Hoşgeldiniz!

Katil Oyunu Videoları İzle

Sessiz Katil 00:49
Sessiz Katil 277 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/sessizkatil.htm Sessiz katilin duran hedeflere nişan alarak isabetli atışlar yapması gereklidir. Mouse kontrolü ile duran sabit hedeflere doğru nişan alarak ateş etmelisiniz. İlk bölümden başlayarak oyundaki tüm etapları tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler..
Paralı Katil 04:22
Paralı Katil 37 izlenme - 2 yıl önce Mesleğiniz para karşılında size verilen işi alıp tamamlamaktır. İşiniz adam öldürme veya bir bilgi alma olabilir. Mouse'unuzla ilerleyerek elinizdeki silah ile nişan alarak hedeflerinizi yok etmelisiniz. Bol Şanslar... http://www.oyunskor.com/paralikatil.htm
MLG PRO 420 BLAZE IT! - Murder /w P0gp,Zaid,Tolga 10:31
MLG PRO 420 BLAZE IT! - Murder /w P0gp,Zaid,Tolga 36 izlenme - 1 yıl önce Her Like Ve Paylaşım Beni Daha Çok Teşvik Eder! Bütün Bölümler --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags:
Hitman Oyunu Gerçek Hayata Uyarlanırsa Nasıl Olur? 09:28
Hitman Oyunu Gerçek Hayata Uyarlanırsa Nasıl Olur? 9 izlenme - 1 yıl önce RealmPictures, Chatroulette'i kullanarak insanlara gerçek bir FPS oyun zevki sunmaya devam ediyor. Ekip, daha önce bilgisayar başındaki insanları, zombilere karşı savaştırmıştı. Bu kez ise efsaneleşen kiralık katil oyunu olan Hitman'i ele aldılar.
Gizli Katil 02:19
Gizli Katil 4 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/gizlikatil.htm Verilen öldürme emirlerini yerine getiren gizli katilin kontrolünü sağlayacak ve ona bu işte yardımcı olacağız. Yön tuşları ile katilin kontrolünü sağlayabilir ve belirlenen hedefin arkasından giderek onu öldürebilirsiniz. Z ve X tuşlarını kullanarak görünmezlik özelliğinizi kullanarak diğer hedeflerede yakınlaşabilir ve onlarıda temiz bir şekilde yok edebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Herkes Bi Ortaya Gelebilir mi? - Murder /w P0gp,Zaid,Tolga 15:48
Herkes Bi Ortaya Gelebilir mi? - Murder /w P0gp,Zaid,Tolga 3 izlenme - 1 yıl önce Her Like Ve Paylaşım Beni Daha Çok Teşvik Eder! Bütün Bölümler --------------------------------------------------------------------------------------- Soylulardan biri olmak için http://bit.ly/1jJ6BXu Canlı Yayınlar http://bit.ly/1gQiTeC Twitter'dan takip etmek için http://bit.ly/1lD1SI6 Steam grubumuza katılmak için http://bit.ly/1nFOFQc Facebook'dan takip etmek için http://on.fb.me/1rlcH3h Bana Email atabilirsiniz Osmanlisoylusu@gmail.com ------------------------------------------------------------------------------------- Hayat paylaşınca güzel! Birbirimize karşı sevgi çerçevesi içinde kaldıkça ne mutlu bize. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir ve kumsalda çıplak koşmayı severim. -------------------------------------------------------------------------------------- Outro music by audionautix.com Tags: