Hoşgeldiniz!

katılmak

Als Kampanyasına Katılalım Derken Gülmekten Kırıp Geçirdiler 01:35
Als Kampanyasına Katılalım Derken Gülmekten Kırıp Geçirdiler 57.732 izlenme - 4 yıl önce Als Hastalığı için düzenlenen kampanyaya destek vermeye çalışan insanların komik anları izleyenleri güldürdü. Birbirinden farklı insanların halleri...
IŞİD'e Neden Katıldığını Anlatan Türk 03:39
IŞİD'e Neden Katıldığını Anlatan Türk 52.915 izlenme - 4 yıl önce "Girişler türkiye'den oluyor geçiş kolay " mışş, ne diyelim amerika çok pis dayayacak gibi size orda. Allah herkesin sonun hayreylesin demek gelir elden. Zaman neler gösterecek bakalım.
Dalyan İzdivaç Programına Katılırsa - Gecekondu 06:59
Dalyan İzdivaç Programına Katılırsa - Gecekondu 6.124 izlenme - 2 yıl önce Gecekondunun en komik bölümlerinden birisini izleyeceksiniz. Erkan Köse'nin başarıyla canlandırdığı iç anadolulu tiplemesi dalyan, kardeşi durduya kanala gidip yetkililerle bazı sorunları konuşacağını söyleyip izdivaca katılır. İçindeki çiftleşme arzusuyla ve kendine has deli özgüveniyle programa katılan dalyan programın adeta altını üstüne getirir. Bu sahne gecekondunun 14.bölümünde gösterilmiştir.
BOYSTER BİLGİ YARIŞMASI 2 03:16
BOYSTER BİLGİ YARIŞMASI 2 1.214 izlenme - 3 yıl önce boyster biligi
Tuğçe Kazaz'ın Mavi Ekran Vermesi 00:34
Tuğçe Kazaz'ın Mavi Ekran Vermesi 1.028 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu Kanal D'de yayınlanan "5N1K" adlı programa katılan Tuğçe Kazaz yaptığı açıklamalarla yeniden gündeme gelmişti. Bu videoda ise nasıl mavi ekran verdiğini görüyoruz. İzleyelim..
IŞİD'e Neden Katıldığını Anlatan Türk 03:39
IŞİD'e Neden Katıldığını Anlatan Türk 591 izlenme - 3 yıl önce "Girişler türkiye'den oluyor geçiş kolay " ne diyelim amerika damınıza koyacak orda bizim baştakiler ne kadar ışidi desteklese de elin ecnebileri yardım ediyor sivil halka
70 Yaş Üstü İnsanlar Ünlü Bonnaroo Müzik Festivaline Katılırlarsa 05:10
70 Yaş Üstü İnsanlar Ünlü Bonnaroo Müzik Festivaline Katılırlarsa 724 izlenme - 3 yıl önce Yılda bir kez ve dört gün olmak üzere düzenlenen Bonnaroo Müzik Festivali'ne Funny or Die ekibi 70 yaş üstü 4 kişiden oluşan bir grup gönderdi. Festivalin tadını çıkarmaya çalışan yaşlı insanlar gençlerin hızına yetişemeseler de eğlenceli anlar yaşadılar.
Yunanistan AB'den Çıkıp Türkiye'ye Katılacak -  Yiğit Bulut 00:44
Yunanistan AB'den Çıkıp Türkiye'ye Katılacak - Yiğit Bulut 429 izlenme - 3 yıl önce Buraya videoyu özetleyen çok güzel açıklamalar yazabilirdim. Ancak bugün günaha girmek istemiyorum. Kraldan çok kralcı olmak diye bir laf vardır. Ne demiş Kibar Feyzo: 'Ağanın pohunun üstüne poh olur mu la gavatlar.'
Kim Milyoner Olmak İster - Rahatlığıyla Dikkat Çeken Dayı 02:41
Kim Milyoner Olmak İster - Rahatlığıyla Dikkat Çeken Dayı 440 izlenme - 3 yıl önce Dayı o kadar rahat ki sanki evi gibi.Tavırları,konuşmalarıyla dün akşam dikkatleri üzerine çekti ancak 1000 TL ile yarışmaya veda etti.
havıç 08:00
havıç 334 izlenme - 8 yıl önce havuç şarkı yarışmasına katılmak istiyor
30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerine Rus Komutanların Katılması (1995) 02:38
30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerine Rus Komutanların Katılması (1995) 146 izlenme - 3 yıl önce 1995 yılına ait bu haberde,30 Ağustos Zafer Bayramı'na Rus komutanların da katıldığı nostaljik bir haberdir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Cardozo, Trabzonspor'a Katılmak İçin Benfica Kampından Ayrıldı 02:50
Cardozo, Trabzonspor'a Katılmak İçin Benfica Kampından Ayrıldı 66 izlenme - 4 yıl önce Trabzonspor'un görüşmelere başlandığını borsaya bildirdiği Oscar Cardozo takımı Benfica'nın Londra kampından ayrılarak Lizbon'a geldi.
Angry Birds'e Katılmak İsteyen Martı 01:43
Angry Birds'e Katılmak İsteyen Martı 85 izlenme - 6 yıl önce Angry Birds'e katılmak isteyen martı
Serdar Eylik Samsunspor''a Katıldı 01:33
Serdar Eylik Samsunspor''a Katıldı 44 izlenme - 4 yıl önce PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, transfer çalışmaları kapsamında Galatasaray'lı futbolcu Serdar Eylik ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
İçişleri Bakan Ala, Oltu'da Bayramlaşma Törenine Katıldı 03:26
İçişleri Bakan Ala, Oltu'da Bayramlaşma Törenine Katıldı 45 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, "İslam dünyasının bayramı mübarek olsun. Arzu ediyoruz ki, bizim kardeşlerimiz, Türkiye'de olduğu gibi barış ve huzur içerisinde bayramı idrak edebilsinler" dedi.
Brezilya'da Polisin Silah Bırakıp Eylemcilere Katılması 01:02
Brezilya'da Polisin Silah Bırakıp Eylemcilere Katılması 51 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da çıkan olaylar sırasından bir polis belindeki silahı çıkartıp içindeki kurşunları boşalttıktan sonra ateşe fırlattı ve eylemcilere katıldı. Bir de daha buradaki kadar müdahale bile etmemişken dayanamamış. Fazla söz söylemek yerine şunu da sizlere sunmak isterim: http://imgim.com/türkiyevebrezilya.jpg
Cebbo.net Yerli Plaka [Klip] 04:00
Cebbo.net Yerli Plaka [Klip] 24 izlenme - 2 yıl önce Cebbo.net Gül Eğlen Sohbet Et Arkadaşlarınla Buluş Kıyafetinle Tarzını Yansıt Ve Daha Fazlası.. Sizler Çok Eğleniceksiniz Burada Herşey Ücretsiz Mesela Sınırsız Kıredi Sınırsız HC 'ile Tarzını Yansıt
Cebbo.net Adana Merkez [Klip] 01:49
Cebbo.net Adana Merkez [Klip] 18 izlenme - 2 yıl önce Cebbo.net Gül Eğlen Sohbet Et Arkadaşlarınla Buluş Kıyafetinle Tarzını Yansıt Ve Daha Fazlası.. Sizler Çok Eğleniceksiniz Burada Herşey Ücretsiz Mesela Sınırsız Kıredi Sınırsız HC 'ile Tarzını Yansıt
Amerikalı Şarkıcı Ve Aktör Seagal İftara Katıldı 02:11
Amerikalı Şarkıcı Ve Aktör Seagal İftara Katıldı 19 izlenme - 4 yıl önce Amerikalı Şarkıcı Ve Aktör Seagal İftara Katıldı
Canikli, Giresun İl Başkanlığı'nın Bayramlaşma Törenine Katıldı 03:33
Canikli, Giresun İl Başkanlığı'nın Bayramlaşma Törenine Katıldı 12 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, "10 Ağustos'tan sonra başta sayın Kılıçdaroğlu olmak üzere, bu ahlaki olmayan senaryonun içinde yer alan, kendisine görev verilen isimlerin siyaset sahnesinden çekildiğini hep birlikte inşallah göreceğiz" dedi.
Giden Günlerim Oldu [klip] 04:28
Giden Günlerim Oldu [klip] 6 izlenme - 2 yıl önce Cebbo.net Gül Eğlen Sohbet Et Arkadaşlarınla Buluş Kıyafetinle Tarzını Yansıt Ve Daha Fazlası.. Sizler Çok Eğleniceksiniz Burada Herşey Ücretsiz Mesela Sınırsız Kıredi Sınırsız HC 'ile Tarzını Yansıt
Başbakan Erdoğan, İftara Katıldı 05:31
Başbakan Erdoğan, İftara Katıldı 4 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin önündeki en büyük tehlikelerden biri olan paralel yapının devletten tasfiyesini sağlamak için yürütülen çalışmaları adım adım takip ereceğiz" dedi.
Bakan Çelik, Tarihi Taşköprü'de Düzenlenen İftara Katıldı 02:11
Bakan Çelik, Tarihi Taşköprü'de Düzenlenen İftara Katıldı 5 izlenme - 4 yıl önce Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Yüreğir Belediyesi tarafından, Seyhan Nehri'nin üzerinden geçen tarihi Taşköprü'de düzenlenen iftara katıldı.
Adnan Oktar’ın iftarına kimler katıldı 11:16
Adnan Oktar’ın iftarına kimler katıldı 1 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın iftarına kimler katıldı?
Arınç, Sudan Milli Günü Resepsiyonu'na Katıldı 03:43
Arınç, Sudan Milli Günü Resepsiyonu'na Katıldı 2 izlenme - 4 yıl önce Güney Sudan Milli Günü, resepsiyonla kutlandı.
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, İftara Katıldı 03:06
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, İftara Katıldı 1 izlenme - 4 yıl önce CHP ile MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Bu seçimler bir iktidar değişikliği, bir parti seçimi değildir.
Canlı yayınlarınıza katılmak için bir kriter var mı 00:18
Canlı yayınlarınıza katılmak için bir kriter var mı 0 izlenme - 4 ay önce Canlı yayınlarınıza katılmak için bir kriter var mı?