Hoşgeldiniz!

kartpostal

Video Kartpostal 02:30
Video Kartpostal 476 izlenme - 2 ay önce Michael Johansson 2011 yılında 365 günün 120 gününü yollarda geçirerek dünyayı gezmiş. Britanya Virgin Adaları, Avusturya, İsveç, Hırvatistan, İspanya, Mısır, Ürdün yolculuğunda gittiği ülkeler. Gezginlerin en sevdikleri şeylerden biri de gittikleri yerlerden kartpostal göndermek. Ama Michael Johansson işi klasik kartpostallardan bir adım öteye taşıyıp bir video kartpostal hazırlamış. Şehirlerin sıradan ve alışılmış fotoğrafları yerine, kendi yaptığı etkinliklerle anlatmış gezilerini.
Niagara Şelalesi'nin Kartpostallık Muhteşem Görüntüsü 01:05
Niagara Şelalesi'nin Kartpostallık Muhteşem Görüntüsü 67 izlenme - 2 hafta önce Amerika Birleşik Devletleri ile Kanada sınırında bulunan Niagara Şelalesi aşırı soğuğun etkisiyle buz ve karla kaplanmış. Niagara Şelalesi'ni ziyaret edenler olağanüstü manzara karşısında büyülendiklerini ifade etmiş.
Erhan Çelik: O Kartpostalı Gördüğüm Gün Aldatıldığım Günden Daha Çok Ağladım 01:09
Erhan Çelik: O Kartpostalı Gördüğüm Gün Aldatıldığım Günden Daha Çok Ağladım 62 izlenme - 3 ay önce Gülben Ergen'in evinin otoparkında 2 saat kaldığı görüntüleri ortaya çıkan Erhan Çelik, "O kartpostalı gördüğüm gün, aldatıldığımı öğrendiğim günden çok daha fazla ağladım." dedi.
İstanbul Boğazı’nda Kartpostallık Manzara 01:19
İstanbul Boğazı’nda Kartpostallık Manzara 34 izlenme - 2 ay önce İstanbul Boğazı’nda sabah saatlerinde etkili olan sis, kartpostallık manzara oluşturdu. 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün ayağının kaybolduğu sis manzarasında bazı vatandaşlar balık tuttu, bazıları da özçekim yaptı.
Fatih Kısaparmak - Kartpostal Babam 02:09
Fatih Kısaparmak - Kartpostal Babam 559 izlenme - 6 yıl önce
Dünyanın En İyi Yeni Yıl Tebrik Kartı 00:42
Dünyanın En İyi Yeni Yıl Tebrik Kartı 240 izlenme - 2 yıl önce şimdi diyecekler ki ulan bütün kartları inceledinde mi buna dünyanın en iyisi dedin. ben de diyorum ki o zaman daha iyisini bulun onu da öğrenelim. adamlar süper ötesi iş çıkarmış. Neyse herkese, mutlu, umutlu, sağlıklı bir yıl diliyorum, iyi seneler... (dipnot: yeni yıl gavur adetidir kutlanmaz ama kamusal alanda tatili o biçim değerlendirilir. tarhana bulgur yani hadi çüzzz)
Tatvan'da Kar Yağışı Kartpostallık Görüntüler Oluşturdu 02:59
Tatvan'da Kar Yağışı Kartpostallık Görüntüler Oluşturdu 1 izlenme - 2 gün önce Tatvan'da kar yağışı kartpostallık görüntüler oluşturduBİTLİS - Uzun süredir güneşli havanın hakim olduğu Bitlis'in Tatvan ilçesinde kar yağışı etkili olmaya başladı.
Beşiktaş'ta Eğlenceli Kartpostal Çekimi 02:26
Beşiktaş'ta Eğlenceli Kartpostal Çekimi 167 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş futbol takımı oyuncuları ve teknik ekibi, sponsorları olan bir giyim firmasının düzenlediği yılbaşı kartpostal çekimi için kamera karşısına geçti.
Mamati Kolleksiyon Tv8'de Kartpostal Sergisi 02:09
Mamati Kolleksiyon Tv8'de Kartpostal Sergisi 430 izlenme - 8 yıl önce mamati kolleksiyon tv8'de kartpostal sergisi ( www.mamatikolleksiyon.com )
Teknoloji kartpostalın pabucunu dama attı 01:14
Teknoloji kartpostalın pabucunu dama attı 96 izlenme - 4 yıl önce Özel günlerde tebrikleşme geleneğinin başını çeken kartpostala duyulan ilgi azaldı.
Bali'de Sabah Saatleri 03:58
Bali'de Sabah Saatleri 128 izlenme - 6 yıl önce stephan kot(©)
Erbi Kartpostal 02:28
Erbi Kartpostal 91 izlenme - 5 yıl önce MmRap Family
Sis ve Kırağı Kartpostallık Görüntüler Oluşturdu 01:41
Sis ve Kırağı Kartpostallık Görüntüler Oluşturdu 1 izlenme - 1 ay önce Sis ve kırağı kartpostallık görüntüler oluşturduKARS - Kars'ta, sis ve kırağı etkili oluyor.
Haydeee - Kartpostal 02:05
Haydeee - Kartpostal 8 izlenme - 5 yıl önce Haydeee - Kartpostal