailenin esarette özgürlüğe uzanan yollarının hikayesini anlatıyor. .
Semih ve Serkay Konseyde Karşı Karşıya Geldi: İşte Buradayım! (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 00:57
Semih ve Serkay Konseyde Karşı Karşıya Geldi: İşte Buradayım! (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 112 izlenme - 2 yıl önce Adada ve konseylerde sürekli atışan Serkay ve Semih, yine karşı karşıya geldi. Serkay, Semh'in istediği gibi elemeye kaldığını ve bu durumdan korkmadığını söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Asker & Polis Karşı Karşıya - Biber Gazı 00:56
Asker & Polis Karşı Karşıya - Biber Gazı 135 izlenme - 4 yıl önce Taksim'de polisin manevra yapmak istediği askeri bölgeye giriş izni vermeyen er askerin, polisin sana da gaz bombası atarım tehdidine karşılık verdiği düşündürücü cevap.
iPhone 6s iPhone 6 Karşılaştırması 23:35
iPhone 6s iPhone 6 Karşılaştırması 139 izlenme - 2 yıl önce http://shiftdelete.net/iphone-6s-iphone-6-karsilastirmasi-65070 Apple, 9 Eylül'de yaptığı tanıtımda yeni iPhone'ları, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini tanıtmıştı. Yaşanan minik bir ertelemeyle beraber ülkemizde resmi çıkış tarihi olarak 23 Ekim olarak belirlenen iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, nihayet satışa sunuldu. Peki geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen iPhone 6 ile iPhone 6s arasındaki farklılıklar neler? Arada bulunan yaklaşık 400 TL'lik fiyat farkına değiyor mu? Tüm merak edilen soruların cevabı, iPhone 6s iPhone 6 karşılaştırması içeriğimizde. iPhone 6s iPhone 6 Karşılaştırması Daha önce detaylı bir şekilde incelediğimiz iPhone 6s, donanım, 3D Touch ve kamera tarafında revizyonlara uğruyor ve tasarımsal olarak da renk seçeneklerine Rose Gold ekleniyor. Onun haricinde iPhone 6 ile tasarımsal ve bazı özelliklerin benzerliğini koruduğunu söyleyebiliriz. Karşılaştırma videomuzu izlemeden önce, daha önceki iPhone 6s ve iPhone 6 incelemelerine bakabilirsiniz. iPhone 6s Fiyat Listesi iPhone 6s ile iPhone 6 fiyatlarını karşılaştırmak gerekirse; iPhone 6s fiyatları iPhone 6s 16 GB fiyatı: 3099 TL iPhone 6s 64 GB fiyatı: 3499 TL iPhone 6s 128 GB fiyatı: 3899 TL iPhone 6 fiyatları iPhone 6 16 GB fiyatı: 2699 TL iPhone 6 64 GB fiyatı: 3099 TL iPhone 6s ile iPhone 6 Karşılaştırma videosu Sizleri sabırsızlandırmadan, iPhone 6s ile iPhone 6'yı karşılaştırdığımız video ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler... Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/IIKYIK Akıllı Telefon İnceleme videolarını buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/gyOGYq ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Facebook : https://goo.gl/j5aMbd Twitter : https://goo.gl/lL3FqY Forum : http://goo.gl/LmCXg4 Instagram : https://goo.gl/vbEFP0 Vine : https://goo.gl/LRTND5 Twitch : http://goo.gl/7lRVhQ Google+ : https://goo.gl/BMUPvn
Forlan bitmiş! Karşı karşıya farklı şekilde aut 00:35
Forlan bitmiş! Karşı karşıya farklı şekilde aut 94 izlenme - 6 yıl önce Brezilya'da Internacional takımında forma giyen Uruguaylı yıldızı Diego Forlan, Palmeiras karşısında müsait pozisyonda topu ağlar yerine farklı şekilde auta gönderdi ve taraftarları hayal kırıklığına uğrattı.
Gangnam Style İle Harlem Shake Karşı Karşıya Geldi! 01:47
Gangnam Style İle Harlem Shake Karşı Karşıya Geldi! 153 izlenme - 5 yıl önce Gangnam Style ile Harlem Shake karşı karşıya geldi!
Bayhan Hanifenin Eski Muhammedle Karşı Karşıya Geldi 00:06
Bayhan Hanifenin Eski Muhammedle Karşı Karşıya Geldi 18 izlenme - 1 yıl önce Bir dönem Hanife'ye aşkını itiraf eden Muhammed'le stüdyoda karşı karşıya gelen Bayhan, "ikiniz arkadaş kalamazsınız" AŞKI diyerek resti çekti.
Nihat Doğan Ve Hulk Karşı Karşıya 00:38
Nihat Doğan Ve Hulk Karşı Karşıya 12 izlenme - 1 yıl önce Nihat Doğan Ve Hulk Karşı Karşıya
Mevlüt Kaplan - Evimuz Karşı Karşıya 04:27
Mevlüt Kaplan - Evimuz Karşı Karşıya 32 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Davul Zurna İle Kastamonu Oyun Havaları 3 Çıkış Tarihi: 03.06.2002 Türk Halk Müziği