Hoşgeldiniz!

karşıt

Tartışma Kültürünün Doruklarda Olduğu Nezih Ortam 00:29
Tartışma Kültürünün Doruklarda Olduğu Nezih Ortam 6.795 izlenme - 1 ay önce Ülkemiz insanlarında da yaşanan problemlerden birisidir tartışma kültürü. Fikir telakkisinde bulunduğunuz kişi karşıt görüşlü de olsa belirli bir saygı çerçevesinde olmak, bazı kurallara uymak işin gereğidir. Savaşın bile kanunu vardır derler. Ecnebi memlekette zannediyorum bir eylemde karşıt görüşlü insanların birbirleriyle nasıl da harikulade bir iletişim kurduklarına an be an şahit oluyoruz. Bu nezih ortamdan feyz almanız dileği ile..
Ensar Vakfı Tecavüzünü Abartıyorsunuz - Mehmet Ocak 08:07
Ensar Vakfı Tecavüzünü Abartıyorsunuz - Mehmet Ocak 2.911 izlenme - 2 yıl önce Mehmet ocaktan'ın nispeten mantıklı konuşmasının içinde ağzından kaçan bir kelime ile zaten programın başında çocuklara tecavüz ve mağdur olan intahara etmek isteyen ailelerin konuşulduğu bir zaman diliminde konuşma sırası kendisine geçince akpyi koruyan sapık erdoğan diye twitterda yazdılar ve nice alakasız konularla durumun karşısında twit atanları hedef alan kemal öztürk'ün son derece tahrik edici gülüşmesiyle dile getirdiği durumdur NOT: Sevgili adminler kategori bilinçli olarak komik seçilmiştir. Not: ok
CHP'nin İslam Karşıtı Sözleri! 01:37
CHP'nin İslam Karşıtı Sözleri! 601 izlenme - 4 yıl önce Kimler var: Refik Ahmet Sevengil: "Allah'i da, Sultan'la birlikte tahtindan indirdik Bizim mâbedlerimiz fabrikalardir." [Chp Tokat milletvekili - Uyaniº
Amerikada İslam Karşıtlarını Madara Eden Video 03:50
Amerikada İslam Karşıtlarını Madara Eden Video 359 izlenme - 3 yıl önce Newyork'ta tesettürlü ve açık gezen kızla yapılan sosyal deney, ülkedeki İslam karşıtlarına büyük bir ders niteliği taşıyor.
Kara Çarşaf Karşıtı Müzik Klibi - The Gaslamp Killer - In The Dark 04:39
Kara Çarşaf Karşıtı Müzik Klibi - The Gaslamp Killer - In The Dark 336 izlenme - 4 yıl önce The Gaslamp Killer- 'in the dark' klibi, türk kökenli bir sanatçı, klibinde birçok gizli mesaj var, dikkatle izlemenizi öneririm.
Ege Üniversitesi'ndeki Gerginlik 03:12
Ege Üniversitesi'ndeki Gerginlik 236 izlenme - 3 yıl önce Ege Üniversitesi'nde karşıt görüşlü gruplar arasında yaşanan, Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun hayatını kaybettiği olaylarda 7 kişinin yaralandığı, 2'sinin hastanede tedavilerine devam edildiği öğrenildi.
Kara Çarşaf Karşıtı Müzik Klibi - The Gaslamp Killer - In The Dark 04:39
Kara Çarşaf Karşıtı Müzik Klibi - The Gaslamp Killer - In The Dark 268 izlenme - 3 yıl önce The Gaslamp Killer- 'in the dark' klibi, türk kökenli bir sanatçı, klibinde birçok gizli mesaj var, dikkatle izlemenizi öneririm.
Canlı Yayında Gergin Anlar Konuğun Sinirden Elleri Titredi 04:25
Canlı Yayında Gergin Anlar Konuğun Sinirden Elleri Titredi 141 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te yayınlanan Karşıt Görüş programına konuk olan Ahmet Keleş ile Faik Işık arasında gergin anlar yaşandı. Keleş'in FETÖ ile ilgili anlattıkları karşısında sinirlerine hakim olmakta zorlanan Faik Işık, kendisini kontrol edemeyince canlı yayında tartışma çıktı. Duydukları karşısında sinirden elleri titreyen Faik Işık, bakın neler söyledi. Devamını oku...
Fethullah Gülen'in Peçetesini Yediler (Karşıt Görüş 11 Ağustos 2016) 03:47
Fethullah Gülen'in Peçetesini Yediler (Karşıt Görüş 11 Ağustos 2016) 104 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem Fetullah Gülen’in en yakınında yer alan isimlerden olan Ahmet Keleş, Habertürk TV’deki ‘Karşıt Görüş programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gülen ile ilgili bilinmeyenleri paylaşan Keleş örgütteki iğrenç sapkınlıkları da tüm detaylarıyla canlı yayında anlattı. Keleş, Fethullah Gülen ile Türkiye’de katıldığı bir kahvaltı programında bir örgüt üyesinin, Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi yediğini şu sözlerle anlattı: “Bir gün Altunizade’de beşinci katta kahvaltıdayız. Gülen’le aynı sofrada oturmak çok büyük bir şeydir, önemli bir icraattır. Gelenlerden bir tanesi Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi aldı ve bir kısmını yırtıp yedi, bizzat şahidim. Bu cinnet noktasına gelenler sonra aklınıza gelmeyen her şeyi icra edebiliyor. Gülen’in ağzını sildiği peçeteyle gömülmek isteyenler dahi var” dedi.
Gülen'in İç Çamaşırlarını Toplayıp Duyduklarınıza İnanamayacaksınız 04:17
Gülen'in İç Çamaşırlarını Toplayıp Duyduklarınıza İnanamayacaksınız 80 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te yayınlanan Karşıt Görüş programında Fethullah Gülen'in nasıl kutsallaştırıldığı ve sonucunda neler yaşandığı masaya yatırıldı. Özellikle Ahmet Keleş'in konu ile ilgli yaptığı açıklamalar ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Fethullah Gülen'in çamaşırları dağıtılıp... Fethullah Gülen'in iç çamaşırlarının, saç telinin, tırnaklarının atılmadığını ve cemaat mensuplarına gönderildiğini açıklayan Ahmet Keleş, cemaatçilerinse bu hareket karşılığında iltifat amaçlı Gülen'e para gönderdiğini açıkladı. FETÖ'deki ağıza tükürme ritüeli şoke etti! FETÖ'nün bilinmeyenlerini izleyenlerle paylaşan Keleş, canlı yayında oldukça çarpıcı olayları da anlattı. Çamlıca'daki binanın 5. katında yapılan bir toplantıdan da bahseden Keleş, masada bulunan cemaat mensubu bir kişinin Fethullah Gülen'in kullandığı peçeteden bir parça kopararak yuttuğunu söyledi. Bu açıklamanın ardından ağza tükürme ritüelinin de kendisine sorulması üzerine ritüeli; 'Ben şahit ama bildiğim kadarıyla bebekken yapılıyor. Gülen bebeklerin ağzına az bir miktarda tükürüyor ve bunu bebeklerin kendisine benzemesi için yapıyor.' şeklinde açıkladı.
Nazlı Ilıcak Başbakan Erdoğan'ın Beyni Yıkanmış 00:59
Nazlı Ilıcak Başbakan Erdoğan'ın Beyni Yıkanmış 120 izlenme - 4 yıl önce Nazlı Ilıcak Başbakan Erdoğan'ın BCNN Türk'te Akif Beki'nin konuğu olan Nazlı Ilıcak, "Başbakan Erdoğan korkutulmuş, etrafı çevrilmiş ve beyni yıkanmış olabilir." dedi. CNN Türk ekranlarında Aslı Aydıntaşbaş'ın yerine Akif Beki ile birlikte 'Karşıt Gündem' programında değerlendirmelerde Sabah Gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak çarpıcı açıklamalarda bulundu.eyni Yıkanmış CNN Türk'te Akif Beki'nin konuğu olan Nazlı Ilıcak, "Başbakan Erdoğan korkutulmuş, etrafı çevrilmiş ve beyni ...
Kadın karşıtlığı, güzel ve bakımlı kadınlardan nefret sonucu homoseksüellik yayılıyor 01:50
Kadın karşıtlığı, güzel ve bakımlı kadınlardan nefret sonucu homoseksüellik yayılıyor 11 izlenme - 2 yıl önce Kadın karşıtlığı, güzel ve bakımlı kadınlardan nefret sonucu homoseksüellik yayılıyor.
Avrupa’daki İslam Karşıtlığı - Trt Diyanet 02:35
Avrupa’daki İslam Karşıtlığı - Trt Diyanet 11 izlenme - 2 yıl önce Terör olayları sonrası uygulamaya konan güvenlik politikaları da, mülteci akınına tedbir olarak geliştirilen düzenlemeler de müslümanları etkiledi… Uzmanlar, özellikle yabancı imam - hatiplerin sınırdışı edilmesi uygulamasının, müslüman gençleri radikalizme itmesi tehlikesine de dikkat çekti… Haber Detay; http://diyanet.tv/avrupadaki-islam-karsitligi-fc4ic6fmaa Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Beyaz Saray Önünde İslamofobi ve Irkçılık Karşıtı Eylem 01:03
Beyaz Saray Önünde İslamofobi ve Irkçılık Karşıtı Eylem 7 izlenme - 1 yıl önce "Barış için Yahudi Sesi" adlı sivil toplum örgütü tarafından akşam saatlerinde organize edilen gösteriye, Filistin için Amerikalı Müslümanlar, Codepink, Washington Barış Merkezi, Amerikalı Müslüman Kadınlar Politika Forumunun da aralarında bulunduğu çok sayıda kuruluşun üyeleri destek verdi.
Chpnin Cemaat Önergelerini Bilerek Reddettik Burhan Kuzu 00:47
Chpnin Cemaat Önergelerini Bilerek Reddettik Burhan Kuzu 2 izlenme - 1 yıl önce