Hoşgeldiniz!

Katherine Heigl

Unforgettable (Saplantı) Fragman 01:56
Unforgettable (Saplantı) Fragman 5.537 izlenme - 10 ay önce 5 Mayıs 2017'de gösterime girecek Unforgettable filminin fragmanı. Filmde Katherine Heigl ve Rosario Dawson oynuyor.
The Nut Job Fragman 01:41
The Nut Job Fragman 20.007 izlenme - 4 yıl önce Seslendirme kadrosunda Will Arnett, Katherine Heigl, Brendan Fraser gibi isimlerin yer aldığı The Nut Job animasyon filminin resmi fragmanı.
Unforgettable (2017) Fragman 02:23
Unforgettable (2017) Fragman 3.725 izlenme - 1 yıl önce Oyuncular: Rosario Dawson, Katherine Heigl, Whitney Cummings 2017 yapımı Unforgettable filminin fragmanı.
Jackie & Ryan (2015) Fragman 01:46
Jackie & Ryan (2015) Fragman 2.519 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı Jackie & Ryan adlı romantik filmin fragmanı. Filmde Katherine Heigl ve Ben Barnes başrolde oynuyor.
Sahnede askısı koptu 00:39
Sahnede askısı koptu 4.536 izlenme - 8 yıl önce Katherine Heigl, teşekkür konuşmasını yaparken elbisenini askısı kopunca gecenin sunuculuğunu üstlenen Billy Bush ünlü yıldızır arkasında durup kopan askıyı tutarak yardımcı olmaya çalıştı. Konuşmanın sonunda Bush askıyı bırakınca başta Heigl olmak üzere tam salon kahkahalara boğuldu.
Jenny's Wedding (2015) Fragman 01:57
Jenny's Wedding (2015) Fragman 1.621 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı Jenny's Wedding filminin resmi fragmanı. Filmin başrolünde Alexis Bledel, Katherine Heigl ve Tom Wilkinson yer alıyor.
elbisesi törene dayanamadı! 01:09
elbisesi törene dayanamadı! 1.161 izlenme - 8 yıl önce showest yetenek ödül töreninde olanlar oldu ödül almaya gelen katherine heiglin elbise askısı milyonların önünde koptu
Çocuk Oyunu 4:Chucky'nin Gelini (1998 - Fragman) 01:35
Çocuk Oyunu 4:Chucky'nin Gelini (1998 - Fragman) 497 izlenme - 3 yıl önce Seri katil Charles Lee Ray geri döndü! Bu kez onu klasik Chucky bebeğine döndüren sevgilisi Tiffany. “Mutlu” çiftin geri dönmesinden kısa bir zaman sonra Chucky onu öldürür ve bir gelin bebeği içinde geri getirir. Ray’in cesedini çıkartmak ve onu Şeytani Voodoo büyüleriyle canlandırmak için ikili, bir cinayet serisi yaparlar.
Başımıza Gelenler - Life As We Know It 2010 02:30
Başımıza Gelenler - Life As We Know It 2010 426 izlenme - 4 yıl önce Başımıza Gelenler - Life As We Know It 2010 Filmin Özeti: Başımıza Gelenler” adlı romantiK komedide, Katherine Heigl, geleceği parlak bir “catering” uzmanı Holly Berenson’ı, JoshDuhamel da bir TV kanalında çalışan yetenekli spor direktörü Eric Messer’ıcanlandırıyor. Korkunç bir ilk buluşmanın ardından tek ortak noktalarının birbirine olan nefretleri ve vaftiz kızları Sophie’ye olan sevgileri olduğunu keşfediyorlar. Ama, aniden Sophie’nin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında, Holly ve Messer farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalıyorlar. Yeni kariyer hedefleri ve yoğun sosyal hayatları arasında gidip gelirken, aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmak zorunda kalırlar.
The Nut Job Fragmanı 02:30
The Nut Job Fragmanı 392 izlenme - 4 yıl önce The Nut Job; “Liberty Park’ının kış için yeterinde yemeği yoktur, yani inanılmaz miktarlarda bir fındık hırsızlığı planlamak sincap Surly’e (Will Arnett tarafından seslendirildi) ve hayvan çetesine kalır!”
Life As We Know It - Başımıza Gelenler Fragman 02:32
Life As We Know It - Başımıza Gelenler Fragman 122 izlenme - 4 yıl önce Holly ve Eric, tek ortak noktalarının birbirlerine nefretleri ve vaftiz kızları Sophie’ye olan sevgileri olduğunu keşfederler. Ama, aniden Sophie’nin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında, farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. Yoğun sosyal hayatları devam ederken, aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmalıdırlar.
Katherine Heigl Makyaj 01:29
Katherine Heigl Makyaj 6 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/katherineheiglmakyaj.htm Hem güzel hem de başarılı olan film yıldızı Katherine Heigl'in makyözlüğünü yapmaya hazırsanız oyunu başlatabilirsiniz. Yapmanız gereken birbirinden farklı stillerden dilediğinizi seçerek güzel oyuncuyu süslemektir. Mouse kontrolü ile seçenekleri gözden geçirebilir, ünlü film yıldızı Katherine Heigl'e uygulayabilirsiniz. İyi eğlenceler..