Hoşgeldiniz!

kaslı vücut

Kaslı Vücut Yapmanın En Kolay Yolu - 3 İlginç Ürünü İnceledik 04:24
Kaslı Vücut Yapmanın En Kolay Yolu - 3 İlginç Ürünü İnceledik 1.847 izlenme - 10 ay önce Yeni bir ilginç ürün inceleme videosu ile karşınızdayız. Elimizde 3 tane birbirinden enteresan ürün var. Fırat ve Cem bu acayip ürünleri test ederken her zaman olduğu gibi geyiğin dibine vuruyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Syntholla Mutanta Dönüşen Vücutçu 02:30
Syntholla Mutanta Dönüşen Vücutçu 436 izlenme - 2 yıl önce Arlindo de Souza dit la Montagne adındaki bu Berezilyalı abimiz sahip olduğu bu kasla birlikte Gines'e kapağı atmış, işi paraya dökmüş.
Vücut Çalışmam 02:28
Vücut Çalışmam 52 izlenme - 3 yıl önce Vücut Çalışmak
Kas Güçlendirmenin Yaşla İlgisi Var Mı? 01:00
Kas Güçlendirmenin Yaşla İlgisi Var Mı? 4 izlenme - 1 yıl önce Kas güçlendirme her yaşta kişiye doğru eğitmen ve programla yapılabilir. Ağırlık antrenmanları 14 yaşından 80 yaşına kadar sağlık durumu ne olursa olsun uygulanabilir. Dolayısıyla bu antrenmanlara başlamak için hiçbir zaman geç kalınmış sayılmaz. Vücutta yalnızca kaslar kendini yenileyebilen dokulardır, bu yüzden 80-90 yaşına gelindiğinde dahil kasları güçlendirmek mümkündür.