Hoşgeldiniz!

karşıya geçmek

İbrahim Tatlıses'in Adrenalin Tutkusu 01:15
İbrahim Tatlıses'in Adrenalin Tutkusu 5.196 izlenme - 2 yıl önce Akıllarda soru işareti kalmaması için söyleyeyim; tüm film boyunca İbo'nun neden böyle bir eğlence anlayışına sahip olduğunu ve sevdiği kadına neden böyle bir süpriz yaptığını anlayamıyoruz.
İnsanlık İçin Küçük Tembel Hayvan İçin Büyük Bir Adım 00:41
İnsanlık İçin Küçük Tembel Hayvan İçin Büyük Bir Adım 709 izlenme - 3 yıl önce Ağır hareketleriyle bilinen çoğu insanın yaptığı gibi tembellik yapan bu hayvan bir halk kahramanın yardımıyla karşıya geçiyor. (gurur içerir)
M. Atilla Atasever - İstanbul 05:34
M. Atilla Atasever - İstanbul 326 izlenme - 3 yıl önce Görmüş geçirmiş kaptanımız Atilla abi masal tadında yine ilginç bir hikayesiyle karşımızda. Sabahın mahmurluğu üzerinde sanırım, baygın baygın anlatışı ayrı bir tat katmış üslubuna. İstanbul'da bir gününün ne rezil bir hal aldığını anlatan videosunu kendi youtube hesabına ''KARŞIYA GEÇMEK Mİ ALLAH KORUSUN!'' başlığı ile yayınlamış. İzleyelim, unutmayalım unutturmayalım abimizi.
japonyada karşıdan karşıya geçmek 01:13
japonyada karşıdan karşıya geçmek 680 izlenme - 8 yıl önce cok kalabalık şehirlerde karşıdan karşıya gecmek bazen zor oluyor
sürünerek karşıdan karşıya geçmek 01:05
sürünerek karşıdan karşıya geçmek 560 izlenme - 8 yıl önce sarhoş adamın karşıdan karşıya geçerken düştüğü komik hal:)
Metroda Karşıdan Karşıya Geçmek 00:12
Metroda Karşıdan Karşıya Geçmek 400 izlenme - 8 yıl önce metroda karşıdan karşıya geçmek
İstanbul Vapurla Karşıya Geçerken 01:18
İstanbul Vapurla Karşıya Geçerken 62 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Vapurla Karşıya Geçerken 12.12.12. İstanbul Abdullah Kızılay