Hoşgeldiniz!

Kas Yapmak Videoları İzle

Vücut Yapmak İsteyenlere Tavsiye -  Savaş Cebeci 03:14
Vücut Yapmak İsteyenlere Tavsiye - Savaş Cebeci 6.567 izlenme - 7 ay önce Youtube'da yüklediği videolarla binlerce takipçisi olan savaş hocadan vücut geliştirme konusunda incelikler .
Amerika da Türk fitness eğitmeni olup rahatça et tüketebilmek 04:07
Amerika da Türk fitness eğitmeni olup rahatça et tüketebilmek 7.928 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız ın ismi Savaş cebeci kendisini uzun süredir takip ederim youtube dan çok profesyonel bir fitness eğitmenidir ve cok faydalı videolar yayınlamaktadır. Aslında videoyu yüklememdeki amaç ülkede gym ile ilgililenen sporcuların beslenebilme konusunda ki eksiklik tespitidir. Biz şu andaki ülke şartlarında bu kadar et yiyebilir miyiz ?
Kas Yapan Adam 00:10
Kas Yapan Adam 3.587 izlenme - 2 yıl önce Vurunca Göbeği Kasa Dönüşen Adamı Mutlaka İzleyin komik Videolara, Şaka Videolarına İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
İlk Defa Yapanlar için Evde Omuz Antrenmanı 06:24
İlk Defa Yapanlar için Evde Omuz Antrenmanı 1.154 izlenme - 12 ay önce İlk Defa Yapanlar için Evde Omuz Antrenmanı DİKKAT ! Lütfen videolarımızı bilgisayarınıza İNDİRMEYİNİZ. Direkt olarak İNTERNET üzerinden izleyiniz FACEBOOK - http://www.facebook.com/HakanFitness TWITTER - https://twitter.com/HakanFitness INSTAGRAM : http://www.Instagram.com/hknfitness Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz Yeni başlayan ve ilk defa yapacak olanlar için evde nasıl omuz kası egzersizleri ve hareketleri yapılarak vücut kas geliştirilir kolay form tutmak forma girmek için programı
Ukrayna'da Bir Park Fantezisi - Street Workout 04:33
Ukrayna'da Bir Park Fantezisi - Street Workout 1.866 izlenme - 2 yıl önce Kievin ünlü plajı ( Tur kapsamında yok galiba ) yanında bulunan doğayla içe içe street workout parkımız burdaki hanım arkadaşlar işi abartıp seviye atlamışlar. Müzik : Jamendo - Hyperventilation by Chippy
Kas Yapma 00:29
Kas Yapma 1.128 izlenme - 7 yıl önce shaiya adam kas yapıyor
Triceps Kasları Evde Nasıl Geliştirilir 03:59
Triceps Kasları Evde Nasıl Geliştirilir 82 izlenme - 3 yıl önce Triceps Kasları Evde Nasıl Geliştirilir
Kralicenur 00:30
Kralicenur 18 izlenme - 6 yıl önce kralicenur slotlarıma daldı exp nin çeyreği bana geldi gereğini yapınız