Hoşgeldiniz!

Katil Polis Videoları İzle

Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 03:24
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 4.428 izlenme - 2 yıl önce Erotik film furyasında gene farkını ortaya koyan Jet yönetmen Çetin İnanç, bu kez de karşımıza erotik, korku ve polisiye türüyle çıkacaktır. Yalan isimli filmimizin başlangıcı o kadar manasızdır ki, filmle olan ilişkisi hala çözülememiştir.
Taksimde Polise Meydan Dayağı Çekmek 03:42
Taksimde Polise Meydan Dayağı Çekmek 608 izlenme - 2 yıl önce Daha önce İskenderun Limanı'nı basan yurtsever TKP'liler Gezi Parkında'da Taksim'e Geçiş vermeyen cemaatin polisine veriyor küsküyü. Barikatı yarıp Taksim'e ulaşıyor. Bizde alkışlıyoruz. Senmisin vatandaşa kafa tutmaya çalışan ! Senmisin 1 tane vatandaşı arasına alıp 10 tane polis onu dövmeye kalkan ! Bunların hesabı er yada geç sorulacak !
Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı Terörist İlan Etti 01:43
Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı Terörist İlan Etti 314 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı terörist ilan etti,Başbakan Erdoğan Gaziantep'te de polis şiddetini savunarak polisin insanların üzerine biber gazı kapsülü ve pilastik mermi atmasını savundu. Başbakan Erdoğan Gaziantep'te, polis fişeği ile hayatını kaybeden Berkin Elvan hakkında çok ağır ifadeler kullandı. Demir bilyeleri savuran o kişinin kaç yaşında olduğunu polis nereden ayıracak? Ama bu Kılıçdaroğlu her zamanki gibi yalanlar söylemeye devam ediyor, ne diyor ekmek almaya giden çocuk diyor dürüst ol dürüst, ne ekmek alması ne alakası var.'' dedi. Erdoğan Berkin Elvan'ı terörist ilan etti
Recep Tayyip Erdoğan - Polise Talimatı Ben Verdim! 00:58
Recep Tayyip Erdoğan - Polise Talimatı Ben Verdim! 273 izlenme - 2 yıl önce Berkin Elvan' ın katilini tanımayanlar buyursunlr; Polise talimatı ben verdim!
Cemevi Berkin Elvan İçin Tıka Basa Doldu! 00:27
Cemevi Berkin Elvan İçin Tıka Basa Doldu! 346 izlenme - 3 yıl önce Cemevi Berkin Elvan için tıka basa doldu - BBC TÜRKÇE
Berkin Elvan'ın Cenazesi Cemevinde 01:10
Berkin Elvan'ın Cenazesi Cemevinde 184 izlenme - 3 yıl önce Berkin Elvan\'ın cenazesi cemevinde - BBC TÜRKÇE
Osmanbey Metro Durağı'nda Müdahele Anı (12 Mart 2014) 00:42
Osmanbey Metro Durağı'nda Müdahele Anı (12 Mart 2014) 139 izlenme - 3 yıl önce 269 gün komada kalan Berkin'in cenazesi sonrasında yaşanan olaylar... Polis'in Taksim'de mudahaleye basladigi anda osmanbey metro cikisindaki can pazari.
Bir Eylemciye On Polisin Saldırması 00:15
Bir Eylemciye On Polisin Saldırması 88 izlenme - 2 yıl önce Katillerin yine kana susamış bir şekilde terör estirdiği sırada cihangir sokaklarında çekilmiş bir görüntü.
Berkin Elvan'ın Cenazesi Kaldırılıyor 01:10
Berkin Elvan'ın Cenazesi Kaldırılıyor 157 izlenme - 3 yıl önce Berkin Elvan\'ın cenazesi kaldırılıyor - BBC TÜRKÇE
Gümüşsuyu'nda Polisin Vurduğu Direnişçi 02:28
Gümüşsuyu'nda Polisin Vurduğu Direnişçi 177 izlenme - 4 yıl önce Gümüşsuyu'nda Polisin Vurduğu Direnişçi - Bizdeğilpolisevedönsün
Vallahi de Sıktım Amirim 00:50
Vallahi de Sıktım Amirim 56 izlenme - 2 yıl önce Ethem'in vurulduğu anlarda kameralara yansıyan bir amir-polis diyaloğu, akıllara bazı şüpheleri getiriyor.
Canlı Cayında Tencere Tava Eylemi 01:21
Canlı Cayında Tencere Tava Eylemi 101 izlenme - 4 yıl önce Canlı Cayında Tencere tava eylemi
Uzun kovalamaca feci sonla bitti 02:21
Uzun kovalamaca feci sonla bitti 58 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Florida eyaletinde bir katil ile polis arasında uzun bir kovalamaca yaşandı. Aksiyon filmlerini aratmayan kovalamaca feci şekilde son buldu.
Berkin Elvan'ın Ölümü Ardından Protestolar Düzenleniyor 01:02
Berkin Elvan'ın Ölümü Ardından Protestolar Düzenleniyor 90 izlenme - 3 yıl önce Berkin Elvan\'ın ölümü ardından protestolar düzenleniyor - BBC TÜRKÇE
2 Metreden Tazyikli Suyla Ankaralı Vatandaşa Müdahele 00:15
2 Metreden Tazyikli Suyla Ankaralı Vatandaşa Müdahele 65 izlenme - 3 yıl önce Polis, Ankara Bestekar sokakta yaşlı bir adamı vurdu.
Beşiktaş'ta Polis'in Halka Saldırısı 01:41
Beşiktaş'ta Polis'in Halka Saldırısı 32 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ta polisin liselilere ve destekleyen halka saldırısının ilk görüntüleri. AKP'nin polisi sahibine sadık olmaya devam ediyor!
Katil Polis Fragman 00:05
Katil Polis Fragman 29 izlenme - 3 yıl önce Süper Filmimi Kaçırmayın
Ali İsmail Korkmaz'ın Babası ''Ben Katilim'' 06:17
Ali İsmail Korkmaz'ın Babası ''Ben Katilim'' 33 izlenme - 4 yıl önce 'aklıma İlk Gelen Şey Katil Olduğumdu. 'ben Katilim' Diye Düşündüm. Bizden Kesilen Bu Vergilerle Maaşı Ödenen Bir Polis Benim Oğlumu Vuruyor.
'Karımı Öldürdüm Gelin Beni Alın!' 03:47
'Karımı Öldürdüm Gelin Beni Alın!' 8 izlenme - 1 yıl önce Eskişehir’de, gece saatlerinde cinnet geçiren infaz koruma memuru koca, 14 yaşındaki kızı uyurken, eşini defalarca bıçaklayarak öldürdü. Dehşeti yapan koca daha sonra 155 Polis İmdat Hattı’nı arayarak, “Karımı öldürdüm, gelin alın beni” dedi. Edinilen bilgiye göre, Emek Mahallesi Şemsettin Günaltay Caddesi’nde yaşayan Eskişehir Açık Cezaevi’nde görevli infaz koruma memuru Ali K. (51), mutfaktan ekmek bıçağını alarak salondaki kanepede yatan eşi Fatma K.’nin (51) yanına geldi. Bir anda bilinmeyen bir nedenden ötürü cinnet geçiren Ali K., 14 yaşındaki kızı Ayşenur K.’nin uyuduğu sırada bıçağı defalarca kanepede yatan eşine sapladı. Vücudunun çeşitli yerlerinde yaklaşık 20 bıçak darbesi olan Fatma K., olay yerinde hayatını kaybetti. “KARIMI ÖLDÜRDÜM, GELİN ALIN BENİ” Gece saatlerinde dehşeti gerçekleştiren Ali K.’nin, daha sonra 155 Polis İmdat Hattı’nı arayarak, “Karımı öldürdüm, gelin alın beni” dediği öğrenildi. Olay yerine gelen ekipler, kanlar içinde cansız yatan Fatma K.’nin yanında bekleyen Ali K.’yi hemen gözaltına aldı.
Tutuklanan Adamın Parmak İzlerini Afiyetle Yiyerek Yok Etmeye Çalışması 03:57
Tutuklanan Adamın Parmak İzlerini Afiyetle Yiyerek Yok Etmeye Çalışması 5 izlenme - 2 yıl önce Tutuklanan Adamın Parmak İzlerini Afiyetle Yiyerek Yok Etmeye Çalışması 20 yaşındaki Kenzo Roberts araba hırsızlığından yakalanınca anında gözaltına alındı ve tutuklanmak üzere araca konuldu. Üzerinden de ateşli silah, çalıntı kredi kartı ve sahte kimlik de çıkan Kenzo'nun polis aracındayken ilginç ama zekice bir hareketi kameraya yansıdı.