Hoşgeldiniz!

Katia Aveiro

Ronaldo'nun Kardeşinden Şehvetli Dans 00:58
Ronaldo'nun Kardeşinden Şehvetli Dans 15.257 izlenme - 4 yıl önce Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun şarkıcı kardeşi Katia Aveiro, katıldığı Survivor yarışmasında yaptığı dans ile gündeme geldi. Real Madrid'inPortekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun şarkıcı kardeşi Katia Aveiro, Portekizde yayınlananSurvivor yarışmasına katıldı. ŞEHVETLİ DANS Ada datavırları ve hareketleri ile sürekli gündeme gelen Katia bu defa şehvelti dansı ile gündeme geldi.
Şehvetli Dans Ronaldo'yu Çıldırtacak! 00:58
Şehvetli Dans Ronaldo'yu Çıldırtacak! 1.112 izlenme - 4 yıl önce Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun şarkıcı kardeşi Katia Aveiro, katıldığı Survivor yarışmasında adadaki tavırları ve hareketleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Kardeş Ronaldo bu defa seksi dansı ile gündeme geldi.
Ronaldo'nun Kardeşi İnternette Fenomen Oldu! 03:57
Ronaldo'nun Kardeşi İnternette Fenomen Oldu! 519 izlenme - 4 yıl önce Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun kardeşi Katia Aveiro'nun internette yayınladığı müzik klibi izlenme rekorları kırıyor.
Ronaldo'nun Kardeşi Eurovision İstiyor! 03:57
Ronaldo'nun Kardeşi Eurovision İstiyor! 314 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in Portekizli yıldızı Ronaldo'nun kız kardeşi Katia Aveiro bu yıl Portekiz adına Eurovision katılmak istiyor
Ronaldo'nun kardeşi bir numara olmak istiyor! 03:57
Ronaldo'nun kardeşi bir numara olmak istiyor! 242 izlenme - 4 yıl önce Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo'nun kardeşi Katia Aveiro'nun internette yayınladığı müzik klibi izlenme rekorları kırıyor.
Ronaldo'nun Kardeşi Eurovision İstiyor! 03:57
Ronaldo'nun Kardeşi Eurovision İstiyor! 124 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in Portekizli yıldızı Ronaldo'nun kız kardeşi Katia Aveiro bu yıl Portekiz adına Eurovision katılmak istiyor
Ronaldo'nun Kardeşinden (Katia Aveiro )Barcelona'ya Sert Gönderme 01:10
Ronaldo'nun Kardeşinden (Katia Aveiro )Barcelona'ya Sert Gönderme 36 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın Devler Ligi'nden elenmesine atıfta bulunan Ronaldo'nun kız kardeşi Katia Aveiro, "Bugün kutlama yarın ise acıma günü. İşte bu spor" ifadelerini kullandı.