Hoşgeldiniz!

katsayı

2.Derece Denklemler 3 - Kök Katsayı Bağıntıları - 10.Sınıf Yeni Müfredat 18:15
2.Derece Denklemler 3 - Kök Katsayı Bağıntıları - 10.Sınıf Yeni Müfredat 1.288 izlenme - 3 yıl önce 10.sınıf marematik konu anlatımı,2.derece denklemler konu anlatımı,kök katsayı bağıntıları örnek soru çözümleri ile anlatılmıştır.10.sınıf yeni müfredata uygun matematik konu anlatımı
Memura P Zam - Necmettin Erbakan (1996) 04:39
Memura P Zam - Necmettin Erbakan (1996) 789 izlenme - 3 yıl önce Necmettin Erbakan'ın başbakanlık dönemlerinden bir video. Yaklaşık 1 yıl başbakanlık koltuğunda Tansu Çiller ile birlikte oturan Necmettin Erbakan, memura P zam müjdesini ekranlar karşısında veriyor.
İstanbul alperen ocakları'ndan katsayı protes 01:43
İstanbul alperen ocakları'ndan katsayı protes 1.181 izlenme - 8 yıl önce İstanbul alperen ocakları İstanbul üniversitesi önünde temsili olarak deli gömleği giydirilen ir öğrenciyi avukatlara teslim ederek baro ve danıştay'ın katsayı tutumunu protesto etti. İstanbul alperen ocakları il başkanı güven hizarci bsın açıklamasında ; bu çığlık politik endişeler taşımayan, mağdur edebiyatı ile çözmek zorunda olduğu meseleleri rant kapısı olarak görmeyen dik adamların çığlığıdır.%u201d şeklinde konuştu.
Meslek Liselilerin Çarpılma Çabası 04:53
Meslek Liselilerin Çarpılma Çabası 202 izlenme - 5 yıl önce Bir gurup meslek lise öğrencisinin katsayı meselesini çok fazla dert etmesiyle çare arayışlarının sonuçlarını içeren garip bir video izleyeceğiz. Neden böyle bir yöntem izlediklerinin veya ne yapmaya çalıştıklarının yorumunu sizlere bırakıyorum.
Meslek Liselilerin Çarpılma Çabası 04:53
Meslek Liselilerin Çarpılma Çabası 118 izlenme - 3 yıl önce Bir gurup meslek lise öğrencisinin katsayı meselesini çok fazla dert etmesiyle çare arayışlarının sonuçlarını içeren garip bir video izleyeceğiz. Neden böyle bir yöntem izlediklerinin veya ne yapmaya çalıştıklarının yorumunu sizlere bırakıyorum.
Meslek Liselilerin İsyanı 01:12
Meslek Liselilerin İsyanı 111 izlenme - 8 yıl önce meslek liselilerin haklı isyanı