Hoşgeldiniz!

katil zanlısı

Özgecan'ın Katil Zanlısı Hadım Edilebilir 00:51
Özgecan'ın Katil Zanlısı Hadım Edilebilir 2.225 izlenme - 2 yıl önce Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı fatma Şahin, Özgecan'ın katil zanlısının hadım edilebileceğini öne sürdü.
Karakolda Polisler Seri Katil Atalay Filiz ile Selfie Çektirdiler ! 00:13
Karakolda Polisler Seri Katil Atalay Filiz ile Selfie Çektirdiler ! 54 izlenme - 4 ay önce Görüntülerde polis merkezindeki polislerin katil zanlısıyla fotoğraf çektirme yarışına girdiği görülüyor. İstanbul ve Ankara'da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz, İzmir'in Menderes İlçesi'nde bir parkta yakalandı. er
Beratcan’ın Katil Zanlısı Gaziosmanpaşa’da Yakalandı 00:44
Beratcan’ın Katil Zanlısı Gaziosmanpaşa’da Yakalandı 77 izlenme - 7 ay önce Kartal’da kaybolduktan 15 gün sonra cesedi ormanlık alandaki su kanalında bulunan Beratcan Karakütük’ün katil zanlısı yakalandı. Gaziosmanpaşa’da gözaltına alınan Beratcan Karakütük’ün katil zanlısı Ersin K., Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Kartal’da 9 Mart tarihinde kaybolmasından sonra Tuzla’da bir ormanlık alandaki su kanalında cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün katil zanlısı servis şoförü Ersin K., akşam saatlerinde Gaziosmanpaşa’da yakalanmıştı. Yakalandıktan sonra sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli, sorgu için gece saatlerinde Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi. Burada gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan şüpheli, daha sonra polis eşliğinde emniyete alındı.
katil zanlısı adliye ye sevk edildi 00:54
katil zanlısı adliye ye sevk edildi 278 izlenme - 6 yıl önce katil zanlısı adliye ye sevk edildi
Arkadaşı, Hasan Ferit'in Katil Zanlısını Teşhis Etti 02:05
Arkadaşı, Hasan Ferit'in Katil Zanlısını Teşhis Etti 133 izlenme - 3 yıl önce Hasan Ferit Gedik Öldürüldüğünde Yanında Bulunan Arkadaşı Katil Zanlılarından Birini Teşhis Etti. Ayrıca, Emniyet, 22 Çete Mensubunun Yakalandığı Görüntüleri Basına Dağıttı.
Cinayet Zanlısından Basına Tavsiyeler 00:20
Cinayet Zanlısından Basına Tavsiyeler 118 izlenme - 2 yıl önce Cinayet zanlısından basın, yayın ve haber tekniği ile ilgili önemli tavsiyeler..
flaş cem garipoğlu yakalandı 05:48
flaş cem garipoğlu yakalandı 371 izlenme - 7 yıl önce 197 gundur aranan cem garip oglu yakalandı
İşte Sarai Sierra'nın Katil Zanlısının Görüntüleri 00:52
İşte Sarai Sierra'nın Katil Zanlısının Görüntüleri 79 izlenme - 4 yıl önce Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu surların çevresinde polisin incelemesi sürüyor. Olay yerine ve çevresine hiç kimse yaklaştırılmıyor. ABD'li Sarai Sierra...
Katil Zanlısı Koca Yerde Aranıyor 01:09
Katil Zanlısı Koca Yerde Aranıyor 33 izlenme - 5 yıl önce Katil Zanlısı Koca Yerde Aranıyor