Hoşgeldiniz!

katılımcı

2014 yılında Sancak bölgesindeki kurban organisazyonu ve katılımcı listesi. Bosna Sancak Dernegi. 09:54
2014 yılında Sancak bölgesindeki kurban organisazyonu ve katılımcı listesi. Bosna Sancak Dernegi. 101 izlenme - 2 yıl önce 2014 yılında Sancak bölgesindeki kurban organisazyonu ve katılımcı listesi. Bosna Sancak Dernegi.
Datacenter Dynamics Konferansı Katılımcı Firmalara Ne Tür Faydalar Sağlıyor? 00:30
Datacenter Dynamics Konferansı Katılımcı Firmalara Ne Tür Faydalar Sağlıyor? 9 izlenme - 3 yıl önce DataCenter Dynamics Türkiye Konferansı 2014' de Wise TV kameralarına konuşan İnform Elektronik Sistemler Departmanı Proje Yöneticisi Asuman Çolak etkinliği, konferans hakkında şunları söyledi: "Burada bulunmak farklı firmalarla tanışmak aynı zamanda buraya gelen son kullanıcılarla birebir temasta olmak projeleri hakkında fikir alışverişi yapmak ve kendi ürünlerimizi onlara anlatmak açısından önemli bir etkinlik oldu.
Datacenter Dynamics İstanbul 2014 Konferansı Sektör Temsilcilerine Ne Tür Katkılar Sağlıyor? 01:08
Datacenter Dynamics İstanbul 2014 Konferansı Sektör Temsilcilerine Ne Tür Katkılar Sağlıyor? 7 izlenme - 3 yıl önce Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Datacenter Dyaimcs Konferansı'nda sorularımızı yanıtlayan SOCOMEC Ürün Destek ve Proje Yönetimi M. Burak Özyol, etkinliğin sektöre ve sektör oyuncularına sağladığı katkılardan söz etti.
Startup Weekend İzmir - Katılımcı Ekip Röportajı 02:02
Startup Weekend İzmir - Katılımcı Ekip Röportajı 10 izlenme - 5 yıl önce Startup Weekend İzmir etkinliğinde yer alan katılımcı ekipler arasında en dinamik kadroya sahip ekiplerden biriyle röportaj gerçekleştirdik. Etkinlikte birinciliğe ulaşacaklarına dair oldukça iddialı olan bu ekip, ilerleyen saatlerde gerçekleşen ilk elemenin ardından üçüncülük derecesini alarak projeyi finale taşıyacak son 10 ekip arasına adını yazdırma başarısını gösterdiler. Bakalım bu ekip, final gününde hedeflerine ulaşabilecek mi, göreceğiz. Tamindir ekibi olarak şimdiden başarılarının devamını diliyoruz.
Datacenter Dynamics Etkinliği Katılımcılara Yarar Sağlıyor Mu? 00:28
Datacenter Dynamics Etkinliği Katılımcılara Yarar Sağlıyor Mu? 5 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı, veri merkezi alanında merak edilen konuları masaya yatırdı. 1Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...
Datacenterdynamics Konferansı Son Kullanıcılarla Buluşma İmkanı Sağlıyor 00:41
Datacenterdynamics Konferansı Son Kullanıcılarla Buluşma İmkanı Sağlıyor 4 izlenme - 3 yıl önce İnform Elektronik Sistemler Departmanı Proje Yöneticisi Asuman Çolak, Datacenter Dynamics Konferansı'nı değerlendirdi.
Uluslararası Katılımcıların İstanbul Finans Zirvesi'ne Katılımı Nasıl Bir Önem Taşıyor? 01:18
Uluslararası Katılımcıların İstanbul Finans Zirvesi'ne Katılımı Nasıl Bir Önem Taşıyor? 3 izlenme - 3 yıl önce JCR Eurasia Rating Pazarlama ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nesrin Şırvan, Finans Zirvesi'nin geniş kitlelere ulaşımı ve katılımcı sayısı bakımından sektör için çok önemli olduğunu ancak yabancı yatırımcı katılımının yeterli sayıda olmadığını belirtti.