Hoşgeldiniz!

Kasiyer Videoları İzle

Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 00:23
Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 1.340.119 izlenme - 2 yıl önce Çalıştığı markette hayatını idame ettiren, akşam saatleri dolayısıyla sayımı yapmadan asla ölmeyi yeğlemeyen bu kasiyer kızımız karşısına çıkan silahlı şahısdan böyle kurtulmaya çalışıyor. Bu uğurda altınıza sıçmadığınız sürece her yol mübahtır gibi görünüyor.
Hintli Kasiyer 00:15
Hintli Kasiyer 89.321 izlenme - 4 yıl önce Hintli kasiyer 24.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Hintli kasiyer' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kasiyere Takma El Şakası 00:06
Kasiyere Takma El Şakası 57.287 izlenme - 4 yıl önce Kasiyere Takma El Şakası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kasiyerlerin Aklını Başından Alan Şaka 03:47
Kasiyerlerin Aklını Başından Alan Şaka 15.973 izlenme - 4 yıl önce Kasiyerlerin Aklını Başından Alan Şaka
Cesur Bayan Kasiyer 00:19
Cesur Bayan Kasiyer 5.944 izlenme - 2 yıl önce Vay be işte cesur kasiyer bu para ödemeden çıkarak bir de üstüne dalga geçer gibi kasiyere bakarak kasiyeri delirtti,kasiyer düpedüz hırsızın aklını aldı
Böyle Soyguncu Görülmedi 01:53
Böyle Soyguncu Görülmedi 3.451 izlenme - 1 yıl önce Silahını kasiyere doğrultan soyguncu darbeler karşısında sessiz kalırken, kadına saldırmaması herkesi şaşkına çevirdi. Kasiyerin şiddet göstermesine karşın çok sakin davranan soyguncu, kasiyere kafasında kırdığı hesap makinesinin parçalarını toplamasına dahi yardım etti. İşte görenleri hayrete düşüren o anlar...
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 01:25
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 6.148 izlenme - 1 yıl önce Satırlı soyguncuya samuray kılıcıyla cevap Başındaki motosiklet kaskıyla bir markete giren soyguncu bir şeyler alıyor. Daha sonra kasaya yaklaşan şahıs, arkasına gizlediği satırı çıkarıyor. Kasiyer kadını tehdit ederek kasayı açmasını isteyen adama cevap gecikmiyor. Yan tarafında bulunan samuray kılıcını çıkaran kadın, soyguncuyu böyle püskürtüyor.
Obama'nın Kızının Kasiyerlik Yapması 00:59
Obama'nın Kızının Kasiyerlik Yapması 3.329 izlenme - 10 ay önce ABD Başkanı Barack Obama'nın kızı Sasha, Massachusetts'de deniz ürünleri restoranında çalışmaya başladı. ABD basınında yer alan haberlerde, 15 yaşındaki Sasha Obama'nın Massachusetts eyaletininin Martha's Vineyard Adası'nda bir deniz restoranında kasiyerlik yapmaya başladığı bildirildi. Obama ailesinin genelde yazlarını geçirmek için tercih ettiği Martha's Vineyard'daki restoranda çalışan Sasha Obama'nın güvenliğinin 6 gizli servis ajanı tarafından sağlandığı belirtildi. First Lady Michelle Obama, daha önce yaptığı açıklamalarda kızlarını olabildiğince normal koşullarda büyütmek istediğini söylemişti. Sasha'nın ablası Malia ise film setlerinde stajyerlik yapmıştı.
Seksi Kasiyer 01:21
Seksi Kasiyer 14.539 izlenme - 9 yıl önce kamera şakası
Silahlı Soyguna Karşı Soğuk Kanlılığını Koruyan Kasiyer 01:22
Silahlı Soyguna Karşı Soğuk Kanlılığını Koruyan Kasiyer 256 izlenme - 3 hafta önce ABD'de yaşanan soygunda eli silahlı bir kişi kafasına silah dayamışken kasiyerin sakin ve hiç bir şey yokmuş gibi davranışları izleyenleri şaşkına çevirdi.
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı (Kasiyer Gülben Ergen İçerir) 00:33
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı (Kasiyer Gülben Ergen İçerir) 5.599 izlenme - 2 yıl önce Şok reklamları Gülben Ergen ile izleyenleri şoktan şoka uğratıyor. Şok müşterilerine yapılan gizli kamera şakaları o kadar gerçekçi ki, hem şakaya uğrayanlar hem izleyenlere adeta şok geçiriyor.
Rihanna Kasiyer Oldu 01:00
Rihanna Kasiyer Oldu 103 izlenme - 1 ay önce Rihanna, Puma mağazasında Fenty koleksiyonunun satışını kendisi üstlendi. Kasays geçen Rihanna ürünlerin satışını yaptı.
Sexi Kasiyer =) 01:21
Sexi Kasiyer =) 5.476 izlenme - 8 yıl önce komedi yaw:d
Silahlı Soygun Sırasında İnanılmaz Sakin Duran Kasiyer 01:22
Silahlı Soygun Sırasında İnanılmaz Sakin Duran Kasiyer 81 izlenme - 3 hafta önce İlginç bir soygun çok değişik kasiyer hayretle izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İç Çamaşırıyla Oturan Kasiyer - Kamera Şakası 01:13
İç Çamaşırıyla Oturan Kasiyer - Kamera Şakası 2.563 izlenme - 5 yıl önce İç Çamaşırıyla Oturan Kasiyer - Kamera Şakası
çok komik kasiyer kamera şakası 01:07
çok komik kasiyer kamera şakası 2.436 izlenme - 6 yıl önce
Para Sayma Makinesi Gibi Para Sayan Kasiyer 00:35
Para Sayma Makinesi Gibi Para Sayan Kasiyer 78 izlenme - 2 ay önce Çin'in Shandong Eyaleti, Weifang şehrinde bir şirkette kasiyerlik yapan kadın, nakit sayma becerisini arkadaşlarına gösterirken, çekilen video ile sosyal medyada çok izlenenler arasına girdi.
Sarı Çizmeli Sapık 00:32
Sarı Çizmeli Sapık 1.159 izlenme - 3 yıl önce Muhla'nın Fethiye İlçesi'nde alışveriş için girdiği markette kadın kasiyere cinsel organını göstererek defalarca tacizde bulunan ve henüz kimliği belirlenemeyen kişi, güvenlik kameralarına yakalandı.
tuaf kasiyer 01:30
tuaf kasiyer 2.483 izlenme - 9 yıl önce kaldır kaldır at:)
çılgın kasiyer kamera şakası 01:12
çılgın kasiyer kamera şakası 1.383 izlenme - 6 yıl önce
Gamsız Kasiyer 01:37
Gamsız Kasiyer 919 izlenme - 3 yıl önce Markete Soyguna Gelen Hırsız Kasaya Yöneliyor, Kasiyer Hiç İstifini Bozmadan Telefonundaki Oyununu Oynamaya Devam Ediyor
çapkın kasiyer kız 01:20
çapkın kasiyer kız 1.378 izlenme - 6 yıl önce
çatlak kasiyer kız:)) 01:30
çatlak kasiyer kız:)) 1.789 izlenme - 8 yıl önce bu kız harbi çatlak:))
Bim Çalışanının Kasiyer Arkadaşını Trollemesi 00:52
Bim Çalışanının Kasiyer Arkadaşını Trollemesi 176 izlenme - 7 ay önce Bim Çalışanının Kasiyer Arkadaşını Trollemesi Farkında olmadan kasiyer arkadaşını trolleyen bim çalışanının kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
recep ivedik kasiyer xdxd 00:51
recep ivedik kasiyer xdxd 1.159 izlenme - 6 yıl önce en iyi en kaliteli videolar için videonun sol üstünde bulunan hayran yazısına tıklayınız.' http//www.facebook.com/kingsagew13 '
Kasiyerlik yapan Refiye, sağlığına kavuşmak istiyor 01:16
Kasiyerlik yapan Refiye, sağlığına kavuşmak istiyor 668 izlenme - 4 yıl önce TEKİRDAĞ’da bir markette çalışan 23 yaşındaki Refiye Yılmaz, hastalığı nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor. Refiye Yılmaz, "İnce bağırsağımda tümör tespit edildi. Şu anda 22 santimlik bir metal pipetle yaşıyorum. Acilen ince bağırsak nakli olmam gerekiyor. Bu gerçekleşirse sağlığıma kavuşacağım" dedi. Tekirdağ Valiliği ve Kızılay da Refiye için kampanya başlattı. Refiye'ye yardım etmek isteyenler RY yazıp 2868'e mesaj gönderebilecek.
kasiyer kızın hayrete düşüren cesareti! 01:12
kasiyer kızın hayrete düşüren cesareti! 1.414 izlenme - 7 yıl önce vay be ne cesaret ama
Biçen Market - Kısa Film Tadında Reklam 01:37
Biçen Market - Kısa Film Tadında Reklam 540 izlenme - 2 yıl önce Efendim, büyük vukaat var. İnternette kısa film ödüllü reklam diye karşıma çıkan bu videoda ; aynı anda hüzün, sevinç ve şaşkınlık gizli. Almancı reklamı tadında olan bu videoyu size taktim ediyorum.
İvedİk 2 kasiyer .. 02:50
İvedİk 2 kasiyer .. 1.236 izlenme - 8 yıl önce İvedİk 2 den kasİyer recep...sİze İyİ seyİrler arkadaŞlar...devami gelecek...
Çinli Kasiyerin Para Sayma Şovu 00:35
Çinli Kasiyerin Para Sayma Şovu 29 izlenme - 2 ay önce Çin'in Weifang şehrinde bir şirkette kasiyerlik yapan kadın, para sayma videosu ile sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi.