Hoşgeldiniz!

Kate Mara Videoları İzle

Morgan (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Morgan (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 16.920 izlenme - 10 ay önce 2016 yapımı Morgan filminin fragmanı. Kate Mara, Rose Leslie ve Paul Giamatti gibi oyuncular başrolde.
Kate Mara GQ fotoğraf çekiminde nefes kesti 01:14
Kate Mara GQ fotoğraf çekiminde nefes kesti 20.292 izlenme - 3 yıl önce Kate Mara GQ fotoğraf çekimi setinde birbirinden seksi pozlar verdi.
Morgan (2016) Teaser Fragman 01:42
Morgan (2016) Teaser Fragman 2.335 izlenme - 11 ay önce 2016 yapımı gerilim filmi Morgan'ın teaser fragmanı. Filmde Kate Mara ve Rose Leslie başrolde oynuyor.
Ironclad - Zırhlı (Türkçe Altyazılı) Fragman 2011 01:37
Ironclad - Zırhlı (Türkçe Altyazılı) Fragman 2011 1.328 izlenme - 3 yıl önce 13. yüzyıl Avrupasında devrimci Baronlar gözden düşmüş Kral John'u insanlara daha fazla özgürlük vaat eden Magna Carta bildirgesini imzalamaya zorlarlar. Fakat Kral İngiltere'nin güneyinden kendisine bağlı bir ordu toplamaktadır ve tüm ülkeyle beraber Baronları da tekrar kendi tiranlık yönetimine bağlamaya kararlıdır. Krala göre önündeki tek engel özgürlüklerin ve adalet arayışının savunma noktası haline gelen Rochester kalesidir. Filmin yönetmenliğini aksiyonsever sinemacı Jonathan English üstlenirken, senaryoda yönetmen ile birlikte Erick Kastel'ın da imzası var. Başrollerde ise Paul Giamatti, Jason Flemyng ve Brian Cox'u seyredeceğiz
Megan Leavey (2017) Fragman 02:20
Megan Leavey (2017) Fragman 41 izlenme - 2 ay önce 2017 yapımı Megan Leavey filminin fragmanı. Filmde Kate Mara, Common ve Tom Felton başrolde oynuyor.
Fantastik Dörtlü Türkçe Dublajlı Fragman 2 02:33
Fantastik Dörtlü Türkçe Dublajlı Fragman 2 133 izlenme - 2 yıl önce Fantastic Four 7 Ağustos'ta Sinemalarda. Fantastik dörtlünün yepyeni maceralarından oluşacak olan filmin yönetmenliğini Josh Trank yapıyor , senaryo ise Jeremy Slater'ın elinden çıkmış .
Marslı - The Martian - Türkçe Dublajlı Fragman 02:49
Marslı - The Martian - Türkçe Dublajlı Fragman 51 izlenme - 1 yıl önce Mars’a gönderilen arstranotlardan Mark Watney şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Ancak Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal gönderir. Bilim adamları ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da kurtarma operasyonunda yer alırlar.
Marslı - The Martian - Türkçe Altyazılı Fragman 03:00
Marslı - The Martian - Türkçe Altyazılı Fragman 21 izlenme - 1 yıl önce Mars’a gönderilen arstranotlardan Mark Watney şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Ancak Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal gönderir. Bilim adamları ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da kurtarma operasyonunda yer alırlar.