Hoşgeldiniz!

kaş almak

Kaş nasıl alınır? 01:28
Kaş nasıl alınır? 2.317 izlenme - 3 yıl önce Kaş alırken kişinin ifadesini bozmamak önemlidir. Kaşlara şekil verirken burun, dudak ve gözler ile olan orantıya dikkat etmek gerekir. Kaşın öncelikle taranması gerekir böylece geriye kalan şekillendirme işlemi tanımlanır. Kişinin kaşları alınırken canı yanıyorsa, başlamadan ılık bir bez ile cildi ıslatılabilir. Buz kullanmak gözenekleri sıkılaştıracağından uygun değildir. Kaşa kalem ile şekil verilecekse pudralamak gerekir, pudra aynı zamanda kaşın rengini bir-iki ton açmak için de kullanılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İp İle Kaş Nasıl Alınır 01:36
İp İle Kaş Nasıl Alınır 1.063 izlenme - 3 yıl önce İp İle Kaş Nasıl Alınır?
Kaş Nasıl Alınır ? | Basic Eyebrows Tutorial | Merve SEVİL 02:54
Kaş Nasıl Alınır ? | Basic Eyebrows Tutorial | Merve SEVİL 1.016 izlenme - 2 yıl önce A basic tutorial on how to shape, pluck and refine your eyebrows for a natural look. Evde pratik bir şekilde yapabileceğiniz bir kaş alma yönteminden bahsettim. Ben kaşlarımı aldırmak için kuaföre gitmiyorum. Sizde bu videodan sonra kolayca kaşlarınızı kendiniz alabilirsiniz :)LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! ABONE OL tuşuna basarak abone olabilirsiniz. Bana ulaşmak için ; http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.
Kaş Nasıl Alınır? 00:49
Kaş Nasıl Alınır? 124 izlenme - 1 yıl önce Kaş Nasıl Alınır? Kaş, cımbızla alınır çünkü bir tanebile kılın yanlış alınması o kaşın ifadesini bozar. Cımbızla kaşın yönüne ve o kişinin tarzına ve ifadesine göre alınmalıdır.
Kaş almak günah mıdır.? (Adnan Oktar) 01:24
Kaş almak günah mıdır.? (Adnan Oktar) 72 izlenme - 2 yıl önce Kaş almak günah değildir. Kaş almanın günah olduğuyla ilgili hadisler kadınları aşağılayan hadislerin pek çoğu gibi uydurmadır. Bunlar gerçek hadisler değildir. http://a9.com.tr http://harunyahya.org/ kaş almak, haram mıdır, günah mı, helal mi, var mı, caiz mi, islamda, kuranda, estetik yaptırmak, saç boyatmak, makyaj yapmak, adnan oktar, adnan hoca, harun yahya, video, izle,