Hoşgeldiniz!

kaşımak

Bu İsteği Hangi Erkek Yanıtsız Bırakırki 01:03
Bu İsteği Hangi Erkek Yanıtsız Bırakırki 261.318 izlenme - 4 yıl önce Bu isteği Hangi Erkek Yanıtsız Bırakırki
Bacağımı Kaşır Mısınız Acaba Kamera Şakası 01:32
Bacağımı Kaşır Mısınız Acaba Kamera Şakası 477.050 izlenme - 10 yıl önce annen oğlum gel sırtımı kaşıyıver dese kaşımazsın ama işte bazen işler değişebiliyor.:))
Kimseye Aldırmadan Kurcalayan Kadın 02:08
Kimseye Aldırmadan Kurcalayan Kadın 15.757 izlenme - 2 yıl önce Bir fast food restorandın da kaydedilen bu görüntüde karşılıklı yemek yiyen bir kadın kimselere aldırmadan bakın nasıl eline hakim olamıyor.
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 01:36
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 13.701 izlenme - 3 yıl önce Benzinlikte nedenini bilmediğimiz bir sebepten bir tartışma yaşanıyor. Siyahi kardeşimiz olayın kavgaya dönüşmesi için epey uğraşıyor.
 Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 01:36
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 3.110 izlenme - 4 yıl önce Benzinlikte nedenini bilmediğimiz bir sebepten bir tartışma yaşanıyor. Siyahi kardeşimiz olayın kavgaya dönüşmesi için epey uğraşıyor.
Sırtı Kaşınılırken Kendinden Geçen Kedi 00:18
Sırtı Kaşınılırken Kendinden Geçen Kedi 567 izlenme - 2 yıl önce Her canlı kendini kaşıtmaktan büyük zevk alır da bu kedininki biraz şova dönüşmüş gibi değil mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 03:05
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 1.478 izlenme - 3 yıl önce Erojen bölgede el yordamıyla seyreden Süper Dede Aragones'e dair Telegol ahalisin ilginç yorumları. "-kalktı, -ne kalktı ya?, -kaldır ayağa, -kalkıyo bak"
Kaşınan Sarhoşu Tek Yumrukta Kaşıyan Gençler 00:42
Kaşınan Sarhoşu Tek Yumrukta Kaşıyan Gençler 200 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki güvenlik kameralarına iyilik melekleri takılmasın. Bir sıkımlık canı olan sarhoş gence ben bile vursam yığarmışım yere ama adam iki kişiye dalmaya çalışıyor valla helal olsun inanmış.
Kepçeye Sırtını Kaşıttıran Adam 00:31
Kepçeye Sırtını Kaşıttıran Adam 57 izlenme - 3 yıl önce Kepçeye Sırtını Kaşıttıran Adam İşsizliğin dibine vurmuş bu adamlar ne yapacağını şaşırıp kepçe ile sırt kaşıma evresine geçmişler.