Hoşgeldiniz!

kasırgası

Irma Kasırgası Sırasında Duyulan Ezan Sesi 00:23
Irma Kasırgası Sırasında Duyulan Ezan Sesi 26.793 izlenme - 5 ay önce Florida'da Irma Kasırgası herşeyi alıp götürmüş, o andan camiyi terk etmeyen imam ezanı okuyarak şaşırttı.Ezanı duyanlar mucize olarak yorumladı
Irma Kasırgası'nın İçine Uçakla Dalmak 01:20
Irma Kasırgası'nın İçine Uçakla Dalmak 15.418 izlenme - 5 ay önce ABD henüz Harvey Kasırgası’nın etkileriyle uğraşırken Irma Kasırgası’nı beklemeye başlamış. Florida sahillerini vuracak olan kasırga için bölgede acil durum ilan edilirken; Amerikan Ulusal Kasırga Merkezi Irma Kasırgası’nı beşinci kategoride doğal afet ilan ederek fırtınanın yaratacağı felakete karşı uyarmış. Kasırganın merkezi ABD’ye bağlı Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi’ne ait bir keşif uçağı tarafından kayda alınmış. Uzay Mühendisi Nick Underwood ise geçtiğimiz günlerde Irma Kasırga’sında bazı ölçümleri yapabilmek farklı bir yöntem denemiş ve Uçakla kasırganın içine dalmış.
Irma Kasırgası Okyanus Suyunun Çekilmesine Neden Oldu! 02:20
Irma Kasırgası Okyanus Suyunun Çekilmesine Neden Oldu! 7.532 izlenme - 5 ay önce Saatte 300 km hızla ilerleyen Irma Kasırgası geçtiği her yeri yerle bir ederken, bir Twitter kullanıcısının paylaştığı video korkuyu daha da artırmış. Bahamalar'da kaydedilen görüntülerde okyanus suyu çekilmiş olarak gözüküyor.
İrma Kasırgasında Bulutlarda Oluşan Adam Silüeti 00:59
İrma Kasırgasında Bulutlarda Oluşan Adam Silüeti 3.679 izlenme - 5 ay önce ABD'yi alt üst eden Irma Kasırgası sırasında bulutlarda oluşan adam silüeti kameralara böyle yansımış.
Irma Kasırgasının Vurduğu Miami'de Yağmalar Başladı 00:50
Irma Kasırgasının Vurduğu Miami'de Yağmalar Başladı 3.101 izlenme - 5 ay önce Irma kasırgasının etkili olduğu Doğu bölgelerinden Miami'de hırsızlık ve yağmacılık olayları baş gösterdi. Harvey kasırgasının ardından Doğu kıyılarında etkisini gösteren Irma, bölgeyi savaş alanına çevirdi. 6,3 Milyon kişinin tahliye kararıyla boşalttırıldığı bölge hayalet kentlere dönerken, evlerin ve dükkanların boşalmasını fırsat bilen çeteler yağma ve hırsızlık faaliyetlerine başladı.
Çıplak Güneşlenenin Dötüne Matkap Ucu Girer (+18) 02:26
Çıplak Güneşlenenin Dötüne Matkap Ucu Girer (+18) 14.771 izlenme - 3 yıl önce Seviyeli ve namuslu bir pansiyon işleten rahibe ayla, 13 numarada kalan yollu kızın damda döt-baş açık güneşlendiğini görünce sinir krizi geçirir ama ilahi adalet ayla' dan önce davranarak koca memeli kızın cezasını verecektir...
İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası ( Diss ) 2014 Asri Beatz 02:27
İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası ( Diss ) 2014 Asri Beatz 15.877 izlenme - 4 yıl önce iSyanQaR26 - Arcantin Kasırgası - ( Diss ) - 2014 - Asri Beatz Ben olmuşum derdi alemin, Demiştim Arcantin, Bize dediler Başkan, Size bir hoşşş lan, Yazarken...
Irma Kasırgasının 297 Kilometre Hızla Yaklaşma Görüntüleri 00:35
Irma Kasırgasının 297 Kilometre Hızla Yaklaşma Görüntüleri 1.406 izlenme - 5 ay önce ABD ve Karayip Adaları Harvey fırtınasının yaralarını sarmaya çalışırken, Irma Kasırgası Atlas Okyanusu'ndan karaya doğru ilerliyişini sürdürüyor. Kısa sürede 4. kategoriye ulaşan kasırga nedeniyle pek çok noktada olağanüstü hal ilan edildi. Irma Kasırgası saatte 297 kilometre hıza ulaştı. Nasa tarafından yayınlanan ırma kasırgasının uydu görüntülerini izliyoruz.
İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası 02:24
İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası 14.054 izlenme - 4 yıl önce iSyanQaR26 - Arcantin Kasırgası 2014 [HD KLİP] YENİ
Göğüsleri İle Sandy Kasırgasını Önlemeye Çalışan Kadın 01:24
Göğüsleri İle Sandy Kasırgasını Önlemeye Çalışan Kadın 2.351 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da yaşanan kasırgada özel kamerasını alan bir kadın Sandy Kasırgasının nasıl etkili olduğunu anlatmaya calışıyor.
En Net Görüntüleriyle Irma Kasırgası 04:09
En Net Görüntüleriyle Irma Kasırgası 817 izlenme - 5 ay önce Irma kasırgası, kent merkezini beklenilenin üzerinde tahrip etti. Yetkililer, Florida eyaletinde yaşanan yüz yılın kasırgasında ölen ve yaralılar konusunda bir açıklamada bulunmazken,yetkililer yaşananlarla ilgili; “Hayatı tehdit eden bir durumla karşı karşıyayız” demişti. Sadece Florida'da 3 milyondan fazla ev ve işyerini elektriksiz bırakan onlarca evin su altında kalmasına sebep olan Irma Kasırgası'nın en net görüntüleri ortaya çıktı. Devasa hortumun önüne çıkan herşeyi yıktığı görüntüler sosyal medyanın en çok dikkat çekenleri arasına girdi. Hortum alevlerle birleşti.Uçakların savrulduğu, araçların havada uçtuğu görüntüler cehennem yerini aratmadı. Araçların alev topuna döndüğü, Hortumun alevlerle birleştiği videoya insanların canlarını kurtarmak için kaçtığı anlar da saniye saniye yansıdı. SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMİŞTİ Irma Kasırgası sebebiyle Florida'da bazı ilçeler tamamen boşaltılmış; boşaltılan bölgelerde, yağma ve hırsızlıklar yaşanmıştı. Bu duruma önlem olarak Tampa ve Gulf Coast kentlerinde sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti. Kasırga sebebiyle boş kalan sokaklarda timsahların görüldüğü bildirilmişti. Pazar günü 4. kategoride olan kasırga, Karayipler'de 38 kişinin hayatını kaybetmesine neden olmuştu.
Irma Kasırga Sonrasında Şehirde Su Kayağının Yapılması 00:15
Irma Kasırga Sonrasında Şehirde Su Kayağının Yapılması 961 izlenme - 5 ay önce Abd'nin Florida eyaletinde Irma Kasırgası sonrasında sokaklarda oluşan sel sularında su kayağı yapan gençlerin eğlenceli anları kameraya böyle yansımış.
Irma Kasırgasında Bulutlarda Beliren Ürkütücü Görüntü 00:27
Irma Kasırgasında Bulutlarda Beliren Ürkütücü Görüntü 741 izlenme - 5 ay önce ABD'yi alt üst eden Irma Kasırgası sırasında bulutların oluşturduğu ürkütücü görüntü bir cep telefonu kamerasına böyle yansımış.
Matthew Kasırgasından Otomobilini Korumak İçin Evine Alan BMW E30 Aşığı 00:49
Matthew Kasırgasından Otomobilini Korumak İçin Evine Alan BMW E30 Aşığı 1.833 izlenme - 1 yıl önce Florida’da yaşayan Randy büyük bir aşkla bağlı olduğu BMW E30’u korumak için oldukça farklı bir yol izledi. BMW E30 modelini evinin içine alan Randy, otomobile adeta çocuğuymuş gibi davranıyor.
İsyanqar 26 Arjantin Kasırgası Diss To Asi Styla 02:24
İsyanqar 26 Arjantin Kasırgası Diss To Asi Styla 3.988 izlenme - 3 yıl önce İsyanqar 26 Arjantin Kasırgası Diss To Asi Styla
Irma Kasırgası Miami Havalimanı'nı Sular Altında Bıraktı 00:27
Irma Kasırgası Miami Havalimanı'nı Sular Altında Bıraktı 461 izlenme - 5 ay önce Karayipler'de başlayan ve dün Amerika Birleşik Devletleri'nin güney sahillerine ulaşan Irma Kasırgası Miami Havalimanı'nı sular altında bıraktı,
İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası ( Diss Asi Styla )  2014 02:23
İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası ( Diss Asi Styla ) 2014 3.600 izlenme - 4 yıl önce İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası ( Diss Asi Styla ) 2014
12 Eylül - Mehmet Ali Birand - 1. Bölüm 43:35
12 Eylül - Mehmet Ali Birand - 1. Bölüm 2.591 izlenme - 2 yıl önce 1998 yapımı Mehmet Ali Birand'ın sunduğu, yönetmenliğini Mustafa Ünlü'nün, yapımcılığını Ali İnandım'ın, araştırma ve metin yazımını Hikmet Bila'nın yaptığı belgesel olayları başrol oyuncularının ağzından anlatmasıyla önemli bir kaynak haline gelmiştir. Türkiye Cumhuriyeti'nin tarihinin en önemli olaylarından biri olan 12 Eylül darbesini en ince ayrıntısına kadar öğrenebilme imkanı sunmaktadır. Olayları anlatmaya 1972 yılından başlayıp 1983 yılına kadar devam ettirmektedir. Belgesel de Kenan Evren de konuşmaktadır ve darbeyi yapan kişi olarak kamuoyu vicdanını rahatsız eden birçok olaydan haberdar dahi olmaması(!) sizleri şaşırtabilir. Ayrıca şaşıracak daha birçok şey bulabileceksiniz. Bu paylaştığım belgeselin ilk bölümüdür ve ilk bölümün ismi "12 Mart Kasırgası"dır. Darbeye sebep olan olaylar ve darbeler bir daha yaşanmasın dileğiyle, iyi seyirler.
Teksas'ta Fırtınadan Kaçıp Taksiye Sığınan Şahin 01:01
Teksas'ta Fırtınadan Kaçıp Taksiye Sığınan Şahin 335 izlenme - 6 ay önce ABD'de Harvey Kasırgasından kaçan şahin, William Bruso isimli adamın taksisine sığındı. Şahinle ne yapacağını bilemeyen adam son çare olarak hayvanı evine götürmekte buluyor.
Ahu Tuğba: Miami'deki Kızım Anjelik'e Ulaşamıyorum! (Söylemezsem Olmaz) 03:54
Ahu Tuğba: Miami'deki Kızım Anjelik'e Ulaşamıyorum! (Söylemezsem Olmaz) 274 izlenme - 5 ay önce Ünlü oyuncu Ahu Tuğba, kasırganın vurduğu Miami'deki kızı Anjelik'e ulaşamadığını gözü yaşlı bir şekilde canlı yayında anlattı.
Irma Kasırgasının Hızını Ölçmeye Çalışan Çılgın Adam 00:28
Irma Kasırgasının Hızını Ölçmeye Çalışan Çılgın Adam 370 izlenme - 5 ay önce ABD'nin Florida eyaletini etkisi altına alan Irma kasırgasının kuvvetini test etmeye çalışan çılgın adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Irma Kasırgasında Suratına Tabela Yiyen Muhabir 00:21
Irma Kasırgasında Suratına Tabela Yiyen Muhabir 215 izlenme - 5 ay önce Amerika'daki Irma kasırgasında felaketlerin ardı arkası kesilmezken, kadın muhabirin suratına çarpan "STOP" tabelası en çok izlenen videolar arasına girdi.
Sandy Fırtınasına Gögüsleri ile Meydan Okudu 01:24
Sandy Fırtınasına Gögüsleri ile Meydan Okudu 2.466 izlenme - 5 yıl önce Amerikalı model ve reality show yıldızı Coco Austin de New Jersey'deki apartman dairesinde çektiği görüntülerle fırtınanın şiddetini belgelemeye çalıştı.
Irma Kasırgasında Dev Hortumun Oluşması 00:40
Irma Kasırgasında Dev Hortumun Oluşması 158 izlenme - 5 ay önce Karayipler'de büyük tahribata yol açan kasırga Florida'da etkisini göstermeye başladı. Dördüncü kategoriye alınan kasırganın beşinci kategoriye yükseltildiği bildirildi. Bölgede dev hortumlar meydana geldi, dalgaların boyu 4,5 metreye ulaştı.
Irma Kasırgası Öncesi Bahamalar 01:33
Irma Kasırgası Öncesi Bahamalar 132 izlenme - 5 ay önce ABD'yi esir alan Irma kasırgası başlamadan önce Bahamalar'da deniz bu şekilde görüntülenmiş efendim.
İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası ( Diss ) 2014 Asri Beatz 02:27
İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası ( Diss ) 2014 Asri Beatz 1.414 izlenme - 4 yıl önce İsyanqar26 - Arcantin Kasırgası - ( Diss ) 2014 Asri Beatz Ben Olmuşum Derdi Alemin, Demiştim Arcantin, Bize Dediler Başkan, Size Bir Hoşşş Lan, Yazarken...
Irma Kasırgası Esnasında Bir Otelin Görüntülenmesi 00:26
Irma Kasırgası Esnasında Bir Otelin Görüntülenmesi 140 izlenme - 5 ay önce 5 üzerinden 5 kategorisindeki kasırganın ilk vurduğu yerlerden biri olan St. Maartin bölgesindeki bir otelde kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz efendim.
Uçakla Matthew Kasırgası'nın İçine Daldılar 02:24
Uçakla Matthew Kasırgası'nın İçine Daldılar 303 izlenme - 1 yıl önce Haiti’yi vuran ve ABD’yi etkisi altına almaya başlayan Matthew Kasırgası’nda ölenlerin sayısı 400’ü aştı. Cesur pilotlar şiddetini ölçmek için kasırganın içine araştırma uçağıyla böyle daldı. Gözüpek pilot Tim Gallagher, uçağını Haiti’de 400’ü aşkın can alan kasırganın içine yönlendiriyor.
Kasırgada Köpekleri Kurtaran Adam 00:07
Kasırgada Köpekleri Kurtaran Adam 111 izlenme - 5 ay önce ABD'nin Texas eyaletinin Beaumont şehrinde bir hayvansever, aracına aldığı sokak köpeklerini kasırgadan etkilenmemeleri için güvenli bölgelere götürdü. ABD'nin Florida eyaletinde Irma Kasırgası'nın etkileri sürerken, geçtiğimiz haftalarda Teksas eyaletini vuran Harvey Kasırgası'ndan görüntüler gelmeye devam ediyor. Texas'ta bir hayvansever, yolda gördüğü köpekleri aracına alarak kasırgadan etkilenmemeleri için güvenli bölgelere götürdü. Çekilen görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Öte yandan, akşam saatlerinde ABD’nin Miami kentinde etkili olan kasırga kent merkezini beklenilenin üzerinde tahrip ederek, su taşkınlarına neden oldu. Irma Kasırgası, Florida'da 3 milyondan fazla ev ve iş yerini elektriksiz bıraktı. Yerel yetkililer, elektrik hatlarının onarılmasının en az bir hafta ya da daha uzun sürebileceğini duyurdu.
Göle Dönen Evinin Bahçesinde Balık Tutan Adam 00:45
Göle Dönen Evinin Bahçesinde Balık Tutan Adam 498 izlenme - 1 yıl önce Amerika'yı sarsan Matthew kasırgasının yarattığı olumsuzlukları eğlenceye çeviren bir aile. Kuzey Karolina'da yaşayan Russell Jinnette ve ailesi, sel sularından göle dönen bahçelerinde bir balık tutuyor. Yayın balığı tuttuğu görülen ailenin heyecanı görüşmeye değer.