Hoşgeldiniz!

karta

Şehirliler Erken Kalkmaz 01:39
Şehirliler Erken Kalkmaz 7.985 izlenme - 4 yıl önce Yine kült olmuş bir erotik film olan İntikam Kadını'ndan bir sahne huzurlarınızdadır. Bu kesitimizde Kazım Kartal'ın Bülent Kayabaş'a göre yoğurt yiyişinin farklı olduğunu görmekteyiz. Bülent kelimelerle kadınını ikna ederken Kazım Kartal fiziksel güç kullanmaktadır. Belki de sinemamız şehirli kadın ve köylü kadın arasındaki farkları vurgulamaktadır.Kurbanların ortak noktaları ise; kadın olmaları ve çıldırdınız mı söz öbeğini kullanmalarıdır. Yeşilçam'ın özellikle müzik seçiminde çok başarılı olması kulaklarımızdan kaçmamakta düm teka düm tek bir yerlerden tanıdık gelmektedir.
Uçbeyleri Kartal'da Saldır Çotanaklar 00:29
Uçbeyleri Kartal'da Saldır Çotanaklar 892 izlenme - 10 yıl önce kartalda giresun uşakları
Cesur Sincap Kartal’a Karşı! 03:10
Cesur Sincap Kartal’a Karşı! 194 izlenme - 6 yıl önce Görünen o ki bu kendinden emin kartal, kıymetli vaktini daha fazla bu sincapla harcamak istemiyor.
Yavru Kartallar 00:59
Yavru Kartallar 120 izlenme - 6 yıl önce Yavru Kartallar
neden yenİ bİr sİyasİ partİ 01:35
neden yenİ bİr sİyasİ partİ 79 izlenme - 9 yıl önce
İninal Karta Pttmatiklerden Nasıl Bakiye Yüklenir ? 01:30
İninal Karta Pttmatiklerden Nasıl Bakiye Yüklenir ? 11 izlenme - 2 yıl önce İninal Karta Pttmatiklerden Nasıl Bakiye Yüklenir ? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kırmızı Karta Sinirlenen Oyuncu Hakeme Yumruk Atarak Öldürdü 01:03
Kırmızı Karta Sinirlenen Oyuncu Hakeme Yumruk Atarak Öldürdü 8 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı Karta Sinirlenen Oyuncu Hakeme Yumruk Atarak Öldürdü
Beşiktaş Liverpool'u Eledi Sosyal Medya Yıkıldı 00:55
Beşiktaş Liverpool'u Eledi Sosyal Medya Yıkıldı 35 izlenme - 3 yıl önce UEFA 2. Tur rövanş maçında, Beşiktaş, Liverpool'u penaltılarla 5-4 yenmeyi başardı. Siyah beyazlıların galibiyeti, sosyal medyanın en çok konuşulan olayı oldu.