Hoşgeldiniz!

kasis

Süspansiyon & Bira 00:14
Süspansiyon & Bira 822.234 izlenme - 2 yıl önce Süspansiyon dediğin böyle olmalı, birana senden daha çok dikkat etmeli. Alman teknolojisi efenim, örnek alınmalı...
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 02:11
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 6.239 izlenme - 1 yıl önce Araba kullananlar bilir kasisli yollar hem arabayı hem de araba içerisindekileri zora sokar. Hele ki yolda çok kasis varsa ve arabadaki yeriniz bu adamın yeri gibiyse işiniz çok zor.
Dünyanın En Saçma Kasisi 00:41
Dünyanın En Saçma Kasisi 4.417 izlenme - 3 yıl önce Trafikte hızlı geçişleri önlemek için yollara konan kasis olayını bu arkadaşlar abartmış, yanyana tam 4 adet kasis koymuşlar.
Mercedes S-Class MAGIC BODY CONTROL 01:33
Mercedes S-Class MAGIC BODY CONTROL 5.106 izlenme - 4 yıl önce
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 01:02
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 2.160 izlenme - 3 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
Ets 2 Magnum Kasis 00:38
Ets 2 Magnum Kasis 2.024 izlenme - 4 yıl önce Ets 2 Magnum Kasis
Fazla Pıstırılan Aracın Sonu 04:38
Fazla Pıstırılan Aracın Sonu 445 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar hangi akla hizmet yapmışlar bu kadarını bilinmez ama insanın 'ohh amk, iyi olmuş 'diyesi geliyor.
kasis gören lamborghini 00:39
kasis gören lamborghini 901 izlenme - 7 yıl önce kasis gören lamborghini
Kasisi Farketmeyip Uçan Arabalar 00:14
Kasisi Farketmeyip Uçan Arabalar 392 izlenme - 3 yıl önce Arabistan'da Çekilen Bu Görüntülerde Sürücüler Yoldaki Kasisi Far Etmiyor Ve Kasisten Sert Bir Şekilde Geçerek Adeta Uçuyorlar.
Sürpriz Kasisle Sürücülere Zor Anlar Yaşatan New Jersey Belediyesi 01:57
Sürpriz Kasisle Sürücülere Zor Anlar Yaşatan New Jersey Belediyesi 531 izlenme - 2 yıl önce Jersey City de enteresan bir kasis. Hiçbir trafik ve işaretçisi bulunmayan veya zeminden ayırt edilecek renkte yapılmayan bu kasise hızla dalan sürücülerin zor anlarına şahit oluyoruz.O sarı okul minibüsünde en arkada oturan tayfanın halini anlayan biri olarak bu kasisi yaptıran şahsın alnını karışlamak isterdim.
kasise dikkat :)) 00:14
kasise dikkat :)) 622 izlenme - 8 yıl önce ne güzel bi tümsekmiş bu :))
 Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 01:20
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 288 izlenme - 3 yıl önce Amaçları araçların hızlarını azaltmak olan kasislerin polis , ambulans farketmeden Ruslar üzerindeki etkisini izliyoruz.
Sarhoş Rus Dayının Kasisle İmtihanı 00:13
Sarhoş Rus Dayının Kasisle İmtihanı 270 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş kafayla kasisin üzerinden geçemeyen bir de yere düşüp komik görüntüler veriyor.
Kasis Olayına Yeni Boyut Getirmek 01:02
Kasis Olayına Yeni Boyut Getirmek 145 izlenme - 3 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
dikkat kasis var hzırlanın 00:14
dikkat kasis var hzırlanın 300 izlenme - 7 yıl önce
Dünyanın En Absürt Kasisi 00:41
Dünyanın En Absürt Kasisi 199 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Absürt Kasisi..
Aracın Hızına Göre Hareket Eden Kasis Sistemi 01:01
Aracın Hızına Göre Hareket Eden Kasis Sistemi 12 izlenme - 2 ay önce Özellikle Türkiye'de beton kasislerden dolayı binlerce aracın alt takımları zarar görmekte. Böyle bir sistemin Türkiye'de kullanılabilme durumu nedir? İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 02:11
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 182 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da Özel halk otobüsü, yol üzerindeki tümsekten geçerken yolcularından birisi başını demire çarparak yaralandı. Kendisi de tümsekten geçerken panik yaşayan sürücü Ahmet Akan, yolculardan defalarca özür diledi. Arka kapıdan inen yaralı vatandaş ise, otobüsün ön kapısından geri binerek şoföre saldırmaya başladı.
Zincirleme Kasis Tamlaması 01:02
Zincirleme Kasis Tamlaması 110 izlenme - 3 yıl önce Bu kasis insanı hayattan soğutur. Kasis değil zincirleme kasis tamlaması mübarek. Yiyorsa hızlı geçin oradan. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 01:20
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 176 izlenme - 3 yıl önce Amaçları araçların hızlarını azaltmak olan kasislerin polis , ambulans farketmeden Ruslar üzerindeki etkisini izliyoruz.
Sürpriz Kasis Sürücülere Zor Anlar Yaşattı! 01:57
Sürpriz Kasis Sürücülere Zor Anlar Yaşattı! 70 izlenme - 3 yıl önce New Jersey'de sürpriz kasise hızla dalan sürücülerin zor anlarına şahit oluyoruz. Normal bir yol diye düşünebilmekteyiz ülkemiz şartları için.
Miami Vice - In The Air Tonight 03:47
Miami Vice - In The Air Tonight 66 izlenme - 2 yıl önce 80'lerin kült dizilerinden miami viceden phill colinsten efsane bir parcayla ferrari 365 daytona efsane yapan bir sahne. Ayrıca bir devlet memurunun ekip otosu olarak ferrari kullanmasıda dizinin epey bir ilgi çekmesini sağlamıştı.
Hız Tümseğinden Uçan Polis 00:35
Hız Tümseğinden Uçan Polis 34 izlenme - 3 yıl önce Polisimiz gaza gelmiş en önden yardırırken hız tümseğinde ebesinin nikah törenini görüyor. Kafasında kask olması sayesinde kurtulan polisimize iyi olmuş,ohh canıma deysin dedikten sonra kask kullanımının önemi konusunda herkesi uyarıyorum.
Kasisten Geçen Boya Arabası 00:29
Kasisten Geçen Boya Arabası 18 izlenme - 1 yıl önce Boya taşıyan araba kasisli yoldan geçerse.
Hız Kesici Kasis'de Biriken Yağmur Bir Evin Sular Altında Kalmasına Neden Oldu 02:55
Hız Kesici Kasis'de Biriken Yağmur Bir Evin Sular Altında Kalmasına Neden Oldu 1 izlenme - 2 ay önce Hız kesici kasis'de biriken yağmur bir evin sular altında kalmasına neden oldu Bilecik'te sağanak yağışBİLECİK - Bilecik'te aniden bastıran ve etkili olan sağanak yağış nedeniyle kentin cadde ve sokakları göle dönerken, bazı ev ve iş yerlerini su bastı.
Engine and Chassis Marriage - /INSIDE BENTLEY 07:14
Engine and Chassis Marriage - /INSIDE BENTLEY 7 izlenme - 3 yıl önce "Her araba eşsizdir. Bütün eşsiz arabaların bir araya toplandığı egzotik arabalar sayfamıza hoşgeldiniz. Burada birbirinden hızlı, ve zamanına damga vurmuş bütün arabaları bulabileceksiniz. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın: http://www.izlesene.com/kanal/egzotikarabalar#/ " The most critical part of the production process, where body meets drivetrain. This is called the marriage. The drivetrain is assembled with the bespoke twin...