Hoşgeldiniz!

Kasık Videoları

Japon Eklem Kütletme Sanatı 04:03
Japon Eklem Kütletme Sanatı 6.415 izlenme - 2 ay önce Ocağa gelen 3 kızın acı çeken liseli japon kız ifadesi eşliğinde kütürdenmelerini izliyoruz, iyi seyirler...
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 00:44
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 36.013 izlenme - 2 yıl önce Yine mi Adana dediğinizi duyar gibiyim. ADANA'da gazeteye verdikleri eleman ilanı ile işe aldıkları 17 yaşındaki Y.İ.'ye masaj salonunda fuhuş yaptırdıkları öne sürülen 2'si kadın 3 kişi yakalandı. İş başvurusuna gelip, "Tecrübemiz yok" diyen kadınlara, "Önemli değil, burada zaten kasık masajı yapılıyor, onu da zamanla öğrenirsiniz" dedikleri belirtilen salon işletmecileri adliyeye sevk edildi. (DHA)
Çinli Kung Fu Ustalarından Kasıklara Taşla ve Kütükle Vurmak 00:44
Çinli Kung Fu Ustalarından Kasıklara Taşla ve Kütükle Vurmak 45 izlenme - 1 hafta önce Kasık Kung Fu'su Çin'de Wei Yaobin tarafından öğrencilerine gösterilen ve cinsel yönden de faydalı olduğu söylenen bir Kung Fu çeşidi. Kasıklarına taşla, kütükle ve bir sürü farklı sert cisimle vurularak yapılan bu Kung Fu çeşidini öğrenen öğrencilerin bir yandan da bazı cinsel sorunlarına çözüm bulduğu iddia ediliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
grup salla kaşık ekibi  konya 05:59
grup salla kaşık ekibi konya 4.368 izlenme - 6 yıl önce bizlere ulaşmak için tel05544210383---055492882636
kasık fıtığı nedir? 01:21
kasık fıtığı nedir? 3.574 izlenme - 7 yıl önce kasık fıtığı nedir? doç.dr. mutlu ömer yakut http://dorahospital.com
en aşağılık nakavt 00:20
en aşağılık nakavt 3.654 izlenme - 7 yıl önce
Kasık,sow,kızlar 04:59
Kasık,sow,kızlar 3.315 izlenme - 8 yıl önce kasık,sow,kızlar
!!!...konyali Boyle Oynar...!!! 03:59
!!!...konyali Boyle Oynar...!!! 2.260 izlenme - 7 yıl önce by karaboga
Sokak Röportajları - Bir Dövme Yaptıracak Olsanız Nerenize Yaptırırdınız? 02:19
Sokak Röportajları - Bir Dövme Yaptıracak Olsanız Nerenize Yaptırırdınız? 296 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajları ekibi bu sefer genelde dövmesi olmayan insanları seçerek bir dövme yaptıracak olsanız nerenize yaptırırdınız? sorusunu yöneltiyor. Çok klasik cevaplar geldiği gibi çok enteresan cevaplar da gelmiş. Hele sondaki dayının verdiği cevap ve o sinsi gülüşü ile sadece kendisi gibi süper zeki insanların anlayabileceği şeyi ima ederek haklı,utangaç ama o mağrur duruşu beni benden aldı..
Kasık fıtığı neden oluşur? Nasıl tedavi edilir? 00:56
Kasık fıtığı neden oluşur? Nasıl tedavi edilir? 251 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Alaattin Öztürk, kasık fıtığı hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde; Endokrin cerrahisi (guatr ameliyatları) , Sindirim sistemi cerrahisi (mide, bağırsaklar, safra kesesi, apandisit vb.) , Anüs hastalıkları (hemorid, fistül vb.) , Fıtık ameliyatları , Meme hastalıkları ve ameliyatları, Kıl dönmesi ameliyatları, Laparoskopik cerrahi (mide fıtığı, safra kesesi, bağırsak ameliyatları) , Onkolojik (kanser) cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Kasık fıtığı neden oluşur? Nasıl tedavi edilir? Kasık fıtığı insanların zayıf noktasıdır. Kasıklarımız zayıf noktalardır. Bunlar ya doğuştan fıtık şeklinde olur bebeklerde çocuklarda görülen fıtıklar bu şekildedir. Ya da daha ileri ki yaşlarda dokuların yıpranmasıyla ağır kaldırmak karın içi basıncının arttığı durumlarda bu zayıf noktalardan karın içi organların dışarı taşması şeklinde olur. Burası bir yırtık yeridir. Yırtık yerinin tamir edilmesi dikilmesi ile fıtık ameliyatı yapılır. Tamir edilirken günümüzde yama kullanılmaktadır. Bir yama ile o bölge için özel olarak yapılmış bir yama ile yırtık yer dikilip tamir edilir.
Sosyal Medyada Tepki Çeken Kasıklara Vurma Çılgınlığı 03:19
Sosyal Medyada Tepki Çeken Kasıklara Vurma Çılgınlığı 422 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada kadınlar arasında hızla yayılmaya başlayan çılgınlık, kadına şiddeti meşrulaştırdığı gerekçesiyle bazı internet kullanıcılarının tepkisini çekti.
Zigana-Müzik  2 Telli  Misket Kasık Havası 07:43
Zigana-Müzik 2 Telli Misket Kasık Havası 626 izlenme - 5 yıl önce zigana-müzik 5435960465
zigana müzik 07:43
zigana müzik 384 izlenme - 5 yıl önce iki telli kasık havası misket tl 5435960465
Dikmenli Emre Asker Gecesi 10:19
Dikmenli Emre Asker Gecesi 1.138 izlenme - 8 yıl önce dikmenli emre asker gecesi murat ateş çalıyo yakup ve yüksel abi oynuyo
Kadınlarda Kasık Ağrısı Nedenleri Nelerdir? 02:48
Kadınlarda Kasık Ağrısı Nedenleri Nelerdir? 7 izlenme - 4 hafta önce Kasık ağrıları, kadın hastalıkları ve doğum kliniğinde, en çok karşılaşılan şikayetlerden neredeyse, başta gelenidir. Kasık ağrılarının, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığının dışında başka bölümlerle de ilgisi olabilmektedir. Öncelikle, bunlar, üroloji bölgesi, yani idrar yolları ve mesane ile ilgili problemler, bağırsak hastalıkları ya da pelvis bölgesindeki, kas hastalıkları ile ilgili ağrılar olabilmektedir. Her kasık ağrısı problem değildir. Bazen adet ağrıları kasık ağrısı olarak ortaya çıkmakta ve normal olarak kabul edilmektedir. Kadın hastalıkları ve doğum bölümünü ilgilendiren kasık ağrıları daha çok enfeksiyon durumları, yani, vajina, rahim, yumurtalıklar ve tüplerdeki, herhangi bir enfeksiyon, apse gibi enfeksiyon hallerinde, ağrı olarak ortaya çıkmaktadır. Yanında eşlik eden başka, vajinal akıntı, yanma gibi bulgular da olabilmektedir. Ultosonografi muayenesi, kan tahlili, idrar tahlili ve gerekirse vajinadan alınan bir kültür tahliliyle, teşhisi rahatlıkla koyup, tedavisi yapılabilmektedir. Bir başka kasık ağrısı nedeni, bu bölgede rastlanılan kitleler olabilir. Yumurtalık kistleri, ya da rahimde yer alan miyom gibi yer kaplayıcı kitleler büyüklüklerine göre şiddette ağrılar gösterebilir. Bu bölgede, kadın hastalıkları ve doğumun dışında, olabilecek problemlerden bir tanesi de apandisit bir diğeri ise bağırsak tıkanmalarıdır. Bunları ayırdedebilmek için yapılacak olan tahlillerde en önemli şeylerden bir tanesi, kan testidir ki bu hekimin isteyeceği testlerin başında yer almaktadır. Buradaki en önemli konu da, ağrının ne kadar sürdüğü, şiddeti ve acile başvurmayı gerektirip gerektirmediğidir. Kasık ağrıları, bazen de kronik kasık ağrıları olarak ortaya çıkmakta ve 6 aydan uzun sürebilmektedir. Bu durum, başka tür, özellikle kanserojen türde hastalıkları da akla getirmelidir. İster, acil, kısa süreli, ister kronik, 6 aydan uzun süren ağrı olsun, kasık ağrıları mutlaka hekime başvurulması gereken en önemli konulardan bir tanesidir.
karın duvarı fıtıkları neden olur? 01:07
karın duvarı fıtıkları neden olur? 865 izlenme - 7 yıl önce karın duvarı fıtıkları neden olur? doç.dr. mutlu ömer yakut http://dorahospital.com
Op.Dr.Bülent Öztürk - Kasık Fıtığı Hakkında Bilgiler Veriyor 04:06
Op.Dr.Bülent Öztürk - Kasık Fıtığı Hakkında Bilgiler Veriyor 106 izlenme - 2 yıl önce İletişim İçin: Adres: Beştelsiz Mahallesi Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107 "Akşemsettin Tramvay Durağı Yanı" PK:34020 Zeytinburnu / İstanbul Telefon: 90 212 665 50 50 (Pbx) Faks: 90 212 665 50 60 Gsm: 90 533 666 93 80 / 90 533 666 93 81 E-Posta: info@avrasyahospital.com.tr www.projemed.com www.healthplay.co
Kasık fıtığının belirtileri nelerdir? 00:36
Kasık fıtığının belirtileri nelerdir? 72 izlenme - 2 yıl önce Kasık fıtığının başlıca belirtisi kasık bölgesinde beliren bir şişliktir, bazı hastalarda uzun yürüyüşlerde ağrı da yapabilir.
Kalça kireçlenmesinin belirtileri nelerdir? 01:08
Kalça kireçlenmesinin belirtileri nelerdir? 80 izlenme - 2 yıl önce Kalça kireçlenmesinin belirtisi özellikle yorgunlukla kasık bölgesinde ortaya çıkan ağrı şeklindedir. Yıllar geçtikçe bu ağrı yavaş yavaş dize doğru vurur, hatta sadece dizde de hissedilebilir. Ağrının şiddetinin artmasıyla birlikte kalça hareketlerinde kısıtlanmalar başlar. Hastalar tamamen yere oturmakta ve kalkmakta güçlük çekerler. Namaz kılarken, çorap ya da ayakkabılarını giyerken ayaklarına ulaşmakta sıkıntı yaşarlar ve gittikçe kalça hareketlerinde değişiklikler olur. Kalçanın tamamen düz hale gelmesi mümkün değildir. Hastalar bir miktar öne doğru kasılmış halde kalırlar, bu şekilde yürümek belde de ağırlara sebep olur.
Messi'ye Faul Tarifi Vermek - Diego Godin 00:22
Messi'ye Faul Tarifi Vermek - Diego Godin 109 izlenme - 2 yıl önce İspanya`da Barcelona ve Atletico Madrid maçında Diago Godin, takım arkadaşı Mirandaya sakatlandığını gördüğü Messi'nin kasığına vurmasını tarif ediyor. Futbol dünyasında büyük ses getiren o hareketi izliyoruz.
Kasık fıtığı nasıl teşhis edilir? 00:41
Kasık fıtığı nasıl teşhis edilir? 51 izlenme - 2 yıl önce Kasık fıtığı hekimin fizik muayenesi ile teşhis edilir ve ultrasonografi yoluyla teyid edilebilir.
Kasık fıtığı cerrahisi sonrası hasta nelere dikkat etmeli? 00:35
Kasık fıtığı cerrahisi sonrası hasta nelere dikkat etmeli? 47 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde kasık fıtığı ameliyatı geçiren hastaların sadece bir hafta süreyle istirahat etmeleri tavsiye edilir, sonrasında özellikle dikkat edilmesi gereken herhangi bir sorun kalmaz. Prostat gibi kasık fıtığını yeniden tetikleyecek hastalıkları olan hastalarda, diğer hastalığın da tedavi edilmesi başarı oranını daha yüksek olmasını sağlar.
Kadınlarda kasık ağrısının nedenleri nelerdir? 04:06
Kadınlarda kasık ağrısının nedenleri nelerdir? 61 izlenme - 2 yıl önce Kadınlarda kasık ağrısı, sık karşılaşılan bir rahatsızlıktır. Vajinal enfeksiyonlar ve miyomlar, kasık ağrısına sebep olabilir.
Anjiyografi nasıl yapılır? 00:52
Anjiyografi nasıl yapılır? 57 izlenme - 2 yıl önce Kateter anjiyografi, sıklıkla kasıktan girilerek uygulanan bir yöntemdir. Kasık içerisine basit yöntemlerle yerleştirilen kateterler, hastalık şüphesi duyulan bölgedeki damarların görüntülenmesini sağlar.
Kasık fıtığı nasıl bir hastalıktır? 01:01
Kasık fıtığı nasıl bir hastalıktır? 33 izlenme - 2 yıl önce Kasık fıtığı on erkekten birinde görülen, testistisin torbaya inişi sırasındaki doğal kanalın genişlemesi ya da kapanmaması sonucu, bağırsağın zarı ile beraber torbaya hareketi sonucu olur. Kadınlarda da fıtıklar olabileceği gibi bir de femoral fıtık adı verilen bir başka fıtık türü de görülebilir.
Kasık fıtığı nasıl tedavi edilir? 00:48
Kasık fıtığı nasıl tedavi edilir? 31 izlenme - 2 yıl önce Kasık fıtığının tek tedavi yöntemi cerrahi müdahaledir, ileri yaşlarda olup doktora ulaşımı kolay olan hastalarda cerrahi yöntem yerine kişinin takibe alınmasının tercih edildiği durumlar da olabilir.
Fıtığın Tedavi Yöntemleri Nelerdir? 01:35
Fıtığın Tedavi Yöntemleri Nelerdir? 24 izlenme - 1 yıl önce Kasık fıtığı, karın fıtığı, göbek fıtığı, disyonel herni, epigastrik herni, umbilical herni gibi bütün bu fıtık türlerinde eskiden sadece açık cerrahi ile uygulama yapıyorduk. Günümüzde teknolojik gelişmelerle beraber cerrahi ile uygulamadediğimiz kapalı fıtık ameliyatları oldukça yaygınlaştı. Bizde Central Hospital olarak hastanemizde laparoskopik cerrahi ile bu saydığımız bütün fıtık türlerini ameliyat edebilmekteyiz. Açık cerrahiden oldukça üstün özellikleri olan laparoskopik cerrahi yönteminde 3 veya 4 tane küçük 1'er santimlik deliklerle ameliyat bölgesine ulaşıp anatomik olarak en uygun olan posturuyol bölge dediğimiz arka duvara özel yamalar tespit ederek onarımı yapıyoruz. Laparoskopik cerrahinin açık cerrahiden üstünlüğü çok daha kısa sürede normal hayata dönme, çok hızlı iyileşme, çok daha hızlı bir şekilde iş hayatına dönebilme, çok daha az yara komplikasyonlarının olmasıdır. O yüzden biz öncelikle uygun hastalarımıza birincil tedavi olarak Laparoskopik fıtık cerrahisini önermekteyiz.
İnme tedavisi nasıl uygulanır? 02:06
İnme tedavisi nasıl uygulanır? 23 izlenme - 2 yıl önce İnme tedavisinde stent, basit anjiyografik tekniklerle uygulanır. Kasıktan girilerek kateterlerle darlık olan kısım tespit edilip pıhtı kopmasını engellemek amacıyla filtreler yerleştirilir. Zaman içinde açılan filtreler, stentin yerleştirilmesi sırasında karşılaşılabilecek önemli sorunların önlenmesini sağlar.
Kasık Bölgesine Kürek Saplanan Adam Vakası 02:26
Kasık Bölgesine Kürek Saplanan Adam Vakası 16 izlenme - 2 yıl önce
Kasık fıtığı ameliyattan sonra tekrar eder mi? 00:48
Kasık fıtığı ameliyattan sonra tekrar eder mi? 15 izlenme - 2 yıl önce Kasık fıtığı ameliyatları eskiden direk olarak hasarlı bölgenin dikilmesi şeklinde yapılırken artık yama yoluyla sentetik bir dokunun eklenmesi ya da laparaskopi yöntemi ile gerçekleştiriliyor ve tekrarlama oranları çok düşük.