Hoşgeldiniz!

kaş

Kaşları Nedeniyle Ölüm Tehdidi Alan Fotomodel 01:32
Kaşları Nedeniyle Ölüm Tehdidi Alan Fotomodel 9.023 izlenme - 3 hafta önce Kıbrıslı üniversite öğrencisi Sophia Hadjipanteli kaşları nedeniyle ölüm tehditleri alıyor. Ancak Hadjipanteli olumsuz yorum ve tehditlere aldırmadan fotomodelliğe devam ediyor. ABD'de yaşayan Kıbrıslı üniversite öğrencisi Sophia Hadjipanteli kaşları yüzünden ölüm tehditleri almaya başlamış. Ancak güzel model bunu umursamadığını söylüyor. ÖLÜM TEHDİTLERİNE RAĞMEN FİRMALARDAN TEKLİF ALIYOR ABD Maryland Üniversitesi'nde pazarlama öğrencisi olan 21 yaşındaki Sophia Hadjipanteli sıradışı görüntüsüyle dikkat çekiyor. Saçları sarı olan ancak kaşlarını koyu renk boyayan Sophia, aldığı ölüm tehditlerini umursamadan birçok firmadan tanıtım yüzü olması için teklif alıyor. BENİ İĞRENÇ GÖSTERDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR" Gür kaşlarını genlerinden alan Sophia, ''Bu kültürel bir miras. Fotoğraflarımı pek çok yerde görmeye başladım. Takipçi sayım da her geçen gün artıyor. Sosyal medyada insanlar kaşlarımın beni iğrenç çirkin gösterdiğini söylüyor. Hatta kaşlarım yüzünden tehditleri ölüm alıyorum." diyor ELEŞTİRİLERİ UMURSAMIYOR Ancak Sophia bunu hiç umursamıyorum ve kendimi böyle daha güzel buluyorum diyor. Aldığı tehditlerin yanında birçok markanın yüzü olmak için de teklifler alan ve gün geçtikçe ünlenen Sophia bu inadında haklı gibi görünüyor.
Belirgin Kaşlar Nasıl Elde Edilir? 00:47
Belirgin Kaşlar Nasıl Elde Edilir? 260.978 izlenme - 3 yıl önce Güçlü bakışların olmazsa olmazı: Kaşlar. Daha belirgin kaşlar elde etmek için videomuzu izle!
L'Oréal Paris - Kare Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 02:52
L'Oréal Paris - Kare Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 72.464 izlenme - 3 yıl önce L'Oréal Paris Kaş Tasarımcımız Nursel Tekin ile kare yüz tipine en uygun kaş tasarımını keşfet!
L'Oréal Paris - Yuvarlak Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 02:45
L'Oréal Paris - Yuvarlak Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 73.108 izlenme - 3 yıl önce L'Oréal Paris Kaş Tasarımcımız Nursel Tekin yuvarlak yüzler için düz kaş tasarımını öneriyor. Geriye ise Brow Artist Shaper ile ifadeni güçlendirmek kalıyor!
L'Oréal Paris - Uzun Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 02:56
L'Oréal Paris - Uzun Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 72.878 izlenme - 3 yıl önce L'Oréal Paris Kaş Tasarımcımız Nursel Tekin'den uzun yüz tipine en uygun kaş tasarımını keşfet ve Brow Artist Shaper ile ifadeni güçlendir!
L'Oréal Paris - Oval Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 02:54
L'Oréal Paris - Oval Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 72.608 izlenme - 3 yıl önce Oval bir yüze sahipsen hangi kaş tasarımı senin için uygun hemen öğren, ifadeni Brow Artist Shaper ile güçlendir!
Veliye Sen Fakirsin Para Bulamazsın Diyen Öğretmen 00:59
Veliye Sen Fakirsin Para Bulamazsın Diyen Öğretmen 7.513 izlenme - 4 ay önce Antalya Kaş'ta öğrencilere şiddet uyguladığı iddia edilen iğrenç bir öğretmenin, kendisiyle tartışmaya giren veliye söylediği skandal sözler... Olay tam olarak şöyle: Bir velinin, “çocuğu korkutmuşsun çocuk hala suskun duruyor” sözlerine öğretmen “ağzını burnunu kırdım mı, doktora gittin mi, hastane raporun var mı? bundan sonra var ya bu köyde eğer beni şikâyet eden adam varsa onun ben azını burnunu kıracağım. ikimiz beraber kaş mahkemesine gideriz, ben de seni şikâyet ettim. sen fakirsin ama sen para bulamazsın" yanıtını veriyor.
Dans Eden Kaşlar 00:06
Dans Eden Kaşlar 54.009 izlenme - 4 yıl önce çocuklar'dan ilginç kaş dansı
Kaşlarına Maske Yapan Kızın Sonu 00:59
Kaşlarına Maske Yapan Kızın Sonu 5.009 izlenme - 2 ay önce Görüntüde maskeyi yüzüne yapan Filipinli kızın vahim görüntüsünü izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Evde Kaş Nasıl Alınır?  (Kaş Alma Tekniği) 04:12
Evde Kaş Nasıl Alınır? (Kaş Alma Tekniği) 16.555 izlenme - 5 yıl önce Evde Kaş Nasıl Alınır Kaş Alma Tekniği
Evde Kaş Nasıl Alınır? 04:12
Evde Kaş Nasıl Alınır? 29.193 izlenme - 5 yıl önce Evde Kaş Nasıl Alınır Evde Kaş Alımı Evde Kaş Alma Teknikleri
Alın Kırışıklıkları  Kaş Çatığı Kırışıklığı Yüz Yogası Egzersizleri Hareketleri 04:00
Alın Kırışıklıkları Kaş Çatığı Kırışıklığı Yüz Yogası Egzersizleri Hareketleri 17.335 izlenme - 3 yıl önce Alın Kırışıklıkları Kaş Çatığı Kırışıklığı Yüz Yogası Egzersizleri Hareketleri.... Daha fazlası www.izlesene.com/ciltbakimi kanalında....
-35 Derecedeki Hava Soğuk mu? 01:14
-35 Derecedeki Hava Soğuk mu? 8.858 izlenme - 1 yıl önce Hava -35 derece galiba yerel bir muhabir ve o efsane soru hava soğuk mu? acaba cevap olarak ne bekliyordu.
Çük Moda Fotoğrafçılığı 02:12
Çük Moda Fotoğrafçılığı 9.562 izlenme - 2 yıl önce Yine sanat adı altında saçma salak şeyler yapılıyor. Neyse sözü fazla uzatmadan bir düşünürün dediği gibi "ne elbiseler gördüm içinde çük yok, ne çükler gördüm üzerinde elbise yok"
Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman-Güler Duman 05:09
Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman-Güler Duman 25.617 izlenme - 10 yıl önce çok güzel okumuşşş
Kirpik Güçlendirici Bakım Kürü 00:36
Kirpik Güçlendirici Bakım Kürü 4.384 izlenme - 1 yıl önce Kendine özen gösterenlere iyi gelecek fikiler MigrosTV'de!
Tarkan - Öp Öp Öp Öp Dudağımdan 03:50
Tarkan - Öp Öp Öp Öp Dudağımdan 21.644 izlenme - 7 yıl önce tarkan - öp öp öp öp dudağımdan -- sessizcadde.com | çılgın forum
Kaş Yaparken Göz Çıkartmak Diye Buna Denir.. 00:23
Kaş Yaparken Göz Çıkartmak Diye Buna Denir.. 8.319 izlenme - 3 yıl önce Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız.. http://www.vidyocenter.com/ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/basar_1983 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
NAZLI ÖKSÜZ - Kara Kaş Boyanırmı 02:59
NAZLI ÖKSÜZ - Kara Kaş Boyanırmı 8.163 izlenme - 2 yıl önce KARA KAŞ BOYANIR MI Kara kaş boyanır mı, Öpsem yar uyanır mı, Sen orada ben burda, Buna can dayanır mı, Haydi sevdiğim haydi, Gözlerin beni baydı, Elin nazlı yarine, Nasıl diyelim haydi, Karanfil eker misin, Balınan şeker misin, Meramın sevmek değil, Kuru dil döker misin
Cara Delevingne ve Emilia Clarke'den Çılgın Kaş Gösterisi 02:53
Cara Delevingne ve Emilia Clarke'den Çılgın Kaş Gösterisi 11.334 izlenme - 3 yıl önce Türk kızlarının gördükçe kıskançlıktan çatladığı pislik attığı Cara Delevingne'den kaş gösteri videosu. Türk kızlarının aksine yapmacıklıktan uzak, sıcak kanlı, çok samimi bir kişiliğe sahipler. Neden bizim böyle cana yakın kızlarımız yok diye isyan ettirebilir.
Şahika Ercümen'in Gözüyle Kaş - Kekova 02:38
Şahika Ercümen'in Gözüyle Kaş - Kekova 2.326 izlenme - 1 yıl önce Son dönemlerde Survivor programıyla adını sıkça duymaya başladığımız dünya dalış rekortmenimiz Şahika Ercümen'in sunumuyla Kaş Kekova'nın su altı güzelliklerini izliyoruz.
Mustafa Topaloğlu - Türk Halk Müziği - 30 Dakika (1987) 03:54
Mustafa Topaloğlu - Türk Halk Müziği - 30 Dakika (1987) 5.787 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Topaloğlu'nun 1987 yılındaki hallerinden bir video.Huma Kuşu,Kara Kaş Gözlerin Elmas parçalarını seslendiren Mustafa Topaloğlu'nu izleyelim.
cillop gibi kaş İyidir - arıza adam 00:49
cillop gibi kaş İyidir - arıza adam 11.262 izlenme - 8 yıl önce cillop gibi kaş iyidir.üçgen kaş iyidir.alınmış kaş alınmamış kaşdan daha iyidir :):)
Semih Saygıner - Söyle Naz Mı Bu Kaş Çatış Yeni 2011. 03:08
Semih Saygıner - Söyle Naz Mı Bu Kaş Çatış Yeni 2011. 16.245 izlenme - 7 yıl önce
Kusursuz Kaş Doldurma Makyajı 01:46
Kusursuz Kaş Doldurma Makyajı 1.776 izlenme - 1 yıl önce Güzellik ve bakım önerilerimizden biri daha! Kaşlarınız seyrekse, ya da daha kusursuz bir görünüme kavuşmak istiyorsanız; güzellik, bakım ve makyaj videolarından tanıdığımız Merve Sevil’den uygulamalı anlatımıyla izleyebileceğiniz kaş doldurma önerimizi izleyin. Makyaj stilinize ilham verecek ve etkili bir makyaj hilesi olacak önerimizi kaçırmayın!
Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Nasıl Yapılır ? 05:06
Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Nasıl Yapılır ? 3.405 izlenme - 3 yıl önce Artık kadınlar kıl tekniği ile kaş kontürü yaptırarak seyrek ve ince kaşlardan kurtuluyor. Kıl tekniği ile kaş yapımı tek kullanımlık iğnelerle yapılmaktadır. Kaşların arasına atılan ince kıl çizimleri ile gerçekleşmektedir. Bu işlem organik boyalarla yapılmaktadır. Kıl tekniği ile kaş kontürü yapımı dövmeden oldukça farklıdır. İşlem yapılacak bölge ilk önce temizlenir. Daha sonra uzman kişi tarafından ön çizim yapılır. Uzman kişi ve işlemi yaptıran kişi modeli beğenirse, cihazla uygulamaya başlanır.
Kaş Ekimi İsteyenler İzlemeli ! [ YENİ ] 07:11
Kaş Ekimi İsteyenler İzlemeli ! [ YENİ ] 1.407 izlenme - 1 yıl önce Kaş Ekimi İsteyenler İzlemeli ! [ YENİ ] http://isvecklinik.com ? WhatsApp : 00 90 532 059 81 85 ? Türkiye Hattı : 0212 215 55 35 ? İngiltere Hattı : 0044 20 3695 5388 ? Almanya Hattı : 0049 69 9675 9551 ? Ücretsiz Danışma Hattı : 0850 460 55 35 ? Abone ol! : http://goo.gl/4em4P5 ? Resmi Site : http://isvecklinik.com ? Facebook : https://facebook.com/isvecklinik ? İnstagram : https://instagram.com/isvecklinik ? Twitter : https://twitter.com/isvecklinik ? Pinterest : https://pinterest.com/isvecklinik ? Youtube : https://youtube.com/user/isvecklinik ? Google Plus : https://goo.gl/GucclX İsveç Klinik modern teknoloji teknik ve yöntemleri ile her biri kendi branşında tecrübeli Doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi , Diş, Obezite Cerrahisi ve Saç Ekimi merkezidir. isveç klinik,Kaş Dökülmesi,Kaş Ekimi,Kalıcı Makyaj,Kaş Ektirme,Kaş Ekimi Uzmanı,kas ekimi,kaş ekimi ebru şallı,kaş ekimi öncesi sonrası,kaş ekimi kadınlar kulübü,kaş ektirme fiyatları 2015,kaş ekimi fiyatları 2016,kaş ekimi yapan yerler,kaş ekimi nasıl yapılır,kalıcı kaş,kaş kıl tekniği,Kalıcı Kaş Uygulaması,Kalıcı kaş kıl tekniği,Kaş Kontürü,Kaş dövmesi,Doğal kalıcı kaş makyaj,kalıc kaş kontürü,kaş kontürü fiyatları,microblanding,mikropigmentasyon
Mustafa Topaloğlu: Kaşlarım Yandı 02:34
Mustafa Topaloğlu: Kaşlarım Yandı 2.633 izlenme - 2 yıl önce Eğlencenin kralı, Okan Bayülgen’in sunduğu Dada’da, birbirinden eğlenceli ünlü konuklar, sevilen dizilerin, vizyona yeni giren filmlerin oyuncuları, canlı yayın sürprizleri, çılgın yarışmalar ve sosyal medyanın nabzını tutan interaktif bir eğlence yeni sezonda da devam ediyor.
Nuri Sesigüzel Kara Kaş Gözlerin Elmas 03:31
Nuri Sesigüzel Kara Kaş Gözlerin Elmas 17.339 izlenme - 9 yıl önce
Kaş Aldırma Sorusu (Azeri Sokak Röportaj) 12:47
Kaş Aldırma Sorusu (Azeri Sokak Röportaj) 3.966 izlenme - 3 yıl önce Azeri gençlerine gençleri kaş aldırmalarına/aldırmamalarına nasıl baktıkları soruluyor. Azeri Kültüründe kızların evlenmeden önce kaş alması onun düşük ahlaklı olduğu algısı var. Birbirinden ilginç videoaların bulunduğu youtube kanalı ==> https://www.youtube.com/channel/UCIGzFkeC_RJ-i6i2Ej3CA4A // fap tv