Hoşgeldiniz!

Kastamonu Üniversitesi

Kastamonu Üniversitesi İnebolu MYO - Şımarık Klibi 04:15
Kastamonu Üniversitesi İnebolu MYO - Şımarık Klibi 1.485 izlenme - 2 yıl önce Başkasının adına utanmak vol.323424. Bilim ve eğitimin merkezi Kastamonu Üniversitesi'nde çekilen Şımarık şarkısına ait parodi klibi izleyelim.
Aşkın Gözü - Kısa Film 10:51
Aşkın Gözü - Kısa Film 1.557 izlenme - 2 yıl önce Kastamonu Üniversitesi'nde okurken dersten geçmemiz için kısa film çekmemiz istenir ve olaylar gelişir.
Kastamonu Üniversitesi & Kyk 20:46
Kastamonu Üniversitesi & Kyk 2.779 izlenme - 9 yıl önce kastamonu üniversitesi & kyk hey gidi ne günlerdi bee...
Karma Dövüş Sanatları Avrupa Şampiyonası 02:21
Karma Dövüş Sanatları Avrupa Şampiyonası 340 izlenme - 3 yıl önce Abulfaz Mehdisoy'u Havalimanı Önünde Bekleyen Grup- Abulfaz Mehdisoy'un Havalimanından Çıkışı- Abulfaz Mehdisoy Omuzda Taşınması- Abulfaz Mehdisoy İle Röportaj- Otobüs İçinden Detay- Orman Fakültesinde Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın' Ziyaret Ve Ardından Plaket Alımı- Orman Fakültesi Rektörü Profesör Dr. Seyit Aydın Röportaj Karma Dövüş Sanatları Avrupa Şampiyonası- Şampiyonada Birinci Olan Kü Öğrencisi Abulfaz Mehdisoy'u, Akademisyenler Ve Öğrenciler Karşıladı- Rektör Prof. Dr. Aydın: "öğrencimizi Tebrik Ediyoruz, Bizlere Sevinç Yaşatmaya Doymuyor" Karma Dövüş Sanatları Avrupa Şampiyonası'nda Birinciliği Elde Eden Kastamonu Üniversitesi (Kü) Turizm Fakültesi Öğrencisi Abulfaz Mehdisoy, Akademisyenler Ve Öğrenciler Tarafından Havalimanında Karşılandı.
Hocalar Üniversitede - Kastamonu Üniversitesi 02:11
Hocalar Üniversitede - Kastamonu Üniversitesi 64 izlenme - 2 yıl önce Hocalara geldik, her biri alanında uzman bir ekibin bir araya gelerek oluşturduğu bir projedir. Kanalımız tamamen kendi imkanları ile tüm içerikleri profesyonel bir şekilde hazırlamaktadır. Hocalara geldik youtube kanalımızın birincil amacı öğrencinin maksimum fayda sağlayacağı kaliteli bir içeriğe ulaşmasıdır. Kanalımıza abone olmak için tıklayın https://goo.gl/JpWdhc Hocalara Geldik Rehberlik : https://goo.gl/B2ZzcE YGS Matematik : https://goo.gl/PJmzQV LYS Matematik : https://goo.gl/Et0eY1 LYS Geometri : https://goo.gl/d84YMw Hocalara Geldik Sosyal Medya'da : Google + : https://plus.google.com/+Hocalarageldik Facebook : https://www.facebook.com/hocalarageldik Twitter : https://twitter.com/hocalarageldik Hocalara Geldik Web Sitesi : http://hocalarageldik.com/ kastamonu üniversitesi
Kastamonu Üniversitesi Biyoloji Bölümü İlk Mezunlar 26:34
Kastamonu Üniversitesi Biyoloji Bölümü İlk Mezunlar 226 izlenme - 5 yıl önce Kader Arkadaşlarım... Can Dostlarım... :)
Kastamonu Üniversitesi, İlk Patentini Aldı 02:35
Kastamonu Üniversitesi, İlk Patentini Aldı 69 izlenme - 3 yıl önce KÜ Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Fuat Kartal'ın, üniversitenin ilk patentini aldığı çok hücreli LPG tankı, piyasadaki ürünlerden P daha az yer kaplıyor.
Kastamonu Üniversitesinde  Öğrencilerinin Örnek Dayanışması 02:27
Kastamonu Üniversitesinde Öğrencilerinin Örnek Dayanışması 6 izlenme - 2 yıl önce Üniversite öğrencilerinin örnek dayanışması Kastamonu Üniversitesinde öğrenim gören Ersin Çalpar ile Kadir Özdemir'in açtığı kafenin boyasından tasarımına, ahşap işlerinden betonuna kadar çoğu iş kendileri ile arkadaşları tarafından yapıldı Genç girişimci Çalpar: "Lambri kısmını inşaatta okuyan arkadaşlarımız, beton bölümlerini de beton bölümünde okuyan arkadaşlarımız yaptı.
Bostancı: 03:09
Bostancı: "Her Gün Bu Acıyı Yaşayan Şehit Yakınları Diyorlar Ki, 'Barış Olsun!" 3 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Kastamonu Üniversitesi'nin düzenlediği "Siyaset ve Çözüm Süreci Konferansı"nda yaptığı konuşmada, "Şehitlerin evlerinde hangi yemeği seviyorlarsa o yemek bir daha pişmiyor.