Hoşgeldiniz!

karton

Kartondan Otomobil Yapmak 01:27
Kartondan Otomobil Yapmak 2.816 izlenme - 2 ay önce Yerli otomobilin üretimine talip olan Amasya’nın Merzifon ilçesinde Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) kartondan otomobil maketi yaptırdı.
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 07:32
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 22.317 izlenme - 1 yıl önce Yengeye evlilik teklifi yapmak isteyen abimiz böyle bir prodüksüyon kurmuş.
Karton'dan Lamborghini Yapmak 2 01:35
Karton'dan Lamborghini Yapmak 2 2.102 izlenme - 3 ay önce Daha önce bir yabancının kartondan araba yaptığı videoyu izlediniz.Bu seferde bi türk kartondan araba yaptı.Yabancının yaptığına bin basar gibi geldi bana
32 bin Karton Bardakla Yapılan Türkiye Haritası 02:16
32 bin Karton Bardakla Yapılan Türkiye Haritası 1.903 izlenme - 5 ay önce Bursa'da bir kolejin spor salonunda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 32 bin adet siyah, beyaz ve kırmızı karton bardak kullanılarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün yüzünün bir kısmının da yansıtıldığı Türkiye haritası oluşturuldu.
Ameliyat Ekibini Yelleyen Hastane Personeli 01:35
Ameliyat Ekibini Yelleyen Hastane Personeli 3.504 izlenme - 9 ay önce İklimlendirme ve havalandırma sistemleri arızalanınca görevliler yelpaze olarak karton kullandı Doktor ameliyat yaparken, personel karton yelleyerek doktoru serinletti Ağrı Devlet Hastanesinde, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin arızalanması sonrası ameliyathanede ilginç görüntüler yaşanmaya başladı. Edinilen bilgiye göre, uzun bir süre önce arızalanan iklimlendirme ve havalandırma sisteminin yapılması için Ağrı Devlet Hastanesi yönetimi konuyu resmi yazıyla Ağrı Kamu Hastaneler Genel Sekreterliği'ne bildirdi ancak sistemdeki arıza düzelmeyince doktorlar ameliyathaneye yelpazelerle girmeye başladı. 18 derece olması gereken ameliyathane sıcaklığının iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin arızalanması nedeni ile 29 dereceleri bulması ile doktor ve personeller çareyi karton yellemekte buldu. Guatr ameliyatında doktorların hastayı ameliyat ettiği esnada görevlendirilen bir personelin ise ameliyatı yapan doktoru serinletmek için karton yellediği görülüyor. Öte yandan yansıyan görüntülerle ilgili sağlık yetkilileri herhangi bir açıklama yapmaktan çekindi.
İlk Başta Kimse Ne Olduğunu Anlamıyor 00:06
İlk Başta Kimse Ne Olduğunu Anlamıyor 8.626 izlenme - 2 yıl önce 6 saniyelik bu videoda bardağa boşaltılan su, bir anda karton parçasına dönüşüyor. Bu illüzyonu dikkatli izlemeyince ne olduğu anlaşılması zor oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gerçek Hayatta Flappy Bird 01:21
Gerçek Hayatta Flappy Bird 9.245 izlenme - 4 yıl önce Kartondan Flappy Bird Yapıp Üstüne De Oynamışlar :)
Kartondan Hidrolik Robot Nasıl Yapılır? 08:09
Kartondan Hidrolik Robot Nasıl Yapılır? 745 izlenme - 2 ay önce Çoğunlu karton ve şırıngadan oluşan eğlenceli hidrolik robot yapımı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elife Kartondan Oyun Evi Yaptık, Boyadık, Süper Oldu, Eğlenceli Çocuk Videosu, Toys Unboxing 12:42
Elife Kartondan Oyun Evi Yaptık, Boyadık, Süper Oldu, Eğlenceli Çocuk Videosu, Toys Unboxing 1.387 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Kartondan Oluşan Motorlu Uçak Yapımı 05:26
Kartondan Oluşan Motorlu Uçak Yapımı 2.983 izlenme - 11 ay önce Tamamı kartondan oluşan DC motorlu oyuncak uçak hazırlanışı sizlerle. Hep birlikte kameraya yansıyan öğretici görüntüleri izliyoruz.
Yetenekli İnsanların Kartondan Kullanabilir Tekne Yapması 18:37
Yetenekli İnsanların Kartondan Kullanabilir Tekne Yapması 1.723 izlenme - 6 ay önce Harry Dwyer ve ekibi kartondan muhteşem bir tekne inşa ederek suya indirmiş. Suya inen tekneyi gayet sağlam ve çalışır şekilde görüyoruz efendim
Mahallede Yeni Ev, Kartondan Oyun Evini Bahçeye Çıkarıyoruz, Lala Bebek ve Kedicik Ponçikte Oynuyor 10:59
Mahallede Yeni Ev, Kartondan Oyun Evini Bahçeye Çıkarıyoruz, Lala Bebek ve Kedicik Ponçikte Oynuyor 759 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Kartonların ve Straforların Parçalanma Görüntüleri 02:56
Kartonların ve Straforların Parçalanma Görüntüleri 2.544 izlenme - 1 yıl önce Karton ve strafor parçalanırken çıkan ses, oldukça rahatlamanızı sağlıyor. Uyku sorunu çekenlere yardımcı olabilecek bir video! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fındık Yuvarlamaya Devam 00:29
Fındık Yuvarlamaya Devam 4.306 izlenme - 1 yıl önce Bizim evde hızla fındık yuvarlama turnuvaları devam ediyor. Kaydırağımızı nasıl yaptık, gelişimi nasıl destekliyor, uzuun uzuun yazmıştım. Yapın valla çok eğlenceli... #oynuyorumoynatiyorum #demirvegüneş
Kartondan Prenses Oyun Evini Boyadık. Yaptığımız Kuşlar Çiçekler Komik Oldu 11:56
Kartondan Prenses Oyun Evini Boyadık. Yaptığımız Kuşlar Çiçekler Komik Oldu 482 izlenme - 2 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Karton ile Uçan Adam 00:28
Karton ile Uçan Adam 14.566 izlenme - 10 yıl önce karton İle uçan adam
karton kutu nasıl yapılır 04:59
karton kutu nasıl yapılır 6.707 izlenme - 7 yıl önce karton kutu nasıl yapılır
Çizgi Filmlerdeki Annelerin Sesini Taklit Eden Kız 03:29
Çizgi Filmlerdeki Annelerin Sesini Taklit Eden Kız 5.852 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Family Guy ve South Park karakterlerinin seslerini taklit ederken gördüğümüz Brizzy, bu sefer çizgi filmlerdeki annelerin sesini taklit ediyor. Bu işin de hakkını veren hanım kızımızı izliyoruz...
Yuvarla Fındıkları 01:13
Yuvarla Fındıkları 2.419 izlenme - 1 yıl önce Aaaaaa?? Artık büyüyünce anlatır durur "Çocukken ne fındıklar yuvarladım ahhh ahh" :D #oynuyorumoynatiyorum
Kestaneler Suya 00:34
Kestaneler Suya 2.317 izlenme - 1 yıl önce Kestaneler suyaaa! Yapın şu kaydıraktan valla çok eğleniyorlar. Hem bu oyunu kendi başına oynuyor çocuk, o orada oyalanırken, sen de yap kendine bir kahve, azıcık dinlen... #oynuyorumoynatiyorum
Renkli Yol - Taklit 01:00
Renkli Yol - Taklit 1.654 izlenme - 1 yıl önce Çok eğlendik çoook bir saat oynadık. Önce renkli kartonları dörde bölüp yere yapıştırdık. Demir ilk olarak hepsinin üzerinde zıpladı ve üzerine zıpladığı kartonun rengini söyledi. Sonra babası ne derse onu yaptık. Esnedik, hapşırdık, çeşitli hayvanların taklidini yaptık. Yani beyim ne derse o oldu bu akşam o kadar!!! Şaka bir yana hem motor hem bilişsel gelişimi içinde barındıran oyunlara bayılıyorum. Hem renk tanıma, ayırt etme, hem taklit, hem eğlence hepsi bu oyundaaa!!! Mutlaka deneyin tamam mı?
Karton Adam Ennio 03:06
Karton Adam Ennio 6.870 izlenme - 10 yıl önce karton adam ennio İstanbul'da
Evde Ağaç Yaptık 00:25
Evde Ağaç Yaptık 1.974 izlenme - 1 yıl önce Günaydııın... Dün akşamki videolar gelsin o zamaan. Yemekten sonra iki anne apar topar iki ağaç ve elma-portakal kestik. Sonraa bunları Güneş'in odasına yapıştırdık. Yere elmaları ve portakalları attık. Elmalar elma ağacına, portakallar portakal ağacınaaa yapıştırıldı. Güzel bir eşleştirme oyunu oldu. Aslında önce müzikle başlamıştık, müzik durunca yapıştırıp müzik başlayınca dans ediyorlardı, ama Demir yapıştırma konusunda çoook aceleci olunca dansı başka bir oyuna sakladık. Ağaçların dansı az sonraaa... Daha büyük yaş grubu için ne mi yapalım? Önceee elma ve portakalları kendileri kessinler tamam mı? Sonra kaç elma kaç portakal var sayın. Hangisi çok üzerinde konuşun. Bir elma-bir portakal-bir elma-bir portakal serilemesi yapın oldu mu? Bizimkiler bunlar için henüz küçük, 2,5 yaşındalar. Daha küçükler içinde anneler elma ve portakalları kumaşlar kullanarak dokulu yapabilir ve duyu gelişimine katkı verebilirsiniz. Şimdilik bu kadar, ağaçların dansında görüşmek üzeree... #oynuyorumoynatiyorum #demirvegüneş
Renkli Yol Dansı 01:00
Renkli Yol Dansı 1.575 izlenme - 1 yıl önce Bu da sooon! "renkli yol dansı" Müzik devam ederken kağıtların üzerine basmadan dans ediyoruz, müzik durunca söylenen renkte kağıdın üzerine konuyoruz. Bazen eller başta, belde, havada da dans edebiliyoruz. Şimdi bizim yavrular sağlarına sollarına bakmadan, yıka döke yürüyorlar ya hani, işte bu oyunla bastıkları yere azıcık dikkat etmeleri gerektiğini anlayacaklar. Çünküüü kağıtlara basmak yasak! Beden farkındalığı kazanma, ritm becerisi, dikkat çalışmaları yapmak için hiç de fena bir oyun olmadı bu hı ne dersin? Hem de müzikli danslııı oooh!!!
Minik Dev Ağaçlar 02:37
Minik Dev Ağaçlar 1.598 izlenme - 1 yıl önce Bu da dev ağaçların dansı. Çocuklar boyunlarına, başlarına, kıyafetlerinin herhangi bir yerine bir nesne resminin takılmasına ve onu taklit etmeye bayılır. Deneyin tamam mı? Büyük adım, küçük adım ne demek anlama, yönergelere uygun hareket etme ve özgüven duygusunun gelişimi için haydi dans danss!!! #oynuyorumoynatiyorum #demirvegüneş
Kağıtlardan Savaş Baltası Nasıl Yapılır? 03:53
Kağıtlardan Savaş Baltası Nasıl Yapılır? 499 izlenme - 12 ay önce Kağıtlardan Savaş Baltası Nasıl Yapılır? Tamamı kağıt ve kartonlardan oluşan savaş baltasının yapımını öğreniyoruz.
Aycup Karton Bardak- Üretim Aşamasından Bir Bölüm 01:46
Aycup Karton Bardak- Üretim Aşamasından Bir Bölüm 2.195 izlenme - 4 yıl önce Aycup olarak kullandığımız, yüksek teknolojiye sahip, son model karton bardak makinalarımız ile yüksek ısıl işlem ile bardaklarımızı üretmekteyiz. Kağıt bardakları, dünya standartlarında üretim ile gerçekleştiriyoruz. Üretimimizde kullandığımız kağıtların ve diğer yardımcı ürünlerin tamamının sağlık sertifikaları bulunmaktadır. Bardak ağız kıvırma operasyonunda kullandığımız, likit materyaller ,Sağlık Bakanlığı onaylı, bitkisel H-1 (Helal) sertifikalı ürünlerdir. Kağıt bardaklarımız kullanım yeri ve şekline göre 190gr/m2 den 225gr/m2 ye değişen gramajlarda baskılı veya baskısız olarak üretilmektedir. Aycup ürünleri hammade olarak ,dünyaca ünlü aseptic ve kağıt üreticisi Avusturya odaklı LAMİCAN firması ile gerçekleştirmektedir. Uluslararası kaliteden ödün vermeksizin, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yüksek kaliteli ve sağlıklı bardaklar üretmektedir. Genellikle düşük kalitede ham madde , gramajı eksik ürünleri sunmak, kaliteden ve sağlık açısından olumsuz sebeplere yol açmaktadır.. Aycup Kağıt Bardak ürünleri, sıfır sızdırmazlık garantili ve likitleri daha uzun tutabilmesi açısından bardak kupası ,diğer ürünlere nazaran daha sert olmaktadır. www.aycup.com.tr
Kartondan Uzaktan Kumandalı Araba Yapmak 15:00
Kartondan Uzaktan Kumandalı Araba Yapmak 680 izlenme - 11 ay önce Tamamı kartonlardan oluşan uzaktan kumandalı araba yapımının detaylarına videodan öğreniyoruz. Kameraya yansıyan öğretici görüntüler sizlerle.
Renkli Yol - Top 00:53
Renkli Yol - Top 1.167 izlenme - 1 yıl önce Sözümü unutmadııııım! Dün akşamdan kalan iki oyunumuz daha vardı. Bu ilki. Önce renkli kağıtların üzerine çift taraflı bant yapıştırdık. Sonra da babasının söylediği renk topu alıp, aynı renkteki kartonun üzerine yapıştırdık. Renkleri tanıma, ayırt etme ve eşleştirme ile ilgili güzel bir oyun oldu. Aslında şöyle de oynanabilir. Sizler renk avcıları olursunuz. Evde ava çıkarsınız. Bulduğunuz kırmızı, sarı nesneleri yavrunuz, mavi ve yeşilleri de siz toplarsınız. Dikkat becerisi de desteklenmiş olur. Evdeki nesnelere daha farklı gözlerle bakmış olur tatlı yavrunuz. Sonra daaa geliip hoop torbalarınızda ne var ortaya döker, sırayla yapıştırırsınız. Birazdan bu renkli yollarla yapılabilecek bir de dans paylaşayım bakiiim?
Bonzaici Kedi 01:22
Bonzaici Kedi 1.021 izlenme - 2 yıl önce mugumogu isimli japon youtube kanalı sayesinde dünya çapında takipçi kitlesi kazanan kedi "maru" ilginç hareketler sergiliyor. dikkatli izlerseniz yaptığı hareketleri neden yaptığına kendi de anlam veremiyor. galiba bulunduğu evde japonyanın adanalıları tarafından bonzai partileri verilmekte. bir canlının böyle davranmasının başka açıklaması olamaz.