Hoşgeldiniz!

katkı

PRO [Flow Makinesi] 2015 01:24
PRO [Flow Makinesi] 2015 3.562 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben Emre. Oyunun yanına bide Rap yapalım dedik destek mestek istemem dinleyen dinlesin dinlemeyen boş konuşmasın herkese iyi seyirler.
Plastik Beton Kalıpları,dekoratif Parke Makinası 03:50
Plastik Beton Kalıpları,dekoratif Parke Makinası 6.549 izlenme - 7 yıl önce
Activex Sıvı Sabundaki Hile 01:21
Activex Sıvı Sabundaki Hile 747 izlenme - 2 yıl önce İyi pazarlar activex sıvı sabunda bulunan hileyi izleyiniz, izletiniz. Arkadaşın ses tonu biraz gıcık, ancak anlattıkları ciddi ve önemli.
Hamburgerde Acıktıran Katkı Maddesi 04:20
Hamburgerde Acıktıran Katkı Maddesi 454 izlenme - 4 yıl önce Hangi yemeğe koyarsanız o yemeğin lezzetini artırıyor fakat o da doyma noktasını kaybettiriyor. Piyasada bulunan bütün yiyeceklerin içinde MSG (Mono Sodyum Glutamat) var. Ne yiyorsanız iştahınızı artırıyor. Salam, sucuk, lahmacun, tatlı... Hepsinde var. İçeriğe yazılmıyor. Yazılırsa da E 260 gibi bir kod yazılıyor. Bilim insanları çıkıyor, azı yarar faydası zarar diyor. Çocuklar sabah kalktığından akşam yatana kadar bu içerikli ürünlerden yiyor. Akut belirtileri, yüzde yanma, kaşıntı. Kronik dön
Hazır Çorbalar Katkı Maddesi İçeriyor Mu? 01:00
Hazır Çorbalar Katkı Maddesi İçeriyor Mu? 342 izlenme - 3 yıl önce Hazır Çorbalar Katkı Maddesi İçeriyor mu?
Böcek Lobisinin Gıda Terörü 06:31
Böcek Lobisinin Gıda Terörü 186 izlenme - 1 yıl önce Koka kola'nın gizli formülünde böcek özü var dediler. Aslı astarı var mıdır bilinmez ama şimdi'de severek yediğimiz bir çok gıda'da böcekten üretilen bir madde varmış. Peki sizce.
Drogba Hava Getirir Ama Katkı Sağlamaz - Rıdvan Dilmen 03:42
Drogba Hava Getirir Ama Katkı Sağlamaz - Rıdvan Dilmen 116 izlenme - 1 yıl önce Yapılan ya da yapılması beklenen transferler hakkında saçma sapan yorumlar almış başını giderken her zaman ki gibi taraf olan ancak olaylara tarafsız bakabilen ve yorumlayan Rıdvan yine en doğrusunu söylüyor.
dekoratif parke makinası 00:29
dekoratif parke makinası 1.117 izlenme - 7 yıl önce plastik kalıplara dolum yapan ilk ve tek makina phm 40(günlük kapasite 100-1000m/2)
Migros'ta Tüm Sütlerde Aynı Ürünün 2.sinde % 50 İndirim! 00:30
Migros'ta Tüm Sütlerde Aynı Ürünün 2.sinde % 50 İndirim! 3 izlenme - 2 hafta önce 15-18 Ekim 2016 tarihlerinde Money Club Kart'ınızla yapacağınız alışverişlerde tüm sütlerde aynı ürünün 2.sinde % 50 indirimi kaçırmayın!
Bakan Müezzinoğlu: Sağlıkta Katkı Payını Kaldırabiliriz Ama Gereği Yok 01:00
Bakan Müezzinoğlu: Sağlıkta Katkı Payını Kaldırabiliriz Ama Gereği Yok 22 izlenme - 10 ay önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde katıldığı törende konukların da sorularını yanıtladı. Bakan Müezzinoğlu bir velinin "Muayenelerden alınan katkı payını kaldırmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Sağlıkta ilave alınan katkı payını kaldırma imkanı var ama gereği yok" cevabını verdi.
Hacı Kılıç’a Plaket Verildi. 00:26
Hacı Kılıç’a Plaket Verildi. 115 izlenme - 6 yıl önce köyümüze yaptığı katkılarından dolayı köylümüz hacı kılıç'a plaket verildi.
Bakanın Değişik Oy Analizi - Konuşmak Kolay, Biraz da Oy Verin 02:20
Bakanın Değişik Oy Analizi - Konuşmak Kolay, Biraz da Oy Verin 56 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ta bulunan bakan Suat Kılıç bir vatandaşa "Konuşmak kolay, biraz da oy verin. Vermiş gibi durmuyorsun" dedi. "Konuşmak kolay, biraz da oy verin" Bir vatandaşın, "Yeni emekli ile eski emekli maaşı arasındaki farkı ne yapacağız" demesi üzerine de Bakan Kılıç, "Biz IMF'den borç almadan emekli maaşını ödüyoruz. En son intibak kanununu çıkardık. 3 katrilyon yıllık maliyeti var. 'Allah Tayyip Erdoğan'dan ve hükümetinden razı olsun, ama biraz daha verseniz iyi olur' diyebilirsin, onu anlarım. 'Ama bir şey yapmadın' dersen ben şöyle yürürüm devam ederim. Allah'a emanet ol" dedi.
Yediklerimizin İçinde Ne Var - E - Katkı Maddeleri 13:16
Yediklerimizin İçinde Ne Var - E - Katkı Maddeleri 69 izlenme - 4 yıl önce Yediklerimizin İçinde Ne Var - E - Katkı Maddeleri Gıdalara neden katkı maddesi konuluyor?
  Adana' da, tartıcı çocuğun okuma azmi 02:19
Adana' da, tartıcı çocuğun okuma azmi 54 izlenme - 3 yıl önce 12 yaşındaki Hüseyin Bütün, aile bütçesine katkıda bulunmak için hem tartıcılık yapıyor hem de ders çalışıyor. Yıllar önce göç Mardin'den Adana'ya göç eden bir ailenin 6 çocuğundan biri olan 12 yaşındaki Hüseyin Bütün, aile bütçesine katkıda bulunmak için hem tartıcılık yapıyor hem de ders çalışıyor.Pazarlarda meyve sebze satarak geçimini sağlayan Şükrü Bütün (42) eşi Kadem ile evlendikten sonra Mardin'den Adana'ya göç etti. Hiç okula gitmeyen çiftin 6 çocuğu oldu. Okula giden çocuklar çalışmak zorunda oldukları için okulu bırakmak zorunda kaldı.Ailenin 5. çocuğu Hüseyin Bütün (12), yaşanan ekonomik zorluklara rağmen mücadeleyi bırakmadı. İleride polis olmak isteyen Bütün, aile bütçesine katkıda bulunmak için hem çalışıyor, hem de okuluna devam ediyor. Bütün, öğleden sonra okula gittiği için öğlene kadar Adana'nın en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi üzerinde tartıcılık yaparak para kazanıyor. Okula gidene kadar tartıcılık yapan Bütün, öğretmenin verdiği ödevleri de tartıcılık yaparken kaldırım üzerine uzanarak yapıyor. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında önüne koyduğu tartının yanında ders çalışan Bütün görenlerin yüreğini burkuyor.Bütün aile bütçesine katkıda bulunmak için ders çalıştığını belirten Hüseyin, "Ben kendi isteğimle çalışıyorum. Tartıcılık yaparken de bir yandan derslerime çalışıyorum. Öğretmenim ödev verdi onları yapıyordum. Öğleye kadar tartıcılık yapıyorum öğleden sonra ise okula gidiyorum. Bu durum benim hiç de zoruma gitmiyor. Ben bu işi ve okula gitmeyi severek yapıyorum" dedi.Bütün okulu bitirdikten sonra polis olmak istediğini söyledi.
Aile Bütçesine Katkı 62 Yıldır Migros’ta! 00:33
Aile Bütçesine Katkı 62 Yıldır Migros’ta! 5 izlenme - 2 hafta önce #62yildirbirlikteyiz ve birlikte olmaya devam ediyoruz… Siz de mağazalarımızda sürpriz hediyelerimize hazır olun:)
Takım Defansına Katkı Yapan Taraftar 00:13
Takım Defansına Katkı Yapan Taraftar 26 izlenme - 4 yıl önce Porto - D. Kiev maçında rakibin atağını bozmak için sahaya atlayan adam olası bir golü önledi
Olimpiyatlar turizme yaramadı 01:59
Olimpiyatlar turizme yaramadı 21 izlenme - 4 yıl önce
Katkılı gıda maddeleri kanser riskini nasıl etkiler? 01:15
Katkılı gıda maddeleri kanser riskini nasıl etkiler? 7 izlenme - 2 yıl önce Katkı maddeleri direkt olarak kansere sebep olmaz, her biri ayrı ayrı test edilip onaylanır. Ama bir gıda içerisinde farklı katkı maddeleri bir arada kullanılabilir ve bu gıdalar gerekli testlerden genellikle geçmemiştir.
Finans Zirvesi'nin Sektör İçin Ne Gibi Bir Önemi Var? 01:00
Finans Zirvesi'nin Sektör İçin Ne Gibi Bir Önemi Var? 7 izlenme - 2 yıl önce GP Trust Finansal Yönetim ve Danışmanlık Limited Şirketi Yönetici Ortağı Pınar Eczacıbaşı, Finans Zirvesi'nde ortaya çıkan gündemlerin değerlendirmesini yapabilmenin, zirvenin algısını anlayabilmenin,zirvede karşılıklı etkileşimde bulunup sektörel etkileşimi güçlendirebilmenin çok önemli olduğunu vurguladı.
E-Arşiv, E-Ticarete Nasıl Bir Katkı Sağlıyor? 00:57
E-Arşiv, E-Ticarete Nasıl Bir Katkı Sağlıyor? 10 izlenme - 2 yıl önce FİT Solutions CEO'su Koray Gültekin Bahar, e-arşiv uygulamalarını e-ticaretin geri dönüşümü olarak tanımladı.
Drenthe, Erciyesspora Katkı Sağlamayı Hedefliyor 03:17
Drenthe, Erciyesspora Katkı Sağlamayı Hedefliyor 5 izlenme - 2 yıl önce Drenthe, Erciyesspor'a katkı sağlamayı hedefliyor- Kayseri Erciyesspor'un yeni transferi Royston Drenthe: "Üzerime düşenin fazlasını yaparak takımıma hizmet etmek istiyorum" Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'un yeni transferlerinden Hollandalı oyuncu Royston Drenthe, "Üzerime düşenin fazlasını yaparak takımıma hizmet etmek istiyorum" dedi.
İngiliz Ticaret Odası (Bcct) Etkinlikleri İş Dünyasına Nasıl Katkı Sağlıyor? 00:42
İngiliz Ticaret Odası (Bcct) Etkinlikleri İş Dünyasına Nasıl Katkı Sağlıyor? 5 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de İngiliz Ticaret Odasının “Back2Business” etkinliği, Türkiye İş Bankası’nın ev sahipliğinde, konsoloslukların ve uluslararası ticaret odalarının iş birliği ile gerçekleşti.
Avcı: ''Eğitimle İlgili Biz Herkesin Katkılarına Açığız'' 01:35
Avcı: ''Eğitimle İlgili Biz Herkesin Katkılarına Açığız'' 5 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, AK Parti Adana İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Bcct Etkinlikleri İş Dünyasına Ne Tür Katkılar Sağlıyor? 01:06
Bcct Etkinlikleri İş Dünyasına Ne Tür Katkılar Sağlıyor? 4 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de İngiliz Ticaret Odasının “Back2Business” etkinliği, Türkiye İş Bankası’nın ev sahipliğinde, konsoloslukların ve uluslararası ticaret odalarının iş birliği ile gerçekleşti.
Finans Zirvesi'nin Sektöre Ne Gibi Katkıları Oluyor? 00:39
Finans Zirvesi'nin Sektöre Ne Gibi Katkıları Oluyor? 4 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Finans Zirvesi'nin bu yılki ana teması Yenilikçi Finans idi.Dünyanın farklı bölgelerinden önemli isimleri konuk eden organizasyon İstanbul'un finans merkezi olmasına da katkılarının bulunduğu ifade ediliyor.
Bcct Son Etkinliğinin Sektöre Nasıl Katkıları Oluyor? 00:22
Bcct Son Etkinliğinin Sektöre Nasıl Katkıları Oluyor? 2 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de İngiliz Ticaret Odasının “Back2Business” etkinliği, Türkiye İş Bankası’nın ev sahipliğinde, konsoloslukların ve uluslararası ticaret odalarının iş birliği ile gerçekleşti.