Hoşgeldiniz!

Karşılaşma Videoları İzle

Orkun Işıtmak Cristiano Ronaldo ile Karşılaşıyor 05:43
Orkun Işıtmak Cristiano Ronaldo ile Karşılaşıyor 2.018 izlenme - 4 hafta önce Ölmeden önce yapılacaklar listesin de Cristiano Ronaldo , Karim Benzema , Lionel Messi , Neymar , Arda Turan gibi futbolcuları çok yakından görmeyi hedefleyen Orkun Işıtmak'ı izliyoruz.
Sumocu İle Pehlivan Kapışması 00:59
Sumocu İle Pehlivan Kapışması 21.023 izlenme - 3 yıl önce Kırkpınar Yağlı Güreş Festivalinde Bir Sumocu İle Pehlivan Yağlı Güreş Yaparsa..
Ömür Gedik - Karşılaşma 03:36
Ömür Gedik - Karşılaşma 13.546 izlenme - 2 yıl önce Ömür Gedik'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Karşılaşma" albümünde yer alan "Karşılaşma" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de
Wolfteam Gaviel Ve Techiero Karşılaşma Öncesi 02:01
Wolfteam Gaviel Ve Techiero Karşılaşma Öncesi 9.069 izlenme - 3 yıl önce Wolfteam'de Oyun Görevlisi Og_gaviel Ve Og_techiero Karşı Kaşıya Geliyor! Og_gaviel Mi? Og_techiero Mu? Maçın Sonucu Sizce Ne Olur?
5 Haziran 2010 Dünya Şampiyonluğu Ağır Siklet ( Yakup Sağlam - Marcel Zeller ) 06:16
5 Haziran 2010 Dünya Şampiyonluğu Ağır Siklet ( Yakup Sağlam - Marcel Zeller ) 24.141 izlenme - 7 yıl önce 5 haziran 2010 dünya şampiyonluğu ağır siklet boks karşılaşması tasit.com sponsorluğunda Alman boksörün karşılaşma öncesi 33 galibiyet 9 malubiyeti var Yakup Sağlam ise çıktığı 24 karşılaşmanın hepsinden galibiyetle ayrıldı.
Beyblade Beyraiderz Karşılaşma 20:51
Beyblade Beyraiderz Karşılaşma 4.875 izlenme - 2 yıl önce Beyblade Beyraiderz Karşılaşma
Fenerbahçe-Sevilla Karşılaşması 03:26
Fenerbahçe-Sevilla Karşılaşması 31.680 izlenme - 8 yıl önce büyük fener'imiz sevilla'yı da devirdi.İşte o maç..İşte goller..mutlaka izleyin yoksa çok üzüleceksiniz...
GGO Futbol - Nicholas ve Demon İlk Karşılaşma 21:01
GGO Futbol - Nicholas ve Demon İlk Karşılaşma 5.988 izlenme - 2 yıl önce -Bir kaç bölümü yeni parçalarla değiştirdim. -Hangi parçalarla? -Oynadığımız son kötü maçtan sonra daha iyi koruma için yeni dizlikler aldım. Bence bu dizlikler oyuncuları yüzde 15 yüzde 20 oranında daha fazla koruyacak.
Ranieri basın toplantısında  alkışlarla karşılandı 00:26
Ranieri basın toplantısında alkışlarla karşılandı 1.428 izlenme - 8 ay önce Leicester City teknik direktörü Ranieri, şampiyonluk sonrası ilk basın toplantısında alkışlarla karşılandı,
Paintball Turnuvası Final Karşılaşmaları 23:00
Paintball Turnuvası Final Karşılaşmaları 3.779 izlenme - 5 yıl önce Resmi NPPL süper paintball turnuvası
Kısmetse Olur'da İlk Karşılaşma Anı (Kısmetse Olur 5 Eylül Pazartesi) 03:41
Kısmetse Olur'da İlk Karşılaşma Anı (Kısmetse Olur 5 Eylül Pazartesi) 407 izlenme - 4 ay önce Kısmetse Olur'da İlk Karşılaşma Anı (Kısmetse Olur 5 Eylül Pazartesi) Kısmetse Olur'da gelin ve damat adayları ilk kez bir araya geliyor...
Kaptan Tsubasa 1983 -18. Bölüm Büyük Karşılaşma Tsubasa Vs Kojiro 20:26
Kaptan Tsubasa 1983 -18. Bölüm Büyük Karşılaşma Tsubasa Vs Kojiro 2.780 izlenme - 3 yıl önce Kaptan Tsubasa (Japonca: - Kyaputen Tsubasa), 1981'de Yoichi Takahashi tarafından yaratılmış bir manga serisidir.
Nazi Subayı İle Piyanist'in Karşılaşması - The Pianist 09:26
Nazi Subayı İle Piyanist'in Karşılaşması - The Pianist 1.644 izlenme - 1 yıl önce Wladyslaw Szpilman, Polonyalı başarılı bir piyanisttir. II. Dünya Savaşı'nda Almanların Polonya'yı işgal etmesiyle hayatı kâbusa döner. Yahudi olduğu halde şans eseri toplama kamplarına gitmekten kurtulur ve Varşova'nın varoşlarında yaşamaya başlar. Daha sonra Wilm Hosenfeld isimli bir Alman subayının yardımıyla hayatta kalmayı başarır. Wladyslaw Szpilman Varşova'da yaşamıştır ve 88 yaşında burada ölmüştür. Alman subay Wilm Hosenfeld ise 1952 yılında Rus kampında ölmüştür.(alıntı) Filmin belkide en can alıcı kısmıdır... İzlememiş olanlar için ısrarla tavsiye ediyorum...
Sınırda Türk Askeri ve Işid'in Karşılaşması 03:53
Sınırda Türk Askeri ve Işid'in Karşılaşması 1.898 izlenme - 2 yıl önce 22 Ekim’de çekildiği belirtilen görüntülerde, pkk avı esnasında, sınırdaki teller arasında kalan bir bölgeye gelen IŞİD üyelerinin yanına Türk ordusuna ait hemen bir zırhlı akrep tipi araç yanaşıyor.Kısa bir konuşmanın ardından Işid'in elemanları uzaklaşıyorlar. Bir ara dönüp tekbir getirmeyi de ihmal etmiyorlar.
İlk Defa Karşılaşan Yavru Köpek ile Bebeğin Tanışma Sevinci 00:58
İlk Defa Karşılaşan Yavru Köpek ile Bebeğin Tanışma Sevinci 1.351 izlenme - 2 yıl önce İlk Defa Karşılaşan Yavru Köpek ile Bebeğin Tanışma Sevinci İlk Defa Karşılaşan Yavru Köpek ile Bebeğin Tanışma Sevinci İlk Defa Karşılaşan Yavru Köpek ile Bebeğin Tanışma Sevinci İlk Defa Karşılaşan Yavru Köpek ile Bebeğin Tanışma Sevinci İlk Defa Karşılaşan Yavru Köpek ile Bebeğin Tanışma Sevinci
Karateci Kız 01:11
Karateci Kız 5.491 izlenme - 8 yıl önce
 yapım sunar 06:24
yapım sunar 1.222 izlenme - 4 yıl önce
Ömür Gedik - Karşılaşma 03:36
Ömür Gedik - Karşılaşma 706 izlenme - 2 yıl önce Ömür Gedik - Karşılaşma (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri : Seni de yordu mu dünya, yoksa iyi mi davrandı! Benim yollarım uzun, hem de biraz kaygandı İçimdeki büyük deniz zamanla yavaş yavaş kurudu, çöl oldu Aramadım, sormadım affet beni Zaptemedim ne canımı ne tenimi Ama inan şuramda hala saklıyorum Hem seni hem beni hem de bizi Yani Dünya öyle kendi kendine döndü Yaktığım her ateş zamanla birer birer söndü Unuttum inan ki hayat gailesi işte Bu çok geç kalınmış bir karşılaşma Dünya öyle kendi kendine döndü Yaktığım her ateş zamanla birer birer söndü Unuttum inan ki hayat gailesi işte Bu çok geç kalınmış bir karşılaşma. Girinti çıkıntılı hayat hem de çokça engebeli, Aşar sanıyor insan o yıllarda her engeli Hatırlar mısın o zaman ne severdik Üsküdar’ı, Hisar’ı, çengeli Aramadım, sormadım affet beni Zaptemedim ne canımı ne tenimi Ama inan şuramda hala saklıyorum Hem seni hem beni hem de bizi Yani Dünya öyle kendi kendine döndü Yaktığım her ateş zamanla birer birer söndü Unuttum inan ki hayat gailesi işte Bu çok geç kalınmış bir karşılaşma Dünya öyle kendi kendine döndü Yaktığım her ateş zamanla birer birer söndü Unuttum inan ki hayat gailesi işte Bu çok geç kalınmış bir karşılaşma.
Muhammad Ali vs Laila Ali (Adidas) 01:01
Muhammad Ali vs Laila Ali (Adidas) 1.075 izlenme - 2 yıl önce Adidasın hazırlamış olduğu sanırım 2006 yapımı bu güzel reklamı sizinle paylaşmak istedim.Muhammad Ali'nin maçlarından alınan görüntülerle hoş bir reklam olmuş.Baba ve kızın ringteki dansını izliyoruz.
Minik Kızların Judo Karşılaşması 01:50
Minik Kızların Judo Karşılaşması 636 izlenme - 2 yıl önce Minik kızların judo karşılaşması
boksör kedi 00:42
boksör kedi 4.651 izlenme - 8 yıl önce kediye bak
İzmir Yamanlar Koleji'nde Başbakan Tansu Çiller İle Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Karşılaşma Anı (1 02:43
İzmir Yamanlar Koleji'nde Başbakan Tansu Çiller İle Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Karşılaşma Anı (1 1.026 izlenme - 2 yıl önce 1997 Yılında İzmir Yamanlar Koleji'nde Başbakan Tansu Çiller İle Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Karşılaşma Anı Aralarında Nurettin Veren'de Bulunuyordu ve Gizli Görüşmelerin Olduğu Toplantıda'da Medya Mensupları İçeri Alınmamıştı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/237438/bank-asyanin-acilisi-1996
Beyaz Adamla İlk Karşılaşma 14:50
Beyaz Adamla İlk Karşılaşma 513 izlenme - 1 yıl önce Papua Yeni Gine yerlilerinin 1976 yılında ilk defa beyaz adamı görmesi esnasında çekilmiş görüntüler. Tüm duyguların net şekilde okunabildiği bu karşılaşmanın her saniyesi görüntülenmiş.
Almanlarla Karşılaşma Sahnesi - Er Ryan'ı Kurtarmak 01:26
Almanlarla Karşılaşma Sahnesi - Er Ryan'ı Kurtarmak 1.041 izlenme - 2 yıl önce Film, Yüzbaşı John H. Miller ve yanında bulunan askerlerin, diğer üç kardeşi savaş sırasında farklı cephelerde ölen, bunun sonucunda eve dönüş vizesi alan James Francis Ryan isimli askeri bulmaya çalışırken başlarından geçenleri konu almaktadır. İzlemekten bıkmadığım, bence 2. dünya savaşı adına yapılmış en güzel film. İyi seyirler..
 Voleybol maçında müthiş sayı 01:19
Voleybol maçında müthiş sayı 378 izlenme - 1 yıl önce Türkiye ve Romanya milli takımları arasındaki voleybol karşılaşmasına damga vuran Serhat Coşkun'un efsane sayısı.
futbol dünyası 01:07
futbol dünyası 2.984 izlenme - 8 yıl önce
kavak yelleri dizisi 136. bölüm 00:54
kavak yelleri dizisi 136. bölüm 2.531 izlenme - 6 yıl önce kavak yelleri dizisi 136. bölüm dizifilm.com
Motorcunun Ayı ile Karşılaşan O Anı 00:37
Motorcunun Ayı ile Karşılaşan O Anı 220 izlenme - 11 ay önce Tayland'ta gerçekleşen olayda, motoru ile ilerleyen adam yan taraftan bir anda çıkan ayı karşısında şok oldu. Şanslı adam ayının tam yanından geçerek büyük bir kazadan kıl payı kurtuldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akrep Yuvası - Cüneyt Arkın (1977 - 95 dk) 01:34:42
Akrep Yuvası - Cüneyt Arkın (1977 - 95 dk) 706 izlenme - 1 yıl önce Komiser Kemal (Cüneyt Arkin) kacakcilik cetesini yakalamak icin yeminli bir polistir. Onlara hic göz actirmaz. Bu durumdan iyice rahatsiz olmuslardir. Birde fazla gözükmeyen büyük baba vardir. Kemal icin o na giderler. Ve o öldürülmesini ister. Ancak bunu basaramazlar. Son care olarak akillarina eski bir kiralik katil olan ve henüz hapisten cikan Kadirgali (Esref Kolcak) da bulurlar. Tekliflerini yaparlar fakat o biraktigini söyleyip kabul etmez. Daha sonra sartlar o na isi kabul ettirir. Ilk iki seferinde basaramaz. Ücüncüsünde ise yaralamayi basarir ama öldüremez ve yakalanir. Bu arada Kemal'in yillardir görmedigi bir Annesi ve bir Agabeyi vardir. Yillar sonra Agabeyini bulur fakat buldugu an bir silahli catismada kaybeder. Artik Agabeyinin de intikami eklenmistir. Sonra Annesini de bulur. Yönetmen Melih Gülgen Senaryo Erdoğan Tünaş Yapımcı Memduh Ün Görüntü Yönetmeni Cahit Engin Vizyona Giriş Tarihi 01 Nisan 1977 Süre 95 dk Tür Duygusal, Macera, Polisiye
kavak yelleri 125. bölüm aslı&efe fragmanı 01:01
kavak yelleri 125. bölüm aslı&efe fragmanı 1.350 izlenme - 6 yıl önce