Hoşgeldiniz!

kaslar

Johnny Bravo - Altın Kaslar 07:01
Johnny Bravo - Altın Kaslar 20.110 izlenme - 2 yıl önce Daha Fazla Cartoon Network Çizgi Filmi İçin Abone Olabilirsiniz...
Vücutçular Seyretmeye Değer 03:04
Vücutçular Seyretmeye Değer 17.232 izlenme - 9 yıl önce nasıl ama hele sondaki kadınlar nasıl:))
Bıceps Antrenmanı Iri Kol Kasları İçin Kol Geliştirme Egzersiz Hareketleri Shredded Brothers 07:08
Bıceps Antrenmanı Iri Kol Kasları İçin Kol Geliştirme Egzersiz Hareketleri Shredded Brothers 2.094 izlenme - 2 yıl önce FACEBOOK - http://www.facebook.com/shreddedbrothers INSTAGRAM RESUL - http://www.Instagram.com/25resul INSTAGRAM RECEP - http://www.Instagram.com/25recoo kol, egzersizleri, biseps, kol, antremanı, Antrenman, ön, arka , Vücut, Geliştirme, bizeps, biceps, trizeps, triceps, türkiye, fitness, İri, kol, Kasları, İçin, hareketleri, hareketler, antreman, programi , Shredded Brothers , turkish genetics Sponsor ve İşbirliği İçin ShreddedBrothers@outlook.com
Erkekleri Kıskandıracak Kaslar 01:21
Erkekleri Kıskandıracak Kaslar 2.310 izlenme - 7 yıl önce erkekleri kıskandıracak kaslar
VAHŞİ KASLAR 03:12
VAHŞİ KASLAR 3.295 izlenme - 10 yıl önce EVDE CEKİLEN AMATÖR BİR VİDE
Lazar Angelov Karın Kası Önerileri (Türkçe Altyazı) 05:21
Lazar Angelov Karın Kası Önerileri (Türkçe Altyazı) 345 izlenme - 1 yıl önce Lazar Angelov Karın Kası Önerileri (Türkçe Altyazı) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Baştan Çıkaran Kaslar 01:22
Baştan Çıkaran Kaslar 683 izlenme - 3 yıl önce Baştan Çıkaran Kaslar
Diz rahatsızlığı olan kişiler bacak kaslarını güçlendirmek için neler yapmalı? 01:54
Diz rahatsızlığı olan kişiler bacak kaslarını güçlendirmek için neler yapmalı? 175 izlenme - 1 yıl önce Diz rahatsızlığı olan kişiler eğitmen gözetiminde bütün hareketleri yapabilirler. Bir sandalye yardımıyla evde yapabilecekleri hareketlerle hem bacaklarını güçlendirir hem de diz ağrılarından kurtulabilirler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadınlara Özel: Göğüs Kaslarını Sıkılaştırmak İçin 4 Egzersiz 01:33
Kadınlara Özel: Göğüs Kaslarını Sıkılaştırmak İçin 4 Egzersiz 190 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda uzman spor eğitmeni Nurya Büyük Aleksayan, sıkı göğüsler için dört yararlı egzersiz gösteriyor. Bu hareketleri düzenli olarak yaptığınızda ideal göğüslere sahip olabilirsiniz. Göğüslerin en büyük düşmanı bildiğimiz üzere yerçekimi. Nurya Büyük Aleksayan'ın hazırladığı egzersiz programını takip ederek yerçekiminin yarattığı olumsuz sonuçları azaltabilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kaldırda Görek O Ne Kaslar 01:30
Kaldırda Görek O Ne Kaslar 999 izlenme - 8 yıl önce
Boyun Düzleşmesi Nasıl Tedavi Edilir? 04:03
Boyun Düzleşmesi Nasıl Tedavi Edilir? 189 izlenme - 2 yıl önce Boyun düzleşmesinin tedavisinde amaç düzleşmiş boyna tekrar doğal kavisini kazandırmak. Bu da ancak boyun kaslarının güçlendirilmesiyle mümkün olur. Bu kasların güçlendirilmesinin en etkili yolu yüzmek ve Pilates yapmak. Boyun düzleşmesini hızlandıran iki etken var. Birincisi boynun ıslak kalması ve boyna rüzgar çarpması. Fazla stresli ruh hali de boyun düzleşmesi ihtimalini artırır.
Derin bağ dokusu masajı nedir? 00:54
Derin bağ dokusu masajı nedir? 190 izlenme - 1 yıl önce Derin bağ dokusu masajı, bağ dokusunu ve kasları etkiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süper Çocuk 04:20
Süper Çocuk 558 izlenme - 7 yıl önce bu çocuk harika
kaslar konusuyor 00:19
kaslar konusuyor 713 izlenme - 8 yıl önce çatlak kuzenler yönetmen:ali çakır,oyuncular:çağdaş,k.ali
Kas Yaparken Kafa Patlatmak 00:38
Kas Yaparken Kafa Patlatmak 422 izlenme - 4 yıl önce Kaslarını ortaya çıkarmak için kendini fazla kasınca beyine kan gitmediyse demek ki :)
Evde yapılabilecek omuz egzersizleri nelerdir? 01:48
Evde yapılabilecek omuz egzersizleri nelerdir? 102 izlenme - 1 yıl önce Evde omuz egzersizi yaparken dumble'lardan yardım alabilirsiniz. Omuz kasları vücudun doğa duruşunu korumasını sağlar. Bu yüzden büyük önem taşır. Omuzlarınızı güçlendirmek için avuç içleri aşağı gösterecek şekilde ağırlıkları omuz hizasına kadar kaldırın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kas'a Bak Kas'a  Sanki Dağ :) 01:17
Kas'a Bak Kas'a Sanki Dağ :) 631 izlenme - 7 yıl önce bu kaslar insan bozar :)
Tetik nokta masajı nasıl uygulanır? 00:55
Tetik nokta masajı nasıl uygulanır? 125 izlenme - 1 yıl önce Tetik nokta masajı kaslar üzerindeki blokajları bası yoluyla açar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karın kaslarını güçlendirmek için nasıl egzersiz yapılır? 02:02
Karın kaslarını güçlendirmek için nasıl egzersiz yapılır? 70 izlenme - 1 yıl önce Karın kasları güçlü olduğunda, birçok hareketi yapmak kolaylaşır ve vücudun duruşu düzelir. Tüm vücudu aktif hale getirmek için, düz bir zemine yatın ve ayaklarınızı yukarı kaldırın. Ellerinizi başınızın arkadında birleştirerek alnınızı dizlerine yaklaştırın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Baklava Kaslar :D 00:12
Baklava Kaslar :D 88 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu izlemenizi Tavisye ederim Gülmek Garantiii :D :D :D :D Bu videoyu izlemenizi Tavisye ederim Gülmek Garantiii :D :D :D :D
enerji içeceği şişirme kaslar 02:06
enerji içeceği şişirme kaslar 347 izlenme - 7 yıl önce iç iç
Kaslarıyla Müzik Yapan Adam 01:16
Kaslarıyla Müzik Yapan Adam 105 izlenme - 2 yıl önce İlginç bir yetenek
kuran mucizesi Kemikler ve kaslar 01:50
kuran mucizesi Kemikler ve kaslar 68 izlenme - 1 yıl önce http://www.izlesene.com/iz/yolcu695 Kuran ı Kerim sure ayetler müslüman cihad tevbe hoca sohbet dua dualar hadis hz muhammed sav. peygamber efendimiz cihad hac umre mümin namaz oruz zekat haram günahlar helal caiz farz tefsir fıkıh sünnet cennet cehennem kıyamet dini islami videolar vcd çocuklar için islami dini içerikli filmler full indir download yeni video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun bölümü tek link fotoğraflar görüntüler ne parça albüm nedir nasıl yapılır video türküler pop müzik komik hayvanlar bebek mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com
Karın Kasları İçin 4 Muhteşem Barfiks Egzersizi 01:31
Karın Kasları İçin 4 Muhteşem Barfiks Egzersizi 45 izlenme - 1 yıl önce Uzman spor eğitmenimiz Sami Hamidi, karın kaslarını geliştirmek isteyenler için dört yararlı egzersiz gösteriyor. Barfiks ile yapılan bu hareketleri düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde karın kaslarını geliştirme yolunda önemli yol katedebilirsiniz. Bu çekimi İstanbul, Caddebostan sahilinde gerçekleştirdik. Siz de halka açık olan bu barfikslerde Sami Hamidi'nin gösterdiği egzersizleri yapabilirsiniz. Vücut geliştirenler, plaj vücudu yapmak isteyenler, bu programı kesinlikle uygulamanızı öneriyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güçlü Karın Kasları İçin 4 Süper Egzersiz 02:01
Güçlü Karın Kasları İçin 4 Süper Egzersiz 39 izlenme - 1 yıl önce Karın kaslarınızı kuvvetlendirmek için yapabileceğiniz 4 süper egzersiz! Uzmanımız Sami Hamidi özel programını Boost Your Body izleyicileri için paylaştı. Bu 4 egzersiz sayesinde karın kaslarınız çok daha iyi bir görünüme kavuşacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erdoğan Olum Kaslarım Nasıl Olmuş Lan 00:07
Erdoğan Olum Kaslarım Nasıl Olmuş Lan 50 izlenme - 2 yıl önce Doper Tv Alper Orhan Ve Doğukan Çengel'in Şakaların, skeçlerin, parodi videoların ve ayrıca stand up gösterilerinin bulunduğu resmi bir kanaldır. http://facebook.com/doperstv http://twit...
Evde on beş dakikalık spor programı nasıl uygulanır? 01:54
Evde on beş dakikalık spor programı nasıl uygulanır? 26 izlenme - 1 yıl önce Evde 15 dakikada yapabileceğiniz ve tüm vücut kaslarını aktif hale getiren hareket yapabilirsiniz. Bunlar Squat ve şınav gibi tüm vücudun hareket halinde olduğu hareketlerdir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Diz protezi ameliyatı sonrası ne tür komplikasyonlar oluşabilir? 00:45
Diz protezi ameliyatı sonrası ne tür komplikasyonlar oluşabilir? 39 izlenme - 2 yıl önce Diz protezi çok hassas bir ameliyattır. Belli bir süre içinde ideal şekilde tamamlanması hedeflenir ancak en çok korkulan komplikasyon protezin iltihaplanmasıdır. Uygulama sırasında yapılan teknik yanlışlara bağlı olarak da sıkıntılar yaşanabilir. Protez uygulandıktan sonra protez çevresindeki kemiğin kırılması veya bacağı hareket ettiren kasların yırtılması ya da kopması gibi komplikasyonlar gerçekleşebilir.
Grip aşısı nasıl uygulanır? 00:50
Grip aşısı nasıl uygulanır? 18 izlenme - 12 ay önce Grip aşısı diğer aşılar gibi kol kaslarının içine yapılan bir aşıdır. Rahatlıkla herhangi bir sağlık kuruluşunda yaptırılabilir. Kendine özel iğnesiyle yapılır. Bu aşı kendi iğnesiyle gelir ve tek kullanımlıktır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Formda kalmak için günde kaç adım atmak gerekir? 00:44
Formda kalmak için günde kaç adım atmak gerekir? 11 izlenme - 1 yıl önce Formda kalmak için 10.000 adım hedef gösteriliyor. Ancak hedef 5.000 adım olmalı. İlk hedefe ulaşıldığında 10.000 adım aşamasına geçilmeli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."