Hoşgeldiniz!

kaşınmak

Büyük Bir Zevkle Sırtını Kaşıtan Lemur 01:14
Büyük Bir Zevkle Sırtını Kaşıtan Lemur 1.251 izlenme - 6 ay önce Ne olur biraz daha kaşıyın diyen lemur. Sırtının kaşınmasından büyük bir zevk alan lemur kaşımayı bırakan çocuklardan ısrarla biraz daha yapmalarını istiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seksi Sarışın Kızın Ev Hali 00:45
Seksi Sarışın Kızın Ev Hali 3.131 izlenme - 2 yıl önce Dışarıda nasılsa ev içerisinde'de odur. Sizcede öyle mi? İşte güzel seksi bir sarışın kız, sabah iç çamaşırıyla yataktan kalkar mutfağa yönelir. Dahası mı?
 Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 01:36
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 3.004 izlenme - 2 yıl önce Benzinlikte nedenini bilmediğimiz bir sebepten bir tartışma yaşanıyor. Siyahi kardeşimiz olayın kavgaya dönüşmesi için epey uğraşıyor.
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 01:36
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 808 izlenme - 2 yıl önce Benzinlikte nedenini bilmediğimiz bir sebepten bir tartışma yaşanıyor. Siyahi kardeşimiz olayın kavgaya dönüşmesi için epey uğraşıyor.
spor aletiyle kaşınan manyak dede xd 00:22
spor aletiyle kaşınan manyak dede xd 674 izlenme - 5 yıl önce .
Muhtar Emmi Kudurdum! 01:28
Muhtar Emmi Kudurdum! 863 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçamın sağlık konusunda skandallarına birçok kez rastlamışızdır. Otomobilin gözler üstündeki çarpmaya mütakip dağılma etkisi, asit banyosuna girip felçten kurtulma, saçlara bir anda ak düşmesi gibi niceleri ciddi olarak işlenmiştir. Fakat sinemamızın bu sefer yediği nane, tüm dünyayı etkileyecek konumdadır. Kuduz hastalığının belirtileri buysa, hepimiz kudurmuşuz demektir.
kaşınmaktan hoşlanan maymun 00:56
kaşınmaktan hoşlanan maymun 1.239 izlenme - 6 yıl önce bu maymun kaşınmayı seviyor
Gerçek Pire Sirki (1939) 00:57
Gerçek Pire Sirki (1939) 486 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz 1939 yılından, 2. Dünya Savaşı'nın filizlenmeye başladığı, insanların sıkıntıdan ne yapacağını bilemediği zamanlardan bir video izleyeceğiz. İlgili çizgi filmi hepimiz hatırlıyoruzdur. Linki; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70189/merrie-melodies-to-itch-its-own-pire
Kaşınmaktan Hoşlanmayan Kedi 00:05
Kaşınmaktan Hoşlanmayan Kedi 374 izlenme - 2 yıl önce Bu kedi kaşınmaktan hiç hoşlanmıyor.
Hırsızı Hunharca Pataklamak 03:53
Hırsızı Hunharca Pataklamak 206 izlenme - 2 yıl önce Hırsızımız dükkana giriyor. İşyeri sahibinin başka müşteri ile oyalanmasını fırsat bilerek yürütebildiğini yürütüyor. sıra ona geldiğinde aklınca bir sakız alıp çıkacak. Ama dükkan sahibi de içten içe o anı bekliyormuş meğer. Bir kaç kere uyarısını yapıyor. Boşa zaman harcadığını anlayınca aksiyona geçiyor.
Tosunumuzun Kaşinma Seansları 03:03
Tosunumuzun Kaşinma Seansları 323 izlenme - 2 yıl önce Tosunumuzun Kaşinma Seansları
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 03:05
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 455 izlenme - 1 yıl önce Erojen bölgede el yordamıyla seyreden Süper Dede Aragones'e dair Telegol ahalisin ilginç yorumları. "-kalktı, -ne kalktı ya?, -kaldır ayağa, -kalkıyo bak"
Hayvanlar Kaşınırsa 01:22
Hayvanlar Kaşınırsa 261 izlenme - 2 yıl önce Kaşınan hayvanların kaşınırken halleri ve kaşınma yaöntemleri sizi kahkahaya boğacak.
Akıllı papağan kendi tüyünü kaşınmak için alet olarak kullanıyor 00:40
Akıllı papağan kendi tüyünü kaşınmak için alet olarak kullanıyor 29 izlenme - 10 ay önce Akıllı papağan kendi tüyünü kaşınmak için alet olarak kullanıyor.
 Hırsızı Hunharca Pataklamak 03:53
Hırsızı Hunharca Pataklamak 42 izlenme - 2 yıl önce Hırsızımız dükkana giriyor. İşyeri sahibinin başka müşteri ile oyalanmasını fırsat bilerek yürütebildiğini yürütüyor. sıra ona geldiğinde aklınca bir sakız alıp çıkacak. Ama dükkan sahibi de içten içe o anı bekliyormuş meğer. Bir kaç kere uyarısını yapıyor. Boşa zaman harcadığını anlayınca aksiyona geçiyor.
Kendini Kirpiyle Kaşıyan Kedicik! 00:55
Kendini Kirpiyle Kaşıyan Kedicik! 46 izlenme - 4 yıl önce