Hoşgeldiniz!

kaşıkçı

Rumeli Türküleri 01:19
Rumeli Türküleri 14.580 izlenme - 4 yıl önce Atatürk'ün Havsa'ya Gelişinin 82. Yılı Rumeli Türküleri Evrim Kaşıkçı Konseri
Nihal Candan ve Nagehan Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 01:27
Nihal Candan ve Nagehan Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 1.134 izlenme - 8 ay önce Nihal Candan ve Nagehan Kaşıkçının kapışması kaybeden Nihal Candan Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Beratcan’ın Katili Böyle Yakalandı 00:53
Beratcan’ın Katili Böyle Yakalandı 355 izlenme - 7 ay önce Beratcan Karakütük’ün katil zanlısı olarak aranan şüpheli Ersin Kaşıkçı'nın polis tarafından yakalanma anı güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde polislerin Kaşıkçı’yı kelepçeleyip götürdükleri görülüyor. İstanbul Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra Tuzla'da cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün ölümünün arkasındaki şüpheli olarak aranan servis şoförü Ersin Kaşıkçı, polisin ısrarlı takibi sonrasında Gaziosmanpaşa'da yakalanmıştı. Gaziosmanpaşa’da kurulan semt pazarında dolaşırken Gaziosmanpaşa Önleyici Hizmetler Büro Amirliğinde görevli iki 2 polis memuru tarafından yakalanan zanlı Ersin Kaşıkçı, gözaltına alınmıştı. Zanlı Kaşıkçı’nın yakalanma anı ise bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, polisin Ersin kaşıkçı’yı yakalayarak kelepçeledikleri ve ardından götürdükleri görülüyor.
İlber Ortaylı - Uğur Dündar Salak Bir Herif 01:29
İlber Ortaylı - Uğur Dündar Salak Bir Herif 1.637 izlenme - 2 yıl önce Tarih konusunda Türkiye'de en büyük otoritelerden olan İlber Ortaylı'nın kendine has üslubuyla Uğur Dündar'a giydirdiği anları izliyoruz. Başka bir adam söylese çok ağır gelebilirdi ama İlber Ortaylı'da niyeyse bi oturuyor.
Nagehan Kaşıkçı ve Damla Kapışması - Ödül  Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 01:01
Nagehan Kaşıkçı ve Damla Kapışması - Ödül Oyunu (Survivor 2016 - 8 Şubat Pazartesi) 323 izlenme - 8 ay önce Survivor 2016 kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor.Ünlülerin yarışmasıcı Negahan Kaşıkçı ve Gönüllerin yarışmasıcı Damla kapışması izliyoruz. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Necati Şaşmaz İle Eşi Nagehan Kaşıkçı 01:00
Necati Şaşmaz İle Eşi Nagehan Kaşıkçı 893 izlenme - 3 yıl önce Necati Şaşmaz ile eşi Nagehan Kaşıkçı 28/11/2013
Muhteşem Yetenek Kaşıkçı Dede 02:50
Muhteşem Yetenek Kaşıkçı Dede 919 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Yetenek Kaşıkçı Dede
İzmirlipiyanistmurat@hotmail.com 03:49
İzmirlipiyanistmurat@hotmail.com 3.693 izlenme - 8 yıl önce piyanist murat
Ayı Saldırısına Uğrayan Kaşıkçı Dayı 04:07
Ayı Saldırısına Uğrayan Kaşıkçı Dayı 530 izlenme - 2 yıl önce Ayı saldırısına uğrayan dayı. Ayıyla nasıl mücadele ettiğini ve aldığı hasarları anlatırken muhabirin bakışlarına dikkat.
dansözler ve haydar 03:54
dansözler ve haydar 1.328 izlenme - 8 yıl önce insan içincede bu kadar olmaz ki birde bayramda olunca allah böyle yapıyor işte insanı içme haydar içme olum sen :d
Beratcan'ın Katilinin Ağabeyinden Şok Açıklamalar 04:07
Beratcan'ın Katilinin Ağabeyinden Şok Açıklamalar 120 izlenme - 7 ay önce Beratcan'ın katil zanlısı Ersin Kaşıkçı'nın ağabeyi, kendi evlerinin de taşlandığını söyledi, "Kardeşim kıymetli değil benim. Kardeşim için ben ağlamıyorum. Ben çektiğimiz rezilliğe evimizin taşlanmasına ve o mahallede rezil olmamıza ağlıyorum. İki akrep birbirini soktu" dedi.
Nagehan Kaşıkçı ve Yunus Günçe Tartışması (Survivor 2016 - 9 Şubat Salı) 01:21
Nagehan Kaşıkçı ve Yunus Günçe Tartışması (Survivor 2016 - 9 Şubat Salı) 129 izlenme - 8 ay önce Ünlüler Takımında takım arkadaşı Yunus Günçe'nin hal ve hareketlerine sinir olan Nagehan Kaşıkçı takım arkadaşıyla feci tartışmasını izliyoruz. Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
ORHANGAZİ İ.Ö.OKULU FUTSAL ŞAMPİYONU 08:30
ORHANGAZİ İ.Ö.OKULU FUTSAL ŞAMPİYONU 1.498 izlenme - 6 yıl önce orhangazi ilköğretim okulu futsal turnuvasında yıldız erkeklerde sultangazi şampiyonu oldu.
Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz, Nagehan Kaşıkçı İle Evlendi 01:13
Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz, Nagehan Kaşıkçı İle Evlendi 759 izlenme - 4 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz, Nagehan Kaşıkçı ile Evlendi
esenyurtlu zeki 05:00
esenyurtlu zeki 1.126 izlenme - 7 yıl önce esenyurtlu zeki
Babama... 02:35
Babama... 280 izlenme - 7 yıl önce biricik babam celil kaşıkçı’ya
Okay Temiz - Kaşıkçı 06:24
Okay Temiz - Kaşıkçı 61 izlenme - 5 yıl önce
Okay Temiz - Kaşıkçı 06:24
Okay Temiz - Kaşıkçı 28 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Kutlama - Celebration Çıkış Tarihi: 21.10.1998 Enstrümental