Hoşgeldiniz!

katil palyaço

Katil Palyaço Şakası Yine Korkuttu! 04:53
Katil Palyaço Şakası Yine Korkuttu! 44.020 izlenme - 9 yıl önce Katil palyaço kılığındaki şakacı korkutmaya devam ediyor. İnsanların aklını alan katil palyaço şakasının yeni versiyonunu hep birlikte izliyoruz.
Fazla Korkutucu Palyaço Şakası 5 05:36
Fazla Korkutucu Palyaço Şakası 5 11.010 izlenme - 8 yıl önce DMPranks ekibi Killer Crown, bizdeki deyimiyle Sıçırtan Palyaço serisine devam ediyor. İzliyoruz efenim.
 Yeni Korkunç Katil Palyaçolar Şakası 04:53
Yeni Korkunç Katil Palyaçolar Şakası 6.014 izlenme - 9 yıl önce Amerikalı Usta Korkunç Şakacılar Gene İş Başında İzlerken Çok Korkacaksınız Adamlar Mükemmel Ekip Baya Emek Harcıyolar Tebrik Etmek Gerek
Kalpten Götürme Garantili Katil Palyaço Şakası 05:25
Kalpten Götürme Garantili Katil Palyaço Şakası 3.794 izlenme - 8 yıl önce DM Pranks'ın Killer Clown serisinin 6. videosu yayınlandı. Aşırı gerçekçi katil rolüne üstlenen palyaçoların sokaktaki insanlara korku dolu anlar yaşatmasını izliyoruz.
Katil Palyaço Şakası 5 05:36
Katil Palyaço Şakası 5 4.548 izlenme - 8 yıl önce Katil palyaçonun 5. videosu da yayınlandı.Katil Palyaço ve adamları bu sefer şakanın dozunu kaçırmışlar izleyin şakayı görün bakalım,
Sıçırtan Palyaço Şakası 2 03:14
Sıçırtan Palyaço Şakası 2 2.872 izlenme - 8 yıl önce Bir grup genç tarafından yapılan bu şaka bir çok insan tarafından tepki ile karşılansa da hala en çok izlenilenler arasında...
İnsanların Aklını Alan Katil Palyaço Şakası 03:14
İnsanların Aklını Alan Katil Palyaço Şakası 2.447 izlenme - 9 yıl önce İlk versiyonu çok gülünen katil palyaço şakasının ikinci versiyon şakası başarılı olmuşa benziyor.
Uyuyan Sevgiliye Katil Palyaço Şakası 04:04
Uyuyan Sevgiliye Katil Palyaço Şakası 578 izlenme - 6 yıl önce Youtuber sevgililerin birbirine yaptığı acımasız şakalardan biri. Uyuyan kız arkadaşının yanına katil palyaço kılığında uzanan adam kızın aklını almış.
Kalpten Götürme Garantili Katil Palyaço Şakası Geri Döndü 06:33
Kalpten Götürme Garantili Katil Palyaço Şakası Geri Döndü 638 izlenme - 7 yıl önce Youtube kanalı Dm Pranks tüm zamanların en korkunç şakası geri döndü. Serinin 7. videosu olarak yayınlanan yeni video ile uzun süreden sonra geri dönen 'Katil Palyaço Şakası' yine etrafa korku salıyor. Palyaçolar ellerinde elektrikli testere, balta gibi öldürücü aletlerle insanların peşlerine düştüler...
Sıçırtan Palyaço Şakasını Zencilere Yapmak 03:53
Sıçırtan Palyaço Şakasını Zencilere Yapmak 513 izlenme - 8 yıl önce Her izlediğimizde "keşke birileri de şunların aklını alsa amına koduklarım" dediğimiz anlarla dolu ve mutlu sonla bitiyor.