Hoşgeldiniz!

kavga ayırmak

Kavga Ayıran Asayiş Köpek 00:19
Kavga Ayıran Asayiş Köpek 3.510 izlenme - 3 yıl önce Kedilerin haşin ve hiddetli kavgasına köpek tarafı el koyuyor. Patiler aşağı evlat...
Amerika'da İki Ergenin Kavgasını Ayıran Mevlana 04:16
Amerika'da İki Ergenin Kavgasını Ayıran Mevlana 213 izlenme - 1 yıl önce özetle: [kalabalığa] siz cep telefonu ile kaydedenler, gerçek korkak sizsiniz. bunu da kaydedin. [kavga edenlere] bakın, nasıl gülüyorlar. siz mutsuzsunuz ve onlar bundan zevk alıyorlar. arkadaşım dediğin adama bak, sen kavga ederken delirmesi gerekirken gülmekten ölüyor. bu arada çocuklardan bir tanesi, diğerinin gelip ona dokunduğunu ve kavganın nasıl başladığını anlamadığını söylüyor. [kavga edenlere] kendini savunuyorsun ama ne için kavga ettiğini bilmiyorsun bile. sen şeytana uydun kardeşim, etrafına bak ve kimin seni yanlışa yönlendirdiğini bul. [kalabalığa] kaç yaşına gelmişsiniz, neredeyse yetişkin olacaksınız, buna uygun davranın. bu şekilde bir yere varamazsınız. [kavga edenlere] hala gülüyorlar. siz üzgünken gülen hiç kimse sizin arkadaşınız değildir. caddenin ortasında bunun bir oyun olduğunu düşünüyorsunuz ama değil, bu gerçek. sizin ailenizi tanıyorum, annen baban buralara gelmek için çok çabaladı, onları mahcup etme. şimdi el sıkışın, siz el sıkışmadan buradan ayrılmayacağım. bak, hala gülüyorlar, onlar sizin düşman olmanızı istiyorlar. bu arada etraftaki çocuklar salakça gülmeye devam eder ve adama çirkin derler. [Alıntıdır] İyi seyirler efenim.
Kedilerin Kavgasına Köpek Müdehalesi 00:24
Kedilerin Kavgasına Köpek Müdehalesi 700 izlenme - 5 yıl önce Kediler kavga ederken Köpek geliyor ve duruma el koyuyor
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 01:39
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 312 izlenme - 4 yıl önce Eşi benzeri görülmemiş bir kavga ayırma methodu. Kadın o kadar hararetli bir şekilde kavga ediyor ki, kavgayı ayırmak için yangın tüpü kullanılıyor.
Kızların kavgasını erkekler zor ayırdı 01:25
Kızların kavgasını erkekler zor ayırdı 92 izlenme - 5 yıl önce Erzurum'da bir grup kızın tekme ve yumruklarla kavgasını erkekler güçlükle ayırabildi.
Kavga Etmeyeni Ayırmaya Çalışan Cüneyt Çakır 00:34
Kavga Etmeyeni Ayırmaya Çalışan Cüneyt Çakır 30 izlenme - 4 yıl önce FIFA Dünya Kulüpler Kupası finalinde, Corinthians - Chelsea mücadelesinde düdük çalan dünyaca ünlü hakemimiz Cüneyt Çakır'ın finalin duygusuna kendisini fazla kaptırıyor.