Hoşgeldiniz!

kasksız

Motorla 295 Km Hızla Giderken Rüzgarın Etkisi 01:21
Motorla 295 Km Hızla Giderken Rüzgarın Etkisi 3.280 izlenme - 3 ay önce Motosiklet ile 295 km hızla giderken rüzgarın insana etkisini hiç merak ettiniz mi? Kask kullanmadan ve yüksek hızda rüzgarın etkisinin fark edilir biçimde etkisi ve insanın suratına nasıl etki ettiğini görebilirsiniz.
Kasksız Çalışmayan Motorsiklet İcat Eden Samsunlu 01:04
Kasksız Çalışmayan Motorsiklet İcat Eden Samsunlu 3.228 izlenme - 4 yıl önce Samsun'da ilginç keşifleriyle dikkat çeken Mustafa Yiğit, kasksız motosiklet kullanımının önüne geçecek bir buluşa imza attı. Dünya Mucitleri, Evrensel, Araştırmalar ve Geliştirmeler Derneği Genel Başkanı Mustafa Yiğit, ayakkabı, gömlek, kravat, şapka, ceket ve robot buluşlarının ardından 'akıllı kask' geliştirdi. Sürücü, akıllı kaskı kafasına takmadan motosiklet çalışmıyor. Çalışır haldeki motosiklette de akıllı kaskı çıkardıkları zaman araç stop ediyor.Geliştirdiği proje hakkında bilgi veren Mustafa Yiğit, akıllı kask projesinin, kasksız motosiklet kullanımının önüne geçeceğine inandığını söyledi. Bu kaskı takmadan motosikletin çalışmadığını, kaskı çıkarınca da, çalışan motosikletin stop ettiğini belirten Yiğit, "Vatandaşlar pek fazla kask takmıyor. Vatandaşın kask takmama inadına karşı bu proje motosikletlerde zorunlu hale getirilebilir. Bunun hilesi de olmaz.
Karaman Motorları & Discovery Channel Tadında 02:13
Karaman Motorları & Discovery Channel Tadında 840 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde özellikle iç Anadolu'da, taşralı gençlerin mobilet tutkuları üzerine Karaman şehrinde yapılmış, Discovery Channel'da reklam araları yayınlanan kısa belgeselimsilerden biri.Tamamen gerçektir.
Kasksız 300 Km Hız Yapmak! 01:21
Kasksız 300 Km Hız Yapmak! 377 izlenme - 4 yıl önce Motosikletiyle otoyolda hız denemesi yapan bu genç kask da takmayınca suratı bu hale geldi... İşte 300 km hızla çılgın gösteri...
Motosikletle Kasksız 250 Km Hız Yapmak 01:21
Motosikletle Kasksız 250 Km Hız Yapmak 162 izlenme - 4 yıl önce Motosikletle Kasksız 250 Km Hız Yapmak
Motosikletle kasksız 250 km hız yapmak 01:21
Motosikletle kasksız 250 km hız yapmak 111 izlenme - 4 yıl önce 09.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Motosikletle kasksız 250 km hız yapmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...