Hoşgeldiniz!

Katolik

Katoliklerin Öfkesini Çeken En İyi Kalça Yarışması 00:55
Katoliklerin Öfkesini Çeken En İyi Kalça Yarışması 7.370 izlenme - 9 ay önce "Miss Bumbum" olarak da bilinen ve sitemiz gençlerinin yakından bildiği en iyi kalçalı kadın yarışmasının bu seneki ayağı tepkilere neden oldu. Fotoğraf çekimi için İsa ve Havarilerinin yemeğinin tasvir edildiği Da Vinci'nin ünlü tablosu "Son Akşam Yemeği" pozu verdiler. Bu olay katolikler tarafından oldukça tepki gördü.
Ne Yapsaydık, Birbirimize mi Taksaydık? (+18) 03:57
Ne Yapsaydık, Birbirimize mi Taksaydık? (+18) 11.510 izlenme - 2 yıl önce "Gemide" benzeri marjinal yapımlardan biri de 2002'de çevrilmiş olan "Martılar Açken" filmiydi. Sınırları olan katolik hristiyan hayat kadınını, alıngan ama saldırgan genç abazanı ve umursamaz bir pezevengi aynı karelerde görebileceğimiz marjinal sahnelerinden birini izliyoruz.
Papa'nın Düştüğü An Kameralara Yansıdı 00:34
Papa'nın Düştüğü An Kameralara Yansıdı 3.313 izlenme - 12 ay önce Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, Polonya'nın Krakow kentinde düzenlenen törende yere kapaklandı. Dünya Gençlik Merkezi organizasyonuna katılan Papa Francis'in yere düşmesi sonrasında kalkarak törene kaldığı yerden devam etmesi kameralara yansıdı.
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 03:31
Anneliese Michel - Şeytan Çıkarma Ses Kaydı! (Çocuklar İçin Uygun Değildir) 683 izlenme - 2 yıl önce Sitedaşlar çocuklar için uygun değil yazdım çünkü etkilenebilme ihtimalleri yüksek lütfen dikkate alalım.Gelelim ses kaydına ses kaydı Anneliese Michel'e ait.Hayatı daha sonra The Exorcism of Emily Rose filmine konu olmuştur. Kendisi hastalandıktan sonra doktorlar tanı ve tedaviyi başaramazlar ve en son içine şeytan girdiği şüphesiyle Katolik Kilise'si tarafından şeytan çıkarma izni verilir. Bu seanslarının hepsinin ses kaydı alınır. Garip sesler çıkaran ve günden güne durumu daha da kötüleşen Michel en sonunda hayatını kaybeder. Şeytan Çıkarma uygulayan din görevlilerine ölüme sebebiyetten dava açılır. Orjinali Almanca olan diyaloğun sonlarına doğru şu konuşmaları duyacaksınız :(İngilizce çevirisi) Rahipler:Oh Great God… (2:36 Burada Anneliese çatallaşan ve boğazını yırtarak çıkan sesten kurtulmuş ve normal sesiyle konuşmaya başlamıştır) Anneliese:Oh, yes… Rahipler:So are you happy? Anneliese:Yes, I feel completely different. Rahipler:We are begging You, we are begging You, God Almighty for bad spirits to have no more power over Anneliese’s body. Anneliese:I’m completely free now…completely free. It’s so wonderful…completely free.
Nazi Avcilari Paul Touvier 43:10
Nazi Avcilari Paul Touvier 58 izlenme - 4 ay önce Belgesel serimizin bu bölümünde bu sefer Nazi işbirlikçisi bir Fransız vatan haini Paul Touvier'in yakalanışını öğreniyoruz.
Time Yılın Kişisi Olarak Papa Francis'i Seçti 01:03
Time Yılın Kişisi Olarak Papa Francis'i Seçti 517 izlenme - 4 yıl önce Amerika'nın en önemli dergilerinden Time yılın kişisi olarak Papa Francis'i seçti. Dergi, Papa XVI. Benedikt'in istifasının ardından 13 Mart'ta Katolik dünyasının yeni lideri seçilen 76 yaşındaki Arjantinli Jorge Mario Bergoglio'yu "Halkın Papası" olarak ilan etti. Katolik dünyasının Avrupalı olmayan ilk papası, aynı zamanda ilk Cizvit kökenli papa olarak tarihe geçen Francis, 13. yüzyılda Fransisken Tarikatı'nı kuran ve aziz ilan edilen Assisili Francis'ten esinlenerek bu ismi seçmişti. Papa Francis, son derece basit ve sade bir yaşam sürmesi ile tanınıyor. Time dergisinin Yılın Kişileri listesinin ikinci sırasında ise Amerika Birleşik Devletleri'nin gizli belgelerini ortaya çıkartan Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı'nın (NSA) eski çalışanı Edward Snowden yer alıyor. Time'ın her yıl gündem yaratan ismi belirlemek için internet üzerinden halk oylaması yapıyor buna karşın derginin editörleri son kararı veriyor. Yapılan halk oylamasında ise birinci sırada Mısır'da Muhammed Mursi'yi deviren darbenin liderliğini yapan Genelkurmay Başkanı ve Savunma Bakanı Abdülfettah Sisi yer alırken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise ikinci olmuştu.
Faşizme Karşı Kendini Yakan Budist (1963) 05:18
Faşizme Karşı Kendini Yakan Budist (1963) 514 izlenme - 2 yıl önce Takvimler 11 Haziran 1963'ü gösterdiğinde Thick Quang Duc, Güney Vietnamın katolik hükümetinin din adamlarına yaptığı baskı ve eziyetleri protesto etmek için Saigon'un işlek bir caddesinde kendisini yakmıştır. Görgü tanıklarının ifadesine göre Duc, iki öğrencisiyle birlikte yolun ortasında durup arabadan usulca inerek yere oturmuş ve talebelerinden üzerine benzin döküp kendisini yakmalarını istemiştir. Yandığı an hiç kıpırdamamış, ses çıkarmamıştır. Bu videoyu izlememin akabinde şunu izledim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/116879/yoga-yapacagina-namaz-kil-sagopa-kajmer Şu videonun 1.01 saniyesinde sagopa kajmerin yaptığı söylem karşısında bir kere daha sinirden duvarı sikicek kıvama geldim. Ve düşündüm lan şu dünyada her türlü eylemimizi bir sınava ve rekabete tabi tutuyoruz, attığımız her adımı belirli mercilerin yeterlilikleri ölçüsünde belirlemek zorunda kalıyoruz, sadece rekabet, hırs ve gösterişten ibaret bu mına koduğumun dünyasında rekabete tabi tutulmayacak, en saf ve en dokunulmamış hissiyatımız inançlarımız. Ama biz onu bile böyle bir çarka dahil ediyoruz, hani diyorsun ya kolera ''Adamların teknolojisi var hala puta tapınıyorlar .s.s.s'' diye, işte şu teknoloji, modernizm bilmem ne sikinin sonucu olarak kalbimizin en derinliklerinde saklı duyguları bile bir statü göstergesi olarak sunmaya çabalıyoruz. Halbuki inanmak kolay bir şey değil, inanmanın tutkusunu hissedersen eğer, karşındaki adam ''abi ben plastik çiçeğin üzerindeki silikon ile yapılmış su damlası efektine tapıyorum.'' dediğinde bile o adamı anlıyorsun, çünkü neye inanırsan inan ya da neye inanmamaya inanırsan inan sonunda verdiği hissiyat aynı oluyor, bunu bilirsende ağzından tükürükler saçarak ''Beyinsizler puta tapıyor, salaklar neye inanıyor ehehe en süperi benim dinim mehemehe.'' modunda gezemiyorsun. Düşün ki senin saçma olarak ifade ettiğin ve ''rahatlığını ispat etsin'' diye çökertmeye çabaladığın inanç için cayır cayır yanarken kıpırdamayacak ve sesini dahi çıkarmayacak kudrette birileri var. Düşün ama yozlaşma için değil, uzlaşma için düşün. Sorgula ama kendi inancının kudretini sorgula, sen yapabilir misin? fon müziği mooncake- message from arecibo
Bill Maher - Dinler zararsız mı? 00:49
Bill Maher - Dinler zararsız mı? 493 izlenme - 2 yıl önce Bill Maher "Dinlerle niçin bu kadar uğraşıyosun? Kime zararı var?" sorusuna, islam dinininde yanlışlarını yüze vurarak cevap veriyor. Tatlı su müslümanları kabul etmeyebilir ama gerçek bu
Papa'yı Kızdırdılar 00:29
Papa'yı Kızdırdılar 103 izlenme - 1 yıl önce Meksika turuna devam eden Papa Francis, tekerlekli sandalyedeki bir kızın üstüne düşmesine yol açan vatandaşa sert tepki gösterdi.
Yonca Bayrak Hoca - Piç Doğuran Kadın Papa Efsanesi 08:20
Yonca Bayrak Hoca - Piç Doğuran Kadın Papa Efsanesi 266 izlenme - 3 yıl önce Yonca Bayrak Hoca'dan ikinci video. Özellikle Protestanlar arasında yaygın olan ve gayrı meşru çocuk doğurduğu iddia edilen kadın papa, tarot kartlarında (ve dolaysı ile iskambil kartlarında) da yerini almış. Videonun sonunda hocamız, Müslümanların bu rivayetleri neden öğrenmemiz gerektiğini söyler. Videonun ortasında bir yerde, muhtemelen maç kutlaması yapan bir konvoyun gürültüsü duyuluyor. Hocamızın sitemizdeki diğer videosu, çocuk haçlı seferlerinden bahsediyor: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128973/cocuk-hacli-seferleri-yonca-bayrak-hoca
Latin Amerika Ülkelerini De Geri Bırakan İslam Mı! [ Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün] 00:36
Latin Amerika Ülkelerini De Geri Bırakan İslam Mı! [ Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün] 189 izlenme - 3 yıl önce Latin Amerika Ülkelerini De Geri Bırakan İslam Mı! [ Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün]
Katolik Kilisesinin Var Olma Amacı (Küfür İçerir) 04:40
Katolik Kilisesinin Var Olma Amacı (Küfür İçerir) 229 izlenme - 3 yıl önce Ünlü stand-up şovcusu Louis CK Katolik kilisesinin var olma amacının ne olduğunu öğreniyor. Eğlenceli ve ciddi şekilde bize de öğretiyor.
Papa şeytan mı çıkarttı? İşte o görüntüler! 00:57
Papa şeytan mı çıkarttı? İşte o görüntüler! 132 izlenme - 4 yıl önce Papa Francis’in, şeytan çıkardığı iddia edilen görüntü olay yarattı.
Papa'dan Son Vaaz 01:40
Papa'dan Son Vaaz 194 izlenme - 4 yıl önce Perşembe Akşamı Görevinden Feragat Edecek Olan Katoliklerin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus, Aziz Petrus Meydanı'nda Son Kez Halkın Önüne Çıktı. Binlerce İ...
Papa Sümüğünü Yiyor 00:21
Papa Sümüğünü Yiyor 79 izlenme - 4 yıl önce Papa Sümüğünü Yiyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cintya Müslüman Oldu (hollandaca) 09:14
Cintya Müslüman Oldu (hollandaca) 67 izlenme - 3 yıl önce Hollanda'da yaşayan Cintya adlı bir kadının Müslüman oluş hikayesini anlattığı Hollandaca röportaj. Röportaj konukla röportajı yapanın Arapça selamlaşmasıyla başlıyor.
Kilisede 04:14
Kilisede "Amerikan Güreşi" - New 49 izlenme - 2 yıl önce Kilisede "Amerikan güreşi"- New York'ta bir kilisede düzenlenen Amerikan güreşi turnuvasında güreşçiler eğlenceli bir senaryo içerisinde kıyasıya müsabakalar ortaya koyuyorNEW ABD'nin New York kentinde bir kilisede düzenlenen Amerikan güreşi turnuvası, şiddet dozajı yüksek bir fiziksel mücadeleyi eğlenceli bir senaryoyla bir araya getiriyor.
Papa'dan Azerbaycan'da Barış Duası 00:48
Papa'dan Azerbaycan'da Barış Duası 10 izlenme - 10 ay önce Kafkaslar gezisi kapsamında geçen Haziran'da Ermenistan'a giden Katolik aleminin ruhani lideri Papa Françesco, gezinin ikinci ayağında Gürcistan'dan sonra Azerbaycan'da temaslarda bulundu.
Ermeni Asıllı Ailelerden Papa Franciscus'a Tepki 01:40
Ermeni Asıllı Ailelerden Papa Franciscus'a Tepki 60 izlenme - 2 yıl önce Köyden detaylar- Kadın ve çocuklardan detaylar- Köylülerle röportaj Ermeni asıllı ailelerden Papa Franciscus'a tepki- Batman'ın Sason ilçesinde yaşayan Ermeni asıllı aileler, Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus'un 1915 olaylarıyla ilgili sözleri ve AP'nin 1915 olaylarına ilişkin kararına tepkili- Köy muhtarı İlhan Cin: "Filistin, Irak ve Suriye'de yaşananları görmeyenler nasıl oluyor da 100 yıl öncesini görüyor?
Papa Francisco Yere Düştü 00:31
Papa Francisco Yere Düştü 9 izlenme - 12 ay önce Papa'nın Polonya'da katıldığı ayin sırasında geçirdiği kaza sırasında ülkedeki haber kanalları canlı yayındaydı. Katolik dünyasının ruhani lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francis, Krakov' da düzenlenen Dünya Gençlik Günü organizasyonu için Polonya'ya gitti. Papa ayin sırasında yere düştü. O anlar kameralara böyle yansıdı:
Atletizm: 21. Roma Maratonu 02:23
Atletizm: 21. Roma Maratonu 36 izlenme - 2 yıl önce Atletizm: 21. Roma Maratonu- Maratonu erkeklerde ve kadınlarda Etiyopyalı atletler kazandı İtalya'nın başkentinde düzenlenen 21. Uluslararası Roma Maratonu'nu, erkeklerde Etiyopyalı Abebe Degafe, kadınlarda ise vatandaşı Meseret Tolwalk kazandı.
İrfan Değirmenci'den Papa'ya Şarkılı Gönderme 02:47
İrfan Değirmenci'den Papa'ya Şarkılı Gönderme 29 izlenme - 2 yıl önce 1915 olayları için 'Soykırım' ifadesini kullanan Papa Françesko'ya yönelik tepkiler dinmek bilmiyor.
Murat Özçelik - Selina Doğan'ın Açıklamaları 04:22
Murat Özçelik - Selina Doğan'ın Açıklamaları 45 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in açıklamaları AP'nin 1915 olaylarına ilişkin kararı- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) 1915 olaylarıyla ilgili kararına ilişkin, "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" değerlendirmesinde bulundu.
Adnan Oktar: Yıllardır söylediğim Katolikler ve Ortadokslar deccale karşı ittifak için birleşecek sö 03:07
Adnan Oktar: Yıllardır söylediğim Katolikler ve Ortadokslar deccale karşı ittifak için birleşecek sö 6 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/194991/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-Yillardir-soyledigim-Katolikler-ve-Ortadokslar-deccale-karsi-ittifak-icin-birlesecek-sozum-gerceklesiyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Bayern'den Papa'ya Tehlikeli Ziyaret (!) 01:57
Bayern'den Papa'ya Tehlikeli Ziyaret (!) 15 izlenme - 3 yıl önce Bayern Münih, Roma'yı tarihi bir skorla 7-1 yenerken, maç sonrası Papa'ya giderken akıllara bazı takımların önceki ziyareti geldi.
Arınç: 03:34
Arınç: "İnşallah İslam alemi, bugünkü feryatlarından, acılarından, dökülen kanlardan bir an evvel ku 14 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "İnşallah İslam alemi, bugünkü feryatlarından, acılarından, dökülen kanlardan bir an evvel kurtulsun. Filistin'de, Gazze'de, Afganistan'da, Myanmar'da, Suriye'de, Irak'ta, bütün dünya coğrafyasında, Müslümanlıkları sebebiyle kendilerine zulmedilen, ölüm kusulan tüm kardeşlerimize Rabbim yar ve yardımcı olsun, rahmet, inayet etsin" dedi.
AP'nin 1915 Olaylarına İlişkin Kararı - CHP Genel Başkan Yardımcısı Özçelik 04:02
AP'nin 1915 Olaylarına İlişkin Kararı - CHP Genel Başkan Yardımcısı Özçelik 9 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: -Basın mensupları detay,-CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in salona gelmesi,-CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in basın mensuplarıyla tokalaşması,-CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in açıklamayı okuması, AP'nin 1915 olaylarına ilişkin kararı- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) 1915 olaylarıyla ilgili kararına ilişkin, "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" değerlendirmesinde bulundu.
Artı-Eksi Dünya 21. Bölüm / Vatikan üzerinde hakim olan Darwinist diktatörlük ve Cumhuriyetimizin yı 43:09
Artı-Eksi Dünya 21. Bölüm / Vatikan üzerinde hakim olan Darwinist diktatörlük ve Cumhuriyetimizin yı 4 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/193612/Arti-Eksi-Dunya/Arti-Eksi-Dunya-21-Bolum-/-Vatikan-uzerinde-hakim-olan-Darwinist-diktatorluk-ve-Cumhuriyetimizin-yildonumunde-Ataturk- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Gündem Analiz - 46. Bölüm / Papa’nın Türkiye Ziyareti; Putin’in Türkiye Ziyareti; ABD Sokak Olayları 56:03
Gündem Analiz - 46. Bölüm / Papa’nın Türkiye Ziyareti; Putin’in Türkiye Ziyareti; ABD Sokak Olayları 0 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/195395/Gundem-Analiz-/Gundem-Analiz---46-Bolum-/-Papa’nin-Turkiye-Ziyareti-Putin’in-Turkiye-Ziyareti-ABD-Sokak-Olaylari-Rusya’nin-Yalnizlastirilmasi-ABDnin-Savunma-Butcesi-PKK A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo