Hoşgeldiniz!

katil polis

Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 03:24
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 7.935 izlenme - 3 yıl önce Erotik film furyasında gene farkını ortaya koyan Jet yönetmen Çetin İnanç, bu kez de karşımıza erotik, korku ve polisiye türüyle çıkacaktır. Yalan isimli filmimizin başlangıcı o kadar manasızdır ki, filmle olan ilişkisi hala çözülememiştir.
Taksimde Polise Meydan Dayağı Çekmek 03:42
Taksimde Polise Meydan Dayağı Çekmek 755 izlenme - 3 yıl önce Daha önce İskenderun Limanı'nı basan yurtsever TKP'liler Gezi Parkında'da Taksim'e Geçiş vermeyen cemaatin polisine veriyor küsküyü. Barikatı yarıp Taksim'e ulaşıyor. Bizde alkışlıyoruz. Senmisin vatandaşa kafa tutmaya çalışan ! Senmisin 1 tane vatandaşı arasına alıp 10 tane polis onu dövmeye kalkan ! Bunların hesabı er yada geç sorulacak !
Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı Terörist İlan Etti 01:43
Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı Terörist İlan Etti 317 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı terörist ilan etti,Başbakan Erdoğan Gaziantep'te de polis şiddetini savunarak polisin insanların üzerine biber gazı kapsülü ve pilastik mermi atmasını savundu. Başbakan Erdoğan Gaziantep'te, polis fişeği ile hayatını kaybeden Berkin Elvan hakkında çok ağır ifadeler kullandı. Demir bilyeleri savuran o kişinin kaç yaşında olduğunu polis nereden ayıracak? Ama bu Kılıçdaroğlu her zamanki gibi yalanlar söylemeye devam ediyor, ne diyor ekmek almaya giden çocuk diyor dürüst ol dürüst, ne ekmek alması ne alakası var.'' dedi. Erdoğan Berkin Elvan'ı terörist ilan etti
Recep Tayyip Erdoğan - Polise Talimatı Ben Verdim! 00:58
Recep Tayyip Erdoğan - Polise Talimatı Ben Verdim! 314 izlenme - 3 yıl önce Berkin Elvan' ın katilini tanımayanlar buyursunlr; Polise talimatı ben verdim!
Cemevi Berkin Elvan İçin Tıka Basa Doldu! 00:27
Cemevi Berkin Elvan İçin Tıka Basa Doldu! 346 izlenme - 4 yıl önce Cemevi Berkin Elvan için tıka basa doldu - BBC TÜRKÇE
Berkin Elvan'ın Cenazesi Cemevinde 01:10
Berkin Elvan'ın Cenazesi Cemevinde 185 izlenme - 4 yıl önce Berkin Elvan\'ın cenazesi cemevinde - BBC TÜRKÇE
Osmanbey Metro Durağı'nda Müdahele Anı (12 Mart 2014) 00:42
Osmanbey Metro Durağı'nda Müdahele Anı (12 Mart 2014) 139 izlenme - 4 yıl önce 269 gün komada kalan Berkin'in cenazesi sonrasında yaşanan olaylar... Polis'in Taksim'de mudahaleye basladigi anda osmanbey metro cikisindaki can pazari.
Bir Eylemciye On Polisin Saldırması 00:15
Bir Eylemciye On Polisin Saldırması 98 izlenme - 3 yıl önce Katillerin yine kana susamış bir şekilde terör estirdiği sırada cihangir sokaklarında çekilmiş bir görüntü.
Berkin Elvan'ın Cenazesi Kaldırılıyor 01:10
Berkin Elvan'ın Cenazesi Kaldırılıyor 157 izlenme - 4 yıl önce Berkin Elvan\'ın cenazesi kaldırılıyor - BBC TÜRKÇE
Gümüşsuyu'nda Polisin Vurduğu Direnişçi 02:28
Gümüşsuyu'nda Polisin Vurduğu Direnişçi 179 izlenme - 5 yıl önce Gümüşsuyu'nda Polisin Vurduğu Direnişçi - Bizdeğilpolisevedönsün
Canlı Cayında Tencere Tava Eylemi 01:21
Canlı Cayında Tencere Tava Eylemi 101 izlenme - 5 yıl önce Canlı Cayında Tencere tava eylemi
Vallahi de Sıktım Amirim 00:50
Vallahi de Sıktım Amirim 59 izlenme - 3 yıl önce Ethem'in vurulduğu anlarda kameralara yansıyan bir amir-polis diyaloğu, akıllara bazı şüpheleri getiriyor.
Uzun kovalamaca feci sonla bitti 02:21
Uzun kovalamaca feci sonla bitti 59 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin Florida eyaletinde bir katil ile polis arasında uzun bir kovalamaca yaşandı. Aksiyon filmlerini aratmayan kovalamaca feci şekilde son buldu.
Berkin Elvan'ın Ölümü Ardından Protestolar Düzenleniyor 01:02
Berkin Elvan'ın Ölümü Ardından Protestolar Düzenleniyor 90 izlenme - 4 yıl önce Berkin Elvan\'ın ölümü ardından protestolar düzenleniyor - BBC TÜRKÇE
2 Metreden Tazyikli Suyla Ankaralı Vatandaşa Müdahele 00:15
2 Metreden Tazyikli Suyla Ankaralı Vatandaşa Müdahele 65 izlenme - 4 yıl önce Polis, Ankara Bestekar sokakta yaşlı bir adamı vurdu.
Beşiktaş'ta Polis'in Halka Saldırısı 01:41
Beşiktaş'ta Polis'in Halka Saldırısı 35 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ta polisin liselilere ve destekleyen halka saldırısının ilk görüntüleri. AKP'nin polisi sahibine sadık olmaya devam ediyor!
Katil Zanlısını Üç Fermuarlı Cüzdan Yakalattı 01:32
Katil Zanlısını Üç Fermuarlı Cüzdan Yakalattı 1 izlenme - 9 ay önce Katil zanlısını üç fermuarlı cüzdan yakalattı Polis 300 saat görüntü izleyip kayıp cüzdanı da katil zanlısını da bulduTEKİRDAĞ - Çorlu'da geçtiğimiz yılın Aralık ayında işlenen faili meçhul cinayeti aydınlatabilmek için onlarca kameranın yüzlerce saatlik görüntüsünü izleyen polis ekipleri...