Hoşgeldiniz!

kasabı

Nusret'in Basket Şovu! 00:39
Nusret'in Basket Şovu! 8.509 izlenme - 1 ay önce Et imparatorluğuna uzanan başarı hikayesinin mimarı Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla adından söz ettirmeye devam ediyor.
Nusr-Et ile Sanat 01:00
Nusr-Et ile Sanat 34.308 izlenme - 1 yıl önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusr-Et'in But Parçalama Ve Sıyırma Sanatı 00:57
Nusr-Et'in But Parçalama Ve Sıyırma Sanatı 15.945 izlenme - 7 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem but parçalama ve sıyırma gösterisi sizlerle.
Nusr-Et'e Miami'de Coşkulu Karşılama 03:32
Nusr-Et'e Miami'de Coşkulu Karşılama 11.967 izlenme - 6 ay önce ABD'nin Miami kentinde yapımına başlanan yeni restoranının inşaatını denetlemeye giden ünlü şef Nusret Gökçe kentte büyük ilgi görmüş. Önceki gün Miami caddelerini turlayan Nusret, tatilcilerle selfie çektirmiş. Nusret de bu sırada ünlü Saltbae hareketini yapan hayranlarını videoya çekmiş. South Beach'de Nusret coşkusu kameraya böyle yansımış.
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kıyma Şovu! 00:55
Nusr-Et'in Ağız Sulandıran Kıyma Şovu! 21.356 izlenme - 8 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret'in Yaprak Döner Şovu 00:59
Nusret'in Yaprak Döner Şovu 8.584 izlenme - 4 ay önce Sosyal medya hesabından paylaştığı videolarla kısa sürede dünya çapında üne kavuşan sosyete kasabı Nusret Gökçe'nin "Bir Gün Size de Döner" mesajlı yaprak döner şovunu izliyoruz efendim.
Nusret'in Puff Daddy ve DJ Khaled ile Takılması 00:10
Nusret'in Puff Daddy ve DJ Khaled ile Takılması 8.040 izlenme - 3 ay önce Tuz serpmesiyle ünlenen ve ülkemizi dünya genelinde de temsil edebilen Nusret, Puff Daddy ve DJ Khaled ile aynı videoda yer almış.
Nusr-Et'in Ağız Sulandırması 00:18
Nusr-Et'in Ağız Sulandırması 14.259 izlenme - 10 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret'in 10 Milyon Takipçi Şovu! 00:34
Nusret'in 10 Milyon Takipçi Şovu! 1.770 izlenme - 1 ay önce Küresel çapta bir fenomene dönüşen ve kişisel Instagram hesabında 10 milyon kullanıcı sayısına ulaşan Nusret Gökçe, takipçilerine teşekkür ederek bu videonun özel olarak hazırladığını bildirmiş efendim.
Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular 00:53
Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular 22.585 izlenme - 1 yıl önce 19.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret'in Spor Salonunda Kendini Seriye Bağlaması 00:40
Nusret'in Spor Salonunda Kendini Seriye Bağlaması 5.419 izlenme - 5 ay önce Sosyete kasabı Nusret Gökçe kendi alanının dışında sporda da ne kadar başarılı olduğunu sosyal medya hesabından paylaşarak altına "Maşallah diyin" notunu düştü.
komik hayvanlar 1 03:32
komik hayvanlar 1 73.449 izlenme - 6 yıl önce komik hayvanlar 1
Nusret'in Matadorluğa Özenmesi 00:18
Nusret'in Matadorluğa Özenmesi 3.681 izlenme - 5 ay önce Ete tuz atma hareketiyle dünyada fenomen olan sosyete kasabı Nusret, yeşillikler arasında otlayan boğanın karşısına geçerek matadorluk yapmış.
Nusr-Et'in Eti Bıçakla Havada Yakalayıp Şov Yapması 01:00
Nusr-Et'in Eti Bıçakla Havada Yakalayıp Şov Yapması 8.822 izlenme - 8 ay önce Nusret, paylaştığı videoda, et uzaktan fırlatılıyor ve eti bıçakla havada yakalıyor. Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem gösteri sizlerle.
Nusret'in Mazlumlu Kick Boks Antrenmanı 00:32
Nusret'in Mazlumlu Kick Boks Antrenmanı 4.118 izlenme - 5 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi Nusret Gökçe, kick boks antrenmanında kaydettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış. Bu sahneyi izleyince aklıma birden Şark Bülbülündeki Mazlumu Getirin Bana sahnesi aklıma geldi.
Nusret'ten Biftek Şov 00:35
Nusret'ten Biftek Şov 8.271 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyanın sosyetik kasabı olarak Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Hiçmi Düşünmedin Sen Kazım Koyuncu  Şevval Sam 04:01
Hiçmi Düşünmedin Sen Kazım Koyuncu Şevval Sam 52.863 izlenme - 6 yıl önce hiçmi düşünmedin sen kazım koyuncu şevval sam
Nusr-Et Acun Ilıcalı'nın Sürat Teknesinde! 00:09
Nusr-Et Acun Ilıcalı'nın Sürat Teknesinde! 3.132 izlenme - 6 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret Gökçe ünlü TV patronu Acun Ilıcalı’nın misafiri olmuş ve Çeşme'de sürat teknesiyle gezintiye çıkmışlar.
Nusret Asado Şov! 00:49
Nusret Asado Şov! 8.123 izlenme - 1 yıl önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in Asado gösterisi sizlerle. Arjantin’in en bilinen hatta geleneksel yemeğidir asado. Sığır ya da domuz etiyle hazırlanır. Barbeküde pişirilen etler sadece tuzla harmanlanıyor ve yanında da salatayla sunuluyor. Etler için özel marinasyon işlemi de uygulanıyor. Chimichurri adı verilen bu marine ve soslar etlere özel bir lezzet katıyor. Bildiğimiz barbekü kavramının dışında dikey asadolarla yapılan ve neredeyse her bahçede görebileceğiniz ızgara şekli, bizdeki döner gibi Arjantin yemek kültürünün önemli bir öğesi.
kurban kesimi 01:10
kurban kesimi 37.205 izlenme - 6 yıl önce kurban kesimi
Nusr-Et Kontrfile Şov! 00:57
Nusr-Et Kontrfile Şov! 7.681 izlenme - 12 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret'in Büyükbaşa Yüzünü Yalatması 00:07
Nusret'in Büyükbaşa Yüzünü Yalatması 5.611 izlenme - 1 yıl önce Nusret'in ünü sonunda ülkemiz sınırlarını da aştı, yabancı sosyal medya hesaplarının da paylaşımlarına sıçradı.
Komik Bebekler 03:06
Komik Bebekler 23.218 izlenme - 6 yıl önce komik bebekler
Nusret'in Izgara da Bonfile Şovu 00:58
Nusret'in Izgara da Bonfile Şovu 849 izlenme - 5 ay önce Ete tuz atma hareketiyle dünyada fenomen olan sosyete kasabı Nusret'in ızgara da bonfile şovunu izliyoruz efendim.
Nusr-Et'in Yeni Restoran Açınca Sevinci (Migena Nagena) 00:15
Nusr-Et'in Yeni Restoran Açınca Sevinci (Migena Nagena) 1.440 izlenme - 7 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret Gökçe yeni bir restoran açacağının sinyalini Migena Nagena parçasıyla dans ederek vermiş. Yeni Restoran Açınca Nusr-Et sizlerle.
Nusr-Et'in Izgaradaki Bonfile Şovu! 00:59
Nusr-Et'in Izgaradaki Bonfile Şovu! 1.237 izlenme - 7 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in sosyal medya hesabından paylaştığı son videosunda ağız sulandıran bonfile şovunu izliyoruz.
Bengü-Ağla Kalbim Doktorlar Dizisi Nazilli İtimat Kasabı 05:10
Bengü-Ağla Kalbim Doktorlar Dizisi Nazilli İtimat Kasabı 15.481 izlenme - 6 yıl önce Bengü-ağla kalbim doktorlar dizisi
Nusr-Et Pirzola Şov! 00:53
Nusr-Et Pirzola Şov! 2.076 izlenme - 1 yıl önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan Nazilli İtimat Kasabı 04:01
Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan Nazilli İtimat Kasabı 10.926 izlenme - 6 yıl önce Ferhat göçer unutmuş çoktan
Kazım Koyuncu Gidiyorum Nazilli İtimat Kasabı 03:47
Kazım Koyuncu Gidiyorum Nazilli İtimat Kasabı 7.257 izlenme - 6 yıl önce kazım koyuncu gidiyorum