Hoşgeldiniz!

karşıt

Ensar Vakfı Tecavüzünü Abartıyorsunuz - Mehmet Ocak 08:07
Ensar Vakfı Tecavüzünü Abartıyorsunuz - Mehmet Ocak 2.752 izlenme - 6 ay önce Mehmet ocaktan'ın nispeten mantıklı konuşmasının içinde ağzından kaçan bir kelime ile zaten programın başında çocuklara tecavüz ve mağdur olan intahara etmek isteyen ailelerin konuşulduğu bir zaman diliminde konuşma sırası kendisine geçince akpyi koruyan sapık erdoğan diye twitterda yazdılar ve nice alakasız konularla durumun karşısında twit atanları hedef alan kemal öztürk'ün son derece tahrik edici gülüşmesiyle dile getirdiği durumdur NOT: Sevgili adminler kategori bilinçli olarak komik seçilmiştir. Not: ok
Canlı Yayında Gergin Anlar Konuğun Sinirden Elleri Titredi 04:25
Canlı Yayında Gergin Anlar Konuğun Sinirden Elleri Titredi 118 izlenme - 2 ay önce Habertürk'te yayınlanan Karşıt Görüş programına konuk olan Ahmet Keleş ile Faik Işık arasında gergin anlar yaşandı. Keleş'in FETÖ ile ilgili anlattıkları karşısında sinirlerine hakim olmakta zorlanan Faik Işık, kendisini kontrol edemeyince canlı yayında tartışma çıktı. Duydukları karşısında sinirden elleri titreyen Faik Işık, bakın neler söyledi. Devamını oku...
Fethullah Gülen'in Peçetesini Yediler (Karşıt Görüş 11 Ağustos 2016) 03:47
Fethullah Gülen'in Peçetesini Yediler (Karşıt Görüş 11 Ağustos 2016) 97 izlenme - 2 ay önce Bir dönem Fetullah Gülen’in en yakınında yer alan isimlerden olan Ahmet Keleş, Habertürk TV’deki ‘Karşıt Görüş programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gülen ile ilgili bilinmeyenleri paylaşan Keleş örgütteki iğrenç sapkınlıkları da tüm detaylarıyla canlı yayında anlattı. Keleş, Fethullah Gülen ile Türkiye’de katıldığı bir kahvaltı programında bir örgüt üyesinin, Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi yediğini şu sözlerle anlattı: “Bir gün Altunizade’de beşinci katta kahvaltıdayız. Gülen’le aynı sofrada oturmak çok büyük bir şeydir, önemli bir icraattır. Gelenlerden bir tanesi Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi aldı ve bir kısmını yırtıp yedi, bizzat şahidim. Bu cinnet noktasına gelenler sonra aklınıza gelmeyen her şeyi icra edebiliyor. Gülen’in ağzını sildiği peçeteyle gömülmek isteyenler dahi var” dedi.
Kadın karşıtlığı, güzel ve bakımlı kadınlardan nefret sonucu homoseksüellik yayılıyor 01:50
Kadın karşıtlığı, güzel ve bakımlı kadınlardan nefret sonucu homoseksüellik yayılıyor 5 izlenme - 4 gün önce Kadın karşıtlığı, güzel ve bakımlı kadınlardan nefret sonucu homoseksüellik yayılıyor.
Gülen'in İç Çamaşırlarını Toplayıp Duyduklarınıza İnanamayacaksınız 04:17
Gülen'in İç Çamaşırlarını Toplayıp Duyduklarınıza İnanamayacaksınız 58 izlenme - 2 ay önce Habertürk'te yayınlanan Karşıt Görüş programında Fethullah Gülen'in nasıl kutsallaştırıldığı ve sonucunda neler yaşandığı masaya yatırıldı. Özellikle Ahmet Keleş'in konu ile ilgli yaptığı açıklamalar ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Fethullah Gülen'in çamaşırları dağıtılıp... Fethullah Gülen'in iç çamaşırlarının, saç telinin, tırnaklarının atılmadığını ve cemaat mensuplarına gönderildiğini açıklayan Ahmet Keleş, cemaatçilerinse bu hareket karşılığında iltifat amaçlı Gülen'e para gönderdiğini açıkladı. FETÖ'deki ağıza tükürme ritüeli şoke etti! FETÖ'nün bilinmeyenlerini izleyenlerle paylaşan Keleş, canlı yayında oldukça çarpıcı olayları da anlattı. Çamlıca'daki binanın 5. katında yapılan bir toplantıdan da bahseden Keleş, masada bulunan cemaat mensubu bir kişinin Fethullah Gülen'in kullandığı peçeteden bir parça kopararak yuttuğunu söyledi. Bu açıklamanın ardından ağza tükürme ritüelinin de kendisine sorulması üzerine ritüeli; 'Ben şahit ama bildiğim kadarıyla bebekken yapılıyor. Gülen bebeklerin ağzına az bir miktarda tükürüyor ve bunu bebeklerin kendisine benzemesi için yapıyor.' şeklinde açıkladı.
CHP'nin İslam Karşıtı Sözleri! 01:37
CHP'nin İslam Karşıtı Sözleri! 429 izlenme - 3 yıl önce Kimler var: Refik Ahmet Sevengil: "Allah'i da, Sultan'la birlikte tahtindan indirdik Bizim mâbedlerimiz fabrikalardir." [Chp Tokat milletvekili - Uyaniº
Amerikada İslam Karşıtlarını Madara Eden Video 03:50
Amerikada İslam Karşıtlarını Madara Eden Video 348 izlenme - 2 yıl önce Newyork'ta tesettürlü ve açık gezen kızla yapılan sosyal deney, ülkedeki İslam karşıtlarına büyük bir ders niteliği taşıyor.
Ege Üniversitesi'ndeki Gerginlik 03:12
Ege Üniversitesi'ndeki Gerginlik 227 izlenme - 2 yıl önce Ege Üniversitesi'nde karşıt görüşlü gruplar arasında yaşanan, Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun hayatını kaybettiği olaylarda 7 kişinin yaralandığı, 2'sinin hastanede tedavilerine devam edildiği öğrenildi.
Kara Çarşaf Karşıtı Müzik Klibi - The Gaslamp Killer - In The Dark 04:39
Kara Çarşaf Karşıtı Müzik Klibi - The Gaslamp Killer - In The Dark 288 izlenme - 2 yıl önce The Gaslamp Killer- 'in the dark' klibi, türk kökenli bir sanatçı, klibinde birçok gizli mesaj var, dikkatle izlemenizi öneririm.
Kara Çarşaf Karşıtı Müzik Klibi - The Gaslamp Killer - In The Dark 04:39
Kara Çarşaf Karşıtı Müzik Klibi - The Gaslamp Killer - In The Dark 170 izlenme - 1 yıl önce The Gaslamp Killer- 'in the dark' klibi, türk kökenli bir sanatçı, klibinde birçok gizli mesaj var, dikkatle izlemenizi öneririm.
Nazlı Ilıcak Başbakan Erdoğan'ın Beyni Yıkanmış 00:59
Nazlı Ilıcak Başbakan Erdoğan'ın Beyni Yıkanmış 120 izlenme - 3 yıl önce Nazlı Ilıcak Başbakan Erdoğan'ın BCNN Türk'te Akif Beki'nin konuğu olan Nazlı Ilıcak, "Başbakan Erdoğan korkutulmuş, etrafı çevrilmiş ve beyni yıkanmış olabilir." dedi. CNN Türk ekranlarında Aslı Aydıntaşbaş'ın yerine Akif Beki ile birlikte 'Karşıt Gündem' programında değerlendirmelerde Sabah Gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak çarpıcı açıklamalarda bulundu.eyni Yıkanmış CNN Türk'te Akif Beki'nin konuğu olan Nazlı Ilıcak, "Başbakan Erdoğan korkutulmuş, etrafı çevrilmiş ve beyni ...
Tüm Dünyada Musevi Karşıtlığı 13:54
Tüm Dünyada Musevi Karşıtlığı 22 izlenme - 2 yıl önce Tüm dünyada Musevi karşıtlığının bitmesi gerekir.
Avrupa’daki İslam Karşıtlığı - Trt Diyanet 02:35
Avrupa’daki İslam Karşıtlığı - Trt Diyanet 9 izlenme - 8 ay önce Terör olayları sonrası uygulamaya konan güvenlik politikaları da, mülteci akınına tedbir olarak geliştirilen düzenlemeler de müslümanları etkiledi… Uzmanlar, özellikle yabancı imam - hatiplerin sınırdışı edilmesi uygulamasının, müslüman gençleri radikalizme itmesi tehlikesine de dikkat çekti… Haber Detay; http://diyanet.tv/avrupadaki-islam-karsitligi-fc4ic6fmaa Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Marmara Üniversitesinde Gerginlik 00:38
Marmara Üniversitesinde Gerginlik 41 izlenme - 3 yıl önce Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında gerginlik yaşandı.
Almanya’daki Müslüman karşıtlığı bağnazların Hıristiyan nefretinden kaynaklanıyor 01:33
Almanya’daki Müslüman karşıtlığı bağnazların Hıristiyan nefretinden kaynaklanıyor 15 izlenme - 2 yıl önce Almanya’daki Müslüman karşıtlığı bağnazların Hıristiyan nefretinden kaynaklanıyor.