Hoşgeldiniz!

Kartpostal Videoları İzle

Fatih Kısaparmak - Kartpostal Babam 02:09
Fatih Kısaparmak - Kartpostal Babam 517 izlenme - 5 yıl önce
Dünyanın En İyi Yeni Yıl Tebrik Kartı 00:42
Dünyanın En İyi Yeni Yıl Tebrik Kartı 181 izlenme - 2 yıl önce şimdi diyecekler ki ulan bütün kartları inceledinde mi buna dünyanın en iyisi dedin. ben de diyorum ki o zaman daha iyisini bulun onu da öğrenelim. adamlar süper ötesi iş çıkarmış. Neyse herkese, mutlu, umutlu, sağlıklı bir yıl diliyorum, iyi seneler... (dipnot: yeni yıl gavur adetidir kutlanmaz ama kamusal alanda tatili o biçim değerlendirilir. tarhana bulgur yani hadi çüzzz)
Beşiktaş'ta Eğlenceli Kartpostal Çekimi 02:26
Beşiktaş'ta Eğlenceli Kartpostal Çekimi 162 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş futbol takımı oyuncuları ve teknik ekibi, sponsorları olan bir giyim firmasının düzenlediği yılbaşı kartpostal çekimi için kamera karşısına geçti.
Mamati Kolleksiyon Tv8'de Kartpostal Sergisi 02:09
Mamati Kolleksiyon Tv8'de Kartpostal Sergisi 426 izlenme - 7 yıl önce mamati kolleksiyon tv8'de kartpostal sergisi ( www.mamatikolleksiyon.com )
Teknoloji kartpostalın pabucunu dama attı 01:14
Teknoloji kartpostalın pabucunu dama attı 96 izlenme - 3 yıl önce Özel günlerde tebrikleşme geleneğinin başını çeken kartpostala duyulan ilgi azaldı.
Bali'de Sabah Saatleri 03:58
Bali'de Sabah Saatleri 128 izlenme - 6 yıl önce stephan kot(©)
Erbi Kartpostal 02:28
Erbi Kartpostal 91 izlenme - 5 yıl önce MmRap Family
Beşiktaş'ta Eğlenceli Kartpostal Çekimi 02:26
Beşiktaş'ta Eğlenceli Kartpostal Çekimi 47 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Futbol Takımı Oyuncuları Ve Teknik Ekibi, Sponsorları Olan Bir Giyim Firmasının Düzenlediği Yılbaşı Kartpostal Çekimi İçin Kamera Karşısına Geçti.
Haydeee - Kartpostal 02:05
Haydeee - Kartpostal 8 izlenme - 4 yıl önce Haydeee - Kartpostal