Hoşgeldiniz!

kasis

Süspansiyon & Bira 00:14
Süspansiyon & Bira 823.416 izlenme - 3 yıl önce Süspansiyon dediğin böyle olmalı, birana senden daha çok dikkat etmeli. Alman teknolojisi efenim, örnek alınmalı...
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 02:11
Abi Yolda Çok Kasis Vardı 6.393 izlenme - 3 yıl önce Araba kullananlar bilir kasisli yollar hem arabayı hem de araba içerisindekileri zora sokar. Hele ki yolda çok kasis varsa ve arabadaki yeriniz bu adamın yeri gibiyse işiniz çok zor.
Dünyanın En Saçma Kasisi 00:41
Dünyanın En Saçma Kasisi 4.470 izlenme - 4 yıl önce Trafikte hızlı geçişleri önlemek için yollara konan kasis olayını bu arkadaşlar abartmış, yanyana tam 4 adet kasis koymuşlar.
Mercedes S-Class MAGIC BODY CONTROL 01:33
Mercedes S-Class MAGIC BODY CONTROL 5.209 izlenme - 6 yıl önce
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 01:02
Kasis Olayına Baştan Aşağı Değiştirmek 2.191 izlenme - 4 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
Ets 2 Magnum Kasis 00:38
Ets 2 Magnum Kasis 2.062 izlenme - 5 yıl önce Ets 2 Magnum Kasis
Dev Yılanı Kasis Sanmak 00:31
Dev Yılanı Kasis Sanmak 136 izlenme - 9 ay önce Güney Afrika'da yolda kasis olduğunu sanarak yavaşlayan sürücü bir anda dev bir yılanla karşı karşıya kaldı.
kasis gören lamborghini 00:39
kasis gören lamborghini 952 izlenme - 8 yıl önce kasis gören lamborghini
Fazla Pıstırılan Aracın Sonu 04:38
Fazla Pıstırılan Aracın Sonu 506 izlenme - 4 yıl önce Elemanlar hangi akla hizmet yapmışlar bu kadarını bilinmez ama insanın 'ohh amk, iyi olmuş 'diyesi geliyor.
Kasisi Farketmeyip Uçan Arabalar 00:14
Kasisi Farketmeyip Uçan Arabalar 419 izlenme - 4 yıl önce Arabistan'da Çekilen Bu Görüntülerde Sürücüler Yoldaki Kasisi Far Etmiyor Ve Kasisten Sert Bir Şekilde Geçerek Adeta Uçuyorlar.
Aracın Hızına Göre Hareket Eden Kasis Sistemi 01:01
Aracın Hızına Göre Hareket Eden Kasis Sistemi 154 izlenme - 2 yıl önce Özellikle Türkiye'de beton kasislerden dolayı binlerce aracın alt takımları zarar görmekte. Böyle bir sistemin Türkiye'de kullanılabilme durumu nedir? İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Sürpriz Kasisle Sürücülere Zor Anlar Yaşatan New Jersey Belediyesi 01:57
Sürpriz Kasisle Sürücülere Zor Anlar Yaşatan New Jersey Belediyesi 557 izlenme - 4 yıl önce Jersey City de enteresan bir kasis. Hiçbir trafik ve işaretçisi bulunmayan veya zeminden ayırt edilecek renkte yapılmayan bu kasise hızla dalan sürücülerin zor anlarına şahit oluyoruz.O sarı okul minibüsünde en arkada oturan tayfanın halini anlayan biri olarak bu kasisi yaptıran şahsın alnını karışlamak isterdim.
Kasise Dikkat :)) 00:14
Kasise Dikkat :)) 625 izlenme - 9 yıl önce ne güzel bi tümsekmiş bu :))
Kasis Olayına Yeni Boyut Getirmek 01:02
Kasis Olayına Yeni Boyut Getirmek 228 izlenme - 4 yıl önce Artık her gün artan yaralanmalı ve ölümlü kazaların ardından ''eşeklere artık farz oldu'' denilerek düşünülmüş bir sistem. Bence gayet yerinde özellikle Şahinci ve Doğancıların olduğu mekanlarda uygulanmalı diye düşünüyorum.
 Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 01:20
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 290 izlenme - 5 yıl önce Amaçları araçların hızlarını azaltmak olan kasislerin polis , ambulans farketmeden Ruslar üzerindeki etkisini izliyoruz.
dikkat kasis var hzırlanın 00:14
dikkat kasis var hzırlanın 306 izlenme - 9 yıl önce
Sarhoş Rus Dayının Kasisle İmtihanı 00:13
Sarhoş Rus Dayının Kasisle İmtihanı 275 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş kafayla kasisin üzerinden geçemeyen bir de yere düşüp komik görüntüler veriyor.
Dünyanın En Absürt Kasisi 00:41
Dünyanın En Absürt Kasisi 199 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Absürt Kasisi..
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 02:11
Tümseğe Sert Girdi Diye Şöförü Dövmek 195 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da Özel halk otobüsü, yol üzerindeki tümsekten geçerken yolcularından birisi başını demire çarparak yaralandı. Kendisi de tümsekten geçerken panik yaşayan sürücü Ahmet Akan, yolculardan defalarca özür diledi. Arka kapıdan inen yaralı vatandaş ise, otobüsün ön kapısından geri binerek şoföre saldırmaya başladı.
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 01:20
Ruslar'ın Kasisle İmtihanı 201 izlenme - 4 yıl önce Amaçları araçların hızlarını azaltmak olan kasislerin polis , ambulans farketmeden Ruslar üzerindeki etkisini izliyoruz.
Zincirleme Kasis Tamlaması 01:02
Zincirleme Kasis Tamlaması 110 izlenme - 4 yıl önce Bu kasis insanı hayattan soğutur. Kasis değil zincirleme kasis tamlaması mübarek. Yiyorsa hızlı geçin oradan. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sürpriz Kasis Sürücülere Zor Anlar Yaşattı! 01:57
Sürpriz Kasis Sürücülere Zor Anlar Yaşattı! 70 izlenme - 4 yıl önce New Jersey'de sürpriz kasise hızla dalan sürücülerin zor anlarına şahit oluyoruz. Normal bir yol diye düşünebilmekteyiz ülkemiz şartları için.
Miami Vice - In The Air Tonight 03:47
Miami Vice - In The Air Tonight 74 izlenme - 4 yıl önce 80'lerin kült dizilerinden miami viceden phill colinsten efsane bir parcayla ferrari 365 daytona efsane yapan bir sahne. Ayrıca bir devlet memurunun ekip otosu olarak ferrari kullanmasıda dizinin epey bir ilgi çekmesini sağlamıştı.
Hız Tümseğinden Uçan Polis 00:35
Hız Tümseğinden Uçan Polis 35 izlenme - 4 yıl önce Polisimiz gaza gelmiş en önden yardırırken hız tümseğinde ebesinin nikah törenini görüyor. Kafasında kask olması sayesinde kurtulan polisimize iyi olmuş,ohh canıma deysin dedikten sonra kask kullanımının önemi konusunda herkesi uyarıyorum.
Engine and Chassis Marriage - /INSIDE BENTLEY 07:14
Engine and Chassis Marriage - /INSIDE BENTLEY 8 izlenme - 4 yıl önce "Her araba eşsizdir. Bütün eşsiz arabaların bir araya toplandığı egzotik arabalar sayfamıza hoşgeldiniz. Burada birbirinden hızlı, ve zamanına damga vurmuş bütün arabaları bulabileceksiniz. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın: http://www.izlesene.com/kanal/egzotikarabalar#/ " The most critical part of the production process, where body meets drivetrain. This is called the marriage. The drivetrain is assembled with the bespoke twin...
Hız Kesici Kasis'de Biriken Yağmur Bir Evin Sular Altında Kalmasına Neden Oldu 02:55
Hız Kesici Kasis'de Biriken Yağmur Bir Evin Sular Altında Kalmasına Neden Oldu 2 izlenme - 2 yıl önce Hız kesici kasis'de biriken yağmur bir evin sular altında kalmasına neden oldu Bilecik'te sağanak yağışBİLECİK - Bilecik'te aniden bastıran ve etkili olan sağanak yağış nedeniyle kentin cadde ve sokakları göle dönerken, bazı ev ve iş yerlerini su bastı.