Hoşgeldiniz!

Katil Devlet Videoları İzle

Kayıp Yakınının Öfkesi - Yerin Dibine Batsın İktidarınız 00:29
Kayıp Yakınının Öfkesi - Yerin Dibine Batsın İktidarınız 19.365 izlenme - 1 yıl önce Patlamada yakınını kaybeden yurttaş: Yerin dibine batsın iktidarınız Ankara’da en az 34 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırının ardından, kurbanlardan 16 yaşındaki Destina Peri Parlak’ın yakını öfkesini dile getirdi: “Yerin dibine batsın iktidarınız…”
Berkin Elvan Halay Çekerken 00:29
Berkin Elvan Halay Çekerken 1.070 izlenme - 2 yıl önce Berkin Elvan bugün (11.03.2014) hayatını kaybetti. Kategorinin çüş olması videoya değil katillerine!
Katil Devlet Diyen Kadına Polisin Tokat Gibi Cevap Vermesi 01:36
Katil Devlet Diyen Kadına Polisin Tokat Gibi Cevap Vermesi 50 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır’da yaşanan olayları protesto etmek için Kadıköy’de toplanan grup ile polis arasında "Katil devlet" tartışması yaşandı. "Katil devlet" diyen kadına polis müdürü, "Devlet katil değil. Askeri, polisi şehit edenler katil" diyerek tepki gösterdi.
Kölelere Hiçbir Şeye İzin Verilmez! 01:07
Kölelere Hiçbir Şeye İzin Verilmez! 43 izlenme - 2 yıl önce Halka düşman olmak bir TC geleneğidir ve bu ülkede halkın değeri seni iktidar yapabilme potansiyeliyle ölçülür. Bu yüzden inancımız sistemin kabzımalları olan politikacılara ve onların koruyucu köpekleri polislere değil halkın korkusuz benliğinedir.
 Kölelere Hiçbir Şeye İzin Verilmez! 01:07
Kölelere Hiçbir Şeye İzin Verilmez! 5 izlenme - 3 yıl önce Halka düşman olmak bir TC geleneğidir ve bu ülkede halkın değeri seni iktidar yapabilme potansiyeliyle ölçülür. Bu yüzden inancımız sistemin kabzımalları olan politikacılara ve onların koruyucu köpekleri polislere değil halkın korkusuz benliğinedir.