Hoşgeldiniz!

kaşıkla

Kaşık İle Kusursuz Eyeliner Sürme 05:44
Kaşık İle Kusursuz Eyeliner Sürme 26.581 izlenme - 5 yıl önce Kaşık İle Kusursuz Eyeliner Nasıl Sürülür?
Kaşıkla Erotizm 00:23
Kaşıkla Erotizm 10.304 izlenme - 7 yıl önce
Evsiz Adamın Kaşıkla Faithless - Insomnia Şovu 02:50
Evsiz Adamın Kaşıkla Faithless - Insomnia Şovu 478 izlenme - 3 yıl önce Evsiz adamın kaşıklarla yaptığı müzik bana ilginç geldi ayrıca göründüğü kadar kolay bişey olmadığını da test ettim amca videonun sonunda da "bu gösteri sana ders olsun genç adam" tarzında bişeyler söylemeyi de ihmal etmiyor
Kaşıkla Kolbastı Oyunu:)) 03:37
Kaşıkla Kolbastı Oyunu:)) 669 izlenme - 9 yıl önce :))))
That's The İzdivaç - Amcadan Kaşıklı Çikulata Çikita Dansı 01:18
That's The İzdivaç - Amcadan Kaşıklı Çikulata Çikita Dansı 284 izlenme - 3 yıl önce Düğün olur, kına olur; insanın içini kıpırtadan bir şarkı org eşliğinde cami amfileri eşliğinde çalınır. Ailenin önde gelenleri dansa kalkar. Hep oturmak isteyen ya da birinin kaldırmasını bekleyen pısırıklar ısrarlara dayanayıp dansa kalkarlar. İşte Desti izdivaçda böylesine bir hava eserken bir anda sahneye kaşıklarla atılan amcamıza ve dansına alkışlar. "Haydi Maare Çukulata Çikita, Çiki Çiki Çikita"
Kaşıkla Kafaya Vurmaca 03:03
Kaşıkla Kafaya Vurmaca 702 izlenme - 9 yıl önce çocuklar bunlar
Kaşıkla / Yemek Tarifleri 26:49
Kaşıkla / Yemek Tarifleri 122 izlenme - 2 yıl önce Abdullah usta ve Ayşegül Bayıcının sunumlarıyla; Mutfaklarda günlük yaşantınızda faydalanabileceğiniz bilmeniz gereken püf noktalarını veriyor. Uygulamalı yemek, kek, pasta, salata, ızgara vb. yaparak çok farklı tatlarla sizi tanıştırıyor. YİYECEKLERİMİZİN ÇOĞUNU DOĞAL HALLERİYLE DEĞİL, PİŞİRİLDİKTEN SONRA YİYORUZ. Bunu bazen lezzeti artırmak, bazen yenilebilir hale getirmek, bazen de farklı besinleri aynı tabakta buluşturmak amacıyla yapıyoruz. Doğal olan şeyleri yenilebilir hale getirmek için yaptığımız hatalar eksikleri sizlerle paylaşıyorlar Mutfağınızda bulabileceğiniz malzemelerle yöresel farklı yemekleri pratik uygulamalı yaparak anlatıyor. Mutlaka izleyiniz. Olimpist'in katkılarıyla gençlerin mutfakta bilmedikleri ve mutfağı sevenlere farklı tatlar uygulamalı sunumu ile Abdullah ustanın profesyonel çekimlerle sıkılmadan izleyebilirsiniz.
Kaşıkla Parça Çalan Kadın 02:52
Kaşıkla Parça Çalan Kadın 123 izlenme - 6 yıl önce Kaşıkla Parça Çalan Kadın
KAŞIKLA ÇORBASI 22:14
KAŞIKLA ÇORBASI 65 izlenme - 2 yıl önce Abdullah usta ve Ayşegül Bayıcının sunumlarıyla; Mutfaklarda günlük yaşantınızda faydalanabileceğiniz bilmeniz gereken püf noktalarını veriyor. Uygulamalı yemek, kek, pasta, salata, ızgara vb. yaparak çok farklı tatlarla sizi tanıştırıyor. YİYECEKLERİMİZİN ÇOĞUNU DOĞAL HALLERİYLE DEĞİL, PİŞİRİLDİKTEN SONRA YİYORUZ. Bunu bazen lezzeti artırmak, bazen yenilebilir hale getirmek, bazen de farklı besinleri aynı tabakta buluşturmak amacıyla yapıyoruz. Doğal olan şeyleri yenilebilir hale getirmek için yaptığımız hatalar eksikleri sizlerle paylaşıyorlar Mutfağınızda bulabileceğiniz malzemelerle yöresel farklı yemekleri pratik uygulamalı yaparak anlatıyor. Mutlaka izleyiniz. Olimpist'in katkılarıyla gençlerin mutfakta bilmedikleri ve mutfağı sevenlere farklı tatlar uygulamalı sunumu ile Abdullah ustanın profesyonel çekimlerle sıkılmadan izleyebilirsiniz.
Yumurta Yarışları Devamı 01:18
Yumurta Yarışları Devamı 143 izlenme - 6 yıl önce Karabük ili Ovacık ilçesi Gümelik köyü geleneksel şenliği Ramazan Bayramının 2. günü köyümüzde yapıldı .