Hoşgeldiniz!

kaşınmak

Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 01:36
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 13.447 izlenme - 3 yıl önce Benzinlikte nedenini bilmediğimiz bir sebepten bir tartışma yaşanıyor. Siyahi kardeşimiz olayın kavgaya dönüşmesi için epey uğraşıyor.
Seksi Sarışın Kızın Ev Hali 00:45
Seksi Sarışın Kızın Ev Hali 4.465 izlenme - 3 yıl önce Dışarıda nasılsa ev içerisinde'de odur. Sizcede öyle mi? İşte güzel seksi bir sarışın kız, sabah iç çamaşırıyla yataktan kalkar mutfağa yönelir. Dahası mı?
 Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 01:36
Kavga Etmek İçin Tahrik Eden Adamın Dünyasını Şaşırtmak 3.102 izlenme - 4 yıl önce Benzinlikte nedenini bilmediğimiz bir sebepten bir tartışma yaşanıyor. Siyahi kardeşimiz olayın kavgaya dönüşmesi için epey uğraşıyor.
Büyük Bir Zevkle Sırtını Kaşıtan Lemur 01:14
Büyük Bir Zevkle Sırtını Kaşıtan Lemur 1.564 izlenme - 2 yıl önce Ne olur biraz daha kaşıyın diyen lemur. Sırtının kaşınmasından büyük bir zevk alan lemur kaşımayı bırakan çocuklardan ısrarla biraz daha yapmalarını istiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
spor aletiyle kaşınan manyak dede xd 00:22
spor aletiyle kaşınan manyak dede xd 679 izlenme - 7 yıl önce .
Acaba Gülmek Bulaşıcı Mı? - Sosyal Deney 02:28
Acaba Gülmek Bulaşıcı Mı? - Sosyal Deney 963 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda sosyal bir deney yapıyoruz. Acaba esnemek veya kaşınmak gibi gülmek de bulaşıcı mı? Bunun için Fırat küçük bir video çekip arkadaşlarımıza izletti. Sonucu hep beraber göreceğiz. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Muhtar Emmi Kudurdum! 01:28
Muhtar Emmi Kudurdum! 1.132 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçamın sağlık konusunda skandallarına birçok kez rastlamışızdır. Otomobilin gözler üstündeki çarpmaya mütakip dağılma etkisi, asit banyosuna girip felçten kurtulma, saçlara bir anda ak düşmesi gibi niceleri ciddi olarak işlenmiştir. Fakat sinemamızın bu sefer yediği nane, tüm dünyayı etkileyecek konumdadır. Kuduz hastalığının belirtileri buysa, hepimiz kudurmuşuz demektir.
kaşınmaktan hoşlanan maymun 00:56
kaşınmaktan hoşlanan maymun 1.262 izlenme - 7 yıl önce bu maymun kaşınmayı seviyor
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 03:05
Yaş Yetmiş İş Bitmemiş! (+18) 1.371 izlenme - 3 yıl önce Erojen bölgede el yordamıyla seyreden Süper Dede Aragones'e dair Telegol ahalisin ilginç yorumları. "-kalktı, -ne kalktı ya?, -kaldır ayağa, -kalkıyo bak"
Gerçek Pire Sirki (1939) 00:57
Gerçek Pire Sirki (1939) 733 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerimiz 1939 yılından, 2. Dünya Savaşı'nın filizlenmeye başladığı, insanların sıkıntıdan ne yapacağını bilemediği zamanlardan bir video izleyeceğiz. İlgili çizgi filmi hepimiz hatırlıyoruzdur. Linki; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70189/merrie-melodies-to-itch-its-own-pire
Kaşınmaktan Hoşlanmayan Kedi 00:05
Kaşınmaktan Hoşlanmayan Kedi 378 izlenme - 3 yıl önce Bu kedi kaşınmaktan hiç hoşlanmıyor.
Hırsızı Hunharca Pataklamak 03:53
Hırsızı Hunharca Pataklamak 236 izlenme - 3 yıl önce Hırsızımız dükkana giriyor. İşyeri sahibinin başka müşteri ile oyalanmasını fırsat bilerek yürütebildiğini yürütüyor. sıra ona geldiğinde aklınca bir sakız alıp çıkacak. Ama dükkan sahibi de içten içe o anı bekliyormuş meğer. Bir kaç kere uyarısını yapıyor. Boşa zaman harcadığını anlayınca aksiyona geçiyor.
Tosunumuzun Kaşinma Seansları 03:03
Tosunumuzun Kaşinma Seansları 324 izlenme - 4 yıl önce Tosunumuzun Kaşinma Seansları
Hayvanlar Kaşınırsa 01:22
Hayvanlar Kaşınırsa 288 izlenme - 4 yıl önce Kaşınan hayvanların kaşınırken halleri ve kaşınma yaöntemleri sizi kahkahaya boğacak.