Hoşgeldiniz!

kaseti

Ferdi Tayfur - Sürtük - Bilinmeyen Yasaklanan Şarkısı 02:39
Ferdi Tayfur - Sürtük - Bilinmeyen Yasaklanan Şarkısı 1.001.608 izlenme - 10 yıl önce Beni takibe devam eski Ferdi Tayfur şarkıları ilk kez tövbekar da dinlemediğiniz şarkılar. Ferdi Tayfur - Sürtük - Bilinmeyen yasaklanan şarkısı dağlar duman oldu gel halim yaman oldu gel birgün bile ayrımazken haylı zaman oldu gel ALLAHIM ne zor imiş ayrılık yalan sözlere inanmam artık biliyorum ben ölürken sen güleceksin sürtük güngünden güzelleştin kalbimde bir ateştin beni terkettiğin gün yaktın beni kül ettin
Sex Tape - Sx Kasedi Komik Erotik Sahne 03:00
Sex Tape - Sx Kasedi Komik Erotik Sahne 42.564 izlenme - 2 yıl önce Sex Tape - Sx Kasedi Komik Erotik Sahne filmden komik bir sahne Annie ve Jay uzun yıllar evliliklerini ayakta tutmayı başarabilmiş bir çifttir. Ama ilişkileri artık eskisi gibi kendilerine heyecan vermemektedir. Genç kadın ilişkilerine heyecan katmak için sevişmelerini tablet ile kayıt alma fikrini kocasına sunar ve kocasına karısının bu fikrine olumlu cevap verir. O geceyi kayıt altına alırlar ve güzel bir gece geçirirler ama uyandıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir.
Akın - Ateş ve Su Kaseti (2002 - 53 Dk) 52:59
Akın - Ateş ve Su Kaseti (2002 - 53 Dk) 14.358 izlenme - 3 yıl önce "Sen benim aklımda kaldın,hep güzel kaldın.Sen aşktın. Ama sen kimseyi böyle yürekten sevemezsin. Bundan böyle ben de sevemeyeceksem Sebebi sensin" Bu albüm , benim hayatımda Mustafa Sandal'ın Gölgede Aynı ve Suç Bende,Tarkan'ın Aacayipsin albümüyle en çok iz bırakmış albümdür.Belki de sizler için çok büyük izler bırakmış albümdür diye düşünüp paylaşmak istedim. Bu albümde özellikle "boşver beni unut gitsin" şarkısını dinleyince eskiden sevdiğim birisini hatırlarım.Maziler gelir aklıma,onunla kalan tozlanmış hatıralar gün yüzüne çıkıp yaralar kalbimi derinden yine.Belki o bir zamanlar çok sevdiklerimiz bizi unutmuş olsa bile (ki iz bırakanlar unutulmaz) zaman geçtikçe hatıralardan kayboluyor sevdamız sessiz sessiz. İşte bu albümü ve özellikle bir dönem çok ilgi görmüş "boşver beni unut gitsin" adlı şarkıyı, eski sevdalara mazi yapmak için,gidenleri hatırlatmak için,pişmanlıklarımızı düşünüp kendimizle yüzleşmek için paylaşmak istedim. Bu albüm , biz kalanlara,terk edilenlere gelsin.Terk edenlere değil . Ayrıca 90'larda Rebeka,Suskun Yüreğim,Alem ve Çılgın Geceler gibi şarkılarıyla büyük bir çıkış yapmış sevgili Akın'ın bu albümde Boşver,Kız Milleti ve Lanet Olsun gibi hit şarkıları vardır. İyi eski sevdalara maziler.
Sinan Özen - Ölürüm Yoluna Kaseti (1993 - 62 Dk) 01:02:08
Sinan Özen - Ölürüm Yoluna Kaseti (1993 - 62 Dk) 9.398 izlenme - 3 yıl önce 80'lerin sonlarında tanınmış ve 90'larda patlama yapmış,aşk acısı çekenlerin derdine derman olmuş, gönüllerde taht kurmuş, Sigaramın Dumanı Sen, Son Mektup gibi efsane şarkılarla bir neslin duygularına tercüman olmuş sevgili Sinan Özen'in 1993 yılında çıkardığı ve o dönem çok patlamış Ölürüm Yoluna albümüdür. O dönem albümde bulunan Son Mektup şarkısı düğünlerde dans şarkılarının vazgeçilmezi olmuş,arabada kafayı çekerken,ya da meyhanede içerken içki sofralarına meze olmuş ve bu yüzden o dönem efsane olmuştur. 01. Sıramı Bekliyorum 02. Yeterki Onursuz Olmasın Aşk 03. Anladımki 04. Aldırma 05. Son Mektup 06. Az Bana 07. Yüreğime Ektim Seni 08. Sarıl Bana 09. Çöpçüler 10. Fesuphanallah 11. Akşam Oldu Hüzünlendim 12. Menekşe Gözler 13. Uyu Demeye Geldim 14. Mahsun Gözlerin 15. Hadi Bana Eyvallah 16. Merhaba 17. Zor Dostum 18. Nereden Sevdim O Zalimi 19. Niye Çattın Kaşlarını 20. Burası Muştur 21. Böyle Olurmu (Potpori) 22. Hazal (Potpori) 23. Rakı İçtim (Potpori) Ayrıca bu albümü 90'larda aşk acısı çekenlere, sevdiğini hala unutumayanlara, yüreğindeki yaraları hala kabuk bağlamayanlara, özellikle o dönemlerde lisede olan platonik aşıklara armağan ediyorum. İyi dinlemeler.
Sx Kasedi -- Sxtape Fragman 01:51
Sx Kasedi -- Sxtape Fragman 3.487 izlenme - 2 yıl önce SX KASEDİ -- SXTAPE TÜRKÇE DUBLAJ İZLE 2013'ün Ekim ayında vizyona girmiş olan SX kaseti izle filmi bir korku filmidir. Film de jill adlı bayan amatör bir sanatçıdır ve Adam adında bir de erkek arkadaşı vardır. İkisi de oldukça değişik, çılgın ve farklı şeylerden zevk alan bir çifttir. Bir gün beraber bir sex kaseti hazırlamaya karar verirler ve değişik mekanlarda çekim yaparlar. Terk edilmiş bir yer onların tercihidir ve kullanılmayan harabe bir sanat galerisine girerler. Bakalım maceracı çiftin sonu ne olacak? Kendine özgü ve yeni bir tür korku filmi olan bu filmi; SX Kasedi Türkçe Dublaj İzle seçeneğiyle HD film izleyebilirsiniz ve sayfanın alt kısmında diğer kullanıcıları film hakkında bilgilendirmek için yorum yapabilirsiniz. İyi Seyirler... Filmi buradan izleyebilirsiniz; http://www.onlinefilmsinema.com/sx-ka... Ana Sayfamız; http://www.onlinefilmsinema.com/
Kim Kardashian'ın Seks Kaseti Yetenekli İkizler Tarafından Tuvale Dönüştürüldü 02:49
Kim Kardashian'ın Seks Kaseti Yetenekli İkizler Tarafından Tuvale Dönüştürüldü 3.730 izlenme - 2 yıl önce Yetenekli ikiz kardeşler, Kim Kardashian'ın 2007'de çekilmiş seks kasetinden bölümleri tuvallerine yansıttı. Kardashian'ı bugün dünyanın birçok insanının tanımasını sağlayan o kaset Allie ve Lexie Kaplan ikizleri tarafından yapılan bu çalışma ile 'Kim Kardashian'ın seks kasetine sanatsal güncelleme' olarak yorumlandı.
Teoman - O Kaseti (1998 - 38 Dk) 38:30
Teoman - O Kaseti (1998 - 38 Dk) 4.025 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılında Teoman adlı albümüyle müzik hayatına giriş yapmış, Papatya ve Ne Ekmek Ne De Su şarkılarıyla iyi bir başarı yakalamış Teoman'ın 1998 yılında, belki de 90'ların en son kaliteli albümü olan O albümüdür. "O" adlı ikinci albümü Universal Müzik ve NR1 Müzik etiketiyle 1998 Mayıs'ında çıktı. 4 klip çekilen "O" albümünün müzik kanallarında ve radyolarda en çok istek alan şarkıları "Sus Konuşma", "O", "Bazı Yalanlar" ve "Gemiler" oldu. 1998 ve 1999 yılında Dört şarkının klipleri Kral TV kanalının Top 20 ve Top 10 listesinde 1 numaraya yükseldi. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1 - Sus Konuşma 2 - O 3 - Kardelen 4 - Bazı Yalanlar 5 - Bir Damla Gözyaşı 6 - Yağmur 7 - Gemiler 8 - Kişisel Bir Şey 9 - Dünya 10 - Oğul Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Teoman'ın belki de en iyi albümü olan O albümünü paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.
Celebrity Sex Tape Fragmanı 01:22
Celebrity Sex Tape Fragmanı 7.782 izlenme - 5 yıl önce 4 Kafadar arkadaş internette sanal sex yapmaya olanak veren bir program geliştirirler. Ancak bu programın ileride başlarına büyük bir bela açacağını tahmin bile edemezler. Bu komik serüvenini dolu dolu izlemenizi tavsiye ederiz...
Gülşen- Deli Gönlüm 02:38
Gülşen- Deli Gönlüm 3.709 izlenme - 9 yıl önce nostaljİ
Emral - Sevdik İşte Kaseti (2000 - 45 Dk) 45:30
Emral - Sevdik İşte Kaseti (2000 - 45 Dk) 2.271 izlenme - 3 yıl önce Klonlanmış Emrah olarak hatırlanılan,Milenyumun daha ilk haftasında çıktığı gibi müthiş patlama yaratmış,piyasayı alt üst etmiş ve her görenin Emrah sandığı fakat sonradan Emrah'a çok benzeyen biri olduğu öğrenilince herkesin bir afallamasına sebep olmuş efsane şarkıcı Emral'in 2000 yılının ilk haftasında çıkardığı ve çıktığı gibi 100 bine yakın satış yapmış efsane Sevdik İşte kasetidir. Albümün ilk ve tek klibi 2000 yılının ilk haftasında Sevdik işte adlı şarkıya gelmiştir.Klip ilk yayınlandığında pek etki yaratmamıştı çünkü herkes Emral'i Emrah sanmış o yüzden pek dikkat etmemişti.Ama ertesi gün Emrah'ın bu durumdan rahatsız olmasıyla herkes Emrah değil de Emral olduğunu farketmiş ve o zaman aylarca konuşulmuştu. Öyle ki Emrah ile Emral'in ikiz kardeş olduğu bile yazılmış çizilmişti. Kendisi de niçin Emral ismini koyduğunu : "mahallede arkadaşlar bana emral derdi" şeklinde söylemişti. Daha sonra hakkında çıkan bir sürü dedikodular,televizyon rezil etmeleri aşırı alaya değince Emral,piyasadan çekilmek zorunda kalmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve o eski günlere,2000'li yılların başlarına,daha teknolojinin bizleri bu kadar esir etmediği o güzel zamanlara dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Tarkan - Aacayipsin Kaseti (1994 - 55 Dk) 55:29
Tarkan - Aacayipsin Kaseti (1994 - 55 Dk) 2.773 izlenme - 3 yıl önce 1992 yılının yılbaşı haftasında ilk defa Show Tv'de tanınmıştı kendis. İlk katıldığı o programda Kıl Oldum Abi klibi de ilk defa o programda yayınlanmış ve ertesi gün bir çok gazetede, köşe yazarları tarafından eleştirilmişti Kıl Oldum Abi şarkısı. Şarkı, patlamış fakat bir çok kişi tarafından alaya alınmış ve beğenilmemiştir. Hatta bu sebepten Tarkan'ı pek kimse kaale almamış, " Nasıl olsa bu adamda 1-2 yıl sonra unutulur gider " düşüncesiyle bakmışlardır. Ama gel gör ki Tarkan, Vazgeçemem şarkısıyla asıl çıkışını yapmış ve kısa bir sürede romantik şarkıların vazgeçilmez isimlerinden biri olmuştu. Albüm 100 bin civarı düşük denilebilecek bir satış yakalamışken birden 600 bin satış yapmıştır. Bu sırada Tarkan'la yarışan ama o zamana göre Tarkan'dan daha çok hayran kitlesine sahip olan Tayfun vardı. Fakat Tayfun'un da starlığı 1 yıl kadar sürmüş daha sonradan zamanla unutulmaya yüz tutmuştur ve zamanla Tarkan'ın dinleyici kitlesi daha da artmıştır. Yine Sensiz albümü toplam 800 bin satmış ve Tarkan birden bir idol haline gelmiş herkesçe sevilmeye başlamıştı. 1994 yılının Mayıs ayında çıkardığı Aacayipsin albümüyle çıktığı hafta 300 bin satış yapmış, Şıkıdım ve Kış Güneşi klipleri haftalarca 1 numarada kalmış, Nerdeyse bütün konserlerinde yüz binlerce kişiye konserler vermiştir. Albüm 3 milyona yakın satmış ve Tarkan, sarsılamaz bir isim haline gelmiştir ve ilk albümde Tarkan için "Tarkan geçici, unutulur gider " diyenler de buna inanmak istememiş ve her zaman Tarkan'a laf atıp kendilerince bitirmeye çalışmışlar ama hiç bir zaman başarılı olamamışlardır. 1997 yılının Temmuz ayında Ölürüm Sana albümüyle 4.5 milyon satış yapıp Türkiye'de en çok satan 3.albüm özelliğini elde etmişti. Dünya çapında da 3 milyona yakın satan albümle Tarkan, dünya çapında bir star olmuş dünya basınında " Boğazın Prensi " veya " Megastar " sıfatıyla tanınmıştır. Bu sırada Tarkan'ı çekemeyen bir çok ünlü isimler Tarkan'a laf atmış ama Tarkan hiç bir zaman onlarla muhattap olmayıp yolunda emin adımla ilerlemeye devam etmiştir. 2001 yılında Karma albümüyle yine aynı başarıyı yakalamış, daha sonradan Dudu, Metamorfoz ve Adını Kalbime Yaz albümlerini çıkarmıştır. Bu sırada da Come Closer adlı bir ingilizce albümü ve bir çok single'a imza atmıştır. Ayrıca Tarkan, doğduğu zamandan bu yana içindeki doğallığını, içindeki çocuksuluğunu ve kendisini bırakmadı, yani hiç bir zaman değişmedi, herkes ne kadar uğraşsa da onun içindeki temiz kalbini yok edemediler. Müzik hayatından bu yana kimseye laf atmadı, kimseyle işi gücü olmadı, kimseye yandaşlık yapmadı sadece şarkısını söyledi, müziğini yaptı her zaman, efendiliğini hiç bir zaman bozmadı. 1992'den bu yana her zaman kendini daha da bir geliştirdi ve gerek yaptığı müzik ve şarkıları için, gerekse kendisini geliştirmesi için çok uğraşlar verdi. Ayrıca Tarkan'a yok işte kendisi şansa buralara geldi, yok arkasında birileri vardı ancak onların sayesinde buralara geldi diyenler için söylemek istediğim bişey var. Tarkan, şöhret olmadan önce ve daha albümü çıkmadan önce içindeki müzik aşkını göstermek için kendisini o zaman plakçılara kanıtlamak için sokaklarda gece gündüz şarkı söyledi, düğünlerde konserler verdi hatta aylarca belki plakçıların önünde kendisini kanıtlamak için elinden geleni yaptı ama başaramadı. Taa ki Almanya'ya döneceği zaman bir gün şansla bir arkadaşı sayesinde bir plakçıya son kez görüşmeye gitti ve orda kendisindeki o star ışığını sonunda gören birileri olmuştu. Hatta ilk albüm çok büyük imkan kısıtılıklarıyla oluşmuş olsa da Ozan Çolakoğlu'nun muhteşem aranjörlüğüyle albüm on numara olmuştu. Daha sonradan gece gündüz hiç durmadan şarkılarını söyledi, gece gündüz hiç durmadan yeni şarkılar üretmeye başladı, aylarca bir konser için hiç durmadan çalıştı. Ses bakımından da muhteşem derecede sesini geliştirdi. Yani buralara öyle kolay kolay gelmedi. Hatta bu dediklerime inanmıyorsanız alın şu konser performanslarını bir izleyin derim bir bakınız nasıl Megastar olmuş diye. Linkler aşağıdadır : 1995 İnönü Stadyumu Konserinden : http://www.youtube.com/watch?v=meq29Xhqmwg http://www.youtube.com/watch?v=Z_i0CDvxIO8 Bunlarda diğer konser videoları : http://www.youtube.com/watch?v=dLdC42HPoUI http://www.youtube.com/watch?v=xPSRlRDzz1Q http://www.youtube.com/watch?v=VnEHtwFV-ds http://www.youtube.com/watch?v=Z-PcHkCtJtY Bu da 1999'da World Music Awards'tan aldığı ödül : http://www.youtube.com/watch?v=ARCxyt9GS5o Bu da katıldığı yabancı programlardan videolar : 1999 - French Tv http://www.youtube.com/watch?v=R6en3vd5U80 2004 - MTV Russia http://www.youtube.com/watch?v=79j8ga_skKY 1999 - German Tv http://www.youtube.com/watch?v=WaRswWzGP9w Diyeceğim o ki buralara öyle hiç kolay kolay gelmedi, gayret etti ve başardı. Ayrıca hiç bir zaman efendiliğini kaybetmedi. İşte bu yüzden biz kendisine Megastar diyoruz ve kendisi için büyük bir dönüm noktası olan, hepimizde büyük izler bırakmış ikinci ve efsane albümü olan Aacayipsin albümünü paylaşmak ve nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara bir dönüş yapmak için paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.
Seks Kaseti Çekmek İçin Yardım İstemek 01:33
Seks Kaseti Çekmek İçin Yardım İstemek 2.480 izlenme - 3 yıl önce Güzel blonde ablamızın paraya ihtiyacı var. Bunun için de para kazanması gerekiyor ve ablanın sermayesi bedeni.Bunu ortaya koymak içinde değişik bir pazarlama stratejisi izliyor. Daha öncelerinden pek görülmemiş bişey. Sanki unicef için yardım ister gibi bir hali var.Vidyo bittikten sonra eminin burası youtube mu, hürrüyet.com mu diyeceksiniz. Ama bu sitenin amacı vidyoları derlemektir hatırlatırım.
MFÖ - Geldiler Kaseti (1990 - 39 Dk) 38:59
MFÖ - Geldiler Kaseti (1990 - 39 Dk) 2.095 izlenme - 3 yıl önce Bazı albümler vardır büyük izler bırakmış ve her dinlediğinde yine büyük izler bırakan,hiç bir zaman unutulmayacaklardan.Ve hiç bir zaman silinmeyecek ve artık klasikleşmiş,efsane olmuşlardan. Levent Yüksel'in Medcezir albümü gibi,Sezen Aksu'nun Sen Ağlama ve Gülümse albümü gibi,Tarkan'ın Aacayipsin albümü gibi,Mustafa Sandal'ın Gölgede Aynı albümü gibi,Aşkın Nur Yengi'nin Sevgiliye albümü gibi,Duman'ın Belki Alışman Lazım albümü gibi,Teoman'ın Onyedi albümü gibi ve sevgili MFÖ'nün Geldiler albümü gibi efsane olmuş albümlerdir bunlar. İşte bu efsane olmuş albümlerden biri olan sevgili MFÖ grubunun en çok iz bırakmış albümü olan Geldiler albümünü paylaşmak istedim. Ülkemizin en iyi müzik gruplarından biri olan , 1984 yılından beri müzikal anlamda hiç çizgilerini bozmadan hep kaliteli işler yapan sevgili MFÖ grubunun iz bırakmış , efsane ve unutulmaz şarkıları Ali Desidero,Mecburen,Sude,Bitir,Nerdeyiz ve Anında Görüntü gibi şarkıların olduğu 1990 yılının Temmuz ayında çıkmış Geldiler albümüdür. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Ali Desidero 2-Mecburen 3-Anında Görüntü 4-Bitir 5-Ateş-i Aşka 6-Sude 7-İk Ben 8-Alaturka 9-Nerdeyiz 10-Geldiler Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'larda hepimiz için büyük izler bırakmış,özellikle 90'larda çocukluğu ve gençliği yaşayanlar için unutulmaz bir albüm olan bu albümü hatırlatmak istedim. İyi dinlemeler.
Ümit Besen - Unutulmayanlar Kaseti (1998 - 59 dk) 59:05
Ümit Besen - Unutulmayanlar Kaseti (1998 - 59 dk) 1.670 izlenme - 3 yıl önce 80'lerden bu yana bir çok efsane şarkılara imza atmış, şarkılarıyla bir dönemin duygularına tercüman olmuş, aşk acısı çekenlerin derdine derman olmuş,lisedeki aşkını unutamayanlar için Mutluluklar Benden Sana şarkısı 80'lerden beri vazgeçilmez olmuş, Sevdiğinin evlendiğini öğrendiği an hayal kırıklığına uğrayanlar için Nikah Masası şarkısıyla vazgeçilmez bir isim olmuş sevgili Ümit Besen'in efsane olmuş şarkılarından oluşan bir albümdür. Albümdeki şarkılar sırasıyla şunlardır : 1. Nikah Masası 2. Okul Yolunda 3. Bayramın Olsun 4. Alışmak Sevmekten Daha Zor 5. Bir Kalp Boş Kaldı 6. Dostlar Sağolsun 7. Çakıl Taşları 8. Islak Mendil 9. Tahta Masa 10. Sevmek Kolay Değil 11. Diyemedim 12. Yıkılan Gurur 13. Eski Bir Dosta Rastladım 14. Yakında Geleceğim Ayrıca albümün kapağı budur : http://www.plakkarakoy.com/images/urunler/yjxhr-458.jpg Ayrıca bu albümü, o senelerde aşk acısı çekenlere, sevdiğini hala unutumayanlara, yüreğindeki yaraları hala kabuk bağlamayanlara,özellikle o dönemlerde lisede olan platonik aşıklarını hala unutamayanlar ve 80'lerin 90'ların o güzel günlerine dönmek isteyenlere armağan ediyorum. İyi dinlemeler.
Levent Yüksel - Hayat Zaten Zor 04:05
Levent Yüksel - Hayat Zaten Zor 2.378 izlenme - 8 yıl önce levent yüksel - hayat zaten zor - 1995 2.kaseti
İzel Çelik Ercan - Özledim Kaseti (1991 - 48 Dk) 48:28
İzel Çelik Ercan - Özledim Kaseti (1991 - 48 Dk) 1.253 izlenme - 3 yıl önce Sene 1991.O zamanlarda ülkemizde mevcut olan tek pop grubu MFÖ bulunmaktaydı.O güne kadar MFÖ hariç bir türk pop grubu kurulmamış,kurulsa bile kısa sürede hemen dağılmışlardı.İşte o zamanlarda Çelik Erişçi,İzel Çeliköz,Ercan Saatçi denilen bu üç müzisyen isim birleşip İzel Çelik Ercan adında bir grup kurmuştu.Daha henüz o kadar adları sanları duyulmamıştı taa ki Ajda Pekkan'la beraber Almanya'ya giderek ön grup olarak turnede sahneye çıkmalarına kadar. Ardından ertesi gün grup,ilk Alman basını olmak üzere gazetelerde,haberlerde konu olmuş ve büyük ses getirmişti.Bu büyük başarı öyle ki beraberinde grubun Türkiye'de de tanınmasını sağlamıştır.Ardından Türkiye'ye döndüklerinde ise yoğun bir ilgi ile karşılaşılmış ve ilk albümleri Özledim hiç beklenmeden 300 bin gibi büyük bir satış yakalamıştı.Ardından albümde sırasıyla Özledim,Dönmelisin,Ara Ara ve Bırakma şarkılarına klip çekilmiş ve albüm toplam olarak 1.5 milyona yakın büyük bir satış yapmıştı. Yalnız böyle büyük başarının ardından MFÖ'nün ardından kurulmuş ikinci Türk Pop Grubu özelliğini de kazanmışlardı. Böyle bir başarı yakalamışken 1992 yılının sonlarında Çelik gruptan ayrılmaya karar verip kendi solo albümü Ateşteyim için ve 1994 yılında bizlere sevdirecek basketbolcu tarzı,Ateşteyim,Meyhaneci ve Güle Güle şarkılarını patlamak için çalışmalara başlamıştı. Ardından grup İzel Ercan olarak devam etmiş ve 1993 yılında ikinci albümleri olan İşte Yeniden adlı albümü çıkarmışlardır.Albüm yine büyük ilgi görmüş,yine büyük bir satış yapmış ama İzel ve Ercan da kendi müzik hedefleri için yollarını ayırmıştı. İşte böyle efsane olmuş ve hepimizde büyük izler bırakmış,özellikle 2014 yılının bu soğuk günlerinde masamızda çay bir de yanında bisküvi ile tadından yenmeyerek dinleyeceğimiz efsane grup İzel Çelik Ercan'in efsane Özledim Kasetini paylaşmak istedim. Albümdeki şarkılar sırasıyla şunlardır : 1-Dönmelisin 2-Özledim 3-Avuçlarım Kanıyor 4-Ara Ara 5-Nerdesin? 6-Yeter 7-Sus Featuring [Duet] – Ufuk Yıldırım 8-Sen Yokken 9-Dön Bana 10-Söyle 11-Bırakma 12-Ara Ara Remix İyi dinlemeler.
Tarkan - Karma Kaseti (2001 - 49 Dk) 49:35
Tarkan - Karma Kaseti (2001 - 49 Dk) 1.665 izlenme - 3 yıl önce Sene 2001.Aylardan Mart ve herkes Tarkan'ın nerdeyse 1 yıldan beri yurt dışında kaldığı için dönüşünü beklemektedir.Bütün medya havaalimanına toplanmış,bütün hayranları merakla ve heyecanla Tarkan'ı beklemektedir.Tarkan,havalimanından indiğinde büyük bir izdiham yaşanmış ve Tarkan 1 yıl aradan sonra bambaşka bir Tarkan olarak geri dönmüştür.O eski saç stilinden bambaşka gerek kıyafet gerek tarz olsun baştan sona kadar imajı değişmişti.Kimileri çok beğenmiş kimileri de beğenmemişti fakat önemli olan bu değil Tarkan'ın yeni albümüydü.Ardından Tarkan havalimanından indiği gibi bir defileye gitmiş ve orda da kısa bir sahnelik yer almıştı.Ertesi gün Tarkan'a gıcık olanlar yine laf atmaya başlamış ve Tarkan'ın artık zirvede olamayacağını söyleyip duruyorlardı.Ama sevgili Tarkan hiç aldırış etmedi ve yoluna devam etti.Yapılan ilk röportajda Mayıs ayında bir single çıkaracağını ve yeni imajından gayet mutlu olduğunu dile getirdi.Ardından 12 Mayıs 2001'de Kuzu Kuzu Single'ı piyasaya çıktı ve çıktığı gibi 150 bin civarı büyük bir satış yaptı.Tabi yine Tarkan'ı çekemeyenler Tarkan'ın Kuzu Kuzu şarkısının çok kötü olduğunu ve Şımarık gibi bir hit olamayacağını söyleyip durdu.Ama hayranları bunları aldırış etmemiş ve Temmuz'da çıkacak albümünü bekliyorlardı.Bu sırada da Tarkan'ı yıpratmak için medyada bir çok çalışmalar gösterilmiş ama Tarkan bunlara en güzel cevabını aldırış etmemekle dile getirmişti.Ardından aylar Temmuz 23'u bulmuş ve Tarkan bir sürpriz yapıp hiç beklenmedik bir anda albümü piyasaya çıkarmıştır.Herkes çıktığı gün gibi koşup albümü almış ve albüm ilk günde yok satmıştır.Ertesi gün bütün şarkılar radyolarda sıra sıra yayınlanmış ve albümdeki 12 şarkı da radyolarda en çok istek alan ve en çok çalınan şarkılar olmuştu.Öyle ki Tarkan'a bu albümünde zirveyi yakalayamayacak diyen,Kuzu Kuzu'yu hafif görenler çareyi Tarkan'ın albümünde tarzının değiştiğinin ve eski albümden kötü bir albüm olduğunu söylemekle yetineceklerdir.Gel gör ki albüm bir ayda 1 milyon satmış ve Tarkan yine zirveyi yakalamıştır.Albümün ilk klibi Mayıs 2001'de Kuzu Kuzu Akustik versiyonuna çekilmiş,İkinci klibi de Kuzu Kuzu'nun Orjinal Versiyonu'na Ağustos'ta çekilmiştir.Albüm öyle bir başarı yakalamıştı ki Kuzu Kuzu klibi ve şarkısı televizyonlarda ve radyonlarda 4 ay boyunca 1 numarada kalmayı başardı ve bu başarı o zamana kadar sadece Tarkan'ın Kış Güneşi şarkısıyla televizyonlarda ve radyolarda 3 ay 1 numarada kalmasında görülmüştü.Ayrıca albümün tanıtımı da Ağustos ayında Laila'da Tarkan'ın muhteşem konseriyle yapılmıştı.Daha sonra 2001 yılının Kasım ayında Hüp şarkısına klip çekilmişti.Şarkı ve klip çok büyük ilgi görmüş fakat klipteki bazı görüntüler neticesiyle bir ara yasaklanma aşamasına gelmişti.Hatta siyasetçiler ve bazı ünlü isimler bile Tarkan'ın Hüp klibinde öpüşme sahnelerinin olmasını hiç yakıştıramamış ve çocuklara kötü örnek olucağını söylemişti.Fakat ne enteresan ki şarkı o sene ülkemizi tanıtmak için yapılmış bir reklamın jenerik şarkısı olmuştu.Ayrıca Tarkan ödüller üstüne ödüller almıştı.Rusya'da o sene 1 milyon gibi büyük bir satış gerçekleştirerek en çok satan yabancı albüm ödülünü almıştı.Ayrıca ülkemizde de Kral Tv En İyi Pop Erkek ve En Çok Satan Albüm ödülünü de almıştı.Daha sonradan 2002 yılının ilk aylarında Hazır Kart sponsorluğunda kendi fotoğraflarından oluşan bir takvim çıkarmıştı.Bu sırada da Nil Karaibrahimgil ile beraber oynadığı bir kaç Hazır Kart reklamında da rol almıştı.2002 yılının Mart ayında Hazır Kart sponsorluğunda Özgürlük İçimzide single'ını çıkarmıştı.Hemen bir ay sonra 2002 Dünya Kupası için Bir Oluruz Yolunda ve Hüp şarkısının değişik versiyonlarından oluşan Hüp Remix singlelarını Pepsi sponsorluğunda çıkarmıştı.Daha sonradan uzun bir konser turnesiyle devam etmişti.Bu sırada ülkemizin Dünya Kupası'nda gösterdiği 3.lük başarısı için Kore'ye A Milli Takımımıza destek olmaya gitmişti.Daha sonradan yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bir çok konserler vermiş ve bu sırada bir de Yeter Anne dizisinde kısa bir rol de almıştı.Ardından albümün son klibini de 2002 yılının Ekim Ayında Verme şarkısına çekmiş ve bu şarkı da çeşitli sivil toplum örgütleri olmak üzere çok takdir edilmiş ve beğenilmişti.Albüm,toplam olarak 2.5 milyon satış yapmış ve Tarkan bu albümde daha da büyük bir zirveye ulaşmıştır. Ayrıca albümdeki 12 efsane şarkının sırası şöyledir : 1-Aşk 2-Ay 3-Kuzu Kuzu 4-Gitti Gideli 5-Uzak 6-Yandım 7-O'na Sor 8-Hüp 9-Sen Başkasın 10-Taş 11-Her Nerdeysen 12-Verme Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve böyle efsane bir albümü hatırlatmak istedim. İyi dinlemeler.
Mirkelam'ın İlk Kaseti (1995 - 39 Dk) 40:00
Mirkelam'ın İlk Kaseti (1995 - 39 Dk) 1.277 izlenme - 3 yıl önce 1995 yılının 20 Mayıs tarihinde bir akşamüstü Kayahan'ın sunduğu bir programda Her Gece şarkısının klibiyle tanımıştık kendisini . Klip , programda yayınlandı yayınlanmaz müthiş bir ilgi görmüş ve tekrar tekrar klip için istekler gelmişti . Hatta o günün akşamında klip bütün ana haberlere konu olmuş ve " Yeni bir star doğuyor . Koşan Adam Mirkelam Nereye Koşuyor ? " gibi başlıklarla o çıktığı günde olay olmuştu . Ertesi gün nerdeyse bütün gazetelerde , haberlerde yazılmış ve eleştirilmişti . Herkes Mirkelam'ın Nereye Koştuğunu merak ediyordu . Hatta klip çıktığı gibi kasetçilere akın edilmiş fakat daha albüm çıkmadığı için herkes merakla albümü bekler olmuştu . Hatta öyle ki klip bir haftada en çok istek alan şarkı olmuş ve o dönem listelerde 1.sırada olan Tarkan'ın Kış Güneşi şarkısını geçmeyi başarmıştır . Hatta bu olayın hemen ardından 1 ay sonra Hulusi Tunca " Mirkelam Nereye Koşuyor ? " adında bir kitap çıkarmıştı . Kısa bir süre sonra albüm piyasaya çıktı ve hemen uzun sürücek bir Türkiye Turnesi'ne çıkmıştı . Konserlerde on binlerce kişi şarkılarını söylemiş ve yüz binlerce kişi Mirkelam'ın peşinden koşar olmuştu . Ayrıca albüm çıktığı gibi 200 bin satmış ve toplam olarak 1 milyon satış yakalamıştı . Albümün ikinci klibi Eylül 1995'te Tavla şarkısına ve son klibi de Aralık 1995'te Hatıralar şarkısına çekildi . Mirkelam , bu albümüyle 1 milyon gibi büyük bir satış yakalamış , milyonları peşinden sürüklemiş ve İskender Paydaş gibi muhteşem bir aranjörle beraber Türk müziğinde yeni bir çığır açmış ve bugüne kadar çıkmış albümler arasında en iyi albümlerden birine imza atmıştır . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim . İyi dinlemeler .
Hakan Peker - İlla Ki Kaseti (2000 - 34 Dk) 34:58
Hakan Peker - İlla Ki Kaseti (2000 - 34 Dk) 1.107 izlenme - 3 yıl önce 90'ların ikonlarından,tarihe sevgili Tolga Gariboğlu ve Mustafa Sandal ile beraber yaşlanmayan adam olarak geçecek Hakan Peker'in 2000 yılında kasıp kavurduğu ve 2 milyon bir satışla patlama yaptığı İlla Ki kasetidir. Hakan Peker, Türk pop müziğinde unutulmaz şarkılar çıkarıp 90'ların unutulmaz isimlerinden ve 90'lar Popunun ikonlarından biri olmuştur. İlk olarak bir Taverna albümü kaydetmiştir. Fakat albüm sadece çevredeki dostlarına, yakınlarına dağıtılmış pek bilinmemiştir. Kendisi asıl olarak Bir Efsane (Bravo) albümüyle çıkış yapmayı denemiş fakat şarkı pek tutmamıştı. Ardından Camdan Cama albümüyle de aynı başarısızlığı yakalayan Hakan Peker'in asıl çıkışı Hey Corç şarkısıyla ve albümüyle olmuştur. Albümdeki Hey Corç, Kaldı Bende, Seni Unutmalı ve Barmen Minik şarkılarıyla 1 milyona yakın satış yakalamış ve bir idol olmuştur. Ardından çıkardıkları Amma Velakin, Ateşini Yolla Bana albümleriyle aynı başarıyı yakalamış ve artık ülkece tanınan bir isim haline gelmiştir. Ardından Salına Salına albümüyle büyük bir düşüş yaşamıştır ve bunun sebebi de o zamanlar kendi müzik şirketinin bazı TV ve Radyo kanallarıyla anlaşmazlıklardan dolayı bu yüzden bir süre klipleri,şarkıları bir çok Tv ve Radyo kanallarında yayınlanmamıştır. Ama herşeye rağmen Salına Salına şarkısı dillere dolanmış ve yine hayranlarını bu albümde de mutlu etmeyi başarmıştır. Ardından 1998'de Dünden Bugüne albümünde Bir Efsane şarkısına tekrar klip çekmiş ve şarkı asıl bu albümde patlamıştır. Ardından gelen Kolay Mı Unutmak ve Vazgeçen Ben Değildim klipleriyle 700 bine yakın büyük bir satış yakalamıştır. Sonra gelen İlla Ki albümüyle 2 milyon gibi büyük bir satış yapmış, Kral Tv Yılın En İyi Pop Erkek ödülü , En Çok Satan Albüm ve bir çok albüm almış ve Karam şarkısıyla Yılın En Çok Dinlenilen Şarkısı ödülü almıştır. Daha sonradan Canım İstedi, Aşk Bana Lazım, Taş Gibi, Gece Gözlüm, Yak Beni, Karamela ve son albümüyle Mütemadiyen'le müzik hayatına hala devam etmektedir. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir: 1-Karam 2-İlla Ki 3-Kaldı Bende 4-Beni Aldatma 5-Bebeğimsin 6-Bağlanmam 7-Unutmadım Seni 8-Bir Seviyorum Bir Sevmiyorum 9-Sevdim 10-İlla Ki Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'ların daha etkisini kaybetmediği o güzel günlere dönüş yapmak istedim. İyi dinlemeler.
Teoman'ın İlk Kaseti (1996 - 45 dk) 45:29
Teoman'ın İlk Kaseti (1996 - 45 dk) 1.096 izlenme - 3 yıl önce Teoman'ın içinde Ne Ekmek Ne De Su,Papatya,Sessiz Eller,Yollar,Mutlu Son Yoktur,Yazgı ve Hiç Kimse Bilmez gibi muhteşem şarkılarının olduğu ve 90'ların efsane kasetlerinden olan ilk kasetidir. Albümün adı konulmamış olsa da genelde "Teoman'ın İlk Kaseti" ya da "Papatya Kaseti" olarak bilinir. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Ne Ekmek Ne De Su 2-Papatya 3-Sessiz Eller 4-Vur Sen Beni 5-Hepsi Bir ya Sonunda 6-Sen Benim Olmasan da 7-Yollar 8-Mutlu Son 9-Her Gün Aradıysam 10-Yarın Olmaz 11-Yazgı 12-Hiç Kimse Bilmez Nostaljik bir değer olur diye Teoman'ın 1996 Ekim ayı çıkışlı ilk albümünü paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.
Seks Kasetiniz Çıksa 06:49
Seks Kasetiniz Çıksa 326 izlenme - 2 yıl önce Hiç düşündünüz mü ? Bir gün sizin seks kasetiniz çıksa olay patlasa neler olurdu ? Tepkini nasıl olurdu?
Recep Tayyip Erdoğan - Zindandan Mehmet'e Mektup (1998 - Şiir Kaseti) 06:22
Recep Tayyip Erdoğan - Zindandan Mehmet'e Mektup (1998 - Şiir Kaseti) 1.178 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesiyle aklıma bir anda 98 yılında çıkarttığı şiir albümü geldi. İstanbul belediye başkanlığından sonra henüz siyasete yeniden atılmamışken çıkarttığı bu şiir kasetinin adı da "bu şarkı burada bitmez" di. Dediğini de yaptı vallahi..Dinliyoruz efendim.
Kemal Kılıçdaroğlu Montaj Kaset - Helal Olsun Başbakan'a 01:56
Kemal Kılıçdaroğlu Montaj Kaset - Helal Olsun Başbakan'a 1.182 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan'ın olayının kurgu olduğunu düşündürmek için girişilen Bahçeli montajından sonra bu sefer de Kılıçdaroğlununkini yapmışlar.
Teoman - Onyedi Kaseti (2000 - 37 Dk) 37:04
Teoman - Onyedi Kaseti (2000 - 37 Dk) 1.153 izlenme - 3 yıl önce Bazı albümler vardır büyük izler bırakmış ve her dinlediğinde yine büyük izler bırakan,hiç bir zaman unutulmayacaklardan.Ve hiç bir zaman silinmeyecek ve artık klasikleşmiş,efsane olmuşlardan. Levent Yüksel'in Medcezir albümü gibi,Sezen Aksu'nun Sen Ağlama ve Gülümse albümü gibi,Tarkan'ın Aacayipsin albümü gibi,Mustafa Sandal'ın Gölgede Aynı albümü gibi,Aşkın Nur Yengi'nin Sevgiliye albümü gibi,Duman'ın Belki Alışman Lazım albümü gibi ve Teoman'ın efsane olmuş Onyedi albümü gibi efsane olmuş albümlerdir bunlar. İşte bu efsane olmuş albümlerden biri olan sevgili Teoman'ın 2000 yılının Mayıs ayında çıkardığı ve 1.5 milyon satmış efsane Onyedi albümünü paylaşmak istedim. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'ların gün geçtikçe etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başladığı,aşkların,dostlukların sanal aleme dönüştüğü ve dünyanın dijitalleştiği 2000'lerin etkisini her geçen gün daha çok gösterdiği o 2000 yılının ilk zamanlarına dönüş yapmak için bu efsane albümü paylaşmak istedim. Ayrıca bu efsane albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Paramaparça 2-Onyedi 3-Rüzgar Gülü 4-Uykusuz Her Gece 5-İki Yabancı 6-Gündüz Tarifesi 7-O Yaz 8-Yarından Bana Ne 9-Zamparanın Ölümü 10-Sürpriz İyi dinlemeler.
Tarkan - Ölürüm Sana Kaseti (1997 - 50 Dk) 50:19
Tarkan - Ölürüm Sana Kaseti (1997 - 50 Dk) 989 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde Megastar,dünya için de Boğazın Prensi olarak adlandırılan sevgili Tarkan'ın 1997 yazında patlama yaptığı Ölürüm Sana albümüdür. Albüm,çıktığı hafta 1 milyon satış yakalayarak büyük bir rekor kırmayı başarmıştır.Toplam olarak Türkiye'de 4.5 milyon,Dünya çapında 3 milyon satmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara bir dönüş yapmak istedim. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir :
Burak Kut - Benimle Oynama & Çılgınım Kaseti (1994 - 46 Dk) 46:04
Burak Kut - Benimle Oynama & Çılgınım Kaseti (1994 - 46 Dk) 819 izlenme - 3 yıl önce 90'larda genç kızların sevgilisi,ülkenin bebetosu Burak Kut'un 1994 yılında kasıp kavurduğu,1 milyon satış yaptığı,Benimle Oynama ve Bebeğimdin şarkılarıyla o dönem inanılmayacak derecede hayran kitlesine sahip olduğu ilk albümüdür. Sene 1994. Burak Kut,Hakan Peker'in kendini keşfetmesiyle bir çok şarkıcının konserlerinde vokal olarak görev alıyordu.Hakan Peker, hayalinde yarattığı star olacak kişiyi Burak Kut seçmiş ve ona albüm yapma teklifi etmişti.Tereddütsüz kabul eden Burak Kut,3 aylık bir çalışma sonucu Hakan Peker prodüktörlüğü ve Feyyaz Kuruş aranjörlüğünde Benimle Oynama & Çılgınım adlı albümünü piyasaya çıkardı. 1994 yılının Nisan ayında çıkan albümün ilk klibi Benimle Oynama adlı şarkısına geldi.Yalnız klibin yayınlandığı gün Kral Tv açılmıştı.Kral Tv'nin yayınladığı ilk klip de Benimle Oynama şarkısıydı. İlk çıktığında pek o kadar dikkat çekmeyen Burak Kut asıl patlamasını Bebeğimdin şarkısıyla yapmıştı. Albümün ikinci klibi de hemen hemen 1 ay sonra Bebeğim şarkısına gelmişti.Klip yayınlandığı gün binlerce kez istek almış öyle ki bir günde 1 numaraya oturmuştu.Aynı günün akşamında binlerce kişi Burak Kut'un kapısında onu görmek ister olmuş,yüzlerce basın mensubu ve televizyon kanalları da Burak Kut'u görüntülemek için sabahlar olmuştu.Ertesi gün 30 binlik bir satıştan 200 bine yükselen albüm, kısa bir sürede 500 bine ulaşmıştı. Artık her gün kapısında hayranları sabahlıyor,onunla görüşmek için yolunu kesen,telefondan arayıp onunla konuşmak istiyordu.Bunun yanında bir çok televizyon programı da Burak Kut'u davet etmek için yarışır olmuştu. Ardından 1994 yazında turneye çıkan Burak Kut,on binlerce hatta bazen yüz binlerce kişiye konser veriyordu.Bu sırada Avrupa'ya açılma teklifi de alan Burak Kut,kısa bir sürelik Avrupa'ya Açılma Macerası yaşasa da prodüksiyon ve organizasyonlarla sorun yaşamış bu yüzden Avrupa'ya Açılma Macerası hüsrana uğramıştı. Her gün daha bir zirveye çıkarken 1994 yılının Ağustos ayında Heyecanlıyım,1994 yılının Ekim ayında Çılgınım ve 1995 yılının Ocak ayında Gün Batımı adlı şarkısına klip çekmiştir. Albüm yasal olarak 1 milyon,korsan satışlarla beraber 2 milyona yakın bir satış yakalamıştır. İşte bu albümü de nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'ların o güzel günlerine dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Süheyl ve Behzat Uygur - Abdülkadir & Kötü Şarkılar Kaseti  (2000 - 26 Dk) 26:29
Süheyl ve Behzat Uygur - Abdülkadir & Kötü Şarkılar Kaseti (2000 - 26 Dk) 796 izlenme - 3 yıl önce Eskiden her pazar akşamı Bizimkiler dizisi ile beraber kaçırmadan izlediğimiz Şahane Pazar programının efsane sunucuları Süheyl ve Behzat Uygur'un 2000 yılında dönemin müzik piyasasına,hayatın şartlarına,pahalılığına,sıkıntılarına dair yaptıkları ve resmen bugünleri görmüş olan efsane şarkılarla dolu Kötü Şarkılar albümüdür. Ayrıca bu albüm,içerdiği şarkılarla ve nostaljik özeliğiyle bir şaheser albümüdür. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Abdülkadir 2-Klozete Şiir 3-Klozete Şarkı 4-Abdülkadir (Enstrümental) 5-Kötü Şarkı 6-Göztepe'ye Şiir 7-Göztepe'ye Şarkı 8-Kötü Şarkı (Enstrümental) 9-Şiir Mix Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Kargo - Yalnızlık Mevsimi Kaseti (1998 - 58 Dk) 58:25
Kargo - Yalnızlık Mevsimi Kaseti (1998 - 58 Dk) 872 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin bir zamanlar en iyi gruplarından olmuş,her albümü ayrı bir efsane olmuş,Badlik Amiri , Sevmek Zor , Yıllar Sonra , Sen Her Zaman , Son Defa , Renklerin İçinde,Azizlerin Yalnızlığı,Boğaziçi,Kalamış Parkı,Ateş ve Su gibi muhteşem bir çok şarkıya imza atmış sevgili Kargo'nun 1998 yılının Ekim ayında çıkardıkları , türk rock müziğinde kilometre taşı albüm olmuş şaheser ve muhteşem ötesi Yalnızlık Mevsimi albümüdür. Ayrıca bu albüm Kargo'nun en efsane kaseti olup Türk Rock müziğindeki en iyi albümlerden biri olmuştur. Albüm , Azizlerin yalnızlığıyla başlar, anlatır anlatır, sonra azizlerin yalnızlığına geri döner . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak , bu efsane albümü unutmamak ve yaşatmak için paylaşmak istedim . Ayrıca bu albüm bütün "yalnız"lara gelsin . " Ve eğer şimdi yalnızsan,yapayalnızsan,Yalnızlık Mevsimi'ne Hoşgeldin. Azizlerin Yalnızlığı'na ... " İyi dinlemeler .
Yaşar - Divane Kaseti (Efsane Kaset - 49 Dk) 49:29
Yaşar - Divane Kaseti (Efsane Kaset - 49 Dk) 643 izlenme - 3 yıl önce İşte alkışlarlayaşıyorum yine tozlu raflarda kalmış,unutulmazlar arasına girmiş ve nadir bulunan arşivlik bir kaseti daha gün yüzüne çıkardı. Ülkemizin en iyi müzisyen,besteci ve sanatçılarından sevgili Yaşar'ın kasıp kavurduğu ilk ve efsane albümüdür. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Divane 2-Kör Bıçak 3-Kumralım 4-Birtanem 5-Cezayir Menekşesi 6-Onun Vedası 7-Koy Beni Gözlerine 8-Günahsız 9-Yaz Bitti 10-Gel Benimle 11-Divane (House Mix) Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve o günlere , o unutulmaz yaz aylarımıza,yaz anılarımıza ve yaz aşklarımıza gelsin. Yaz mevsiminde kumun üstüne uzanıp denizin sesini dinleme keyfinde iyi dinlemeler.
Candan Erçetin - Elbette Kaseti (2000 - 51 Dk) 51:35
Candan Erçetin - Elbette Kaseti (2000 - 51 Dk) 713 izlenme - 3 yıl önce Elbette, Türk şarkıcı Candan Erçetin'in üçüncü stüdyo albümü. 1 Ocak 2000'de Topkapı Müzik tarafından yayımlandı. Pop ve halk müziği tarzında olan albüm, Erçetin'in 1997 çıkışlı Çapkın albümünden sonra satışa sunduğu ilk stüdyo albümüdür. Sekiz şarkının sözlerini tek başına, bir şarkıyı ise Erçetin ile birlikte yazan Mete Özgencil, albümde en çok adı geçen söz yazarıdır. Özgencil ile Erçetin'in çalıştığı son albüm olan Elbette'nin yapımcılığını Rıza Erekli üstlenmiştir, kayıtları İstanbul'daki Erekli & Tunç Stüdyosu'nda yapılmıştır. 13 ana şarkıdan oluşan Elbette diskinin sonunda, bir şarkının gizlenmiş bonus versiyonu yer aldı. Erçetin, ilk albümünde olduğu gibi bu albümünde de Balkan uluslarına ait bestelerden faydalandı. Çapkın albümünü çıkardıktan sonra kendisinin yaşadıkları, Elbette'nin oluşmasını sağladı. Altı tanesi hayatı, yedisi tanesi ise aşkları konu edinen şarkılar, Erçetin'in beğenisi etrafında gelişti ve Erçetin'in beğenisine göre albüme dahil edildi. Müzik eleştirmenleri, albüm için olumlu eleştiriler sundular ve çalışmanın şarkıcının kişiliğiyle bütünleştiğini, dinleyenleri farklı coğrafyalarda gezdirdiğini ifade ettiler. Çıkış şarkısı "Elbette" albümün ilk klibi olarak izleyiciyle buluştu, ikinci klip "Unut Sevme" şarkısına çekildi. Yayımlandıktan sonra iki ayı aşkın süre Türkiye'nin çok satan albümler listesinde bir numarada kalan Elbette, 2000 yılı içinde 1.050.000 kopya satarak yılın en çok satan çalışması oldu. Aralık 2009'da, NTV'nin müzik jürileri tarafından 2000'lerin En İyi Türkçe Albümü olarak gösterildi. Ayrıca albümdeki şarkıların listesi sırayla şöyledir : 1-Elbette 2-Dayan 3-Arada Bir 4-Söz Vermiştin 5-Merak Ediyorum 6-Olmaz 7-Unut Sevme Beni 8-Saçma 9-İster Sallan Gez 10-Bana Güven 11-Aklım Almıyor 12-Dünya Durma (Şota) 13-Annem Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi dinlemeler. Ayrıca albümün kapak resmi de budur : http://www.gercekpop.com/wp-content/uploads/2000/12/Candan-Erçetin-Elbette.jpg