Hoşgeldiniz!

kasis

Süspansiyon & Bira 00:14
Süspansiyon & Bira 820.836 izlenme - 1 yıl önce Süspansiyon dediğin böyle olmalı, birana senden daha çok dikkat etmeli. Alman teknolojisi efenim, örnek alınmalı...
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 02:11
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 6.124 izlenme - 8 ay önce Araba kullananlar bilir kasisli yollar hem arabayı hem de araba içerisindekileri zora sokar. Hele ki yolda çok kasis varsa ve arabadaki yeriniz bu adamın yeri gibiyse işiniz çok zor.
Dünyanın En Saçma Kasisi 00:41
Dünyanın En Saçma Kasisi 4.346 izlenme - 2 yıl önce Trafikte hızlı geçişleri önlemek için yollara konan kasis olayını bu arkadaşlar abartmış, yanyana tam 4 adet kasis koymuşlar.
Mercedes S-Class MAGIC BODY CONTROL 01:33
Mercedes S-Class MAGIC BODY CONTROL 4.999 izlenme - 4 yıl önce
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 01:02
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 2.133 izlenme - 2 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
Ets 2 Magnum Kasis 00:38
Ets 2 Magnum Kasis 1.951 izlenme - 3 yıl önce Ets 2 Magnum Kasis
Fazla Pıstırılan Aracın Sonu 04:38
Fazla Pıstırılan Aracın Sonu 397 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar hangi akla hizmet yapmışlar bu kadarını bilinmez ama insanın 'ohh amk, iyi olmuş 'diyesi geliyor.
Kasisi Farketmeyip Uçan Arabalar 00:14
Kasisi Farketmeyip Uçan Arabalar 379 izlenme - 2 yıl önce Arabistan'da Çekilen Bu Görüntülerde Sürücüler Yoldaki Kasisi Far Etmiyor Ve Kasisten Sert Bir Şekilde Geçerek Adeta Uçuyorlar.
Sürpriz Kasisle Sürücülere Zor Anlar Yaşatan New Jersey Belediyesi 01:57
Sürpriz Kasisle Sürücülere Zor Anlar Yaşatan New Jersey Belediyesi 509 izlenme - 2 yıl önce Jersey City de enteresan bir kasis. Hiçbir trafik ve işaretçisi bulunmayan veya zeminden ayırt edilecek renkte yapılmayan bu kasise hızla dalan sürücülerin zor anlarına şahit oluyoruz.O sarı okul minibüsünde en arkada oturan tayfanın halini anlayan biri olarak bu kasisi yaptıran şahsın alnını karışlamak isterdim.
kasis gören lamborghini 00:39
kasis gören lamborghini 875 izlenme - 6 yıl önce kasis gören lamborghini
Belediye kasis olayını biraz abartmış 01:02
Belediye kasis olayını biraz abartmış 589 izlenme - 5 yıl önce
kasise dikkat :)) 00:14
kasise dikkat :)) 621 izlenme - 7 yıl önce ne güzel bi tümsekmiş bu :))
 Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 01:20
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 285 izlenme - 3 yıl önce Amaçları araçların hızlarını azaltmak olan kasislerin polis , ambulans farketmeden Ruslar üzerindeki etkisini izliyoruz.
Sarhoş Rus Dayının Kasisle İmtihanı 00:13
Sarhoş Rus Dayının Kasisle İmtihanı 268 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş kafayla kasisin üzerinden geçemeyen bir de yere düşüp komik görüntüler veriyor.
Dünyanın En Absürt Kasisi 00:41
Dünyanın En Absürt Kasisi 198 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Absürt Kasisi..
Kasis Olayına Yeni Boyut Getirmek 01:02
Kasis Olayına Yeni Boyut Getirmek 119 izlenme - 2 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
dikkat kasis var hzırlanın 00:14
dikkat kasis var hzırlanın 298 izlenme - 7 yıl önce
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 02:11
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 148 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da Özel halk otobüsü, yol üzerindeki tümsekten geçerken yolcularından birisi başını demire çarparak yaralandı. Kendisi de tümsekten geçerken panik yaşayan sürücü Ahmet Akan, yolculardan defalarca özür diledi. Arka kapıdan inen yaralı vatandaş ise, otobüsün ön kapısından geri binerek şoföre saldırmaya başladı.
Zincirleme Kasis Tamlaması 01:02
Zincirleme Kasis Tamlaması 109 izlenme - 2 yıl önce Bu kasis insanı hayattan soğutur. Kasis değil zincirleme kasis tamlaması mübarek. Yiyorsa hızlı geçin oradan. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 01:20
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 159 izlenme - 2 yıl önce Amaçları araçların hızlarını azaltmak olan kasislerin polis , ambulans farketmeden Ruslar üzerindeki etkisini izliyoruz.
Sürpriz Kasis Sürücülere Zor Anlar Yaşattı! 01:57
Sürpriz Kasis Sürücülere Zor Anlar Yaşattı! 70 izlenme - 2 yıl önce New Jersey'de sürpriz kasise hızla dalan sürücülerin zor anlarına şahit oluyoruz. Normal bir yol diye düşünebilmekteyiz ülkemiz şartları için.
Miami Vice - In The Air Tonight 03:47
Miami Vice - In The Air Tonight 65 izlenme - 2 yıl önce 80'lerin kült dizilerinden miami viceden phill colinsten efsane bir parcayla ferrari 365 daytona efsane yapan bir sahne. Ayrıca bir devlet memurunun ekip otosu olarak ferrari kullanmasıda dizinin epey bir ilgi çekmesini sağlamıştı.
Kasisten Geçen Boya Arabası 00:29
Kasisten Geçen Boya Arabası 18 izlenme - 8 ay önce Boya taşıyan araba kasisli yoldan geçerse.
Hız Tümseğinden Uçan Polis 00:35
Hız Tümseğinden Uçan Polis 32 izlenme - 2 yıl önce Polisimiz gaza gelmiş en önden yardırırken hız tümseğinde ebesinin nikah törenini görüyor. Kafasında kask olması sayesinde kurtulan polisimize iyi olmuş,ohh canıma deysin dedikten sonra kask kullanımının önemi konusunda herkesi uyarıyorum.
Engine and Chassis Marriage - /INSIDE BENTLEY 07:14
Engine and Chassis Marriage - /INSIDE BENTLEY 7 izlenme - 2 yıl önce "Her araba eşsizdir. Bütün eşsiz arabaların bir araya toplandığı egzotik arabalar sayfamıza hoşgeldiniz. Burada birbirinden hızlı, ve zamanına damga vurmuş bütün arabaları bulabileceksiniz. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın: http://www.izlesene.com/kanal/egzotikarabalar#/ " The most critical part of the production process, where body meets drivetrain. This is called the marriage. The drivetrain is assembled with the bespoke twin...