Hoşgeldiniz!

katiller

Özgecan'ın Katilleri Cezaevinde Vuruldu 00:54
Özgecan'ın Katilleri Cezaevinde Vuruldu 6.833 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'yi sarsan Özgecan Aslan cinayetinin katil zanlıları Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken cezaevinde vuruldu.
Afrikadaki Seri Katiller Belgesel (Dünyanın En Vahşi Hayvanları) 45:50
Afrikadaki Seri Katiller Belgesel (Dünyanın En Vahşi Hayvanları) 9.193 izlenme - 3 yıl önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayın! izlesene.com/maykop
Banu Alkan'ın Ölümcül Dansı 03:10
Banu Alkan'ın Ölümcül Dansı 2.276 izlenme - 3 yıl önce Orhan Elmas'ın yönetmenliğini yaptığı,başrollerini Banu Alkan ve Cüneyt Arkının oynadığı katiller de sever filminden bir kesit. İnanılmaz figürler, ölümcül bir elbise ve enterasan orgazm bakışları attığı anlar yakın çağ'ın sonu, banu alkan çağı'nın başlangıcı niteliğindedir her yağız türk filmi izleyicisi adına..
Dünyanın En Büyük 5 Psikopatı 02:00
Dünyanın En Büyük 5 Psikopatı 1.962 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük 5 psikopatı işte bunlar. Dünyanın en ünlü seri katilleri ve işledikleri suçlar. Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edin Facebook Hesabım: https://goo.gl/kpY46d Facebook Sayfam: https://goo.gl/kiFWWh İnstagram Hesabım: https://goo.gl/U0QujQ Twitter Hesabım: https://goo.gl/moLvK8 Evdeki Oyuncu Kanalım: https://goo.gl/z9Cn42 Bilgi kasam kanalımda, dünyanın en ilginç bilgileri, enteresan, tuhaf, sıra dışı, akıl almaz konuları ve en önemlisi kaliteli görüntülü videolar ile buradayım. Seslendirmeleri kendim yapıyorum. Profesyonel değilim tabi ki. Fakat kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum.
Bir İdam Mahkûmunun Son Anları - In Cold Blood Filminden (1967) 07:06
Bir İdam Mahkûmunun Son Anları - In Cold Blood Filminden (1967) 1.819 izlenme - 3 yıl önce Varlıklı bir ailenin katledilmesini, aileyi katleden iki suçlunun karakterlerinin her yönünü, işlenen cinayetin sebebinin ne olabileceğini, idamın bu tür vak'aları önlemede yeterli olup olmadığını 'soğukkanlı' bir şekilde anlatan bir filmdir In Cold Blood. Bu sahnede de suçlular yakalanır ve cezaları asılmaktır. Evet, bir idam mahkûmunun son anlarını, babasını hem sevip hem de ondan nefret ettiğini söylemesini, özür dilemesini ama kimden özür dileyeceğini bilememesini, idam hükmünün yerine getirilmesi hakkındaki birkaç diyalogu izleyeceksiniz. Videoda idam sahnesi de gösterilmektedir. Kaldıramazsanız izlemeyin. Bu sahneler filmin son bölümüdür.
en ünlü serii katiller 06:11
en ünlü serii katiller 1.471 izlenme - 9 yıl önce en ünlü seri katillerin hayatlarından kesitler ve resimleri
contract killers fragmanı 1 00:49
contract killers fragmanı 1 1.723 izlenme - 7 yıl önce jane ayrıldığı şirketinin karıştığı bir kaçakçılık hakkında bilgi sahibi olur şirket tarafından aranmaktadır. jane kaçmaya karar verir. soluğu bir adada alan jane peşine bir kiralık katil takıldığından haberdar değildir. kiralık katil joseph oldukça tecrübeli ve temiz iş çıkaran bir profesyoneldir.
Dünyanın En Ürpetici Katilleri Belgesel HD 45:05
Dünyanın En Ürpetici Katilleri Belgesel HD 280 izlenme - 1 yıl önce Tarihini bilmeyen bugününü anlayamaz; gelecek konusunda ise bir ağırlığı olamaz. Belgeseller bize tarihin görsel izleriyle de yüzleşme imkanı verir. Keyifli seyirler.
seri katil 00:50
seri katil 1.518 izlenme - 8 yıl önce
En Kötü Kadın Seri Katiller 03:32
En Kötü Kadın Seri Katiller 375 izlenme - 3 yıl önce bu videoda seri kadın katilleri izleyeceksiniz.tam 10 seri katilin neler yaptıklarını yazılı bir şekilde göreceksiniz. korku filmi tadında bir videodur. bilginiz olsun.
Sıradışı Yaratıklar - Avcılar 48:38
Sıradışı Yaratıklar - Avcılar 391 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar her kanalda olmasada bir kaç kanalda The Most Extreme yani Türkçe'si sıradışı yaratıklar olan iyi bir belgesel izlerdim. Belgeselde dünyanın en iyi yırtıcı, avcı, kurnaz, akıllı vs. hayvanlarını gösterir ve özelliklerini ve insanlarla kıyaslamalarını gösteriridi. Hayvanları 10 sıraya dizer 1. ci olanını merak uyandırırdı belgesel hala devam ediyor mu bilmiyorum ama en sıradışı belgeseldi diyebilirim.
Ressamın Gözü - Goya - Katiller ya da 3 Mayıs 1808 03:59
Ressamın Gözü - Goya - Katiller ya da 3 Mayıs 1808 456 izlenme - 3 yıl önce Goya, Picasso'dan sonraki en ünlü İspanyol ressamıdır. 3 Mayıs 1808 tablosu, onun en ünlü eseridir. Resimde, resim tekniği olarak tartışılan 2 nesne vardır. Resmin tam ortasında X işareti şeklinde yer alan köylü ve ressamın fırçanın ucuyla değil de, sapıyla yaptığı sanılan tüfekler. Goya, Fransız ihtilalinden etkilenmiş ve Fransız askerlerini çiçekle karşılamıştı, ancak gördükleri fikirlerini tamamen değiştirecekti.
Ebola Virüsü - Mikro Katiller (National Geographic) 46:56
Ebola Virüsü - Mikro Katiller (National Geographic) 419 izlenme - 3 yıl önce Efendim, artık adını duymayanınız kalmamıştır herhalde. Günümüzü hatta çağımızı tehdit eden bir hastalık haline geldi artık Ebola. Bunun en büyük sebebi ise bu hastalığa yakalanan insanların kurtuluş şansının en minimum düzeylerde olması. Çünkü hala günümüz sağlık sektöründe bu hastalığın belirlenebilmiş bir tedavisi, aşısı malesef yok. Peki nedir bu Ebola, nereden çıktı? Nasıl bulaşır, ilk olarak nerede görüldü? Sanırım bu belgeselse tamamıyla olmasa da, aklınızdaki bazı soru işaretleri kalkacaktır. Ebola virüsü insanlarda en şiddetli ve ağır seyirli enfeksiyona yol açan mikroorganizmalardan biridir. Şiddetli kanamalı ateşe neden olur. Hastalığın seyri çok hızlıdır ve çok gürültülü bir septik şok gibidir. Ebola virüsü kanamalı ateşe neden olduğundan benzer hastalığa yol açan diğer bazı virüslerle birlikte "kanamalı ateş virüsleri" grubunda yer alır. Ebola virüsüne bağlı ölüm oranı P-90 arasında değişmektedir. Bu hastalığın tedavisi için kanıtlanmış, etkili bir tedavi bulunmamaktadır. Ebola virüsü, insanlarda ve insan dışı primatlarda viral hemorajik ateş şeklinde ciddi hastalık formlarına yol açan virüstür. Dünya Sağlık Örgütü tarafından 4. Risk Grubu Patojen olarak kabul edilmektedir. Ebola'nın dünya haritası: http://imgim.com/ebolaharitasi.jpg
Ezel'in İsmail Korkmaz'ı Yıllar Öncesinden Bilmesi 00:44
Ezel'in İsmail Korkmaz'ı Yıllar Öncesinden Bilmesi 419 izlenme - 3 yıl önce Ezel'in 3. bölümünden kehanetvari bir kesit.. Ali İsmail Korkmaz, dövülerek öldürüldüğünde televizyonlar susmuştu belki ama tasadüfen de olsa 4 sene öncesinden göstermişlerdi. Ali İsmail Korkmaz ve Tuncel Kurtiz'e Allah'tan rahmet diliyorum.
Çölün Katilleri - Belgesel Türkçe Dublaj 46:44
Çölün Katilleri - Belgesel Türkçe Dublaj 240 izlenme - 2 yıl önce Çölün Katilleri - Belgesel Türkçe Dublaj - Hayvanlar Alemi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gerçekten Yaşanmış Tuhaf Olaylar 02:40
Gerçekten Yaşanmış Tuhaf Olaylar 504 izlenme - 2 yıl önce Dünyada Yaşanmış Gerçek Garip Olaylar Gözlerinize İnanamayacaksınız İzlediginizde Hayretler İçinde Kalacaksınız https://youtu.be/QH4XBkrehHk korku videoları ilginç videolar akılalmaz gizemli olaylar gerçek olaylar yaşanmış olaylar bilinmeyen olaylar bilinmeyenler tuhaf olaylar tarikat ainleri sapık katiller icadını denerken ölenler devler gerçekten yaşanmış tuhaf olaylar
Özgecan Türküsü 02:28
Özgecan Türküsü 232 izlenme - 3 yıl önce 2015 Şubat ayının 2.haftasında hunharca katledilen Özge Can Aslan'ın anısına yazılmıştır.
Yamyamlar (Türkçe Belgesel) 46:22
Yamyamlar (Türkçe Belgesel) 143 izlenme - 2 yıl önce Çeviri - Seslendirme: Kaan Ünsal Alphan Ceza yasalarınca hala tanımlanamamış bir suçun failleri; insan yiyiciler. Onlar sinsice içimizde yaşamakta, yemek için insanları kaçırmaktalar.
Tarihin En korkunç SERİ KATİLLERİ ve Tüyler Ürperten CÜMLELERİ!!! 03:00
Tarihin En korkunç SERİ KATİLLERİ ve Tüyler Ürperten CÜMLELERİ!!! 63 izlenme - 1 yıl önce Bu videodaTarihin En korkunç Seri Katilleri ve Tüyler Ürperten Cümlelerini sizlerle paylaştım. İyi seyirler... İzlemeden Geçmeyin : Geleceğin Ülkesi Hollanda mı? İşte cevabı!!! https://goo.gl/ypJITC Bitcoin Nedir, Ne İşe Yarar? https://goo.gl/Byj2Lm Profesyonel Fotoğrafçı'dan 9 Fotoğraf Tüyosu https://goo.gl/eg5bO3 seri katillerin hayatından birkaç cümle anlattığım bu videoyu umarım beğenirsiniz ayrıca bu tür seri katiller ile ilgili videolar için bu videoyu beğenmeyi unutmayın iyi seyirler... 1-DR. Henry Howard Holmes “Ben içimdeki kötülükle doğdum. Katil olduğum gerçeğinin önüne geçemiyordum;tıpkı bir ozanın ilhamını bastıramayıp şarkı söylemesi gibi... Dünyaya gözlerimi açtığım yatağın yanında şeytan benim arkadaşım olarak beklemekteydi ve o günden beri benimle beraber. 2-Carl Panzram "Keşke tüm insanlığın tek bir boynu olsaydı ve o da benim elimde olsaydı." 3-John Christie "Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır." 4-Ed Gein "Bana doğru gelen güzel bir kız görünce iki şey düşünürüm.Bir anım onunla çıkmak, ona gerçekten iyi ve hoş davranmayı ister.Öteki anım mızrağın ucuna geçirilmiş kafasının nasıl görüneceğini anlatır bana.” 5-Charles Manson "Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız Tanrı'yı görürsünüz.Bana tam karşıdan bakarsanız kendinizi görürsünüz... " 6-Andrey Çikatilo "Ben doğanın bir hatasıyım, deli bir hayvanım.” 7-John Wayne Gacy "Disneyland'da görüşürüz." 8-Ted Bundy "Bir insanın ölüm ve yaşamına karar verebilme gücünden daha büyük ne olabilir ki?.." 9-Peter Sutcliffe "Ben sadece sokakları temizliyordum." 10-David Berkowitz "Onları incitmek istemedim. Onları sadece öldürmek istedim. " 11-Aileen Wuornos "Ben masumum. Umarım size de tecavüz ederler bok çuvalları!" 12-Jeffrey Dahmer "Zamanımı gerçekten boşa harcadım." 13-Orhan Aksoy "Yapmış da olabilirim, yapmamış da olabilirim. Hatırlamıyorum. " Güncellemelerden anında haberdar olmak için takip edin: Abone ol güncel videolardan haberdar ol https://goo.gl/Ad0UNh Destek olmak için videoları "beğen" ve motive edici bir "yorum bırak" duyarlılığını gösterdiğin için teşekkür ederim. Ayrıca konu önerilerinizi bize yorum olarak iletin. Aktif olmaya çalıştığım dijital medya linklerim: 2. Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCubg... Canlı yayınları takip etmek için yayın linki: https://www.younow.com/ibrahimsaygul Güncel takip etmek için "abone olun" https://www.youtube.com/channel/UCubg... İnstagram Hesabım: https://www.instagram.com/ibrahimsaygul/ Twitter Hesabım: https://twitter.com/ibrahimsaygull Facebook Hesabım: https://www.facebook.com/ibrahimsaygul Facebook Sayfam: https://www.facebook.com/ibrahimsaygull Faceboog Gurubumuz: https://www.facebook.com/groups/69620... VK Hesabım: http://vk.com/ibrahimsaygul Google + Hesabım: https://plus.google.com/b/10169544866... Merhaba arkadaşlar ben İbrahim SAYGÜL! İlginç bilgiler, eğlenceli bilgiler, korku hikayeleri, hiç duymadığınız hikayeleri ve daha birçok konuyu bu kanalımda değineceğim. Videoların kaliteli olması için sizin önerilerinizi bekliyorum. Abone Olmayı unutmayın!!! Telif & Kaynak "Intrepid" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License http://creativecommons.org/licenses/b...
Kiralık Katiller 1 Bölüm 04:04
Kiralık Katiller 1 Bölüm 293 izlenme - 7 yıl önce işallah beğenirsiniz.2.bölüm heyecan aksiyonlu olucak
İşlediği Cinayetlerle Psikopatlara Taş Çıkartacak Çocuk Katiller 05:44
İşlediği Cinayetlerle Psikopatlara Taş Çıkartacak Çocuk Katiller 168 izlenme - 3 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 çocuk katiller ile ilgili aramalar çocuk katilleri çocuk seri katiller katiller güncel haberler yamyam katiller seri katiller çocuk seri katiller ile ilgili aramalar katil bebek serisi seri katiller oyunu en ünlü seri katiller türk seri katiller seri katiller belgeseli seri katiller 2 seri katiller filmi adnan çolak türk seri katiller çocuk katilleri ile ilgili aramalar bebek katilleri çocuk cinayetleri çocuk katiller ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Birbirinden Cani Seri Katiller - Top 9 01:34
Birbirinden Cani Seri Katiller - Top 9 33 izlenme - 10 ay önce Seri Katilleri sizler için derledik iyi seyirler. 1- Ted Bundy, eski sevgilisine benzeyen 30'dan fazla kadını öldürmesiyle tanınan seri katil, boğulmakta olan bir çocuğun hayatını kurtarmıştır. 2- John Wayne Gacy, yaşları 14 ila 21 arası olan 33 adamı öldürmüştür. Öldürdüğü insanların yüzlerine korkunç palyaço makyajı yaptığı zamanlardan önce demokratik bir partide başkanlık yapıyordu ve hatta First Lady Rosalynn Carter ile de el sıkışmıştır. 3- BTK (bind, torture, kill) "bağla, işkence et, öldür" olarak tanınan Dennis Rader, güvenlik servisinde 14 yıl çalıştı ve işi evlere alarm kurmaktı. Rader, 10 kişiyi öldürdüğünü itiraf etmiştir. 4- 130 kişiye kadar cinayet suçlamasıyla tanınan Rodney Alcala, The Dating Game isimli televizyon yarışma programının kazananıdır. 5- 110 genç kızı öldürmek suçundan mahkum edilen Pedro Lopez, 50 dolar kefaletle akıl hastanesinden serbest bırakılmıştır. 6- Robert Yee Lates, bir zamanlar Washington'da cezaevi gardiyanlığı yapan seri katil, 13 kişi öldürmek suçundan mahkum edilmiştir. 7- 11 kişiyi öldürdüğünü kabul eden ve öldürdüklerinin sayısının 25'e kadar uzanabileceğinden şüphelenilen Charles Ng, Birleşik Milletler Deniz Kuvvetleri'ne kabul edilmişti. 8- Marcel Petiot, Villeneuve belediye başkanı olarak görev yaptı. Petiot, doktor ünvanına sahipti ve hastalarını öldürüyordu. 27 kişiyi öldürmekten tutuklanmıştır ancak yaptığı 63 cinayeti itiraf etmiştir. 9- Richard Chase, kafasının içine beyni yerine portakal koyarak C vitamini emilimi sağlayabileceğine inanıyordu. 6 kişiden 2'sine tecavüz etmiş ve 6 kurbanını da vurarak öldürmüştür.
Deep Webdeki Psikopat Katiller (Sesli Anlatım)+16 03:59
Deep Webdeki Psikopat Katiller (Sesli Anlatım)+16 113 izlenme - 2 yıl önce Deep Webin En Psikopat 3 Katili 16 yaşından küçüklerin izlememesini tavsiye ediyorum. ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Kanalıma Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/channel/UCSIC... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Google Plus Hesabım: https://plus.google.com/u/0/115243360... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Seslendirme İçin: https://www.youtube.com/watch?v=MnDf6... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Tedavisi Olmayan Hastalılar 1: https://www.youtube.com/watch?v=lKRCl... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Ünlüler Ve İllüminati: https://www.youtube.com/watch?v=v5xsK... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- An Lushan İsyanı: https://www.youtube.com/watch?v=TNibu... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Tarihte Bugün 1 Mart: https://www.youtube.com/watch?v=9Vx-G... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Meyve Ve Sebzelerin Eski Halleri: https://www.youtube.com/watch?v=U-u7Q... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Dünyanın En Zehirli Balıkları: https://www.youtube.com/watch?v=zWga4... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Psişik Yetenekler:https: https://www.youtube.com/watch?v=PPMB7... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Cinler Hakkında Korkunç Bilgiler: https://www.youtube.com/watch?v=PJc52... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Eski Mısırlıların Uçak Planları: https://www.youtube.com/watch?v=4BtZy... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Dünyanın En Kirli Yerleri: https: https://www.youtube.com/watch?v=N9Gq3... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Tarihteki 3 Çocuk Katil: https: https://www.youtube.com/watch?v=8n0z8... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Korku Hikayeleri Bölüm 1: https: https://www.youtube.com/watch?v=pmsoj... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Korku Hikayeleri Bölüm 2: https: https://www.youtube.com/watch?v=xpz83... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Sezon 2-(Biyografiler) Videoları İçin: https://www.youtube.com/watch?v=1jmp2... ----------------------------------------­----------------------------------------­-------------------------- Sezon 1-(İlluminati) Videoları İçin: https://www.youtube.com/playlist?list...
katiller 02:53
katiller 127 izlenme - 6 yıl önce Gta sanadreas katiller 2. bölümü çok yakında teşekürler )
Kusursuz katiller afrika
Kusursuz katiller afrika 234 izlenme - 6 yıl önce Kusursuz katiller afrikanational geographic channelbelgesel kuşağı türkçe
Uygur Türklerinin Acısını Paylaşıyoruz 04:24
Uygur Türklerinin Acısını Paylaşıyoruz 620 izlenme - 9 yıl önce uygur türklerinin acısını paylaşıyoruz allah çinin belasini versİn...
nid de gupes 01:39
nid de gupes 251 izlenme - 7 yıl önce fransız hava kuvvetlerinde yüksek rütbeli bir subay olarak çalışan laborie mafya babası abedin nexhepin de eskortluğunu yapmaktadır... birgün yine bir uçuş sırasında abedin'in bindiği uçak korsanlar tarafından kaçırılır ve olaylar başlar...
Küçük Ölümcül Katiller Belgesel HD 44:55
Küçük Ölümcül Katiller Belgesel HD 37 izlenme - 1 yıl önce Tarihini bilmeyen bugününü anlayamaz; gelecek konusunda ise bir ağırlığı olamaz. Belgeseller bize tarihin görsel izleriyle de yüzleşme imkanı verir. Keyifli seyirler.
Öldürülen Özgecan Aslan'ın Annesi: Katiller İdam Edilsin 05:19
Öldürülen Özgecan Aslan'ın Annesi: Katiller İdam Edilsin 112 izlenme - 3 yıl önce Tarsus'ta hunharca öldürülen Özgecan'ın cenaze namazı kılındı. Kadınlar Özgecan'ın tabutunu kendileri taşırken Mersin Büyükşehir Belediyesi de Sevgililer Günü dolayısıyla şehirde yapılacak tüm programları iptal etti. Namazdan önce cemaati davet eden hoca, "Kadınlar lütfen geriye doğru çekilsinler" ricasında bulundu. Ancak camiye akın eden yüzlerce kadın, hocayı dinlemedi, namaz kılınırken ön saflarda durdu. Hatta Özgecan'ın tabutunu da kimseye bırakmayarak omuzlarında kendileri taşıdı. Anne Songül Aslan, mezarlıktaki tören öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, kızına bunu yapanların bulunarak en ağır şekilde cezalandırılmasını isteyerek, "Masum bir kızın ölümüne neden olanların, benim kızımdan beter olmalarını istiyorum. Bu hak yerde kalmamalı, idam edilsinler" dedi. Kızının melek gibi bir insan olduğunu anlatan acılı anne, "Kalbi temiz, yüreği temiz, her konuda herkese iyilik yapan bir insandı. Hedefleri vardı, psikolojiyi bitirip kendine iş yeri açmak istiyordu. Hep çalışıyordu, hep başarılıydı, ama yapamadı maalesef. Minibüse binip eve gelirken bu katliamın olmasına ben akıl sır erdiremiyorum. Kızımın tek hatası dolmuşa binip evine mi gelmek?" diye konuştu. Kızını kaybolduğu gün sabah okula gitmesi için kaldırdığını, harçlığını verip okula gönderdiğini belirten Songül Aslan, "Telefonu bozuktu kızımın, arkadaşının telefonundan ablasına mesaj atıyor, 'annem merak etmesin, ben akşam 20.00'de Mersin'deyim' diyor. Bekledim bekledim gelmedi. Bir kaç sonra karakola gidip kayıp müracaatında bulundum" şeklinde konuştu. Genç kızın ablası Beste Aslan da bunu yapanların idam edilmesini istedi. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ise, olayın insanlık açısından üzüntü verici bir hadise olduğunu ifade ederek, "Mersin'in adını hep güzelliklerle anılması için mücadele veriyoruz. Ama bu tür olaylar Mersin'de yaşayan insanların herkesten daha çok üzüyor. Maalesef toplumun genetiği bozuldu, toplumda insanlık değerleri çok aşağılara düştü. Her geçen gün kadınların katledildiği bir dönemi yaşıyoruz. Bu konuda tüm toplum katmanlarının, başta yöneticiler olmak üzere herkesin kendini gözden geçirmesi lazım. İnsanlık adına üzüntü verici bir olay. Şiddetle kınıyoruz, lanetliyoruz. İnşallah tekrarı olmaz" dedi. Genç kızın dayısı Nurettin Kızıldemir de bu vahşice cinayeti işleyenlerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/245734/ozgecan-aslanin-katillerine-linc-girisimi
Kanlı Katiller 1.Bölüm 02:16
Kanlı Katiller 1.Bölüm 91 izlenme - 6 yıl önce