Hoşgeldiniz!

karşılaştırmak

Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması (Dünya Kupası Özel) 01:13
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması (Dünya Kupası Özel) 507 izlenme - 3 yıl önce Geçen yaz "Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması" adlı seriyle karşınızda olan abimiz, Dünya Kupası için yeniden işinin başına oturmuş ve güzel bir iş çıkarmış. İzleyelim.. Diğer videolar; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/135160/almancanin-diger-dillerle-karsilastirilmasi-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/136175/almancanin-diger-dillerle-karsilastirilmasi-3 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/138290/almanca-ve-diger-dillerin-karsilastirilmasi-kamera-arkasi
Keçi Tecavüzcüsünün Mahkemede Mağdur ile Karşılaştırılması 01:24
Keçi Tecavüzcüsünün Mahkemede Mağdur ile Karşılaştırılması 530 izlenme - 3 yıl önce Kenya'da genç bir erkek, tecavüz ettiği kurbanıyla mahkemede yüzleştirildi. Olay buraya kadar sıradan bir adli vaka gibi görünse de bu kez kurban bir keçi idi. Kenya'nın Kilifi kentine bağlı Dabaso köyünde yaşayan 28 yaşındaki Katana Kitsao Gona, 25 Kasım'da çalılıkların arasında komşusunun keçisine tecavüz ederken yakalandı. Şahitler dinlenirken, mahkeme salonunun bir köşesinde de bir sıranın ayağına bağlı olan kurban beklemekteydi. Hakim önce şahitleri, sonra sanığı kurbanla yüzleştirip suçun sabit olduğunu kanaat getirdikten sonra, tecavüzcüyü keçiyi kirletmekten 10 yıl hapis cezasına mahkum etti. (AA)
Yapay Zeka İle İnsanı Karşılaştırmak 00:44
Yapay Zeka İle İnsanı Karşılaştırmak 31 izlenme - 3 ay önce İnsan tarafından kontrol edilen drone ile yapay zekaya sahip otonom drone yarıştırıldı. Ortalama skorlardan elde edilen sonuca göre, insanlık makineler karşısında 3 saniye farkla galip geldi.
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması 3 01:01
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması 3 298 izlenme - 2 yıl önce Abimize paranın kokusu hoş geldi galiba.Bu sefer biraz konsept değişikliğine gitmiş ve Almanya dışındaki ülkeleri değiştirmiş.Abimizden bir dahakine Türk bir amca bekliyoruz.Ek olarak abimizin sakalları uzamış ve biranın köpüğü artmış.İzliyoruz..
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması 4 01:36
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması 4 477 izlenme - 3 yıl önce Almancası ve elindeki birasıyla ünlü olan abimiz Almanca'nın diğer dillerden farkını anlatan 4. videoyu çekmiş. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Bu sefer harbi karşılaştırmış, acayip kafa yapıyor. İzleyelim..
Diğer Hayvanlar vs. Keçi 00:33
Diğer Hayvanlar vs. Keçi 182 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir Alman kanalında keçi ve diğer hayvanların karşılaştırmasını yapmak istemişler. Ben de sizlerle paylaştım. Respect çekip gidiyorum.. İzleyelim..
Tüm İphone Modellerinin Karşılaştırmalı Hız Testi 04:24
Tüm İphone Modellerinin Karşılaştırmalı Hız Testi 84 izlenme - 3 yıl önce EverythingApplePro web sitesi her sene tekrarladığı tüm iPhone modellerini içeren geniş hız testi denemesini bu sene da tekrarladı.
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması (Dünya Kupası Özel) 01:13
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması (Dünya Kupası Özel) 77 izlenme - 4 yıl önce Geçen yaz "Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması" adlı seriyle karşınızda olan abimiz, Dünya Kupası için yeniden işinin başına oturmuş ve güzel bir iş çıkarmış. İzleyelim..
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması 01:04
Almanca'nın Diğer Dillerle Karşılaştırılması 32 izlenme - 4 yıl önce Almanca'nın nasıl über bir dil olduğunun kontrollü ortamda test edilmesi. İçerikle hiç alakası yok ama futbol 11 kişiyle oynanan sonunda almanların kazandığı bir oyundur.